28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations

Dark Archon
#253 Dark Archon [11834]
A palota területe mindig piros, mivel kiemelten védett zóna. Barkochbázás helyett viszont nyomhatnál egy ESC-et és elolvashatnád a küldetést... ha azt megosztod, még tudunk is segíteni.

Illetve még egy apróság: csak akkor hagyod el küldetésszerűen a palotát, ha elhagyod a sárgán villogó zónát.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.16. 13:11
zolee06
#252 zolee06 [108]
Igen ez az! Az első bejegyzésed teljesítve! Amit írtál! A második bejegyzésed a gondom! Kijutottam én a palotából de azon kívűl nem jelez semmi! A palota területe piros szinben van még! Valószínű hogy még ott valamit kell csinálni!

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2012.01.15. 23:09
Juraviel.Ihuan.Bedvin
#251 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Nos, ha nem tévedek:

SPOILER
Ez az a küldetés, amikor be kellett jutni a palotába és meg kellett menteni Szulejmánt itália zenészként és el kellett terelni az őrök figyelmét.

Elvileg ezután ki kell élve jutni a palotából és elkapni a janicsárok vezetőjét a város másik végében lévő táborban.

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.15. 23:01
zolee06
#250 zolee06 [108]
Sziasztok!

Nem boldogulok egy résznél! Az alsó nagy térkép jobb felső sarkában van egy zárt udvar ahol küldetés van! Azt nem tudom mit kell tenni! Kihallgattam egy beszélgetést egy toronyban majd a fiatal uralkodóval beszéltem akit előzőleg meg mentettem! Az udvaron vagyok nézetet is váltottam de semmi! Valaki esetleg egy kis segítséget?

Válasz erre

Dark Archon
#249 Dark Archon [11834]
Így jár, aki botor mód billentyűzettel játszik egy ilyen játékot. Ez tipikusan az a játék(sorozat), aminél egy gamepad fényéveket javít az élvezhetőségen, kezelhetőségen.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: -T0ng- 2012.01.11. 22:14
zolee06
#248 zolee06 [108]
Nálam is előfordult hogy így alkudoztam !

Válasz erre

Előzmény: subject17 2012.01.11. 22:26
subject17
#247 subject17 [7050]
Ja, hát Revelationsben nem lesz ilyen gondod, mert nem lesz lovad.
Viszont a billentyűkiosztás változott, szóval amíg meg nem szoktam, vásárlás előtt gyakran egy-egy bombát vágtam földhöz...

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: -T0ng- 2012.01.11. 22:14
zolee06
#246 zolee06 [108]
Meg oldódott ! Nagy nehezen rájöttem!!!! Gyerekek nálam a V betü az !

Még egy rész van amivel nem tudok mit tenni! De ma este újra próbálom ha nem jövök rá segítséget kérek !

Válasz erre

-T0ng-
#245 -T0ng- [1675]
Imádom az Assassins Creed gombkiosztását. Mindkét kezedre, a fejedre és a lábadra is van egy gomb...az is tök jó hogy ha a fej gombot nyomod minden fejhez kapcsolódó cselekményt azzal csinálsz. Viszont mikor a boltossal való beszélgetést fél centivel arrébb akartam kezdeni, és beszélgetés helyett mindig a lovat hívom, aki azután fél órán keresztül követ és a szabad mozgásban korlátoz....na az kiakasztó

Válasz erre

Assassin King
#244 Assassin King [752]
Nekem a VVVVVVVVV alapból, úgyhogy nem megy a többi akkor azt próbáld

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.11. 21:39
Creativ3Form
#243 Creativ3Form [33872]
Akkor EEEEEEEEEE!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: -T0ng- 2012.01.11. 21:57
-T0ng-
#242 -T0ng- [1675]
Legalábbis alapbeállítások szerint az az Eagle Vision

Válasz erre

-T0ng-
#241 -T0ng- [1675]
A fej mindig az eeeeeeeeeeeeeeXD

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2012.01.11. 21:57
Creativ3Form
#240 Creativ3Form [33872]
Egy összecsavart térképet, így nyomd meg az E-t (asszem az aktiválja a speckó látást...de lehet, hogy az F) és nézz körbe a hajón.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.11. 21:39
zolee06
#239 zolee06 [108]
Egy olyan helyen akadtam meg ahol Sofia felküld egy 3 árbocos hajóra! Felmegyek de semmit nem találok! Hiába váltok nézetet semmi!Mit akar a csaj ?

Válasz erre

-T0ng-
#238 -T0ng- [1675]
Új hír a rosszabb fajtából: Patrice Desilets a sorozat egyik nagy alkotója, a második rész és a Brotherhood kreatív direktora után most Alexandre Amancio, az Assassins Creed Revelations kreatív direktora is otthagyta az Ubisoft-ot.

Hiába sikeres ez a sorozat, mégiscsak bűzlik valami Montreálban.

Válasz erre

Dark Archon
#237 Dark Archon [11834]
Küldd őket küldetésekre. Asszem 10-es szinten kapod az első assassin mester küldetést, majd 15-ösön a másodikat. A második után végleg a den parancsnoka marad és nem lehet elfoglalni.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 21:50
PC Dome
#236 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin's Creed: Revelations - új pályák jönnek
Érkezik a Mediterranean Traveller Map Pack.

Válasz erre

zolee06
#235 zolee06 [108]
Ok !Figyelek rá!
Egyenlőre igyekszek nem bepirosodni !
Van 2db 14 szintű assassinom! Azt hogy lehet tovább/ DEN / képezni? Most egyenlőre elküldtem őket tisztogatni !

Válasz erre

Előzmény: subject17 2012.01.09. 21:07
subject17
#234 subject17 [7050]
Figyelj, hogy legyen assassin leader a tetőkön. Ha jól emlékszem, tetőnként külön kell mindenhova, és akkor tudsz mellé íjászokat/puskásokat rendelni.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 21:02
zolee06
#233 zolee06 [108]
Igen én is így csináltam! Legfeljebb 4 barikádot tudok csinálni annyi fér el! Az elején még tudtam íjászokat is tenni a tetőre de aztán nem! Lehet hogy valami szint elérése ad további lehetőséget ill. embereket ?

Válasz erre

Előzmény: cygary 2012.01.09. 20:58
subject17
#232 subject17 [7050]
Majd még sikeres védelmek után old fel egységeket, aztán ott harc előtt lehet cserélgetni is, hogy milyen egységeket akarsz majd használni. (Pl. ha stalkereket küldenek ellened, akkor jó szabadkézi harcosok kellenek, akiknek nem ugrik be a neve )

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 20:54
cygary
#231 cygary [2745]
Rengeteg barikád. Én általában az első pár roham után telepakoltam barikádokkal a pályát, és javítottam is őket (space-l lehet ha ráviszed az egered, legalábbis azt hiszem). Így viszonylag nehezen törtek át, és ha mégis, akkor kör végeztével ismét építettem egyet.

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 20:54
zolee06
#230 zolee06 [108]
De lényegében csak azokat tudom használni ellenük ami a Q betű segítségével elő jön ugye?

Válasz erre

Előzmény: subject17 2012.01.09. 20:51
subject17
#229 subject17 [7050]
Az is segít, ha a csata előtt megnézed, hogy milyen egységek jönnek ellened. Az alapján meg lehet tervezni, hogy neked mit érdemes használni.
(Elején leginkább egy raklapnyi rifleman, azokkal a legegyszerűbb a görögtüzes ostromgépet leszedni. )

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 20:34
zolee06
#228 zolee06 [108]
köszi a segítséget! Akkor ezt figyelembe véve erre gyúrok!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2012.01.09. 14:15
Creativ3Form
#227 Creativ3Form [33872]
Igen, később nehezebb lesz. Jönnek ágyúkkal, meg efféle nyalánkságokkal, és akkor szophat az ember. De amúgy célszerű ezt elkerülni azzal, hogyha pirosan világít a kis Assassin embléma a képernyő bal felső sarkában, akkor szépen keresni kell egy tömegbuzdító emberkét, és lefizetni. De, érdemes az assassinjaid fejlesztésére is nagyon keményen ráfeküdni, ugyan is 14-es szinttől (asszem) ki lehet őket képezni a Denek megvédésére, és akkor neked nem kell törődnöd vele...csak odaküldöd az egyik assassint, és megoldja neked.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: zolee06 2012.01.09. 14:07
zolee06
#226 zolee06 [108]
Sziasztok! Volt másnak is gondja az elfoglalt Denekkel, épületekkel amiket a templomosok vissza akarnak foglalni? Az első támadást visszavertem de sajna a további 2-3 támadást nem tudtam visszaverni így az övék lett!

De nem sokáig!

Válasz erre

fabianpeti
#225 fabianpeti [9]
Koszonom a válaszod és ugy értetem a belépést az Uplay-ba mint a AC2-ben vagy a brotherhood-ban volt hogy volt ojan hogy Uplay ramentem és bejott az Uplay .

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.12.27. 23:22
Juraviel.Ihuan.Bedvin
#224 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
SPOILER
As a young had freedom, but not seen. He had time but did not know and there was love, but not felt. Many decades would pass before that understand its meaning. And now, in the twilight of my life, this understanding turned into joy. Love, freedom and time once so disposable
are the fuel that leads me to the front. Love especially my dear. For you, our children, our brothers and sisters. And the vast and wonderful
world that gave us life. And keeps us guessing. Endless affection for you, Sofia.

Your forever

Ezio Auditore

Fiatalságom során, nem éreztem magam szabadnak.Volt időm, de nem tudtam róla. Szerettek, de nem voltam képes a szeretetre. Sok évtized múlt el, hogy megértsem e három dolog értelmét. És most az életem alkonyán, ez a félreértés átment egyféle megelégedésbe. Szeretet, szabadság, idő. A bennük lévő hit egy olyan erő, ami mindig hajt előre. Legyfőbbképpen a szeretet mio caro (kedvesem), amit irántad, a gyerekeink iránt és a testvéreink és nővéreink iránt érzek. És eziránt a gyönyörű világ, iránt ami életet ad nekünk és örök találgatásban hagy minket. Örök szeretet mio Sofia. (én Sofiám).

Örökké a tied...

Ezio Auditore


Csodaszép vége volt!

Amúgy a ACIII...

SPOILER
...története tényleg Egyiptom lesz, ahogy azt pletykálják szerintetek, vagy netalán lépnek egy olyat, hogy Flaviával megyünk és elkeveredünk Kínába Junhoz?

Válasz erre

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#223 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Kiemelt fontosságú hír, ezért kerül bele négy topikba, tehát nem spam. Célja, hogy az angolul nem tudó játékosok életét megkönnyítse.

Az első rész szövegkönyve teljesen magyarul (párbeszédek, emailek) Steve Q. jóvoltából, igényesen megszerkesztve.

Akinek meg videóélmény is köll hozzá, az mind a négy részhez talál feliratozott videókat ratkaatka csatornáján a YouTube-on.

És ezzel le is tudva, megtettem, amit meg kellett.

Válasz erre

rudasos2425
#222 rudasos2425 [46]
Óóó köszönöm, és bocsánat az ostoba kérdésért

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.12.27. 22:55
subject17
#221 subject17 [7050]
Nem igazán értettem a kérdést... Uplaybe alapból belépsz, amikor elindítod a launchert. Offline módot meg még nem próbáltam, de most megnéztem, én csak ott a beállításoknál találtam offline lehetőséget, ahol írtad.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: fabianpeti 2011.12.27. 23:08
fabianpeti
#220 fabianpeti [9]
Valaki válaszolna az én kérdésem-re is ha lenne szives ?

Válasz erre

subject17
#219 subject17 [7050]
Minden, amit Leonardo csinált Ezionak a második részben, Altair tervrajzaiból volt.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: rudasos2425 2011.12.27. 22:50
rudasos2425
#218 rudasos2425 [46]
Sziasztok! Sajnos nagyon gyér az angol tudásom, így nem értek nagyon sok mindent. Egy-két dolgot ki tudok következtetni, egy-kettőbe meg beletörődöm, hogy nem. Lenne egy kérdésem:
!!!!!!SPOILERSPOILERSPOILER!!!!!!!
Altairnak hogy lehet két pengéje?! Azt nem Leonardo találta ki Ezionak?
SPOILER VÉGE

Válasz erre

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#217 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Ruhák

Má az AC2-nél és az ACB-nél is mondtam, hogy olyan király ruhák vannak ebben a játékban, hogy még a való életben is hordanám őket (már ha nem néznének hülyének ), ami a kettőben Altair páncéljához járt, mekkora király volt. Itt meg az Ishak Pasha sas vagy griffes vagy mis cucca is mekkora már.

Sokkal jobbak, mint a farmer+pulóver kombók.

Válasz erre

fabianpeti
#216 fabianpeti [9]
Sziasztok megvetem a jatékot és azt szeretném kérdezni hogy hogy kell belépni az Uplay-ba ? mert nincs sehol sem vagyis nemtalálom És offline-ba csak ugy lehet játszani hogy bejelentkezem és ott fent a logout-nál van hogy beálitások és ott kell ofline-ra meni vagy lehet máshogy is mert nekem nemirja ki ugy az offline modot mint a brotherhoood-ban valaki választ elore is koszi

Válasz erre

Jet789
#215 Jet789 [2]
Sziasztok!
Karácsonyra megkaptam a játékot és nem indul el.
Települ elindul a patch leszedése telepítem a patchet, majd ha kész a kézikönyv alapján elindítom a Startgomban (Win7) Games és Assassin's Creed Revelations tölt egy kicsit és nem történik semmi.
Tudnátok segíteni?

Válasz erre

Creativ3Form
#214 Creativ3Form [33872]
Igen tudom, neked az a kedvenced. Én itt az Egyiptan Blue rucit hordtam, a Brotherhoodban pedig a feketét. Az AC II-ben sokáig nekem is a fehér volt, mivel nem nyerte el a tetszésemet a többi színezés, de aztán még a bivaly páncél előtt ott is összejött egy fekete...aztán meg a bivalyos szintén fekete, szóval. Az első részben meg végig, mivel ott nem volt választás. Persze, azzal sincs semmi bajom, de mindig volt valami olyan, ami csábítóbb volt, mint tetőtől-talpig fehérben mászkálni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.12.21. 06:00
subject17
#213 subject17 [7050]
Amúgy cutscene-ekben nincs rajtad a maszk, legalább erre figyeltek.
Viszont én azt nem szeretem, hogy a legerősebb páncéloknál soha nem fehér ruhát kapunk. Én végig a Masyaf White "színezést" használtam előtte.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.12.21. 00:32
Creativ3Form
#212 Creativ3Form [33872]
Na, megtaláltam, de nem jön be. Ez a libafos-zöld színösszeállítás nem nyerte el a tetszésemet, plusz zavar, hogy nem lehet levenni a maszkot. Amúgy külcsínben nem lenne baja, csak a szín, és a maszk. Szóval visszavettem szépen az előző elpusztíthatatlan páncélt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.12.20. 15:31
Dark Archon
#211 Dark Archon [11834]
Meg kell venned egy könyvet és az mutatja meg a lapok helyét, s miután mind megvan, utána lesz egy titkos hely.

A katakombás részek nekem is nagyon tetszettek, kár, hogy ebben az előzőekhez képest elég kevés van. De ami van, az iszonyat hangulatos.

kopé: foglalkoztam a várossal is, de ez már a második (vagy harmadik?) játék, amiben ezzel kellene szórakozni, s hát kicsit valóban nem igazán kötött már le A helyőrségeket meg elég hamar fel lehet számolni.

Sucee: igen? hmm, lehet, rég volt

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.12.20. 15:28
subject17
#210 subject17 [7050]
10 Ishak Pasha memoir page van, azokat összeszeded, és megnyílik egy rejtett sírhely. Elvileg egy idő után lehet térképet venni a lapok helyéről.
Szerintem a leghangulatosabb ugrálós küldetés, AC1 City of Jerusalem soundtrackje megy alatta

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.12.20. 15:28
Creativ3Form
#209 Creativ3Form [33872]
Na, és ahhoz mit kell tennem? .-D

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.12.20. 15:20
subject17
#208 subject17 [7050]
Lucy az ujját csak behajlította.
Crea: Van még egy páncél, ami ugyanígy törhetetlen, az Ishak Pasha armor.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.12.20. 12:49
Creativ3Form
#207 Creativ3Form [33872]
Nemáááááár! Mondjuk az igaz, hogy az Altairos visszaemlékezésekben én is csalódtam picit, mivel rövidek voltak, és semmi kihívással nem rendelkeztek, de a katakombás pályáktól kirázott a hideg, annyira jók voltak. Azt viszont én is aláírom, hogy a főtörténet tényleg rövidke lett, de számomra még így is hatalmas élményt nyújtott, és egy másodpercig nem unatkoztam. Bár az, hogy a még életben maradt családtagjainkat, barátainkat és régi bajtársainkat totálisan leszarták, és meg se említették (kivéve a húgunkat ugye) az nálam hatalmas fekete pont. Meg Da Vinci nélkülözése is. Ok, hogy sohasem járt Konstantinápoly-ban, de nem igaz, hogy nem tudtak írni egy olyan fejezetet, amiben meglátogatjuk...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: kopé 2011.12.20. 13:34
kopé
#206 kopé [38449]
Abban mindenféleképpen igazad van, hogy a fő küldetésszál önmagában piszok rövid, csak úgy lehetett ténylegesen játékidőt építeni a cuccba, ha várossal/tornyokkal foglalkoztál. No meg az a pár könyves rész, de attól sem estem hasra.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.12.20. 12:49
Dark Archon
#205 Dark Archon [11834]
Na, végigjátszottam én is. Csak nekem tűnt úgy, vagy tényleg jóval rövidebb volt, mint a többi rész? 70% sync-nél jártam, mondom bőven van még időm akkor, megyek egy kicsit a főküldetésekre, és puff, vége lett. Igaz, kimaradt 1 kivételével az összes 2. master assassin küldetés, mert arra utólag jöttem rá, csak úgy, mint a könyvekre.

Ami a történetet illeti, SPOILER
jó, hogy végre megtudtuk mi lett Altair-ral, de ahogy Crea is írta, a felesége halála abszolút hülyeség volt. Ott volt Altairnál mindvégig az Alma és akkor besétál a nőjével vígan, hogy "hát lehet, hogy mindkettőnknek annyi". Az egész DNS-ben való kutatás meg onnantól sántít, hogy kiderült, hogy egy marha nagy napkitörés miatt van. Kíváncsi leszek, Ubiék hogy gondolták megállítani / kivédeni, mert szvsz még a XXI. sz. technikával is lehetetlen. S mindennek a kulcsa az Almákban lenne? Hogyan, hiszen Juno-éknak sem sikerült.

Meg egy apróság, de poén: Lucy úgy bizonyította, hogy bérgyilkos, hogy megmutatta Desmond-nak a hiányzó gyűrűsujját. Ezernégyszáz valahányban meg DaVinci pont azzal poénkodott, hogy mellé csapott Ezio ujjának, mondván módosította a szerkezetet, semmi szükség már az ujj levágására.

Ami viszont nagyon tesztett, a szekeres üldözések, na meg a szekeres ejtőernyőzés

Dark Archon

Válasz erre

Creativ3Form
#204 Creativ3Form [33872]
Na, örülök. És akkor ezzel biztossá vált, hogy az a megoldás, amit írtam. Azaz, hogy a legelejétől kezdve rá kell gyúrni az őrtornyokra és a bérgyilkosainkra.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2011.12.20. 00:29

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat