28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

Dbz
#449 Dbz [958]
Sikerült!

Válasz erre

Dbz
#448 Dbz [958]
Hali! Még csak 1%-nál tartok egy libikókaszerűségen dobozokat billegetek,
de sehogy sem tudom felrakni a felső szintre a kapcsolókra! Valaki tudna segíteni?
Amúgy azt csinálja nekem hogy hiába mentek a Save-nél mikor azt visszatöltöm az utsó
checkpointot töltti be! Mé?

Válasz erre

taladodo2
#447 taladodo2 [64]
Okoska akkor kér cd-t ha nincs feltörve! Ha crack vagy sd4hide akkor nem az senkit se érdekel hogy van e cd-d vagy nincs! (kivéve ha eredeti )

Válasz erre

Előzmény: C_Joker 2006.04.29. 14:46
C_Joker
#446 C_Joker [1401]
És ha nem írja ki???

Válasz erre

Előzmény: Seagate 2006.04.27. 10:52
Razor03
#445 Razor03 [14703]
Vidd végig 3x a harmadik részt, úgy hogy találj meg 59 titkos helyből 60-at , és akkor elismerem tudásod mivel az a legnehezebb a 7-ből.
Én ezt már megcsináltam egyébként .

1 :1x
2 :3x
3 :3x
3 :2x (kieg)
4 :3x
5 :3x
6 :2x
7 :1x

Ahol lehetett megtaláltam az összes rejtett helyet (2,3,3kieg,4) kivéve az első résznél.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: icon 2006.04.29. 00:05
jwolf
#444 jwolf [883]
Sajna ez a rész a kisiskolásoknak készült, mert annyira gázosoan egyértelműen könnyű, hogy az már idegesítő az előzőekhez képest, mármint az 1-4részig, esetleg a chroniclesig bezárólagosan.
Az hogy nincs fejtörő és logikai feladatok az magában lereontja a tomb raider feelinget, de az hogy még villog is bakker, na az már a lámaság netovábja.
TR rajongó vagyok, mindegyik részt végigvittem, az 1.et többször is. Az első rész számomra a példa és a csúcs, a TR szint, a többi csak próbálkozás és bénázás, de ez a legendegy csiribiri láma gyerekjáték.

jwolf

Válasz erre

icon
#443 icon [148]
No nekem a gém nagyon bejön, már harmadszor játszom újra, de most begyűjtve a rewardokat is. Nem könnyű őket meglelni, most Peruban nyomulok az ifjonc Larával...

Válasz erre

Seagate
#442 Seagate [54]
CD\DVD írásról hallottál már?

Válasz erre

Előzmény: C_Joker 2006.04.24. 16:07
C_Joker
#441 C_Joker [1401]
Ne warezolj.Amúgy ő letöltötte vazzeg'...nem tudsz olvasni?? nincs cd-je.

Válasz erre

Előzmény: Dodi_Boy 2006.04.23. 19:21
nyomi
#440 nyomi [7258]
belőttem a next generation content-et és az fps elég drasztikusan leesett a menüben... a játékben miután beswappeli magát már egész jól fut, de inkább enélkül fogom játszani asszem

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Dodi_Boy
#439 Dodi_Boy [96]
Keress egy cracket a cd-én.
És már jo is lessz, feltéve ha tudod hogyan kell használni. ( Szerintem biztos tudod nem nagy dolog, bár amikor én kezdtem a dolgot akkor nekem is furi volt minden, de ebbe is bele lehet jonni.)

No Fear

Válasz erre

FTX
#438 FTX [1]
Most gondolom én leszek a legnagyobb láma de nézzétek el nekem.
Nagyon kezdő vagyok ilyen téren!!!!
Letöltöttem a játékot még fel is sikerült installálnom de amikor elindítom azt írja ki hogy kéri az eredeti cd-t.
Ilyenkor mit kell csinálni? Help!!!!

Válasz erre

Halálszárny
#437 Halálszárny [232]
Kösz de igy is szuper a játék....2006 legjobb kaland játéka 4 x vidtem végig.(nem dicsekedek vele)....De jo....

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

Razor03
#436 Razor03 [14703]
Sehogy. De egy 15k-s Geforce 6200 már tudja . De ne aggódj mert annyire nem szép mint amilyen kártya igényes. Az én kártyámon épp hogy megy 10-20 fps-t, ráadásul akadozik mert kevés hozzá a 128 mb video ram.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.21. 14:36
Halálszárny
#435 Halálszárny [232]
És akkor sehogyse lehet beálitani valahogy a Videokártyán??

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

Razor03
#434 Razor03 [14703]
Azért nem tudod beállítani mert az Ati kártyák csak az x1000-res szériától felfele támogatják a shader 3.0-át, HDR-t amire a nextgen épül.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.20. 20:54
wolfi24
#433 wolfi24 [62]
Az első pályán megvan minden műtárgyam, kivéve egy ezüstöt. Tudjátok ahol volt az arany műtárgy ott a nagy ajtó fölött amit három gombal kellett kinyitni. Na miután bementetek akkor kapásból jön egy animáció és el kell kezdeni nyomkodni az iránygombokat. Ott a csapdák alatt jól látszik az ezüst műtárgy. De azt hogyan kell felszedni, mert nekem fingom sincs. Gondolom ez egy bug mert animáció alatt lehetetlen felszedni. De ha valaki tudja a módját az írja meg. Sokat segítene.

Érzem a vér szagát.

Válasz erre

Halálszárny
#432 Halálszárny [232]
Hellosztok nekem erös gépem van és mégse lehet beállítani a next generationt c.Létszi segítsetek...Atim van...

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

OBig
#431 OBig [95]
miki91!

Itt találsz full secretes(rewardsos) mentéseket:
http://tombraiders.hu/

Leírás még nincs, de képek, mentések igen.

Válasz erre

Előzmény: miki91 2006.04.18. 16:02
Razor03
#430 Razor03 [14703]
Én sem jöttem rá egyből, fél órát szenvedtem vele .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: gamerboy 2006.04.20. 19:36
gamerboy
#429 gamerboy [282]
Nemár mindig az ilyen legegyszerűbb szarságoknál akadok el

If you wanna ride, you buy a white horse!

Válasz erre

Razor03
#428 Razor03 [14703]
Odaméssz és nyomsz egy E-betűt.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: gamerboy 2006.04.20. 19:33
gamerboy
#427 gamerboy [282]
Én meg ott akadtam el ahol másodjára kell harcolni Amanda szörnyével, mindig kifekszik, aztán nem tom mit kel vele csinálni.

If you wanna ride, you buy a white horse!

Válasz erre

Halálszárny
#426 Halálszárny [232]
Fölödted máris van egy kis tárgy,gomb azt a köteleddel rándzsd le és kész...az ágyu fölött

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

BigBoy
#425 BigBoy [1135]
A bolivia redux pályán ahol a démon van, azt hogyan kell megölni??? mert leviszem az energiáját félig, de aztán vhogy feltölti, de ott mit kell csinálnom??? Help..

Válasz erre

Halálszárny
#424 Halálszárny [232]
Jo azért kösz..lehet hogy Gforce kell

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

Halálszárny
#423 Halálszárny [232]
Jo azért kösz..lehet hogy Gfofce kell

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

C_Joker
#422 C_Joker [1401]
mittomén...én csak ugy mondtam.

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.20. 15:35
Halálszárny
#421 Halálszárny [232]
nekem erös gépem van Hl 2 maxon megy..pl:Bfme 2 is, és a Tr 7 is

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

C_Joker
#420 C_Joker [1401]
Jó...jó gép kell hozzá.

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.20. 15:33
Halálszárny
#419 Halálszárny [232]
Akkor milyen gép kell nekem Ati van??

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

C_Joker
#418 C_Joker [1401]
Nem,olyan gép kell hozzá és akkor engedni fogja.

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.20. 15:26
Halálszárny
#417 Halálszárny [232]
Hello: nekem miért nem lehet beálitani a Next Generationt Concent?..Sok videot ládtam és beálitodták hogy szebb legyen az hogy kell?Mert én megnézném max grafikán vagy az csak eredeti cd adhatya meg ezt a grafikát??,

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

rage
#416 rage [5115]
Ennek mi köze a Tomb Raiderhez ?

Válasz erre

Előzmény: please help! 2006.04.19. 22:39
please help!
#415 please help! [13]
Valaki segítene hogy kell a disciples 2 -vel játszani multiplayerbe??????????????

Válasz erre

Gendo
#414 Gendo [152]
Köszi szépen, meglett

www.darkdemongames.dy.hu

Válasz erre

Előzmény: Gabeboy 2006.04.18. 20:51
Gabeboy
#413 Gabeboy [80]
Ha jól emlékszem, a barlangban, mikor a jéghídra érsz a leszakadó perem után, ott leengeded magad a hídról, és meglátod a repedéseket, amiken eljuthatsz hozzá. A rendes irány a rúdra vezet, ha minden igaz.

Ayrton Senna da Silva - "In Life Unbeatable - In Death Irreplaceable"

Válasz erre

Előzmény: Gendo 2006.04.18. 18:58
Gendo
#412 Gendo [152]
Valaki tudja hogy hol van az arany műtárgy Nepálban? Nagyon fontos lenne

www.darkdemongames.dy.hu

Válasz erre

miki91
#411 miki91 [7]
Nem készítettem savet csak 12%nál, de lécci valaki küldjön má egy autosavet vagy savet előtte vagy utáni. Nagyon megköszönném!

cím:holla00@freemail.hu

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.04.18. 17:35
Barthezz
#410 Barthezz [54711]
Saját mentést nem készítettél korábban vhol? Mert az autosave-en kívül azt is lehet és az most megmentené a helyzetet

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: miki91 2006.04.18. 17:26
miki91
#409 miki91 [7]
PONTOSAN! de nem akarom újrakezdeni a játékot

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.04.18. 17:14
Barthezz
#408 Barthezz [54711]
Velem is előfordult egy ilyen a demoban, szal ha lezuhansz egy magasabb helyről és zuhanás közben épp egy korábbi checkpoint közelébe kerülsz akkor a game szépen elvégzi a mentést...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.18. 16:53
miki91
#407 miki91 [7]
Nem zuhanás hanem zuhanás előtt mentett el és utána zuhanás!
De tud valaki segíteni vagy legalább egy save filet küldeni?

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.18. 16:53
rage
#406 rage [5115]
A beépített checkpoint hogy lehet, hogy zuhanás közben mentett?
Ez elég furcsán hangzik.

Válasz erre

Előzmény: miki91 2006.04.18. 16:12
miki91
#405 miki91 [7]
Kezdeném de nem lehet csak ha megcsinálsz egy pályát

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2006.04.18. 16:06
Corleone1
#404 Corleone1 [1782]
Kezdd újból a pályát!

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: miki91 2006.04.18. 16:02
miki91
#403 miki91 [7]
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom! A TRben már a Kazasztános pályán tartok a motoros résznél, amikor is a sziklaperemen kell menni és pont akkor mentett amikor lezuhanok és nincs más mentésem előtte. Kérlek segítsetek h mit tegyek!

Válasz erre

Razor03
#402 Razor03 [14703]
Nem haragudnék meg érte ha tovább küldöd az én címemre is .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.18. 15:53
jwolf
#401 jwolf [883]
áhá értem
szóval azt mondod, nem zavar be semmi régi beállítást meg codecket meg directx-et?.

jwolf

Válasz erre

Seagate
#400 Seagate [54]
Itt esetleg többet megtudhatsz róla, szerintem ártalmatlan dolog: http://sourceforge.net/projects/vdmsound/
Annyit tesz, hogy ha valamilyen futtatható file-ra rákattintasz jobb gombbal, például tomb.exe, akkor megjelenik egy olyan lehetőség is, hogy "Run with VDMSound", ami abban az esetben előnyös, ha régi DOS-os programot indítasz, mert így elő tudod csalni hangot is a játékból. Erre persze van még más megoldás is, például a DOSBox, de az elég erőforrásigényes, úgyhogy 3D-s játékokra nem alkalmas. Ha a játék képes kihasználni a voodoo kártya által támogatott glide-ot, akkor javasolt esetleg a dgvoodoo használata, vagy a GLIDos. Ezek a programok glide-ot szimulálnak, így történhet meg, hogy egy 7800 GT-vel is használhatom a Tomb Raider 1 voodoo támogatását, ráadásul 1280x1024-ben, 8x-os vonalsimítással, és 16x-os textúra szűréssel. (Így már csak egy dolog zavar, hogy a látótávolságot a játékban nem lehet növelni.) A dgvoodoo teljesen ingyenes, úgyhogy első körben azzal érdemes próbálkozni. Nekem nem vált be, mert a Tomb Raider esetében például késett a játék a billentyűzethez képest, de ez nem zárja ki azt, hogy más játéknál, vagy másnál, kifogástalanul működik.

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.17. 22:44

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat