28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal

Peace
#39 Peace [28898]
Júniusban elengedtem.

Válasz erre

Előzmény: pres 2022.12.04. 20:19
pres
#38 pres [4157]
Megfertözödtem Elég rég frissült a topic tolja ezt valaki közületek?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Peace
#37 Peace [28898]
Nehéz az élet, ha mindenre is rárepül az ember!!! Poén ám! Jó játékot!

Tegnap elstartolt a shadow war is, ahol a két frakció fog majd egymásnak menni és megint megnyílt egy rakat lehetőség! Én csak kapkodtam a fejemet! Blood Path, Vault insta, szerződéses küldetések...valami elképesztő mennyiségű content került bele. Lehet ez is hamar unalomba fullad majd, de én egyelőre nagyon rajta vagyok a témán. Semmi pénzért nem tennék fel D3-at, amibe sok 100 órát öltem annó, mikor itt minden nap újdonságokkal kecsegtet.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2022.06.09. 23:52
Shadowguard
#36 Shadowguard [4577]
Jah, kérem, backlog nélkül könnyű Én alapból is csak azért néztem rá erre, mert a munkahelyi gépnek korlátozottak az erőforrásai. De inkább visszateszem a D3-at én is, vagy a Grim Dawn-t. Itthoni gépre biztos nem tenném fel, mert egyrészt a W40K Inquisitor is backlogban van, másrészt eredetiben is ki kellene végre tolni a van Helsing-et és van még egy harmadik játék is a stíluson belül, ami hirtelen nem jut eszembe.

Nálam a közeljövőben Stray, vele egy nap a rókás játék is jön, hónap végén érkezik a Cuphead DLC, akkor már tényleg le kell tolni az alapot is. Augusztusban meg Pókmanus, Two Point Campus, Destroy All Humans 2, zsúfolt hónap És most éppen arról győzködöm magam, hogy nem akarok Quarry-t venni

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.09. 13:05
Peace
#35 Peace [28898]
Én nagyon jól elvagyok azóta is, jelenleg paragon 13-on. Szinte egész napra van teendő. Ha meg épp nincs, akkor instában farmolok. PVP is jó móka, néha nyerünk is. Az az egy szerencséje, hogy olyan időszakban érkezett, amikor abszolút semmilyen megjelenés nem tud lázba hozni és szerintem a Stray-ig ez így is marad. Bár lehet beesik valami, amiről megfeledkeztem.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2022.06.09. 12:10
LordMatteo
#34 LordMatteo [29426]
Én is erre jutottam, agyatlankodni jó az is, ezt meg inkább felejtsük el.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.08. 07:50
Shadowguard
#33 Shadowguard [4577]
Én egyedül elszenvedtem magam 31ig, de a végére már az álomkór kerülgetett. Ma már el se jutottam odáig, hogy elindítsam, a launchert elindítottam, de némi gondolkodás után inkább mást csináltam. Szegénykém csúnya is, buta is, egyszerű, mint a faék, de legalább cirka 30-40 percenként az arcomba tolja, hogy vegyek valamit. Meg kerülgethetem a többi játékost úgy, hogy én nem akarok partiban játszani. Nem az én játékom ez úgy érzem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

david139
#32 david139 [18716]
Én a 40et se értem el, de lehet felrakom a Dio3-at inkább.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2022.06.08. 00:09
Peace
#31 Peace [28898]
Én nagyon élem egyedül is, de kedves barátommal is megtoltuk már két éjszakát. Paragon lvl 8-on jelenleg és csapatom a Hell1-et, mint állat. Tegnap esett megint 5-6 legendary, szépen fejlődik a kari erősségben.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2022.06.08. 00:09
jawsika
#30 jawsika [4149]
Lvl 50, de bevallom, elfogytam. Egyrészt egyedül nem az igazi, másrészt nagyon arra utal minden, hogy a f2p inkább csak álom.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Peace
#29 Peace [28898]
Szerintem nem lehet sajnos megnézni. Este meglett a 60 és lenyomtuk a 8 fős raid-et is végre! Ma megpróbálom megint a story boss-t. Tegnap kétszer kinyírt 57-en. Meguntam és eljöttem.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.06. 08:08
david139
#28 david139 [18716]
Plusz én nem jöttem rá, hogy meg lehet-e nézni, hogy melyik szerveren ki van. A szerverválasztóban kb 5 szerverre írja hogy 1-2 friends playing here, de hogy ki, arról fingom nincs

Én amúgy The Unspoken vagy min vagyok. Mondjuk egy ideje nem játszottam, kezd uncsi lenni.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.05. 12:23
Peace
#27 Peace [28898]
Huhh basszus tényleg! Esélyes, hogy akkor ez volt a gond. Mindig elfelejtem, hogy különböző szerverek vannak.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.05. 12:14
david139
#26 david139 [18716]
Cross server play nincs, nem ez a gond?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.05. 11:54
Peace
#25 Peace [28898]
Láttalak Battle.net friendlisten, hogy tolod, de játékban mégsem tudtalak bevenni warband-be. Nem adta fel a barátok közül a nevedet.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2022.06.04. 20:29
jawsika
#24 jawsika [4149]
Ma pihenőnapot tartottam, 39ig elhúztam. Ezt a Helliquaryt full nem értem, de amúgy meglepően jó.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Peace
#23 Peace [28898]
Nagyon komoly a 8 fős raid!!! Vissza se megyek 60 alatt.

Válasz erre

Balanses
#22 Balanses [2136]
Szerk.: Viszont szerencsére csak ritkán csinálja, amúgy teljesen játszható.
Hopszi

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2022.06.04. 08:49
Balanses
#21 Balanses [2136]
Alapból szerintem semmi baj nincs az irányítással, csak néha bebuggol, ami már kurva idegesítő. Viszont szerencsére csak ritkán csinálja, de amikor nem, akkor teljesen játszható.

Engem ami jobban zavar azaz Ui elnagyoltsága. Majdnem fél képernyőt kitakarja. Persze lehet rajta állítani, de csak nagyobbra lehet venni, kisebbre nyilván nem. Illetve nem lehet normálisan kizoomolni, kis költői túlzással élve majdhogynem be kell költözni a karakter seggébe.
Remélem ezeket hamar javítják, ezektől eltekintve Pc-n egész kellemes időtöltés.

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2022.06.04. 08:19
jawsika
#20 jawsika [4149]
Ez amúgy egér-billentyűzettel borzalom...

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

david139
#19 david139 [18716]
Eddig is túl op-nak éreztem a necrot, de aztán látva, hogy Azmongold hogyan szenved a barbárjával, már főleg
Toltam pár challange riftet a levelgating miatt, ott is azt írja hogy a top 25%-ban vagyok, ami nyilván nem a hatalmas skillemen múlik.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Peace
#18 Peace [28898]
Remek kérdés. Főleg hogy undorító 720p körüli látványt nyújt. Nincs benne ultra textúra és felbontás állítási lehetőség sem.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2022.06.03. 09:26
Shadowguard
#17 Shadowguard [4577]
Ebben egyébként mi a franc 27GB? Gondoltam lehúzom gyorsan melóban, a munkahelyi gépre* és ránézek, annyit talán megér, de így most felejtős. Én videók alapján max 10nek tippeltem, tekintve, hogy a D3 foglal 17et... De például engem az egész nagymértékben emlékeztet a Darksiders Genesisre és az is csak 10.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Peace
#16 Peace [28898]
Én is tegnap örültem mint állat és egy különleges tradertől megvettem egy legendary gemet valami 1600 ezüst valutáért (nem tudom mi az) erre behelyezési kísérletnél kiírta, hogy nem lehet duplikálni, már van egy ilyenem.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.03. 08:32
david139
#15 david139 [18716]
Áhhh, thx

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.03. 07:55
Peace
#14 Peace [28898]
Nem tudsz két egyformát betenni. Bountyk bugosak.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.03. 07:53
david139
#13 david139 [18716]
Én 32 vagyok, és 35 kell, hogy továbbhaladhassak a sztorival
Elmentem bountykat csinálni, az első 2 bugos gondolom, mert odamegyek 50 mobot leverni, de nincs egy sem.
Aztán 5 perc várakozás után bespawnolt 5 és megint semmi.
A többi bounty sem nagy fun, 5ösével verni csicska fehér mobokat nem valami epic hack n slash élmény. Plusz az sem segít, hogy mások is vannak, és leölik előled.


Ezen kívül nem annyira értem ezeket a legendary gemeket, ha két ugyan olyat rakok be, összeadódik az effekt?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Gobiakos
#12 Gobiakos [13332]
Ma pötyögtünk vele haverokkal pár órát közösen. 27-es szintig jutottunk, mert ketten kezdtük, és mikor bejött a 3. játékos, akkor visszamentünk őt húzni.
Maradjunk annyiban, hogy ingyenes játéknak elég korrekt, only-PC játékként nem állná meg a helyét... a crossplay-t még nem próbáltuk.

Válasz erre

Peace
#11 Peace [28898]
Na ma reggel ráböktem próbaképp megint, egyből belőtte 60-ra és 3 órát toltam minden gond nélkül. Lehet csak le kellett érnie minden letöltésnek játékon belül, ami csak este történt meg otthon. Nagyon élem!!!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.01. 16:51
jawsika
#10 jawsika [4149]
Nekem szétesik a kép, vagy nem is tudom, mi ez. A menüből kilépve már a karakterkészítésnél nincs rendes kép, ingame meg dettó. Samsung galaxy S10, majd utánanézek.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

david139
#9 david139 [18716]
Ipaden megy az ultra 60 fps, bár kicsit melegszik.

Tényleg elég szórakoztató a játék, bár egyre több a claim ezt claim azt, ilyen olyan reward track faszoskodás.
Meg azért szuper generic a sztori, illetve minden nagyon át lett emelve a Dio3-ból, innovációt nem tettek bele. De mobilos játéknak így is kiemelkedőnek tűnik, pc-n azért nem hiszem.

Boss után nem tudtam hazateleportálni, mert még nem töltöte le azt a részt És 40 kbps-sel nem is fogja egy hamar. 21es a necrom, de benézek asszem egy monkra, hogy az milyen.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.01. 16:51
Peace
#8 Peace [28898]
Fuhh nekem ez nagyon adja, bár telón kicsit fo*. Nem bírja a 60 FPS-t és high grafikán is szenved. Visszavettem medium-ra. Elég gáz, ha a P30 Pro ennyit tud. Na majd holnap PC+TV kombó végre!!!

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.06.01. 15:03
warcat
#7 warcat [2040]
Diablo Immortal: Asmongold Reacts to REAL Pay-To-Win Blizzard Has For Us

https://www.youtube.com/watch?v=bQALtIv14Ws

Holy shit indeed

Válasz erre

david139
#6 david139 [18716]
Bele is tettem már 20 percet. A sztori nem indul erősen, de a szinkron jó. A combat is tetszetős, bár kihívás még nincs. Ami nem tetszett, hogy a ládákat, meg hordókat nem tudom összetörni, meg hogy a spellem átmegy a ház falán.
Nekrót kezdtem amúgy. Illetve nem ajánlott fel HC opciót, mobil játékba ilyesmi eretnekség lenne?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.06.01. 14:15
Peace
#5 Peace [28898]
Mobilra már tölthető.

Válasz erre

david139
#4 david139 [18716]
Közben megnéztem magamtól is, a UI maradt az ami a mobilon, a gombok a jobb alsó sarokban, ahol telón van, hogy hüvelykujjal elérhető legyen, hát érdekes.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.05.31. 13:41
Peace
#3 Peace [28898]
Majd elmesélem milyen, én biztos PC-n fogom tolni.

Ez egy egész jó kis oldalnak tűnik sok infóval és leírással.

Válasz erre

Előzmény: david139 2022.05.31. 13:30
david139
#2 david139 [18716]
Tableten lehet lecsekkolom, PC-n aligha. Nem tudom elképzelni, hogy PC-n tolni kielégítő lehet egy mobilos játék a 2 gombjával. Nem is merték a trailerben megmutatni, milyen lesz a UI

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.05.31. 13:23
Peace
#1 Peace [28898]
Mivel csütörtökön 19:00-kor indul a móka és PC-re már előtölthető, így elindítom a topikot is neki. Én személy szerint nagyon várom és remekül elleszek vele!

Hivatalos oldal.

PC Announcement Trailer

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat