Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
de sehogy sem tudom felrakni a felső szintre a kapcsolókra! Valaki tudna segíteni?
Amúgy azt csinálja nekem hogy hiába mentek a Save-nél mikor azt visszatöltöm az utsó
checkpointot töltti be! Mé?
)
, és akkor elismerem tudásod mivel az a legnehezebb a 7-ből.
Én ezt már megcsináltam egyébként
.
1 :1x
2 :3x
3 :3x
3 :2x (kieg)
4 :3x
5 :3x
6 :2x
7 :1x
Ahol lehetett megtaláltam az összes rejtett helyet (2,3,3kieg,4) kivéve az első résznél.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Az hogy nincs fejtörő és logikai feladatok az magában lereontja a tomb raider feelinget, de az hogy még villog is bakker, na az már a lámaság netovábja.
TR rajongó vagyok, mindegyik részt végigvittem, az 1.et többször is. Az első rész számomra a példa és a csúcs, a TR szint, a többi csak próbálkozás és bénázás, de ez a legendegy csiribiri láma gyerekjáték.
jwolf



valami ASUS izé, nemtom...
És már jo is lessz, feltéve ha tudod hogyan kell használni. ( Szerintem biztos tudod nem nagy dolog, bár amikor én kezdtem a dolgot akkor nekem is furi volt minden, de ebbe is bele lehet jonni.)
No Fear
Nagyon kezdő vagyok ilyen téren!!!!
Letöltöttem a játékot még fel is sikerült installálnom de amikor elindítom azt írja ki hogy kéri az eredeti cd-t.
Ilyenkor mit kell csinálni? Help!!!!
Az élet Pc-nélkül halott

. De ne aggódj mert annyire nem szép mint amilyen kártya igényes. Az én kártyámon épp hogy megy 10-20 fps-t, ráadásul akadozik mert kevés hozzá a 128 mb video ram.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Az élet Pc-nélkül halott
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Érzem a vér szagát.
Az élet Pc-nélkül halott
Itt találsz full secretes(rewardsos) mentéseket:
http://tombraiders.hu/
Leírás még nincs, de képek, mentések igen.
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

If you wanna ride, you buy a white horse!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
If you wanna ride, you buy a white horse!
Az élet Pc-nélkül halott
Az élet Pc-nélkül halott
Az élet Pc-nélkül halott

Az élet Pc-nélkül halott
Az élet Pc-nélkül halott
Az élet Pc-nélkül halott

www.darkdemongames.dy.hu
Ayrton Senna da Silva - "In Life Unbeatable - In Death Irreplaceable"

www.darkdemongames.dy.hu
, de lécci valaki küldjön má egy autosavet vagy savet előtte vagy utáni. Nagyon megköszönném!
cím:holla00@freemail.hu

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De tud valaki segíteni vagy legalább egy save filet küldeni?
Ez elég furcsán hangzik.
||www.splintercell.hu||
Lenne egy kis gondom! A TRben már a Kazasztános pályán tartok a motoros résznél, amikor is a sziklaperemen kell menni és pont akkor mentett amikor lezuhanok és nincs más mentésem előtte. Kérlek segítsetek h mit tegyek!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
szóval azt mondod, nem zavar be semmi régi beállítást meg codecket meg directx-et?.
jwolf
Annyit tesz, hogy ha valamilyen futtatható file-ra rákattintasz jobb gombbal, például tomb.exe, akkor megjelenik egy olyan lehetőség is, hogy "Run with VDMSound", ami abban az esetben előnyös, ha régi DOS-os programot indítasz, mert így elő tudod csalni hangot is a játékból. Erre persze van még más megoldás is, például a DOSBox, de az elég erőforrásigényes, úgyhogy 3D-s játékokra nem alkalmas. Ha a játék képes kihasználni a voodoo kártya által támogatott glide-ot, akkor javasolt esetleg a dgvoodoo használata, vagy a GLIDos. Ezek a programok glide-ot szimulálnak, így történhet meg, hogy egy 7800 GT-vel is használhatom a Tomb Raider 1 voodoo támogatását, ráadásul 1280x1024-ben, 8x-os vonalsimítással, és 16x-os textúra szűréssel.
(Így már csak egy dolog zavar, hogy a látótávolságot a játékban nem lehet növelni.) A dgvoodoo teljesen ingyenes, úgyhogy első körben azzal érdemes próbálkozni. Nekem nem vált be, mert a Tomb Raider esetében például késett a játék a billentyűzethez képest, de ez nem zárja ki azt, hogy más játéknál, vagy másnál, kifogástalanul működik.A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
