28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

War Times: European Frontline (Előzetes)

LTH
#18 LTH [3]
eh.....Combat Mission az körös.... elnézést

Válasz erre

LTH
#17 LTH [3]
Szerintem lehet, jó rts alkotni csak ilyen dolgokat kéne kihagyni mint pl a HP-s vérzö tankok. vagy a lötáv problémáji, csak utána kéne nézni a dolgoknak ami idö persze, az meg pénztett. Close Combat sorotzat pl. vagy Combat Mission, ok, nem TERMELÖS RTS -esek de valós idejü stratégia. ,Ha már árkád akkor legyen benne atompusztitó rombolás mint pl.Sudden Strike,

Válasz erre

savanyu
#16 savanyu [903]
Bár azt meg kell hagyni, hogy grafikailag rendkívül épületes élményt nyújthat...
Bár szerintem a CM a maga 'kiforratlan' grafikájával jobb és épületes élményt nyújt...
De hát ízlések és pofonok...
Kinek a Szőke, kinek a Barna...

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Paladin73
#15 Paladin73 [387]
Te azt írtad, hogy a 2. vh-ról nem lehet normálist stratégiai játékot mintázni. Ez nem igaz.
Hagyományos RTS-t nem lehet belőle csinálni, ebben igazad van. Csak a pontatlan fogalmazásodba kötöttem bele

(Csak utána elfeljtettem visszanézni ide ).

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.07.29. 10:56
savanyu
#14 savanyu [903]
Hát igen. Termelj sok-sok-sok aranyat, olajat, fát, acélt, lépj be az Atomkorba, aztán vidd neki a fejletlen ruszkiknak a 4500 királytigrisedet a 800 dorádat és a 4.000.000 nehézgéppuskádat, miközben újra és újra legyártatod őket, pótolván a veszteséget. Ez a középkorban jó volt, vicces volt, itt szánalmas és nevetséges. Nem is tudok még egy II.vh-s stratégiai játéko felsoroni,megemlíteni, ami ilyen alapokon nyugodna. Azért mert ez nonszensz és betegesen ostoba ötlet. Szerintem



I love CM

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Pras
#13 Pras [5492]
Végig(!)néztem a képeket. Lenne pár dolog, amire nem jöttem rá.
A tigris(?) tornyának tetőlemezén mi az a fehér csík?
Némely képen azok valami genetikailag módosított katonák?
És mivel rohangálnak? M16 car. + M203 gránátvető?
Ezen elsírtam magam: Rakétára rá van írva, hogy V-2...
Mit szimbolizál a zöld felhő?
Rosszul látok, vagy az ürgén a modellen tényleg trikó van?
Nem tudom, nekem az European Frontline hallatára nem orosz harckocsik ugranak be.

Most csak ennyi. Tovább nem fikázom, mert arra sem szánok több időt...

Válasz erre

Pras
#12 Pras [5492]
Ezt ha ütnének, majd fizetnének érte, akkor sem próbálnám ki.
HP egy második világháborús játékban?
Mi az az "ásvány nyersanyag"?...
Ekkora árkád szart nem is tudom, mikor láttam.
Isten hozott újra itthon, Dune2! Anyátok...

Válasz erre

Petyo
#11 Petyo [3973]
Így a képek alapján nagy szar játéknak tűnik. Red Alert csak máshogy néznek ki az egységek. Az ilyen gyártogatós RTS-esk nem valók a II vh környezetébe.
Nemtom az ilyennel minek próbálkoznak?! Ennél még a Panzers is jobb.

Combat Mission

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

MagicMoment
#10 MagicMoment [17778]
megnéztem az ismertetőt mind2 játékről...háát,nem nyerte meg a tetszésem,viszont az ACvsDR-ot elkezdtem,és most már jól haladok. mégis csak tetszik

Válasz erre

Előzmény: Pras 2004.07.29. 15:23
dekklas22
#9 dekklas22 [82]
Sziasztok!
Ez a játék nagyon gagyi ,a fejlesztőket nyugodtan fenéken lehet billenteni ilyen rossz játékot kiadni 2004 -ben egy Iszonyat

1945.Február.14 Drezda

Válasz erre

Pras
#8 Pras [5492]
Én itt konkrétan a
Combat Mission: Barbarossa to Berlinre és a
Combat Mission: Afrika Korpsra gondoltam.

DRvsAK nem az én stílusom...

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.07.29. 12:45
asas01
#7 asas01 [12269]
Szerintem ez olyan lesz, mint a Generals csak 2. VH-s környezetben. Nekem nagyon bejött a Generals és szerintem ez is jó lesz(történelmi hűséget egy ilyen játéktól nem is várok).

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

MagicMoment
#6 MagicMoment [17778]
ACvsDR felidegesít! pedig az jó! csak idegesítő!!!

Válasz erre

Előzmény: Pras 2004.07.29. 11:48
Pras
#5 Pras [5492]
Akkor neked érdemes lesz azt a gammát megnézned, ami a logomat adja... Barbarossa to Berlin, vagy Afrika Korps.
A Beyond Overlordra ne keress rá, mert elmegy tőle a kedved.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.07.29. 10:56
Anonymus23
#4 Anonymus23 [4532]
Nekem viszont nagyon bejönnek az ilyen játékok, szal lehet lehúzni, meg minden, de itt nem a történelmi hűség a lényeg, hanem max annyi, hogy abba a korba, az akkori fegyverek, stb. szintjét próbálják behozni.
Ha jó lezs a grafika, akkor nekem bejön, és nagyon csípem az RTS-eket.
Rise of Nations, AOK stb mind nagyon bejön, szal ha ötletesre csinálják a küldetéseket, akkor én biztosan játszom vele.

Egy háborús helyzetet meg amúgy sem igazán lehet szimulálni, talán egy paintball meccsen.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Válasz erre

MagicMoment
#3 MagicMoment [17778]
mert nem tudod vissza adni azt a filinget.
most miért jó egy olyan játék,amiben végtelen egységet építhetsz,annyi erőforrásod van,amennyit csak akarsz?! akkor nem veszem figyelembe azt,hogy melyik tank mikor,hogy lett kifejlesztve. szal ezek engem így zavarnak. ha már alapul veszem a történelmet,akkor alapul veszem az egészet. nem pedig csak kis részt kiragadok.
legyen teljesen élethű!

Válasz erre

Előzmény: Paladin73 2004.07.29. 10:46
Paladin73
#2 Paladin73 [387]
má' mér' ne lehetne?

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.07.29. 09:20
MagicMoment
#1 MagicMoment [17778]
ócska.a 2. vh-ról nem nem lehet normális stratégiai játékot "mintázni". nem tudom mikor fogják végre belátni....

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat