28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004

Nemcso
#229 Nemcso [1738]
Az aranyigazság itt is állt : a meccs a lefújásig tart.
Az angolok a legvégére kicsit visszavettet a tempóból, ami megbosszulta magát. (Hát még a kihagyott tizenegyes )

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Válasz erre

Előzmény: pres 2004.06.14. 14:24
MagicMoment
#228 MagicMoment [17778]
Csodálatos meccs volt,egy megérdemelt győzelemmel. Ha az angolok nem ülnek rá az eredményre,akkor simán nyernek. De így.. szerencsére kikaptak.

Válasz erre

Előzmény: pres 2004.06.14. 14:24
Eric
#227 Eric [20761]
Elszomorító!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: pres 2004.06.14. 14:24
pres
#226 pres [4157]
Mit szóltok az angol franciához?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Ghoost
#225 Ghoost [11787]
Mi van Inzaghi-val?
Sérülés vagy csak lazán nem fért be a keretbe?
Nem mintha akkora szezonja lett volna, csak ő azért ott szokott lenni.
De jó döntés Traptól az tuti.
Nem szeretem az olaszokat, de a dánokat se, mid1 mi lesz ott, csak a svédek menjenek tovább.

Válasz erre

Ödön
#224 Ödön [1189]
Beckhamet ki kéne szórni az angol válogatottból egy kis időre, hadd gondolkozzon el magán! ez a Rooney (vagy hogy írják) gyerek meg mekkora egy paraszt!
az angoloknak kell nyerniük, de ezekkel nem fognak.

Válasz erre

kelkáposzta
#223 kelkáposzta [6439]
Mindenképp az olaszok nyerjenek, me kell a pont a csapatomnak

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

MagicMoment
#222 MagicMoment [17778]
Buffon - Panucci, Nesta, Cannavaro, Zambrotta - Camoranesi, Perrotta, C. Zanetti, Totti, Del Piero - Vieri

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.06.14. 12:54
Eric
#221 Eric [20761]
Hát, hogy konkrétan ki fog védeni, azt nem tudom, de mindketten bent vannak a 23-as keretben.
Az viszont igaz, hogy Inzaghi nincs ott.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.06.14. 12:54
Silent
#220 Silent [15516]
Ma az olaszoknak fogok drukkolni! vaffanculo

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Gillette
#219 Gillette [9789]
A tegnapi nagy mecs volt. Kicsit sajnálom az angolokat. Öröm az ürömbe hogy ezt megint Beckham nyakába fogják varni. Hehe. (meg talán Gerardébe)

Az olasz dán sztem nem lesz nagy mecs ill. igazából a dánokon múllik majd hogy jó lesz e. De azért Forza Azzuri!

Nem Buffon véd? Trap nem bírja nagyon Toldot. Inzaghi meg nincs az eb keretben.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Ghoost
#218 Ghoost [11787]
A klubcsapataik is csak azért olyan jók mert egyre kevesebb angol játszik ott
Amúgy a meccs kafa volt, talán az egész meccset nézve a döntetlen reálisabb lett volna, de így jobban tetszik
Mondtam, hogy fogtok még szívni Beckham miatt
Ma remélem nyernek a svédek a dán-olaszon meg győzzön a jobbik és ne legyen bunkerfoci!

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.13. 23:55
erdos
#217 erdos [1247]
Már nagyon unom...
Pedig mindenkivel fogadok hogy na majd most jönnek az Angolok....

Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.13. 23:55
Eric
#216 Eric [20761]
Ma este 18.00-kor Dánia - Olaszország.
Forza Azzuri!
Olyan nevek vannak az olaszoknál(is), hogy az emberfia csak néz tátott szájjal:
Inzaghi, Del Piero, Vieri, Toldo, Nesta, Cannavaro, Zambrotta, Totti stb.
Remélem egy igazi látványos meccs lesz!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Pyrogate
#215 Pyrogate [21953]
Ott legalább vannak szurkolók, igazi fanatizmussal. Egyébként otthon az agnol szurkolók sem csinálják ezt (kiv. Millwall, Man.city, Birmingham, meg egykét kisebb csapat), viszont egy ilyen európai meccsre mindig összeszedk magukat kurvára, és egyébként nem randalíroznak, csak ha felbasszák az agyukat az "európai módon viselkedő" rendőrök. Mert kicsit máshogy viszonyulnak hozzájuk mint otthon. Ezért van annyi randalír. Maguktól ők sem pusztítanak csak úgy poénból nem állatokról van szó. Egyébként a lengyel huligánok sokkal durvábbak, csak ők kevesebben vannak. Persze a legkeményebb még mindig az orosz, emlékezzetek mit csináltak a vb-n...Autókat gyújtottak, iskolákat romboltak, stb....

