28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong

Computer1
#33 Computer1 [15]
Valakinek elindult a Teljes játék?
Mert segitséget akarok kérni valakitől!!!
Köszönöm
csá

Gizda

Válasz erre

Razor03
#32 Razor03 [14703]
Vágom.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.11.10. 20:45
ati2002
#31 ati2002 [5661]
Igen, de azért nem mindeg hogy hogyan írod ki (csak az 1-es cd a kritikus), követni kell a játék nfo-jában lévő utasításokat.

---

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.10. 20:33
Razor03
#30 Razor03 [14703]
Igen . Ez tuti? Annyi h kiírom? Starforce-os játékokat mindig hagytam a fenébe, túl sok nyűggel jár őket elindítani. De ha csak ennyin múlik akkor ezt megpróbálom majd.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.11.10. 19:33
ati2002
#29 ati2002 [5661]
Nem. Csak ki kell írni, és cd olvasóból megy. Vagy a szokásos módszerekkel, ahogy pl a SC3 is megy.

---

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.10. 18:14
Razor03
#28 Razor03 [14703]
Miért? Mire gondolsz? DT4.0?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.11.10. 18:10
ati2002
#27 ati2002 [5661]
no problemo

---

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.10. 18:08
Razor03
#26 Razor03 [14703]
StarForce 3.6 zsír .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.11.10. 18:06
ati2002
#25 ati2002 [5661]
Nah ez is kijött. A játékdömping folytatódik.

---

Válasz erre

@Slider@
#24 @Slider@ [3121]
Eléggé rövidre sikerült ez a demo, viszont nekem nagyon bejön!
Állat lesz a full game! A csávóval szívtam párszor mert a T-Rex párszor beharapott, de aztán csak sikerült kicseleznem. King-Konggal meg állat volt nyomulni, a graffal nem tom mi bajotok van szerintem jó. Mondjuk nekem nem az a legfontossabb, hogy csili-vili legyen a játék, hanem az hogy jó legyen a játékélmény. Márpedig ennek a játéknak jó a játékélménye.

Válasz erre

mucius
#23 mucius [10106]
nv-sben vmi farkasemberes volt az ilyen szőrösbemutatós.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

.:[Kain]:.
#22 .:[Kain]:. [11704]
igaz hogy ez ati radeon 9800 techdemo de hót mindegy

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.10.08. 16:22
mucius
#21 mucius [10106]
hát a gorillánk ennél a csimpánznál azért szebb. igaz minden más randább.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.10.08. 16:22
ati2002
#20 ati2002 [5661]
Ilyenre gondoltam, lehet hogy ez volt, és full nem jól emlékszem, de mindegy.

---

Válasz erre

ati2002
#19 ati2002 [5661]
Kipróbáltam, hát jó rövid volt. Amikor a gorillával kell menni, az jobban tetszett. A grafika kb 2002-es szint, ez nem tetszett. Én min olyat vártam, amilyet egyszer egy nvidia techdemóban láttam (gorillás), de ez a közelében sincs. Ráadásul az a techdemó még anno a GF4 Ti4600-asok bemutatására készült, ha jól emlékszem.

---

Válasz erre

.:[Kain]:.
#18 .:[Kain]:. [11704]
nekem nincs fenn a kingkong és nincs semmi bajom

Válasz erre

vortób
#17 vortób [12314]
Nekem fent van az sf3 és nem inditotta újra a gépet

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

mucius
#16 mucius [10106]
nekem sf fentvan splinter cell jóvoltából és mégis újraindítatta install után a gépet.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Kalwa
#15 Kalwa [4370]
Nem nagyon hiszem, hogy a demóban lenne SF, mert nekem gond nélkül ment, bár igaz, hogy most halt meg a gépem 1 hete és minden elveszett róla és így szinte teljesen üres most a vinyóm De az SF védelemmel nem volt még gondom Ugye SF.uk, de amúgy nem mondtam semmit

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

padavan
#14 padavan [21647]
Hát most nekem vagy eleve fent volt a SF, vagy nem tudom, mert nekem telepítés után azonnal játszható volt a demo. Azért érdekes a dolog, mert semmilyen game nincs installálva a gépemre már egy jó ideje.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.10.08. 12:54
ati2002
#13 ati2002 [5661]
Én telepítettem, indítanám, de újra akarta indítani a gépet a starforce védelem miatt, én nem engedtem, mert kb 10 órányi letöltés be van programozva. Akkor inkább kihagyom ezt a szart.
Elmehetnek a büdös k**va anyjukba. Már a demóra is ráb***ák ezt a védelmet. Aki akarja (majd) úgyis kijátsza a fullt is, már nem akadály.

---

Válasz erre

Előzmény: rage 2005.10.07. 20:27
mucius
#12 mucius [10106]
hát a kubiszoft az már csak ilyen gonosz.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: rage 2005.10.07. 20:27
rage
#11 rage [5115]
A demo (!) lazán felinstallálta a StarForce védelmet a gépemre
Jajj de jó...

Válasz erre

.:[Kain]:.
#10 .:[Kain]:. [11704]
na majd meglátom.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.10.07. 19:59
mucius
#9 mucius [10106]
ez se tart tovább. sőt..

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.10.07. 19:55
.:[Kain]:.
#8 .:[Kain]:. [11704]
temeg aszondtad hogy gyereket fürdetsz, etetsz, neki mesélsz, azt közbe nagyba politika topic+king kong ejnye bejnye!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.10.07. 19:47
.:[Kain]:.
#7 .:[Kain]:. [11704]
a-a! az a fahrenheit demojáé

Válasz erre

Előzmény: Argonos 2005.10.07. 19:11
padavan
#6 padavan [21647]
Hát ez valami ultrafos lett...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Argonos
#5 Argonos [64]
Na eddig tartott a demo, 5 perc kemény játék. Szte megérdemelné a világ legrövidebb demója címet.

Az fiatalok 50%-a optimista, a másik részének nincs pénze drogra

Válasz erre

Indigo
#4 Indigo [1282]
Ez mi lesz? RPG vagy csak sima hentelős akció? Screenshotokat láttam róla, csak nem tudok semmit a gaméról.

Válasz erre

Kenobi1989
#3 Kenobi1989 [501]
Hat igen es valoszinu, hogy mindenki probalja lecibalni, mert baromi lassan jon. Meg kb. 20 perc, holott altalaban 10 perc alatt lent van egy ekkora meretu file

May the Force be with you!

Válasz erre

fax
#2 fax [1525]
én ezt elégé várom bár nem anyira mint a baw 2-t

Válasz erre

padavan
#1 padavan [21647]
Asszem nem kell különösebben magyaráznom. Demo nem rég óta neten, 290 mega a drága, két pálya, másodikban magával Konggal döngethetünk.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat