na ezt buktam -nem látta senki !! -
ĐĐĐĐ
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."
egyébként mad lehet hogy rosszul értelmeztelek de a diablo nem RPG
csak hogy tudd ha meg rosszul értelmeztelek akkor 1000 bocs 
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!
"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

,,...soha nem szabad feladni, mert mindig van miért élni." /By: Sun Emperor (18)
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
losztmucsacsosz


Információ hatalom...
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

iccolo megbocsáyt.Ő alapyába véve naygon szereti az UT-et.Ez élete értelme..(bocs Piccolo)amiben pedig kellemesen csalódtam az a Tony Hawk's pro skater II volt, bármiből, ami deszkás ilyet kihozni nem kis teljesítmény

bocs Piccolo de ezt most nem hagyhattam ki!
losztmucsacsosz
Carmageddon TDR
Q3
ONI
Evolva
losztmucsacsosz
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.