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.06.13. 23:58
kelkáposzta
#214 kelkáposzta [6439]
Jehuu feljöttem az 52. helyre a csapatommal a gridcom.hu-n
Zizu 24 pontot ért nekem

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

kelkáposzta
#213 kelkáposzta [6439]
Na lemostam az arcomról a francia szineket Ahhoz képest h vízfesték volt, 5 percig sikáltam.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Silent
#212 Silent [15516]
jah, azt a svájc-horvát meccset nem néztem, csak belenéztem, de aztán meguntam, mert csak összevissza rugdossák a lasztit.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.06.14. 00:00
kelkáposzta
#211 kelkáposzta [6439]
Hát ja, volt 1 pár sárga lap

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.06.14. 00:00
szedrencs
#210 szedrencs [4695]
Horvát-svájci mekkora szánalom volt már. 30 percig bírtam nézni.

Ha a szerb válogatott lett volna kint, nem pedig a horvát, akkor a svájci csapat egyik fele a temetőben, a másik meg kómában lenne.

Ritka undorítóan játszottak a svájciak.

Válasz erre

Silent
#209 Silent [15516]
nemcsak az Angol huligánok vannak, hanem még ottvan a Holland huligánok is

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2004.06.13. 23:58
szedrencs
#208 szedrencs [4695]
Igen, az angol bajnokság a legjobb! Gyönyörű meccseket nyomnak.
Kár, hogy a szurkolóik ekkora patkányhuligánok, akiktől retteg Európa. Lehet, hogy ezért cseszik el mindig?

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.13. 23:55
Silent
#207 Silent [15516]
PONT ezen törtem a fejem. Most nagyon szophat a Beckham, mert most azon mérgelődik magán, hogy miért nem lőtte be a 11est. ez nagyon idegesítő neki.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.13. 23:55
Silent
#206 Silent [15516]
ez kedves tőled lol

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:54
Eric
#205 Eric [20761]
Bazz, csodálkoztam volna, ha az angolok nem ezt játszák el megint!
Rendre a világversenyeken csak bukdácsolnak. A klubcsapataik pedig milyen jók!
A kihagyott Beckham 11-essel úszott el a meccs.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

kelkáposzta
#204 kelkáposzta [6439]
Nem, te ott ragyogsz a többi surmo között

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:52
Silent
#203 Silent [15516]
a Floorball topicnyitás ötletét neked köszönhetem, de régebben erre gondoltam, de nem mertem, mert attól féltem, hogy OFFolni fogják

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:46
Silent
#202 Silent [15516]
arcom nem látod? nemááááá annyira ronda vagyok, h észre se veszel engem?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:44
szedrencs
#201 szedrencs [4695]
Zidane gyönyörűt "varázsolt"!
Bár utálom a francia válogatottat, de minden tiszteletem Zidane-é. Kötélidegei lehetnek.

Válasz erre

kelkáposzta
#200 kelkáposzta [6439]
hűű vazz, mennyi szabály van te úr isten

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:33
kelkáposzta
#199 kelkáposzta [6439]
Ja már sejtek vmit Bár az arcod nem látom.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:38
Silent
#198 Silent [15516]
lol Távirányítós ütő kéne HÖHÖHÖ

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:42
kelkáposzta
#197 kelkáposzta [6439]
Ohh ezt milyen szépen megfogalmaztad, föleg az elejét

Kéne nyitni floorball topicot, és ott folytatni az erről szoló konzultáciot. Amugy 17 ropogtatni való 1 ütöért? Jujjj.. akko az má magától belövi a labdát ha nem tévedek

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: FOxygene 2004.06.13. 23:31
Silent
#196 Silent [15516]
baz kelkáposzta, az vagyok én, amely fejem fölött van az ütő. na most már tudod?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:34
Silent
#195 Silent [15516]
te lúzer vagy bazz, még jó hogy aranycsapat tagja vagyok baz, mert ott ültem a cserepadon... bah... hogy miket találsz ki...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:35
cukkini
#194 cukkini [1679]
na mentem bye all

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

cukkini
#193 cukkini [1679]
még nem úgy hívják.. vagyis már nem is fogják úgy hívni.. SAJNOS!!!!

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:34
cukkini
#192 cukkini [1679]
akkor nem is vagy aranycsapattag... HAZUDTÁL!!!!

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:34
Silent
#191 Silent [15516]
hö, megmondom őszíntén, hogy döntőn nem játszottam, mert csúnyán kicsináltam a bokám. De az elődöntőnél játszottam.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:33
kelkáposzta
#190 kelkáposzta [6439]
Kelbimbó az öreg anyád Amugy ja biztos, már azt se tudom melyik a jobb és bal Mert ha balról a harmadik akkor ott a szegéllyel háttal álsz, és az én szemszögemből jobbra fordulsz. De van ott 1 kis duci aki kicsit berogyaszt és táncol De lehet h csak olyan izmos Ez már a biroktól jobbra van.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:29
Silent
#189 Silent [15516]
baz, ez most kicsit nehéz leirni, szünetek 5 percesek, volt már olyan is h 3 perces... persze hogy vannak szabájok... méghozzá kurvasok szabály. itt olvashatod: Floorball szabályzat
ja, amikor vége az első harmadidőnek akkor pályafél csere van és igy tovább.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:29
cukkini
#188 cukkini [1679]
ööööö....biztos van rá okod... és ez a 2 gól.. mindent elárul

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:31
Silent
#187 Silent [15516]
baz, ha hazudnék, akkor miért hazudnék? azt mond meg.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:29
FOxygene
#186 FOxygene [3275]
Állat volt a vége ennek a meccsnek,ilyen feszült helyzetben így odakoncentrálni vmire....??,Zidan-ból ezt is néztem ki,full értelmes kicsit olyan "melankó" okos fazon a soki nyüzsi-müzsi kissrác közt,kb olyan karakter a fociban mint Sumi az F1-ben nem?

Kelkáposztával egyetértek,nem vagyok nacionalista,vagy fajgyűlölő vagy bármi ilyesmi,de fura látvány lett az európai foci tényleg,
Kanadai rokon meséli hogy Toronto-ban a metrón alig lát már fehér embert,mondom semmi nagyobb bajom a helyzettel de olyan színes "globalizált" masszává válik a világ nem?Elveszti az izgalmát ha lebomlanak a határok és összefolynak a kultúrák stb...lehet hogy ez hülyeség de
én jobban szeretném a zártabb kultúrákat ahova izgalmas elutazni mert máshol a világban nem látom agyba főbe,ha sápadtarcú csupa "Sir Charles" fejű elem alkotná az Angol válogatottat mint régen az olyan egyedien izgalmas lenne nem?
Így meg tökegyforma az összes ország csapata mindenhol a fele fekete a másik harmada is bevándorló stb...már alig lehet elgondolkodni a TV elött hogy "jé milyen hasonlóak ezek a Franciák" mert a fele már Afrikai.

Annyira végsősoron nem lényeges dolog mert az emberi jogok és az egyén szabadsága azért fontosabb,de legalább a "nemzetek csatáinál"
mint pl a focinál figyelhetnének erre nem?

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Silent
#185 Silent [15516]
jah az ütők... kurva drágák... az enyim 19 ezer forint. van 28 ezer forintos ütő. ehe... ez az ütő csak bajnokoknak való.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:25
cukkini
#184 cukkini [1679]
hazucc... Jobbról vagy ezt kelbimbó vagy kelkáposztva vagy mi a frakam is bizonyítja (úgy hazudj h nehogy megtudja)... Akkor az a testesebb egyén??

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:28
kelkáposzta
#183 kelkáposzta [6439]
Szünet az mennyi ideig tart? Vagy csak 1 térfél csere van? Van vmi fontos szabály? lábbal mennyira lehet a labdához érni? gondolom szándékossan nem lehet elpöckölni.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.13. 23:27
Silent
#182 Silent [15516]
pedig, az a dagi lőtte a 2 gólt a döntőn, szal jó játékos.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:26
Silent
#181 Silent [15516]
a dagira gondolsz? nem, mondom BALRÓL a 3. téjjleg az én vok!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.06.13. 23:26
Silent
#180 Silent [15516]
huh attól függ, hogy mekkora a pálya, ha kicsi, akkor 4 + 1.
Ha nagy akkor 5+1.
mennyi ideig? attól függ, hogy melyik meccsen. van 3x 15 perces, és van 3x 20 perces. az utóbbi az elég kemély, mert kurvára kifáraszt.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.13. 23:25

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat