28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

Control
#382 Control [990]
1.) Ezt már senki nem veszi be, én is tudtam, hogy mi lesz ebből, még mielőtt megnéztem volna...
2.) Szakadt volna anyádba a fejed.

Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész

Válasz erre

Előzmény: jotzika 2006.06.03. 09:42
jotzika
#381 jotzika [764]
suttogni fog...(sajna nagyon halkan 1-2 perc mulva

Válasz erre

Lyobag
#380 Lyobag [6266]
atya úr isten! irány a feneketlen mélysége a sötétségnek!
és szinte bűntudatom is támad a röhöghetnékemtől. ez van, túlságosan beleérző ember vagyok.

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.31. 17:07
Pyrogate
#379 Pyrogate [21953]
ezen már nem is lehet röhögni, szánalmas hogy ennyi 13-14 éves kurva van.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.31. 17:07
HTB
#378 HTB [4144]
lol bazmeg masfel oraig rohogtunk haverokkal
kegyetlen

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.31. 17:07
Sturmgewehr
#377 Sturmgewehr [7161]
Ezaz. Én már nagyon utálom ezt a négy nyálas buzit.

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.31. 16:45
devastator
#376 devastator [1946]
elsore 912,1 m

Too stubborn to die...

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 21:35
rasher
#375 rasher [659]
PRIVI.HU

könnyesre röhögtem magam!!!!

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

rasher
#374 rasher [659]
Nézzétek meg ezt
MEGHALOL!!!!

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

RatBaG
#373 RatBaG [6377]
ez egy köcsög játék

"Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!" - Fat Ed

Válasz erre

Eric
#372 Eric [20761]
1198.8

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

szbszig
#371 szbszig [33649]
Na, ezt döntsétek meg!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#370 szbszig [33649]
Nem tudtam már javítani rajta, de itt van két másik rekord:

- A legtávolabbi fejjel becsapódás: link
- A legtávolabbra jutás úgy, hogy közben egyszer már homokban landoltam: link

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Eric
#369 Eric [20761]
1055.9

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Sturmgewehr
#368 Sturmgewehr [7161]
Ez photoshop.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.05.27. 22:34
Germinator
#367 Germinator [29908]
grrrrrrrrr

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.05.27. 22:34
szbszig
#366 szbszig [33649]
Hoppá, hoppá!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.27. 22:10
Sturmgewehr
#365 Sturmgewehr [7161]
Vakondokra, vagy vakondokokra ? Amúgy elhiszem, csak poénkodtam.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.27. 22:16
Germinator
#364 Germinator [29908]
nem, tényleg, mindig pont vakondokra estem, amik megdobtak... a végén kicsit uncsi volt má

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 22:14
Sturmgewehr
#363 Sturmgewehr [7161]
Csíter.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.27. 22:10
Germinator
#362 Germinator [29908]
hoppá: 1159.6

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.27. 22:08
Germinator
#361 Germinator [29908]
870.9 (igaz, nem elsőre)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 21:35
Sturmgewehr
#360 Sturmgewehr [7161]
Ez jópofa. Elsőre 622 m

Válasz erre

Silent
#359 Silent [15516]
pfft lolololol

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 21:03
Germinator
#358 Germinator [29908]
mi ez a fasság?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 21:03
Toki
#357 Toki [5086]
LOL!

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.27. 21:03
Sturmgewehr
#356 Sturmgewehr [7161]
Fordítsd le a neved oroszra.

Válasz erre

Barthezz
#355 Barthezz [54711]
Thx, így már okosabb lettem vmivel Ettől függetlenül ezek után is változatlanul külön fogom írni a "30 éves vagyok" és társait, mert egybe írva hülyeségnek tartom és úgyis 1000 emberből 999 külön írná Télleg amúgy ha számmal írom le (ahogy az előbb), akkor hogy a francba lehet egybeírni?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.05.22. 23:52
Herr Hauptmann
#354 Herr Hauptmann [3187]
vávávááváváávváávváá

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.05.26. 22:41
Lyobag
#353 Lyobag [6266]
most kaptam emailban ezen két szép zeneszámot, és meg kell osztanom a néppel! deriválási, integrálási ismeretekkel és várható/meglévő matekszigorlattal rendelkezők előnyben

Cauchy nélkül mit érek én
Kettős integrálra gondolok

Válasz erre

rasher
#352 rasher [659]
PFFFFFFFFFFF

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

Előzmény: kopé 2006.05.23. 22:27
kopé
#351 kopé [38449]
kökkemmmény gyerek
huhh, és mien fitt, biztos okos is

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.23. 22:08
rasher
#350 rasher [659]
nagyon kemééény!!!


nemtom arrafelé mindenki ilyen madár lehet????

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.23. 22:15
Germinator
#349 Germinator [29908]
emmegmijaló?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.05.23. 22:08
rasher
#348 rasher [659]
Na ki a kemény????


hát a kemííínygyerek

MEGALL!!!!

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

szbszig
#347 szbszig [33649]
Nem, nem, nem... Van különbség. Ha csak annyit mondok, hogy: "harminc éves", így, állítmányi szerepben, akkor ezt ugyanúgy külön kell írni, mint a "hat hónapos"-t. Tehát például "X. Y. harminc éves." De ha melléknévként használod, akkor mindkettőt egybe kell írni. Tehát például "A harmincéves / hathónapos X. Y. ezt és ezt csinálta." És ha jól tudom, akkor ez az utóbbi csak a nem összetett számokra vonatkozik. Tehát az már megint külön van, hogy "A harminckét éves X. Y. ezt és ezt csinálta.". A "húsz pár zokni" megint más eset. Talán azért, mert ott a "húsz pár" mennyiségjelző, de inkább nem magyarázom túl, mert nekem is régen volt már, úgyhogy sokszor csak érzésből találom ki ezeket. De gondolj bele, hogy nézne már ki az ennyi erővel, hogy "Százév magány"? (De lehet, ezt vissza kéne vonnom, mert rákerestem, és találtam ilyen alakban is találatokat a neten.)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.05.20. 00:11
Onyx srác
#346 Onyx srác [572]
Nah jo nem leszek ojan hülye picsa...

Nem nem leszel oLYan hülye...

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.05.22. 22:52
Onyx srác
#345 Onyx srác [572]
SZtem ez még a KossutH Lajos korából való csaj. ish, pasih, ennyih...:S

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.19. 23:42
Lyobag
#344 Lyobag [6266]
luxustáp eladó

Válasz erre

Control
#343 Control [990]
Falhoz állít, táraz, céloz, lő, mosolyog.

Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.19. 23:42
Barthezz
#342 Barthezz [54711]
Ezzel a "harmincéves vagyok" szöveggel akkor sem egyezek ki, kizárt hogy azt helyesen egybe kelljen írni... Akkor már ezt is így kéne pl.: "Van húszpár zoknim"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.20. 00:36
Sturmgewehr
#341 Sturmgewehr [7161]
Hát én is többet vártam magamtól. Nem kommentálok.

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.05.19. 13:09
csuvi
#340 csuvi [5613]
jah, bocs, megzavart, hogy a képen nincsenek bejelölve. az egynapos kimaradás nekem magától adódik (nem tudom, miért ), de a másik kettőt én sem értem.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.05.20. 00:23
Barthezz
#339 Barthezz [54711]
Bejelöltem én mindet hiszen Ami jó az zöld, ami nem az piros és a helyes választ ilyenkor aláhúzza.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.20. 00:20
csuvi
#338 csuvi [5613]
csak azokról mondja meg, hogy helyes-e, vagy nem, amiket bejelöltél.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.05.20. 00:11
Barthezz
#337 Barthezz [54711]
Nah kitöltöttem én is, nem mondom meg hány pont, mert jóval többet vártam volna el magamtól Ezeket az egybe írjuk, külön írjuk, vagy kötőjellel dolgokat k*rvára nem vágom, meg az i képzős hosszú tulajdonnevek írását sem

A felkiáltójellel megjelölt dolgokat vki magyarázza el nekem, hogy azok miért úgy jók?!?! 30 éves egybe??? Na ne vicceljenek már! Pláne hogy mint látható, a 6 hónapossal már semmi baja nem volt a javítókulcsnak...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.05.19. 13:09
Babykiller
#336 Babykiller [14268]
Hogy lenne tulajdonnév? A vasutak sem, pedig a MÁV-ban az

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.05.19. 13:51
csuvi
#335 csuvi [5613]
"hüjepicsah"-e vagy?

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

szbszig
#334 szbszig [33649]
Csak 82 pont, romlik a helyesírásom...

De például az Operaház szerintem tulajdonnév, még így, rövidítve is. A saját honlapjukon is nagy kezdőbetűvel írják, nem csak azt, hogy Magyar Állami Operaház, de önmagában azt is, hogy az Operaház.

Vagy például a minőségellenőrzés oké, hogy hét szótag, de nem csak két tagból álló összetett szó: minőség és ellenőrzés? Mert az ellenőrzésnek sem az ellenhez, sem az őrzéshez semmi köze, úgyhogy biztosan nem azoknak az összetétele...

Meg még van egy pár, ami bosszant, de azokat én néztem vagy rontottam el...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.05.19. 13:09
nihilism
#333 nihilism [3144]
Helyesirasi teszt

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat