28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne

Mad Monkey
#29 Mad Monkey [503]
hehehe
na ezt buktam -nem látta senki !! -
ĐĐĐĐ

"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

Válasz erre

The Lord
#28 The Lord [3553]
huhh most nézem milyen régi a téma, meg alapbol veszem észre hogy az enyém egyébként mad lehet hogy rosszul értelmeztelek de a diablo nem RPG csak hogy tudd ha meg rosszul értelmeztelek akkor 1000 bocs

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Mad Monkey
#27 Mad Monkey [503]
"Diablo 2.Unalmas,grafikailag meg...hááát.."
komolyan mondom nemértem az embereket !!
ezt fejtsd már ki légyszives mert vitatkoznék rajta -Diablo még most is műfajában a legjobb sztem akiknek nemjött be DII azoknak nem a játékkal van a bajuk hanem az RPG-kel....

"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

Válasz erre

Nood
#26 Nood [439]
Nekem a Tiberian Sun és szerintem a Worms Blast is ilyen lesz!!

,,...soha nem szabad feladni, mert mindig van miért élni." /By: Sun Emperor (†18)

Válasz erre

Mephisto
#25 Mephisto [5959]
GTA2 (de csak azért, mert volt egy első része)
IG2 (de csak azért, mert volt egy első része)
NFS2,4
Screamer Rally
Dune2000
C&C2: Tiberian Sun
Warzone2100
Earth2150
Black&White (irányítás miatt)

és Max Payne: olyan üres, rövid, átlátszó játék (mivel még nincs meg >;-DDDDDDD

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

Ghoost
#24 Ghoost [11787]
Én mostanában nem csalódtam angyon egy játékban sem.
de a Dune 2000 még most is fáj.

Válasz erre

Trafikos
#23 Trafikos [1892]
na annak a demoját kiprobáltam és játékot ilyen gyorsan soha nem töröltem a vinyomrol!

losztmucsacsosz

Válasz erre

Lacko
#22 Lacko [11561]
Életem legnagyobb játék csalódása egy WWII GI nevű játék volt. Tökre vártam, hogy egy jó kis 2. világháborús gamet kapok, amely leveri majd a Hidden and Dangeroust is és egy olyan játék lett, amit nem bírtam elhinni: quake1 (vagy szarabb) motor, nulla grafika és persze semmi értelmes taktika, csak rohanni, lőni és szedni a tampont, ami mindig visszatette az életerőmet... brrr! Sírtam...

Válasz erre

Aruns
#21 Aruns [7073]
Én csalódtam a barátnőmben mert nem olyan játékot jáccottunk, amit szerettem volna...

Válasz erre

Előzmény: Hofi 2001.08.03. 09:13
Hofi
#20 Hofi [1579]
Miért mi a fenét vártatok a Dune2000-től?
Azt mondták amikor csinálták, hogy a Dune 2 feljavított változata lesz. Pl. már össze lehet fogni benne egyszerre több egységet.
Én nem csalódtam benne, igaz én is többet vártam, de egy Dune-nek bőven megfelelő!
Ha akartok ámulni nézzétek meg az Emperor: Battle for Dune-t! A legkirályabb játék!

Én a Red Alert 2-ben csalódtam, mert semmi újat nem hozott a stratégiába. Elavult grafika, béna egységek. Ja és a hangulat..... arról ne is beszéljünk

Válasz erre

Denton
#19 Denton [431]
Én csalódtam gunman-ban, és a blue-shift-ben is, de inkább csak azért, mert rövid volt a játék.

Információ hatalom...

Válasz erre

AriAmi
#18 AriAmi [2580]
The Lord, látom, szereted eme régi topicokat megpróbálni feléleszteni. Ehh, na mind1, azért hogy valami értelmeset is tudjak írni: amiben eddig a legnagyobbat csalódtam, az a Test Drive 5 volt.

Válasz erre

Lacesz
#17 Lacesz [459]
Na, még itt is volt az a hirhedt Piccolo?

Válasz erre

The Lord
#16 The Lord [3553]
1. témám ebbe a kategoriába, talán feltudjuk éleszteni!!!! Nosztalgia rulz. Motsnaában amikben csalódtam:

AITD4
Jekyll&Hyde

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Piccolo
#15 Piccolo [1108]
Gerry: nem bocsátok meg, ezé még számolunk!
1ébként meg igenis van hangulata a Q3nak, és nagyon is jó (bár szerintem az UTnek nincs hangulata, de felejcsük L), és aki nem ért 1et azt várom anyázós topicban, vagy egy f2f-en bármely szerveren (lehetőleg q3, mer ut nincs fenn gépemen bocs)

Válasz erre

Hofi
#14 Hofi [1579]
Hiába akiárki akármit makog, A Quake3 jó jó de nincs meg benne a hangulat, ami az Unreal Tournament-et naggyá teszi (igaz az Unreal-ben több a textúra hiba de akkor is jobb).
A fegyverek legtöbbjét másodlagos módban is lehet használni, és nem kell hozzá brutális gépigény.
Csak ennyi

Válasz erre

Gerry
#13 Gerry [8082]
Trafikosiccolo megbocsáyt.Ő alapyába véve naygon szereti az UT-et.Ez élete értelme..(bocs Piccolo)
Diablo 2.Unalmas,grafikailag meg...hááát..
Force Commander:Maga a tragédia.Grafikailag is szörnyű:egy textűrát feszítenek ki az egységek közül sokra,poligonszegény.
Irányíthatósága:Tragikus.
Hangulat:Még tragikusabb.
Zene-hangok:Ez az eggy ami yó.
Történet:Hát lehet arról rosszat mondani??
Osszesítés:Mély gyász,tragikum,IYET,HOGFY LEHET KIHOZNI?!?!

Válasz erre

Peter2
#12 Peter2 [46]
Számomra a legnagyobb csalódás az utóbbi időben a Diablo II volt, korántsem azt kaptam a 13 ezer forintért mint amire számítóttam, egyedül a póló felelt meg a minőségi elvárásoknak...

amiben pedig kellemesen csalódtam az a Tony Hawk's pro skater II volt, bármiből, ami deszkás ilyet kihozni nem kis teljesítmény

Válasz erre

Piccolo
#11 Piccolo [1108]
Nemtom, de ha egy jó DMet vagy 1v1et akar az ember lenyomtani, nem az UThez nyúl... Had ne mondjam el hogy mihez igen

Válasz erre

Vik
#10 Vik [21]
Dune2000
Force Commander

Válasz erre

Trafikos
#9 Trafikos [1892]
de én jobbra számitottam! nagy szám volt a Quake 1 aztán nekem még a kettő is mert akkor még csak egy pentium 160am volt és vártam-vártam a Q3at és hát nem nyujtott akkora játék élményt mint amire számitottam és amit természetesen az UTben megtaláltam!! bocs Piccolo de ezt most nem hagyhattam ki!

losztmucsacsosz

Válasz erre

Ghoost
#8 Ghoost [11787]
Ya a Dune 200 nem lett túl jó!

Válasz erre

Piccolo
#7 Piccolo [1108]
Mé, mit vártál Q3tól?? Nagyon jó kis játék az!

Válasz erre

Norad2
#6 Norad2 [2064]
Hát a Dune2000 elég nagy égés volt...

OTAKU

Válasz erre

Trafikos
#5 Trafikos [1892]
ezektől sokkal többet vártam:

Carmageddon TDR
Q3
ONI
Evolva


losztmucsacsosz

Válasz erre

Ghoost
#4 Ghoost [11787]
van benne valami!

Válasz erre

seqesx
#3 seqesx [1936]
nfs5 kormányzás...

Válasz erre

Ghoost
#2 Ghoost [11787]
Nekem a Force Commander

Válasz erre

The Lord
#1 The Lord [3553]
Írogassatok csak, nekem is van egy ilyenem:
Hitman, számomra óriási csalódás, nektek mi a véleményetek erről vagy a többiről?

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat