28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil

okoska3000
#12 okoska3000 [12750]
úgyhogy ezt túltárgyalva akár vissza is térhetnénk a topictémához, a Doom3 kiegészítőjéhez

remélem azért jó hosszú lesz, és nem 1-2 óra alatt végígtolható apróság, vagy erről kiadtak már valami infot, mit is várhatunk kiegészítő gyanánt?

Válasz erre

padavan
#11 padavan [21647]
Azért parázunk mert tele van a Dome ilyenekkel:

"Mafia3". Nyitó hsz: Na, ki mit tud róla?

De beleakadhatsz mondjuk a 14. NFS topicba is, efféle kezdéssel: "Szem tök jó."

Egyébként szerintem nagyon gyorsan vegyél vissza a stilusodból, mert nem nagyon divat ez errefelé. Ahelyett, hogy okulnál a hsz-ekből, máris provokálsz mindenkit.
Közünk meg van ahhoz, ha a sokadiik láma is megnyitja a 12354953. topicot, mert erre senki nem kiváncsi és csak zavaró. Nem beszélve a zéró infótartalommal rendelkező, teljesen értelmetlen, gyökér hsz-ekről.
Ez a fasz problémánk van ezzel a kérdéskörrel, úgy vázlatosan.
Ha nem tetszik, minden jogod megvan ahhoz, hogy semmibe véve a Dome fórumát, elszörfölj más oldalak jóval kaffább dumagépeibe.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Z. Bundy 2005.03.11. 11:22
Z. Bundy
#10 Z. Bundy [129]
Nem tudom mit paráztok, ha valaki új témát akar akkor annak megvan a joga hozzá! De ha ennyire nem akarjátok akkor nem nyitok semmit.
Itt fikáztok mintha bármi közötök lenne hozzá. Majd ha akarok akkor úgy is nyitok. Amúgy meséljétek már el mi a fasz problémátok van vele!

Z. Bundy

Válasz erre

Neo*
#9 Neo* [1165]
Igazatok van, de jó lenne, ha visszatérnénk az eredeti témához...

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Válasz erre

mucius
#8 mucius [10106]
sztem elég volna a "keresés témákban" vmi villógóra megcsinálni és feltünő helyre rakni, az "új topic" gombot meg jóóól eldugni

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.03.09. 10:47
MagicMoment
#7 MagicMoment [17778]
a végső célodat azonnal felejtsd el.van egy kereső,előbb azt használd.

Válasz erre

Előzmény: Z. Bundy 2005.03.09. 10:18
kEnAcE
#6 kEnAcE [9563]
Na bazmeg. Más nem is hiányzott. Egy újabb láma, akinek a végső célja a topicnyitogatás. Emeljük meg a limitet 2000-re!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2005.03.09. 10:09
Z. Bundy
#5 Z. Bundy [129]
Kösz! Ezzel a köszönet levéllel is közelebb kerülök legalább a "végső célhoz".

Z. Bundy

Válasz erre

Z-Master
#4 Z-Master [20407]
Csak 200 levél elérése után tudsz topicot nyitni. [FAQ]

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Z. Bundy 2005.03.09. 10:04
Z. Bundy
#3 Z. Bundy [129]
És még valami! Hogy lehet ilyen új témát létrehozni?

Z. Bundy

Válasz erre

Z. Bundy
#2 Z. Bundy [129]
Helló! Nekem már az első rész is (illetve a doom 3) tetszett, de kiegészítő ugyebár nem árt főleg ha kicsit feltuningolják a grafikát és még életszerübb illetve horrorisztikusabb lesz.

Z. Bundy

Válasz erre

Neo*
#1 Neo* [1165]
Láttam egy videót erről a kiegészítőről v. akár új résznek is nevezhetném...hát komoly lesz.
A video alapján túl sok újdonságot nem láttam...1-2 új fegyver, 1-2 új ellen...a hangulata viszont nem változott.

"...true evil never die..."

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat