28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak

havasy
#56 havasy [711]
Yuber,nyomi a mai napig Ra2-zöm én is..A kiegészítés (Yuris')pedig állítom még mindíg megállja a helyét.Nyomi régóta keresem a gyüjteményembe a Red Alert-t alap gamet.Azt irtad, hogy neked megvan.Még mindíg?Ha igen a többit mailben megdumáljuk

Válasz erre

havasy
#55 havasy [711]
Na ja. Az ember egyre bölcsebb lesz.
Azonos véleményen vagyok, de valahogy a kölni helyett jobban esik egy kis.... (itt bármi szerepelhet ami a-val kezdődik)

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.04.07. 19:45
tyro14
#54 tyro14 [3147]

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2004.04.08. 20:16
ati2002
#53 ati2002 [5661]
Szép dolog, hogy így beismered. Nem szégyen!!! Sőt nyugodtan bevallhatja mindenki!

---

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.04.07. 19:45
Silent
#52 Silent [15516]
én meek locsolni a valagammal
jutt eszembe egy vers:

Sivagtagban megy a teve,
Tele van a töke vele,
Meglocsolhatlak-e vele?



vigyázat ferKÓR veszély van itt!!! azonnal biohazard rucit fel és lángszórót a kézbe!!!

tartsunk fogva a ferKÓRt mert elfog szabadulni a kór!!! ezt akarjátok???

ui: HÍVJA FEL VKI A FERKÓRT!!!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Yuber
#51 Yuber [4851]
Online Shop

Ferko

"szia Dino amit irtam neked imilt elol vastad?"

Vajon mit írhatott?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

!hollow
#50 !hollow [2925]
Nah Ferko most buktál le.

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 19:48
nyomi
#49 nyomi [7258]
elhisszük Ferko... honnan tudod? 27 évesen még gimibe jársz?

képzeldd el Ferko, itt a Miskolci Egyetemen is olyan puncik vannak, hogy csuda!!!

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 19:48
Ferko
#48 Ferko [828]
tudjátok itt a 11 kerület ben táncsics miháj gimnáizumban nagyonjo csajok vanak

Válasz erre

kelkáposzta
#47 kelkáposzta [6439]
Én se megyek locsolni Kiscsákó koromba tulbuzgoan rohangáltam fel alá, mára már csak magamat locsolgatom

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Ferko
#46 Ferko [828]
bocsánat nyomi tudok husvéti verset mondani a lányoknak én ha megyek locsolkodni mindig a zöld erdöbe jártam eszt a verset szogtam mondani nekik

Válasz erre

nyomi
#45 nyomi [7258]
hát Ferko szégyelld magad! azonnal tanulj meg legalább 2 féle verset!!! hogy képzeled? a lányok nem adnak majd neked hímestojást... komolyan ezt akarod?

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 19:39
Ferko
#44 Ferko [828]
kedves tyro hova mész locsolkodni vanak neked ojan lány barátnöid akiket meg fogsz locsolni?

Válasz erre

Ferko
#43 Ferko [828]
kedves nyomi én fogok meni locsolkodni megfogok locsolni a lányokat én sajnos nemtudok verseket mondani

Válasz erre

tyro14
#42 tyro14 [3147]
én megyek locsolkodni!
végre lesz egy kis money!

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

nyomi
#41 nyomi [7258]
nem, kedves Ferko én nem megyek... inkább megírom a szakdogámat végre tanárom feszt basztat, hogy "adni le szakdolgozat, különben nem lenni idő..."

és te Ferko? mész valahova? meglocsolod a Lamperth Mónikát? tudsz verseket?

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 19:31
Ferko
#40 Ferko [828]
nyomi és tyro mentek valahova locsolkodni husvétkor hétfön?

Válasz erre

Ferko
#39 Ferko [828]
SZIASZTOK

Válasz erre

Pras
#38 Pras [5492]
Kis glossza.

Ha ezt a topicot kinyomtatva bevinnénk a börtönbe, megoldódna a bűnözés. Egyrészt megnőne az öngyilkossági ráta, másrészt megtérnének. Én ööö... nem tom. Valahol a fuldoklás és a röhögés közepette nyúlok a legközelebbi kés után. Elgondolkodom, hogy hétmilliárd ember közül a legsíkabb kilencmillióval tengetem szánalmas kis életemet. És ez olyan jó érzés. Része vagyok egy közösségnek. Na, majd két hét múlva megjön a Smiley-es láncom, majd azzal feszítek.

Válasz erre

szedrencs
#37 szedrencs [4695]
Igen, de pssszt. nehogy szétoffolja azt a nagymúltú topicot is.

Inkább google-ezzen, azzal nem tud akkora kárt okozni.

Válasz erre

Előzmény: pres 2004.04.07. 12:42
Silent
#36 Silent [15516]
Nyehehehehehe
Szia Ferkúrió! Háú ár jú?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Morello 2004.04.07. 12:43
Morello
#35 Morello [5412]
Ez a Lackóúr nem véletlenül Ferkóúr?. Vagy netán Lackó...?

Válasz erre

pres
#34 pres [4157]
de akár megtalálhatja a Dome-on is vagy tévedek?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.04.07. 11:49
szedrencs
#33 szedrencs [4695]
Próbáljuk meg értelmes mederbe terelni a srácot. Csak hogy megnyugodjon a lelkiismeretünk, hogy legalább megpróbáltuk.

Szóval Ferkó a Combat Mission olyan körökre osztott stratégiai, de inkább taktikai játék, amely a Második Világháború alatt játszódik.

+1 javaslat: mielőtt megkérdezed mindenre, hogy az milyen javaslom a GOOGLE kereső használatát. Egészen egyszerű, beírod a mezőbe, amit keresel, és megjelennek azok az oldalak, amelyeken szerepel a beírt szó.

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 00:07
kelkáposzta
#32 kelkáposzta [6439]
Látom gyorsan gyarapodik a levél szám

u.i: Ferko számomra nincs vmi olcso "cuccod"? (műszaki cikk,autó,csaj)

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

pres
#31 pres [4157]
Ez az eddigiek alapján nem volt neked nyilvánvaló?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2004.04.07. 00:14
Z-Master
#30 Z-Master [20407]
Te a fórumot chat-nek képzeled????

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.07. 00:07
Ferko
#29 Ferko [828]
Dino amit most mondot szedrencs az mijen játék?

Válasz erre

Ferko
#28 Ferko [828]
szia Dino

Válasz erre

szedrencs
#27 szedrencs [4695]
Ááááá, osztódik!!! A Ferkovírus kiszabadult a "Mentsük meg a PC Dome-ot" karanténból!!!

1.es szintű riadó. Helyezzétek el a sentry gunokat!


@Ferko: A Combat Mission, de ahhoz úgyis kevés vagy.

Válasz erre

Silent
#26 Silent [15516]


OFF:
Na Ferkúr! nem todtad hogy buzi vagok?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: tyro14 2004.04.06. 21:34
Eric
#25 Eric [20761]

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: SShark 2004.04.06. 21:26
tyro14
#24 tyro14 [3147]
ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!

csak azt nem értem, hogy ezek hogy pattannak ki az agyából!
érzem, hogy a köv az lesz:
hé tyro te nem akarsz veni egy jo kis varaburgot? tudod olcson tudnám adni

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.06. 21:15
SShark
#23 SShark [2387]
oké ferkó

Válasz erre

Ferko
#22 Ferko [828]
tudod Silent Assasin ojan jokis csajok vanak itt a 11 kerületben hogy az csuda

Válasz erre

Ferko
#21 Ferko [828]
mert ha nincsen csajod akor tudnék neked szerezni jo kis csajokat ojan 2o éves bombázokat Silent Assasin

Válasz erre

Ferko
#20 Ferko [828]
oké Silent Assasin neked van már csajod?

Válasz erre

Silent
#19 Silent [15516]
Elvesztettem már az agyam ettől a hozzászólásoktól!!!
PÉLDAKÉPEM FERKÚÚÚR!!!! MERKÚR BOJGÓ URALKODÓJA A FERKÚÚÚRRR!!!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: !hollow 2004.04.06. 21:05
SShark
#18 SShark [2387]
oké ferkó

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.06. 18:18
!hollow
#17 !hollow [2925]
Látom nagyon hiperaktív vagy.

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.04.06. 21:03
Silent
#16 Silent [15516]
Hólé Ferkúr!
Dadadattttadam!! Mejik a kedve' kúrva' jó játégod?
nem tóóóm mi a témja
mittómén, mikóóó irtam neke' a levele'!

FERKÚR FUN CLUB!!!



ON:
Ferkur leelőzi a Szalacsy -t...

FERKUR POWERRRRRRRRRRRRR!!! l,,l

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

pres
#15 pres [4157]
ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!

Normális medrébe tér vissza az élet a fórumon, csak egy topic kell hozzá!

Kíváncsi vagyok mikor dönt hozzászólás rekordot!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Ferko
#14 Ferko [828]
oké tritanium

Válasz erre

Tritanium
#13 Tritanium [256]
Ferko:tudtad hogy itt egy levél nem olyan mint egy sms?Itt nem 160 illetve 460 betű a limit,szóval mikor egymás után 3 levelet is írsz,azt tudnád egyben is sűriteni,hidd el működni fog

...és amerikát ki nem szarja le???....

Válasz erre

Ferko
#12 Ferko [828]
a születés napomra fogom megrendelni

Válasz erre

Ferko
#11 Ferko [828]
én fogom magamtol megrendelni a játékokat kelkáposzta

Válasz erre

kelkáposzta
#10 kelkáposzta [6439]
Én is pont erre gondoltam És mikor rendeli meg apuci?

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.06. 17:32
Ferko
#9 Ferko [828]
én alra gondoltam hogyha meg veszem a mediewal Total wart kolekciot hozá még a napoleomot is meg fogom rendelni akor jo sokat fogok velük játszani

Válasz erre

tyro14
#8 tyro14 [3147]
neke ferko a rendes neved? az minek a beceneve?
vagy ez csak amolyan nick?


...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

nyomi
#7 nyomi [7258]
nem gúnyolódni akartam, arra akartam kilyukadni, hogy te egy rendes ember vagy én is imádom a red alertet a mai napig bár a 2. rész annyira nem tetszett, de az elsőt még ma is szívesen előkaparom, ha mást nem csak a zenéje miatt hell march RULEZ!!!

csak az a gond, hogy nem nagyon akar játszani velem egy haver sem

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.04.06. 16:31

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat