28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)

padavan
#15 padavan [21647]


Szerintem a Revolver.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2006.01.04. 16:59
Remen
#14 Remen [1651]
Sideways, House of Flying Daggers, War of the worlds, Sin City, Star Wars 3, The Interpreter, The Devils Rejects, The Dukes Of Hazzard
más nem jut szembe most.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Válasz erre

Tyrn
#13 Tyrn [11406]
King Kong

Válasz erre

The Conquistador
#12 The Conquistador [2300]
Tényleg nem volt túl sok igazán jó film idén, néhány nagyon dícsért filmet pedig még nem is láttam.

- Hervadó virágok (Broken Flowers)
- Csillagok háborúja - A Sith-ek bosszúja (Star Wars III - Revenge of the Sith)
- Batman - Kezdődik (Batman Begins)
- A remény bajnoka (Cindarella Man)

Nagyjából ennyi, akinek hozzám hasonlóan nem jutnak eszébe az idei filmek, annak az alábbi linket ajánlom. 2005 100 legismertebb filmjének listáját tartalmazza, ami nem feltétlenül egyezik a legjobb filmek listájával, sőt...

IMDB - 2005

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

gabosh
#11 gabosh [5142]
Figyeljetek az emberek masok.ez igy jo.Most mitkell belekotni masok kedvenc filmjeibe, meg hogy mi kinek tetszik.EZ ugyan olyan mint ha elkezdenetek veszekedni h eggyik zenei mufaj jo a masik rossz.
Pedig a masi is tetszik valakinek.
Van akinek mas film tetszik mint a masiknak.

Válasz erre

Colussus
#10 Colussus [2010]
De beleszólok, mivel ez fórum. Egyébként erősen félreérthetted, amit mondtam, ugyanis a Batman Beginset, meg a Crash-t egyáltalán nem tartom rossz filmnek, amit írtam, azt kizárólag a Sin City-re értettem. Ugyanis az sokkal erősebb, hogy az év legjobb filmjei közt emlegeted.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: taposoakna 2006.01.04. 15:50
taposoakna
#9 taposoakna [1029]
Akkor ne is szólj bele! Miért is az év legszarabb filmjei a Batman begins, a Sin city és a Crash???
Olyat nem írok, amit nem láttam... Nem láttam (még) az általad említetteket sem, bár a Good Night...-ot már régóta meg akarom nézni, meg a Cinderella Man-t is, csak eddíg még nem volt hozzájuk szerencsém.
De azért ez a beszólás, h "ez nem az év legszarabb filmje topik", azért egy csöppet erős volt nem gondolod????

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2006.01.04. 14:58
Colussus
#8 Colussus [2010]
Nem akarok beleszólni, de ez nem az év legszarabb filmje topik.

Amúgy az idei legjobb filmek, szerintem:

Good Night, and Good Luck. - nagyon jó film, az év top 10 filmjében helyet foglal, az biztos.
Me and You and Everyone We Know - Szintúgy, végig izgalmas, néha szomorkás, néha vicces film kategória.
Még ami talán idesorolnék, az a Cinderella Man. Ennyi jut egyelőre az eszembe, szerintem simán verik a taposoakna által említett mainstream filmeket.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: taposoakna 2006.01.04. 14:36
.:[Kain]:.
#7 .:[Kain]:. [11704]
A legjobb a Batman: Begins volt.

Ha lehet másodikat írni, akkor Revolver.

Válasz erre

vortób
#6 vortób [12314]
Szerintem az 2005 legpocsékabb filmje.
Ha választani kell akkor a StarWars3 egyértelműem.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Kanduhr 2006.01.04. 12:32
taposoakna
#5 taposoakna [1029]
Sin City

Válasz erre

Előzmény: taposoakna 2006.01.04. 14:28
taposoakna
#4 taposoakna [1029]
azt se tom mik voltak 2005-ben.
Crash - Ütközések (bár 04-es, csak nálunk volt idén, vagyis már tavaly)
Batman begins
hirtelen ez a kettő jut eszembe

Válasz erre

Kanduhr
#3 Kanduhr [711]
Doom.

Válasz erre

csuvi
#2 csuvi [5613]
hát nem tudom, idén elég gyenge volt a filmes eresztés. inkább zárd be

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.03. 23:31
Pyrogate
#1 Pyrogate [21953]
kicsit megkésve, és már több topicban volt róla szó, de akkor csak itt és csak most.
(ha volt már ilyen, akkor max. bezárom)

Melyik volt 2005 legjobb filmje?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat