28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

ageofempires
#182 ageofempires [88]
22.938

Válasz erre

ageofempires
#181 ageofempires [88]
Én legalább 10-szer próbáltam,de inkább nem pazarlom el az összes időmet.Talán még megpróbálom.

Válasz erre

Attila88
#180 Attila88 [7503]
237?!?!?!??!?! dzsízász

nekem 30fölé alig sikerült küzdenem másodjára.

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.31. 12:53
Eric
#179 Eric [20761]
Nekem 5.-re sikerült 30 mp körüli remek eredményt elérnem. Már majdnem elketzdtem 6-odszorra is, amikor észbe kaptam! Te jó ég, megbuggyantam???
Ilyen x@rságokkal nem cseszem el az időmet!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

csuroach
#178 csuroach [4262]
21

na legalább nem én vagyok a leggyengébb ebben

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: gamerboy 2006.01.31. 13:23
vortób
#177 vortób [12314]
107.412

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Amadeus
#176 Amadeus [228]
199.432

I am your Angel of Music

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.30. 00:17
CamelX
#175 CamelX [6215]
Könyvtári gép... kicsit szaggat
Normális gépen még nem próbáltam, itt sztem csak P1esek vannak nemtúljó kapcsolattal

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: gamerboy 2006.01.31. 13:23
gamerboy
#174 gamerboy [282]
Ez most komoly? szégyen nem szégyen 20-nál nem tudtam többet vagy 15 próbálkozásból. Bár lehet még nem éreztem rá az ízére

If you wanna ride, you buy a white horse!

Válasz erre

CamelX
#173 CamelX [6215]
237.86

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.31. 12:45
CamelX
#172 CamelX [6215]
Na mivan, senki se nyomja? azt hittem nagyobb sikere lesz...

Új rekordom előbb: 145.83 mp.

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.30. 00:17
CamelX
#171 CamelX [6215]
Na versenyezzetek bazze

Nekem nem megy itthon, szar laptop egérrel nem sokra megyek
Várom a rekordokat!

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Silent
#170 Silent [15516]
ezek má' kissé beteges oldalak:

Vampire Temple (itt jó a logója )
Scythe


Vaze.....

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Razor03
#169 Razor03 [14703]
Jól keni neki a nigga.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: drdani 2006.01.27. 18:12
drdani
#168 drdani [3999]
nézzétek már meg ezt a csávót, kiváncsi vok a véleményetekre.

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Válasz erre

Előzmény: drdani 2006.01.27. 17:46
drdani
#167 drdani [3999]
a vikingek voltak ugyis az elsők. kolombusz elött 500 évvel

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.01.16. 14:17
drdani
#166 drdani [3999]


http://www.ingyenfilmek.hu/Data/videok/f118.php


na ezt kopizzátok be!!!

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Válasz erre

negator
#165 negator [1]
van egy új ingyentárhely:

http://www.yeee.hu

most egyenlőre csak egy nyereményjátékra lehet reggelni de állítólag 10 nap mólva azegész portál beindul és akkor lesz képfeltöltés, ingyentárhely meg blog meg sokminden

"az egész élet egy nagy orosz rulett vagy bejön vagy nem..."

Válasz erre

csuvi
#164 csuvi [5613]
itt az új zászló (tudom, h gagyi, de a franc szórakozik vele)

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

padavan
#163 padavan [21647]
Vagy ameMINGma is lehetne...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.16. 15:59
csuvi
#162 csuvi [5613]
Amerigo Vespucciról kapta, mert azt hitték, ő fedezte fel először, szal nyugodtan átnevezhetnék Csing Csüng-nek, vagy minek

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2006.01.16. 14:57
nmarcij94
#161 nmarcij94 [127]
furán nézne ki

"A kezed jár, de a szád nem!"

Válasz erre

Gerry
#160 Gerry [8082]
Úgysem Kolombuszról kapta a nevét, Kína 2-nek meg mégsem lehet elnevezni

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.16. 14:37
csuvi
#159 csuvi [5613]
hehhe, ideje átkeresztelni amerikát..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.01.16. 14:17
MagicMoment
#158 MagicMoment [17778]
mivan veled kolombusz?

Válasz erre

csuvi
#157 csuvi [5613]
www.brutal.hu

egy órásplakáton láttam. megnéztem. jót röhögtem.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

csuvi
#156 csuvi [5613]
inkább szánalmasnak mondanám. lakodalmas zene holland módra..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Dani 2006.01.12. 16:37
Dani
#155 Dani [406]
http://www.zangerbob.nl/video1.html
http://www.zangerbob.nl/video.html
Ezek nagyon poénok, Hollandiában sztár a kiscsávó.

"Az élet nem habostorta"

Válasz erre

csuvi
#154 csuvi [5613]
most mondhatnám, hogy a sok hülye nem tud már mit kezdeni magával, de akit ez dob fel, felőlem ásattassa el magát. én tuti kikészülnék egy perc alatt; egyszerűen nem bírom a kényszerű bezártságot

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2006.01.12. 15:57
Neurotoxin
#153 Neurotoxin [1484]
élve temetés

More fun, less brutality.

Válasz erre

Silent
#152 Silent [15516]
http://www.tornado.try.hu

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

drdani
#151 drdani [3999]
ezek az ijesztegetős dolgok annyira lejártak, hogy minegyikről lehet tudni hogy az ami.

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Válasz erre

Schmeisser
#150 Schmeisser [857]
Nem-nem. Csak akkor jutott eszembe.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: kopé 2005.12.30. 11:54
kopé
#149 kopé [38449]
ezt a választ 1 óráig találtad ki?

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.12.30. 11:49
The Conquistador
#148 The Conquistador [2300]
Nem bizony.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.12.30. 11:49
Schmeisser
#147 Schmeisser [857]
Ezek szerint Attila88, Herr Hauptmann és én, már soha nem leszünk olyan szép, nagy legények mint te.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.12.30. 10:43
Schmeisser
#146 Schmeisser [857]
Whehehehe.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

The Conquistador
#145 The Conquistador [2300]
Ha most nem lennék nyugodt és kimerült, olyan sorokkal illetném a kedves fórumozó társaimat, amik miatt azonnal bannt kapnék, ez nem kétséges. De akinek csak ennyi ész szorult a piciny agyába, az szórakozzon csak továbbra is. Én speciel úgy 4-5 éves koromban voltam ilyen szinten, így szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem álltam meg akkor a fejlődésben, ellenben itt egy-két emberkével. További jó ijesztegetést.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

kopé
#144 kopé [38449]
ugyanmár, kb 80%a ilyen vagy ehhez hasonló amit belinkel ő vagy akárki más, én fogom Lindítom, kimegyek iszom1et és mir bejövök már ott kép...

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.12.30. 09:46
vortób
#143 vortób [12314]
Te, előbb valakit csúnyán leugatunk ijesztegetős izéért...

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.12.30. 09:38
Schmeisser
#142 Schmeisser [857]
Na, hogy tereljük el a szót erről a fajta humorról:
Na, a képen 3 furcsaság van, én 10 perc után megtaláltam.
Sok szerencsét hozzá.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

kopé
#141 kopé [38449]
ááá ezen már megse ilyedtem, csak kicsit meghült bennem vér, amugy semmi, pedig eddig az ilyeneknél eddig mindig majdnem leestem a székről

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 21:41
Herr Hauptmann
#140 Herr Hauptmann [3187]
Hát na.
Trotty.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.12.30. 07:38
.:[Kain]:.
#139 .:[Kain]:. [11704]
én ezt is ismertem, szar ügy...

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 23:19
eti8
#138 eti8 [10104]
jó, még 1 ok, hogy befejezd

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 23:19
Herr Hauptmann
#137 Herr Hauptmann [3187]
Nekem mondod...elsők között voltam, akik ilyeneket kezdtek el linkelgetni anno

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.12.29. 22:21
eti8
#136 eti8 [10104]
Tök mind1, de akkor is kretén dolog ilyeneket linkelni, főleg, hogy már millíó+1 volt...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 22:09
Schmeisser
#135 Schmeisser [857]
Linkelj még ilyen, hadd ilyedjek meg !

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 22:09
asas01
#134 asas01 [12269]
Azért a liquidgeneration.com/sabotage részlet a linkben gyanús lehetett volna a figylemesebbek számára.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 22:09
Herr Hauptmann
#133 Herr Hauptmann [3187]
Jaja, nem vagyok kis pöcs. Legalábbis neki nem... Amúgy meg direk linkeltem be, mert egyáltalán nem tudni előre, hogy az lesz a vége.
Nem úgy, mint a többinél, mikor lehet tudni már az elején, hogy mi lesz.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.12.29. 21:59

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat