
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Mount & Blade szeptemberben (Hírek)
Hát ez az! Má' mióta október van, vazz! 

Hát, nekem már mindegy, csak jöjjön... akár egy alternatív csatornatöltelék hozza, akár a postás! 

Kijött..khm...alternatív csatornákon...szal hamarosan minden bizonnyal a boltokban is kint lesz 

http://www.taker.hu
... kezdem elveszíteni a türelmemet...
... izé... van itt nunchakuval hadonászós, őrjöngős, törős-zúzós "szmájli"?
... izé... van itt nunchakuval hadonászós, őrjöngős, törős-zúzós "szmájli"?

Biztosan nem mondok újdonságot, hátha mégis akad valaki, aki innen értesül róla: a CDProjekt októberre ígéri honlapján a forgalomba hozatalt. 5990,- HUF áron.
Nekem is a tököm ki van, sehol nem láttam még a hivatalos dobozos verziót, bár én kibírom, mivel a bétateszthez hivatalos kulcsom van!

Ajisten!
Tetszik ez a lovag-szimulátor - de sehol nem látom forgalmazni még. Pedig 5 teljes napja megtörtént a magyar piacra való belépése... állítólag.
Jóóóóó, torrent-en "forgalmazzák" már egy ideje, de én szeretnék inkább egy "bóti" példányt beszerezni.
Valakinek van tippje, hol van erre esélyem BP-en?
Tetszik ez a lovag-szimulátor - de sehol nem látom forgalmazni még. Pedig 5 teljes napja megtörtént a magyar piacra való belépése... állítólag.
Jóóóóó, torrent-en "forgalmazzák" már egy ideje, de én szeretnék inkább egy "bóti" példányt beszerezni.
Valakinek van tippje, hol van erre esélyem BP-en?
Nekem valamivel frissebb verzió van, de akkor ezek szerint itt se lehet mert nem találtam sehol, na mindegy azért köszi, az oldalt meg megnézem.

Hali!
Ha már van nemesi rangod és címered, akkor asszem nem cserélheted le. Én ugyan utoljára a .960 - as (egyben uccsó) bétával toltam és abban nem lehetett. Ha gondolod látogasd meg az oldalam, ott több okos van.
Ha már van nemesi rangod és címered, akkor asszem nem cserélheted le. Én ugyan utoljára a .960 - as (egyben uccsó) bétával toltam és abban nem lehetett. Ha gondolod látogasd meg az oldalam, ott több okos van.

Mivel ez a legfrissebb topic itt kérdezem hátha valaki játszik még vele és tud segíteni. Szóval a már kiválasztott zászlóm és címerem le szeretném cserélni, hol tudom ezt megtenni, ha egyáltalán lehetséges? Előre is köszi.
Én is nagyon örülök neki, szerintem utóbbi idők egyik legeredetibb játéka. Valami hihetetlen feelingje van pl. egy lovasrohamnak, ostromnak, stb... Már millió lehetőség van a bétákban (és folyamatosan bővül), de remélem meghallgatják a fórumozók és modderek szavát is (saját királyság, hercegnőmentés, változatosabb küldetések, stb)
"I'm serious as an erection problem, mate..."
Na végre! Örülök, hogy talált kiadót ez a vállalkozás, fantasztikus játék! Akit érdekel látogasson el a rajongói oldalamra:
http://calradia.extra.hu
Tavaly Tél óta tesztelgetem a progit, meg is vettem a licencet! Remélem a teljes verziót így letudom tölteni, bár ha kijön dobozosban is, úgyis megveszem.
http://calradia.extra.hu
Tavaly Tél óta tesztelgetem a progit, meg is vettem a licencet! Remélem a teljes verziót így letudom tölteni, bár ha kijön dobozosban is, úgyis megveszem.

Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Mount & Blade szeptemberben (Hírek)
Mount & Blade szeptemberben (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]