28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hónap végén bejelentik a Battlefield 4-et? [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Hónap végén bejelentik a Battlefield 4-et?
A hónap végén megrendezésre kerülő GDC-n tervezi az EA leleplezni az új akciójátékot. Legalábbis egyes források erről beszélnek.

Dark Archon
#5 Dark Archon [11833]
Remélem BC2-höz fog hasonlítani

Dark Archon

Válasz erre

gregmerch
#4 gregmerch [3766]
Annyi százasom lenne, ahányszor már én is ezt mondtam/gondoltam...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: tomes 2013.03.09. 14:30
Morello
#3 Morello [5412]
Még a valódi 3D dolgok nincsenek igazán kihasználva

Válasz erre

Germinator
#2 Germinator [29908]
Szerintem azért még van hová fejlődni, persze az már kicsit sci-fi, de én várok még ilyen fotorealisztikus játékokra Már ami a grafikát illeti.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: tomes 2013.03.09. 14:30
tomes
#1 tomes [29]
Úgy érzem a játékipar a Battlefield 3-mal elérkezett egy mérföldkőhöz, ilyen a GTA 5 is, a grafika már nem tud nagyon hova fejlődni, akkor vajon mivel lesznek többek a következő év játékai?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat