28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

nyomi
#6 nyomi [7258]

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: FOxygene 2004.12.30. 23:49
FOxygene
#5 FOxygene [3275]
Hoppácska!!? mióta van ez a Modi rendszer?
Na végre ,az egypálcás emberkék hamar likvidálva lesznek remélem.
Egyre olvashatatlanabb kezdett lenni a fórum.

Egy olyan automatikus szűrőnek is örülne mindenki ami összeveti a minimaxos user-eket az ide Reg-előkkel ,ezáltal "kímél, és a hajadat is dúsítja"


"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Dino
#4 Dino [6086]
Porker: nem

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.12.30. 18:26
Porker
#3 Porker [8000]
MOD-ok: szabad nektek mutatni egy képet a külvilágnak, hogy nektek hogy néz ki a fórum?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

ati2002
#2 ati2002 [5661]
Ugyan, ennyi megjár Nektek is, és Dino is könnyebben el tudja olvasni a neki címzett leveleket, hisz' tudjuk, nem sok ideje van itt olvasgatni...

---

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.12.30. 11:25
MagicMoment
#1 MagicMoment [17778]
szerintem az ugyanúgy mehetne a Dinónak topicba. hiszen biztosan azt is olvasni fogják az új moderátorok.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2004.12.30. 11:23
ati2002
ati2002 [5661]
Ide lehetne beírni a T. moderátorokhoz intézett kéréseket, figyelmeztetéseket, stb., tudjátok...


Egyébként írjátok le, milyen jogkörrel rendelkeztek, légyszí!

---

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat