28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

Germinator
#6082 Germinator [29908]
A világos kezd.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.06.18. 15:31
Madrac
#6081 Madrac [4264]
És nem a sötét oldalra akar átcsábítani, hanem mondjuk a magentára.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.06.18. 15:31
david139
#6080 david139 [18716]
Az ilyen láttán azt feltételezném, hogy már nincsenek valós problémák a világban.
Midenesetre már várom a Star Wars remake-et ahol Darth Vader nem fekete ruhában van hanem valami semlges bézsben Meg amúgy a sakkot is meg kellene változtatni, mert durván rasszista, hogy a fehér kezd...

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.06.18. 09:40
szbszig
#6079 szbszig [33649]
Ha már csillagászat, számomra meg a fehér törpe elnevezés degradáló.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.06.18. 11:18
Shadowguard
#6078 Shadowguard [4579]
Erre nem is gondoltam, de jogos Nekem a csillagászat jutott eszembe, hát mi az a rasszizmus, hogy fekete lyuk? Ami mindent elnyel ráadásul, azonnal keresni neki valami PC-nevet

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2020.06.18. 10:11
Herr Hauptmann
#6077 Herr Hauptmann [3187]
Javaslom, az angol nyelvterületen élők keressenek új szót a "zsarolás"-ra is.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.06.18. 09:40
Shadowguard
#6076 Shadowguard [4579]
Politikába nem akartam.
Az emberi hülyeség ismét a határait feszegeti Én mindenesetre öt perce ezen röhögök.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Pyrogate
#6075 Pyrogate [21953]
Én is nagy halmozó vagyok, de pár nap múlva általában bezárom, ugyanúgy: ha eddig nyitottam meg, nem is fontos.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.06.10. 12:44
LordMatteo
#6074 LordMatteo [29426]
Mióta itthonra is beszereztem a második monitort, nagyon el tud szaladni a ló, általában 3 böngészőablak van nyitva, egy a "hivatalos", egy a facebook/dome/stb, és egy youtube. Az oldalak száma változó, 10-30 között kb.

Telefonon 10 alatt tartom a nyitottak számát, van egy 3 napos szabályom; ha 3 nap után se olvasom el, akkor az a lőtéri kutyát sem érdekli, nemhogy engem, zárom is be.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

subject17
#6073 subject17 [7050]
+1

Szakdolgozatom óta kétlem, hogy volt ötnél több nyitott tab, de azzal is sokat mondok. Már annak írásakor is kerülgetett a rosszullét, hogy elkezdte összenyomni a tabok méretét, néha már inkább új ablakot használtam (Bár ennek értelmesebb oka is volt, mert könnyítette a navigálást.)

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.06.10. 11:55
Shadowguard
#6072 Shadowguard [4579]
Az szép Én telefonon csak mutatóban nyitok meg egynél több fület, asztalin meg 3-7 között szokott mozogni. Van 3 fix fül, az éppen játszott játékokhoz egy wiki vagy walkthrough, ne kelljen keresni, esetleg egy youtube-os végigjátszás, amit éppen félbehagytam. A többit nyitom és zárom. Engem zavar, ha sok fül van kint.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2020.06.10. 09:45
szbszig
#6071 szbszig [33649]
Legyen okosabb, mint én, és ne fulladjon bele a böngészőfülekbe!

Ezt belinkelem, hogy megmaradjon szem előtt, mert sajnos én is mániákus böngészőfül-halmozó vagyok. Mondjuk szerencsére mobilon annyira nem jellemző rám, a laptopom képernyője viszont simán ki szokott nézni úgy néha, mint a cikkben fent a borítókép. Egy-egy ilyen akár hónapok gyűjtögetésének eredménye is lehet, és vannak közte félretett cikkek, olvasmányok, megkezdett fórumos hozzászólások, sőt, néha akár még tök véletlenül otthagyott, abszolút felesleges oldalak is. Aztán amikor már kezelhetetlenül lassúvá válik tőlük a gép, egyszer, nehéz szívvel kénytelen vagyok bezárni a böngészőt és vele együtt az összes fület, mert hogy kiválogatni órákon át az akkor már tényleg kezelhetetlenül lassú gépen nem fogom őket. De ha van ilyen bővítmény, ami például képes úgy becsukni a füleket, hogy közben kiexportálja a hozzájuk vezető linket egy fájlba, az ilyen helyzetben valóban hasznos lehet.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

david139
#6070 david139 [18716]
Szerintem itt még inkább a szülő felelőssége, hogy a gyerek tudjon ilyesmiket.
Gyerekként mi konkrétan keresztes pókokat tenyésztettünk Most már annyira nem szeretem a közelségüket.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.06.06. 19:08
Shadowguard
#6069 Shadowguard [4579]
Az emberi hülyeség határtalan
Igen, gyerekek, de annyira nem kicsik. És egyáltalán: ki megy egy pók közelébe?

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

szbszig
#6068 szbszig [33649]
Régen nem szoktam már ilyeneket linkelni, de ez olyan szintű epic fail, ami már fáj.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#6067 Pyrogate [21953]
Azért valahol érthető az emberek félelme, nagyon könnyen terjed a vírus. Emlékezzünk csak pl az angolra aki síelése közben az összes, vele egy faházban levőt megbetegítette, vagy az olasz esetet, ahol csak egy ember beült a kínai kollégájával kajálni, aztán kapásból több embert megfertőzött.
Persze a lenti esetek elég nagy túlzások.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2020.02.22. 10:25
szbszig
#6066 szbszig [33649]
A van sapka, nincs sapka klasszikus esete.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

david139
#6065 david139 [18716]
Én is pár napja néztem meg ajánlásra, a zene is jó lett, de a műsor is meglepően szórakoztató, ajánlom mindenkinek

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: quervo 2020.01.14. 16:50
quervo
#6064 quervo [2161]
Keresztbe-hosszába hányok a magyar könnyűzenétől, ezért nem is cuppantam rá az amúgy rendkívül ötletes Dalfutár c. sorozatra, de most hirtelen pár underground metál/rock szcénabeli ismerősöm kezdett el kommentelgetni a legújabb rész kapcsán megjelenő bejegyzésekre.

Aki türelmetlenebb, az meghallgathatja itt a kész dalt, akinek van 50 perce, annak ajánlom a teljes adást, erre tessék.

Elvileg két részes egy ilyen cucc, az első részben magukkal az emberekkel lehet megismerkedni, meg talán a dal születésébe lehet betekinteni, de én azt annyira nem találom érdekesnek, háttérinfónak jó, de a lényegi dolgok a stúdióban történnek.

Aki nem hallotta, hogy mi történik, annak javaslom, hogy ne lője le a poént, és ne olvassa el a kommenteket a videó alatt.

Válasz erre

szbszig
#6063 szbszig [33649]
Leo DiCaprio és barátnői

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6062 szbszig [33649]
Szudánban még birkóznak a 2020-ra átállással.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6061 szbszig [33649]
Ez kész: A medencében, egy felfújható, aligátor alakú gumimatracon várta a neki szimpatikus családot és kutyájukat egy aligátor Miamiban.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6060 szbszig [33649]
Baszki: Mortal Kombat-illatgyertya...

Mondjuk a leírás alapján borzasztó szaga lehet.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6059 szbszig [33649]
Ez kurva jó:

Shallow by Kylo Ren and Rey

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6058 szbszig [33649]
Ezt muszáj belinkelnem, minimum a hét címe:

Egy leopárdfóka felolvasztott ürülékében találtak egy pendrive-ot, amelyen oroszlánfókákról készült fotók vannak

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#6057 Pyrogate [21953]
A belső szépséget nézik majd

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2018.06.05. 16:26
szbszig
#6056 szbszig [33649]
Mi van? Itt mindenki megőrült?

Nem lesz több bikinis vonulás a Miss America szépségversenyen.

Ez még rendben is lenne, az ő dolguk. De azt, hogy "a jövőben nem a versenyzők külseje alapján választ nyertest", illetve azt, hogy "a jövőben nem az fog számítani, hogyan néznek ki a versenyzők, hanem hogy mi hagyja el a szájukat, amikor felszólalnak társadalmilag fontos kérdésekben", egyszerűen nem tudom értelmezni. Vagy akkor miért hívják az egészet szépségversenynek?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6055 szbszig [33649]
America's Most Misspelled Words

Ez jó. Mondjuk számomra a legdurvább a maine-i eredmény, amit az Index cikke ki sem emel. Az, hogy majdnem a szomszéd állam nevét nem tudják leírni, tényleg felettébb gáz.

(A legérthetőbb találatok meg persze azokhoz a szavakhoz kapcsolódnak, amelyeknek többféle helyesírása is ismert: cancelled/canceled, favourite/favorite, grey/gray.)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6054 szbszig [33649]
Sok horrorfilmet láttam már, amely kevésbé volt rémisztő, mint ez a néhány másodperces coub.

Bár nem hiszem, hogy a kazincbarcikaiaknak alapvetően ez volt a céljuk...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#6053 ufodani [17764]
és ezt is kajálják a droidok

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2018.02.08. 10:07
Germinator
#6052 Germinator [29908]
Aztabudos kurvaelet

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2018.02.08. 10:07
szbszig
#6051 szbszig [33649]
Miért van muszlim jelkép a Jobbik logójában?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#6050 Pyrogate [21953]
Végülis a major tornákon 100%os volt

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2017.12.29. 18:44
szbszig
#6049 szbszig [33649]
Serena Williams az év sportolónője a Nemzetközi Sportújságíró Szövetségnél.

Oké, tisztában vagyok vele, mennyi jelentősége van az ilyen voksolásoknak. Meg azzal is, hogy Dunát lehet rekeszteni velük, annyi van ma már belőlük. De ez most komoly, hogy valakit azért választanak meg az év sportolónőjének, mert szült egy gyereket? Hiszen a 2017-es évben összesen nem versenyzett egy hónapot sem, egyébként végig szülési szabadságon volt. Nem mintha nem tisztelném azokat a nőket, akik kihordanak és világra hoznak egy gyereket, pláne ha a profi karrierjét adja fel ideiglenesen ezért, de ennek az elismerésére talán nem egy ilyen díj a legmegfelelőbb...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6048 szbszig [33649]
Ha idén a Tényekből tájékozódtál, már tudod, hogy minden veszélyes, és úgyis meghalsz.

Ezen a válogatáson beszartam.

SPOILER
Bár ahogy a cikkben összegyűjtött több tucat híradós spot közül kiemelik az elején a naptejeset, és bemutatják, hogy mekkora orbitális kamura hivatkozva próbálják lebeszélni az embereket a naptejek használatáról, az alapján sokkal inkább sírni kéne, nem röhögni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6047 szbszig [33649]
Miért éppen 9 perc plusz alvást enged a szundi gomb?

Hát, ez érdekes. Én megesküdtem volna, hogy élettani okok miatt alakították így, szóval vizsgálták az alvási ciklusok alakulását különböző embereknél, és az jött ki, hogy 9 perc szundi után a legkönnyebb felébredni általában, ha már muszáj. Ehhez képest pusztán gyártási, mechanikai okai voltak eredetileg...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6046 szbszig [33649]
Simogatható robotcicapárna Japánból. LOL, és ezt pont akkor találják ki, amikor kijön az új Blade Runner. Szerintem ez simán csak trollkodás.

SPOILER
Ugye az első Blade Runner alapjául szolgáló könyvben van egy olyan mellékszál is, hogy Deckard egy igazi, élő háziállatra gyűjt, mert a jövőben az emberek túlnyomó többségének már csak robotokra telik.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6045 szbszig [33649]
Stohl...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#6044 szbszig [33649]
Az elsőt láttam én is, és eléggé rekordgyanús. Én megmondom őszintén, nem emlékszem ehhez hasonló teljesítményre korábbról, pedig azért nyomon követem a foci világát úgy húsz éve.

Mondjuk ez a saját ötösig visszahúzódva passzolgatunk, a kapust is bevonva a dologba, csak az utóbbi években vált nagyon trendivé. Úgyhogy várható egyre több ilyen jellegű találat. Ha nem is rögtön középkezdésből persze.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2017.08.09. 22:47
Barthezz
#6043 Barthezz [54711]
Észt focikupa: 14 másodperc után, labdaérintés nélkül vezettek.

Szarvason tenyészettt afrikai harcsa

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

ufodani
#6042 ufodani [17764]
Főpróba

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

david139
#6041 david139 [18716]
lol

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

szbszig
#6040 szbszig [33649]
LOL, ezt csak most láttam: a tyúk az új csodafegyver a Legend of Zelda: Breath of the Wildban.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Gobiakos
#6039 Gobiakos [13332]
Ez meg mi a répáról beszél? Szívott valamit, vagy mi?!

Válasz erre

Előzmény: quervo 2017.03.13. 19:28
quervo
#6038 quervo [2161]
Troll-e vagy, Hujber?

Tudom, hogy szar bulvár, de ennyire 50-50%-ot semminek nem szoktam adni.

Válasz erre

szbszig
#6037 szbszig [33649]
A nap címe:

Lobbanékonyabbak az égésgátlónak kitett gyermekek

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Barthezz
#6036 Barthezz [54711]
LOL, pont ide járok úszni. Meglestem az fb-oldalt és még mindig ez a borítókép.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2017.03.08. 13:42
szbszig
#6035 szbszig [33649]
Boldog nőnapot kívánok én is minden kedves hölgytársamnak azzal, amire a leginkább szükségük van!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Barthezz
#6034 Barthezz [54711]
A KFC-nek is nagy hiányossága volt mindig is, hogy Pepsit adnak, eléggé érezhető az ízbeli különbség a két márka között.

Mondjuk ez most már két okból sem érint engem:
- November óta száműztem az étrendemből a colát, energiaitalt és bármilyen szénsavas italt (leszámítva a sört és a cidert, de ezeket is elvétve iszom már, mert ritkán bulizom / sörözöm).
- Cinema Cityben soha életemben nem vettem még se colát, se popcornt, annyira pofátlanul túl van árazva. Fél literes flakonban pedig simán lehet bevinni a táskában egyéb italt, ha megszomjazna az ember a film közben.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: david139 2017.02.15. 15:01
david139
#6033 david139 [18716]
The end is near

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat