Illetve még egy apróság: csak akkor hagyod el küldetésszerűen a palotát, ha elhagyod a sárgán villogó zónát.
Dark Archon
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dark Archon

! Kihallgattam egy beszélgetést egy toronyban majd a fiatal uralkodóval beszéltem akit előzőleg meg mentettem! Az udvaron vagyok nézetet is váltottam de semmi! Valaki esetleg egy kis segítséget? 
Dark Archon

!

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
! Nagy nehezen rájöttem!!!! Gyerekek nálam a V betü az !



WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!


Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
?
Dark Archon
!
!I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

)I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
)I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status


Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

és ugy értetem a belépést az Uplay-ba mint a AC2-ben vagy a brotherhood-ban volt hogy volt ojan hogy Uplay ramentem és bejott az Uplay .


Csodaszép vége volt! 


I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status


I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
), ami a kettőben Altair páncéljához járt, mekkora király volt. Itt meg az Ishak Pasha sas vagy griffes vagy mis cucca is mekkora már.

És offline-ba csak ugy lehet játszani hogy bejelentkezem és ott fent a logout-nál van hogy beálitások és ott kell ofline-ra meni vagy lehet máshogy is mert nekem nemirja ki ugy az offline modot mint a brotherhoood-ban valaki választ elore is koszi


Én itt az Egyiptan Blue rucit hordtam, a Brotherhoodban pedig a feketét. Az AC II-ben sokáig nekem is a fehér volt, mivel nem nyerte el a tetszésemet a többi színezés, de aztán még a bivaly páncél előtt ott is összejött egy fekete...aztán meg a bivalyos szintén fekete, szóval.
Az első részben meg végig, mivel ott nem volt választás. Persze, azzal sincs semmi bajom, de mindig volt valami olyan, ami csábítóbb volt, mint tetőtől-talpig fehérben mászkálni. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Én végig a Masyaf White "színezést" használtam előtte.I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Amúgy külcsínben nem lenne baja, csak a szín, és a maszk. Szóval visszavettem szépen az előző elpusztíthatatlan páncélt. 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
A helyőrségeket meg elég hamar fel lehet számolni.

Dark Archon

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Azt viszont én is aláírom, hogy a főtörténet tényleg rövidke lett, de számomra még így is hatalmas élményt nyújtott, és egy másodpercig nem unatkoztam. Bár az, hogy a még életben maradt családtagjainkat, barátainkat és régi bajtársainkat totálisan leszarták, és meg se említették (kivéve a húgunkat ugye) az nálam hatalmas fekete pont. Meg Da Vinci nélkülözése is. Ok, hogy sohasem járt Konstantinápoly-ban, de nem igaz, hogy nem tudtak írni egy olyan fejezetet, amiben meglátogatjuk... Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dark Archon

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.