Írd be: "Set FPS=My Win 98"
..
Egyébként mi a bánatról beszélsz?
"God is dead, and no one cares. If there is a Hell, I'll see you there" - Nine Inch Nails
Fórum » Számítástechnikai magazinok
"God is dead, and no one cares. If there is a Hell, I'll see you there" - Nine Inch Nails
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
I don't want you back!!!
(én má a játékkal is végeztem

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
Invisible War Fan site: http://invitel.hu/screw
Hajrá Fradi!!!
-végülis Pcguru-t elérte a változás szele _és lám mi lett belőle !! meg bizti nem lehet fél évente design-t változtatni ,de....
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."
nekem már megvan mert előfizető vagyok...
mind1 már letettem ,hogy ezen változtatni fogtok -végül is ez legyen a legkisebb gond ....
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?
Hajrá Fradi!!!
S 2(eddig nem tervezik.Ja PCre se tervezik de a PC A CSÁSZÁR!! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
Ma van a holnap, amitől tegnap annyira féltél.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
Hajrá Fradi!!!
Ma van a holnap, amitől tegnap annyira féltél.
C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?
I don't want you back!!!
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
templom mellett.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

I don't want you back!!!

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
I don't want you back!!!
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."
"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

I don't want you back!!!
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
De jó az 1.5 is
Morning will come. Just pray you're there to see it.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.