2.) Szakadt volna anyádba a fejed.
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Szenvedély nélkül a foci halott.
Just another freak in the freak kingdom


Too stubborn to die...









"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

"Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!" - Fat Ed

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.



My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Amúgy elhiszem, csak poénkodtam.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.



My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
(igaz, nem elsőre
)My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.



...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

mi ez a fasság?
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Ettől függetlenül ezek után is változatlanul külön fogom írni a "30 éves vagyok" és társait, mert egybe írva hülyeségnek tartom és úgyis 1000 emberből 999 külön írná
Télleg amúgy ha számmal írom le (ahogy az előbb), akkor hogy a francba lehet egybeírni? 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.







"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."









"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.



L!!!!"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."
Van különbség. Ha csak annyit mondok, hogy: "harminc éves", így, állítmányi szerepben, akkor ezt ugyanúgy külön kell írni, mint a "hat hónapos"-t. Tehát például "X. Y. harminc éves." De ha melléknévként használod, akkor mindkettőt egybe kell írni. Tehát például "A harmincéves / hathónapos X. Y. ezt és ezt csinálta." És ha jól tudom, akkor ez az utóbbi csak a nem összetett számokra vonatkozik. Tehát az már megint külön van, hogy "A harminckét éves X. Y. ezt és ezt csinálta.". A "húsz pár zokni" megint más eset. Talán azért, mert ott a "húsz pár" mennyiségjelző, de inkább nem magyarázom túl, mert nekem is régen volt már, úgyhogy sokszor csak érzésből találom ki ezeket. De gondolj bele, hogy nézne már ki az ennyi erővel, hogy "Százév magány"?
(De lehet, ezt vissza kéne vonnom, mert rákerestem, és találtam ilyen alakban is találatokat a neten.
)Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi
Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi
Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nem kommentálok.
), de a másik kettőt én sem értem.A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Ami jó az zöld, ami nem az piros és a helyes választ ilyenkor aláhúzza."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Ezeket az egybe írjuk, külön írjuk, vagy kötőjellel dolgokat k*rvára nem vágom, meg az i képzős hosszú tulajdonnevek írását sem
Pláne hogy mint látható, a 6 hónapossal már semmi baja nem volt a javítókulcsnak..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.