28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent

ati2002
#82 ati2002 [5661]
All about SCDA
AMit én leszürtem ebből az írásból (csak egy töredéke, olvassátok el, igaz angol, de lehet szótárazni!):
-a mi PC-nk ugyanazt a grafikát megkapja, ami az X360 alatt fog muzsikálni
-a HUD nem lesz, a nagyobb realizmus érdekében (néha felbukkan, mint pl a King Kong-ban is)
-továbbra is a lopakodásé lesz a főszerep, de lesznek nappali pályák is, éjjellátó nélkül (gondolom ezek lesznek a JBA küldetései)
-új mozgások:
1. a CT COOP módjából átvett páros mozdulatok, ugyanis többször lesz páros nyomulás (majd egy JBA-s csajjal is kell menni --->de jó lesz!!!)
2. directed moments: interaktív animációk játék közben
-továbbfejlesztett AI (ha kilősz egy lámpát, az már több lesz, mint gyanús az őröknek...)
-szabadon vállalható küldetések, pl elmehetsz a JBA-s arcokkal bankot rabolni
-SZTORI!!!
-stb. stb-
Nagyon várom!

---

Válasz erre

GustyX
#81 GustyX [7048]
Az Ubi már bejelentette, h a jövőbeni fejlesztéseinél nem fog sf-t használi, külön kiemelte a SC-t.
Ha jól emléxem vmi ilyesmit írtak korábban a GS-ban.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

U.R.H.
#80 U.R.H. [4178]
Lehet én vok hülye, de amikor egy játékra kérnek egy bizonyos védelmet akkor aláírnak egy szerződést, ami egy bizonyos ideig érvényes. Nem? És mivel lejárt a starforce-s szerződés ez által nem használják azt. Amúgy már feltörtek pár starforce-s gammát is. Szóval kétlem, hogy örökre vége a wareznak a starforce miatt. Megkurva drága is.

Válasz erre

eti8
#79 eti8 [10104]
úgy jön ide, hogy bukás pár hónappal az új oprendszer előtt olyan játékot csinálni, ami nem fut el rajta De egyébként remélhetőleg az sf4-et majd mellőzik az ubisoftnál

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.07.18. 17:49
ati2002
#78 ati2002 [5661]
Hogy jön ide a Vista? Nem értem... Szeptemberben még bőven az XP-t fogjuk nyüstölni. És megsúgom, ott a SF4, ami már működik Vista-bétán is. De erre felesleges szót pazarolni, mert nem biztos, hogy SF lesz rajta, és nekem meg amúgy is mindegy.

---

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.18. 17:22
eti8
#77 eti8 [10104]
de, mert a vistánál nem működik eredeti játékkal sem a starfos, szal nem fog használni, amíg nem írnak 1 starfost vistára.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.07.18. 15:38
ati2002
#76 ati2002 [5661]
Ez nem jelenti azt, hogy nem is fog.

---

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.18. 15:29
U.R.H.
#75 U.R.H. [4178]
Az ubisoft már nem használ starforce-t!!!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.07.18. 15:05
ati2002
#74 ati2002 [5661]
1. én a pénzt már félretettem a játékra, ugyanis bízom benne, hogy javítanak a coop módon, a starforce-nak meg így esélyt sem adok, hogy kibasszon velem.

2. a gépigény nem izgat, a CT-t 1024/full-on most toltam végig, egyetlen röccenés nélkül (HDR+Soft Shadows+16xAF, de kipróbáltam 4xFSAA-val, ott is folyékony volt). Sokkal nem lesz rosszabb a helyzet a DA-ben sem.

---

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.18. 14:58
eti8
#73 eti8 [10104]
És még jobb lenne, ha a kis warezos pöcsök (mint én ) tudnának coop-ban játszani
Azt kifelejtetted az újítások között, hogy még kisebb gépigény

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.07.18. 14:55
ati2002
#72 ati2002 [5661]
Nekem mégis bejött, nem hiányzott a sztori, sőt azt se bánnám, ha a köv. résznek sem lenne (pedig lesz)
A lényeg, hogy legyenek újítások, pl új mozgások, új helyszínek, ha lehet még jobb AI, ha lehet még szebb graf, és ha az egészet megkeverik egy izgi sztorival, akkor már MI csak nyerhetünk. Meg jó lenne, ha a Coop mód netkódját végre normálisan megírnák.

---

Válasz erre

Előzmény: mucius 2006.07.18. 13:33
eti8
#71 eti8 [10104]
Hoonantudod? Nézed a szarmostot?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: mucius 2006.07.18. 13:33
mucius
#70 mucius [10106]
háát.. kb Szeressmostnak fordulatosabb forgatókönyve van mint sc-knek, pedig a neve előtt még ott égtelenkedik a TomKlenszi írómágus logó.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

eti8
#69 eti8 [10104]
De reméljük, hogy ebben lesz
Egyébként volt sztori, csak olyan átlagos... Pedig ide rendes sztori kéne, mivel számomra az sc-k mindig is átlagon felüli játékok voltak (a pt-t nem próbáltam, csak a demo-t...)

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: mucius 2006.07.18. 13:05
mucius
#68 mucius [10106]
hát az eddigi részekben sem volt olyan, amit storynak lehetne nevezni.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.18. 09:34
eti8
#67 eti8 [10104]
Ja, ez tényleg jó volna De itt valszeg lesz sztori, mert ez anélkül nem megy

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: mucius 2006.07.18. 08:10
GustyX
#66 GustyX [7048]
Nem éppen erre gondoltam

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: mucius 2006.07.18. 08:10
mucius
#65 mucius [10106]
hogy mi kéne sc-be? az hogy tomklenszi bácsi ne csak a nevét adja hozzá, hanem vmi épkézláb storyt is kreáljon amit mondjuk tv-ben is legalább egy 16-os karikával adhatnának le (nem azért mert véres, félelmetes vagy hasonló, hanem mert egy adott értelmi színvonal kell a megéréséhez). és ha mondjuk ezt a történet bőséges cutsceenekben teljesülne ki előttünk a játék menete folytán....

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2006.07.17. 21:54
GustyX
#64 GustyX [7048]
Az valóban királyság, de hogy ne csak arról szóljon a játék(negyedjére).

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.17. 23:52
eti8
#63 eti8 [10104]
Engem pont az fogott meg, hogy halkan az ellenfél mellett el kell lopakodni Talán, mert én is szeretek úgy mászkálni, hogy nem vesznek észre

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2006.07.17. 21:54
GustyX
#62 GustyX [7048]
Miközben játszottam a kill.switch-el rájöttem mi kellene a SC-be hogy megszülessen a számomra legjobb játék(a kivitelezést ne vegyük figyelembe, azt a SC-nél nem szúrják el):Take cover, take aim, take over
Akik ismerik a kill.switchet, azok tudják mire értem
Akkor nagyon frankó action game lenne, ami nem csak a lopakodásról szól!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

eti8
#61 eti8 [10104]
Hát ha van alá géped, lehet, hogy megérné venni 1 7600gst-t 28-29k-ért. Persze 128megásat lehet csak annyiért kapni, de sztem azzal már majdnem fullon elmenne

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.14. 01:47
U.R.H.
#60 U.R.H. [4178]
Nem de emiatt most nem rohanok el vásárolni egy 7300gs-t. De szerintem amúgy se vennék olyat.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.13. 20:37
eti8
#59 eti8 [10104]
miért? Nincs 15k-d 1 ilyen videókarira?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.13. 19:55
U.R.H.
#58 U.R.H. [4178]
Hát akkor ez nem fogok játszani egy darabig.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.13. 10:23
eti8
#57 eti8 [10104]
Nekem a demo elfutott 9200SE-n sm1.1-ben szűrőstül Kb úgy, mint 6600gt-vel soft shadowsal (az első pálya nem esik 20 fps alá, és az sc-ben bőven elég, mert nem ilyen ugrálós fps, mint a quake )
De persze az 5 pálya után már el sem indul azokkal a beállításokkal, amikkel az elsőn játszható De ennek tuti, hogy nagyobb lesz a gépigénye, mert gondolom még 1 kicsit tuningolták az engine-t, meg az efekteket is Sztem 7300gs lesz a minimum, 512mb rammal, és 2.0ghz-es procival

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.12. 22:14
U.R.H.
#56 U.R.H. [4178]
Szerintem teljesen rendben volt a chaos theory optimalizálása.
A jó öreg gf4ti 4800se-n is futott. Igaz minden low-ba.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.07.12. 14:32
eti8
#55 eti8 [10104]
Nem ghost recon szerű gépigény lesz, mert tudtommal még a chaos theory engine-jét használja, szal eléggé hasonló lesz... Max szebb efektekkel. Remélhetőleg le is optimalizálják, nem úgy mint azt a trágya gh-t...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.07.12. 10:24
U.R.H.
#54 U.R.H. [4178]
Ez Dx10es lesz?

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2006.07.12. 10:35
U.R.H.
#53 U.R.H. [4178]
Nahát szeptemberbe jelenik meg? Nem is gondoltam volna. Így már várom is a sulit.

Válasz erre

Corleone1
#52 Corleone1 [1782]
Elvileg shaders 3.0-ás támogatású videókártya nélkül el sem fog indulni

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.07.12. 10:24
VodevilX
#51 VodevilX [11345]
basszus
most olvastam valamerre hogy Ghost Recon 3 szerű látvány világ... szóval ennek is búcsút mondhatok egy jó darabig

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Skorpio90
#50 Skorpio90 [5530]
Passz...

Viszont láttam Versus módból képeket, és nagyon durván nyomatják az ipart benne!

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2006.06.23. 09:26
Corleone1
#49 Corleone1 [1782]
Nem tudjátok, hogy ebben a részben lesz e Coop mód?
Mert azt tudom, hogy versus mód biztosan újra lesz, meg azt is hogy egyjátékos módban lesznek társaink akikkel hasonlóan összelehet majd dolgozni mint a CT coop-ban, de olyanról nem hallotam még hogy itt is lesz rendes coopozás...

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

djskins
#48 djskins [14]
U.R.H nem is beszélsz hüjeséget, mindig van vmi codec szarom sztem megprobálom megint és nem lényeg h eredeti mert vmikor elindul vmikor meg nem? de nem eredeti

Kokima WoW

Válasz erre

ati2002
#47 ati2002 [5661]
eredeti?

---

Válasz erre

Előzmény: djskins 2006.06.22. 19:56
U.R.H.
#46 U.R.H. [4178]
Tegyél fel egy új rendszert! Na jó abba hagyom a hülyeséget.
nem lehet, hogy valami videó jönne be és codec csomagod megzavarja és kibasz az asztalra? Bár ezt nem hiszem, mert akkor csak a videdót lépné át.

Válasz erre

djskins
#45 djskins [14]
Most nem telepitem fel de arra emléxem h a procit irja hibásnak pedig régen is ugyanaz a procim volt esetleg h régen nvidiam volt most pedig ati, de azota már ötször ujra volt téve a gép

Kokima WoW

Válasz erre

U.R.H.
#44 U.R.H. [4178]
A hiba oka: Nem működik!

Hát így látatlanba fogalmam nincs, próbálj régebbi drivert v. ellenkezőleg újabbat. esetleg olvasd el a hiba üzenetet, az is segíthet!

Nálam a hl2-vel van az, hogy az új driverekkel nem fut.

Válasz erre

Előzmény: djskins 2006.06.22. 18:20
djskins
#43 djskins [14]
Csá igaz ez nem a Double Agent-hez kapcsolodik, de nekem régen megvolt a Pandora Tommorow és most megtaláltam mondom végigjátszom ujbol, de nem indul el ez fura mert most jobb a gépem mint régen, és régen már játszottam vele. Belépek a menübe és rákattintok a Single-re ott inditanám erre kilép és kiir vmi hibát, ez mitöl lehet?

Kokima WoW

Válasz erre

U.R.H.
#42 U.R.H. [4178]
Ez dx10es lesz?
Kiváncsi vagyok, hogy még hány részt gyártanak le. Utálom ezt a mai elkurvult világot. Addig csinálnak folytatást egy játéknak míg pénzt hoz.

Válasz erre

ati2002
#41 ati2002 [5661]
Persze, hogy semmi baja nem lesz. Ő a Splinter Cell!

nyú vidio.

---

Válasz erre

U.R.H.
#40 U.R.H. [4178]
A kezén kesztyű van, úgy hogy nem hiszem, hogy kikezdi.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2006.06.18. 11:30
GustyX
#39 GustyX [7048]
Szép képek, bár néhány apróságba belekötök:
-A darus kép kétértelmű
-Nem igaz, hogy nem fagy be a szeme a vizes képen
-...és hogy nem kezdi ki a kezét a kötélen csúszás

Egyébként nagyon zsír lesz, bár a látott in-game vidijó alapján még bőven van mit csiszolni.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Razor03
#38 Razor03 [14703]
Brutális képek. Most tolom a Chaos Theory-t, kicsit unalmas már ez a "rejtsd el a hullát a sötétben" stílusú játékmenet, épp itt az ideje annak hogy új alapokra helyezzék azt ami az előző 2-3 részben még klassznak számított. A 4. rész sikeréhez több kell, szerencsére ezt a fejlesztők is észre vették a jelek szerint.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

eti8
#37 eti8 [10104]
Na láttam 1 hd múvit, amiben már a játék menüje is benne volt. Az volt az érdekes, hogy demóverziónak tűnt, de konzolos volt (a menüben b-vel meg ilyenekkel lépkedett). Ilyenek voltak benne, hogy "Short demo1, short demo2, full demo, level selection" ezek a lényeges menüpontok, amiket meg is jegyeztem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

GustyX
#36 GustyX [7048]
Eddig csak egy introszerű vidijót láttam, de az nagyon meggyőzött.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

eti8
#35 eti8 [10104]
Hát meglátom, majd ha addigra már kijön, amikorra gépet vennék, akkor lehet, hogy megvárom 1 olcsóbb dx10-es videókari kijövetelét (1 hónapot max), és akkor nem kell majd fejleszteni a vasat. De ha megvárom a dx 10-et az azért rossz, mert akkor a mostani gépemet adhatom el kb 20 k-ért. Talán év végén még el tudom adni 40 körül, ha nincs dx 10.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.05.16. 19:24
ati2002
#34 ati2002 [5661]
Szerintem sem fog változni, ami nem baj, mert a CT is baromi jól nézett ki. Max az X360-as kap majd nagyobb látótávolságot, aztán kész.
Ez a graf tökéletesen megfelel a játéknak (nem mintha nem tudnám elképzelni UE3.0 alatt, de ez is jó lesz)

---

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.16. 16:23
ati2002
#33 ati2002 [5661]
A dx10-et hagyjuk még.
A gépigénye nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lesz a Ct-nál (még mindig ugyanaz a motor pörög alatta (UE 2.5).
A linkeden látott videók X360-on futottak, amin természetes, hogy alapba minden effekt high-on van, de PC-n is kb így fog kinézni.

---

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.05.16. 16:10

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat