28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning

Single Session
#15 Single Session [42]
Csá!
Most olvastam el a Faq-ot láttom hogy 200 levél után lehet új témát nyitni na mind1 kösz Z. De inkább nem is beszélek ilyenekről mert ez nem a témához kapcsolódik.

Válasz erre

Z-Master
#14 Z-Master [20407]
Azt hiszi ezzel, hogy nagyobb arc ill. jobban befogadjuk de ez baromság mert amiket művel az .

Jó ideje itt vagyok már + van jó pár topicom ahol igen csak elbeszélgetünk.

Igen kitudjuk rúgni ha kell.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Single Session 2005.02.25. 17:55
Single Session
#13 Single Session [42]
És az mire jó az neki?
Látom te vagy moderátor hogy tudtál ennyi levelet összeszedni mert ez azért nagyon sok. Ja és még annyi hogy itt a fórumon az embert ki tudják rugni?

Válasz erre

Z-Master
#12 Z-Master [20407]
Azért,hogy növelje a leveleinek a számát!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Single Session 2005.02.25. 17:34
Single Session
#11 Single Session [42]
Csá!
NFSU2 te minek írsz ennyit egymás után, mért nem tudod le egy levélben?!

Válasz erre

NFSU2
#10 NFSU2 [627]
Ja!De szerintem lesz is 2.!Ha persze lesz sikere...szerintem lesz!Ha az Undetground 2-nek nagy volt..
De a címe nagyon hülyén hangzik..RPM..mi ez?De állítólag ebben sokkal több tuningolás lesz!!Meg tuning alkatrész!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#9 NFSU2 [627]
Akinekm kell videó vagy trailer(késöbbre) annak 1 CooooooL oldal:

------------------------------------------------
http://www.rpmtuning-game.de/downloads.html
------------------------------------------------

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

MaYDaN
#8 MaYDaN [1329]
Ja, sztem is tök CooL lesz!
Jó lenne, ha lenne RPM Tuning 2 is.

Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu

Válasz erre

NFSU2
#7 NFSU2 [627]
Ja és a GameSzar azt írta hogy:2005.végén jelenik meg.De ez változhat.

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#6 NFSU2 [627]
Az NFSUndeground-ot fejlesztő csapat beperelheti.Szerintem be is fogja.Mert szinte tök ugyanaz.De a neve normálisabb mint az NFSU-é.
A GameStar-ban volt róla 1 jó kis cikk..De ettől független remélem jó lesz...

Legalább lesz mivel játszanunk míg kijön az NFSU3!
Olyan cool autók lesznek benne..és a fény visszaverődés is tök ász!!
Jajj..csak jelenne már meg!!!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

padavan
#5 padavan [21647]
Némi érdemi infó:
Az RPM Tunnning egy újabb NFSU klónnak ígérkezik, tehát illegális gyorsulási verseny agyontunningolható járgányokkal, nagyvárosi - szabadon bejárható - környezetben. A különbséget a fejlesztő csapat - Babylon Software - az autók törhetőségében és az ezzel járó menettulajdonságok változásában definiálhatná a leginkább.
A screenshotok alapján sajnos többnyire itt is éjszakai műszakról van szó, ám akad egy-két kép, amely kapcsán felmerülhet a gyanu, hogy legalábbis a késő délutáni órákra is jut néhány futam.
A grafika messze nem annyira meggyöző, mint az EA franchise két részéé, ám kellemes száguldozásaink során megannyi effekttel találkozhatunk majd.
Természetesen lesz multiplayer és többféle játékmod is.
A játék PS2-n és X-boxon már 2004 nyár eleje óta tolható, a Pc-s megjelenés időpontja még nem ismert.
Weboldal(sajnos német nyelvű): http://www.rpmtuning-game.de/

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

MaYDaN
#4 MaYDaN [1329]
Kettőt találhatsz Zs-vel kezdődik és ombor-ra végződik .

Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.25. 10:11
padavan
#3 padavan [21647]
A fejlesztést, vagy ezt a fogyatékost itt mögötted?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: MaYDaN 2005.02.25. 09:47
MaYDaN
#2 MaYDaN [1329]
Valaki állítsa meg mert beindult!!!

Jurszelf Headquarters: http://jurszelf.atw.hu

Válasz erre

NFSU2
#1 NFSU2 [627]
Újabb NFSU2-s játék!A grafika nem lesz olyan jó,de mindenmás sokkal jobb lesz!Megjelenési dátum még nincs,de kb.2005 végén jelenik meg!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat