
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Painkiller: Battle out of Hell
Ennyi idő alatt már 100 levelet is írhattál volna! 

Ez igaz.
Írhatnék oda is (remélem megbocsájtják majd a nem éppen profi angoltudásom) csak most mindjárt mennem kell a suliba, szóval, majd máskor.
Írhatnék oda is (remélem megbocsájtják majd a nem éppen profi angoltudásom) csak most mindjárt mennem kell a suliba, szóval, majd máskor.Miért nem érsz rá?
Ha ide tudsz írni akkor oda is.Vagy tévedek?
Ha ide tudsz írni akkor oda is.Vagy tévedek?

De tudok. Végülis megkérdezhetem ott is, kösz, ez jó 5let.Majd, ha lesz időm foglalkozni a témával, akkor majd megkérdezem.

Angolul nem tudsz?Mert akkor a hivatalos oldalon rákérdezhetnél.
De, próbáltam már más fórumokon is, csak az a baj, hogy kevés az olyan ember aki maximalistán akar végigjátszani egy játékot. Így nem tudnak segíteni.

Nem próbáltál más fórumokon rákérdezni, hogy miért nem jön össze?
Hátha tudna valaki segíteni!
Hátha tudna valaki segíteni!
Ezt szerettem volna megtudni, csak a bug miatt nem tudtam megszerezni a kártyát és így nem engedett Trauma fokozatra.

De... Azt már mondtad, hogy úgy más a vége.Én azt láttam amikor körbevesznek a pokolban a démonok.Gondolod, hogy a BooH-ban is van egy másik videó a végén Traumán?
Azt ugye tudtad, hogy ha végigviszed Traumán az alapjátékot, akkor teljesen más endet kapsz, mint mikor Nightmare-n vagy gyengébb fokozaton viszed végig? Ezért szerettem volna megszerezni a kártyákat a kiegészítőben, csak azmiatt a Bug miatt (szerintem) nem ment.
A videókban, nem csak az a baj, hogy sz--*rabb minőségűek lettek (én pl. komolyan be tudtam volna azonosítani Danielt a GTA III-as noname csávóval) hanem még logikai hibák is voltak benne. Alastornak kisebb fogai lettek, a nő aki velünk volt (a nevét nem akarom rosszul leírni) melltartót viselt, akik ránktámadnak a videóban démonok, azok is TOTÁL másképp néznek ki, sőt még fegyverük is van, meg páncélt hordanak....kicsit azért röhejes nem?
A videókban, nem csak az a baj, hogy sz--*rabb minőségűek lettek (én pl. komolyan be tudtam volna azonosítani Danielt a GTA III-as noname csávóval) hanem még logikai hibák is voltak benne. Alastornak kisebb fogai lettek, a nő aki velünk volt (a nevét nem akarom rosszul leírni) melltartót viselt, akik ránktámadnak a videóban démonok, azok is TOTÁL másképp néznek ki, sőt még fegyverük is van, meg páncélt hordanak....kicsit azért röhejes nem?
Jó, persze nem az összes lényre értettem, de nagyrésze szerintem béna.Bugot én is észrevettem, fa víznél, de az szerintem driverhiba lehetett.A videók meg tényleg nagyok bénák lettek az 1-hez képest.Mondjuk az 1-et is csak azért toltam végig, mert tetszettek a videók és közben már a játék is megtetszett.
Kár, hogy telerakták ilyen ugrálós részekkel.
Kár, hogy telerakták ilyen ugrálós részekkel.
A Painkiller kiegészítőjében lévő lényekre gondolsz? Azok közül van ami tényleg nem nagy szám. De van egy-két jó is köztük. Azért nem kell annyira általánosítani.
Amúgy szerintem a Painkiller: Battle Out Of Hell játék is bugos (legalábbis nálam az volt szerintem) mert én az összes kártyát meg tudtam szerezni a 7.-iket kiváve, mert hiába teljesítettem a feltételt, állandóan Failedet kaptam, nem tudom miért. Pedig kiváncsi lettem volna, hogy milyen endet kapok ha végigviszem Traumán.
A legjobban a videókkal nem voltam kibékülve a játékban. Nagyon bénák lettek a moviek az alapjátékhoz képest. Vagy ezt csak én gondolom így?
Amúgy szerintem a Painkiller: Battle Out Of Hell játék is bugos (legalábbis nálam az volt szerintem) mert én az összes kártyát meg tudtam szerezni a 7.-iket kiváve, mert hiába teljesítettem a feltételt, állandóan Failedet kaptam, nem tudom miért. Pedig kiváncsi lettem volna, hogy milyen endet kapok ha végigviszem Traumán.
A legjobban a videókkal nem voltam kibékülve a játékban. Nagyon bénák lettek a moviek az alapjátékhoz képest. Vagy ezt csak én gondolom így?
A Serious Sammel anno én is sokat nyomtam, de hibás lehetett a disc mert már majdnem a végénél voltam amikor az egyik töltésnél mindig megállt.
Az ellenségek szerintem nagyon bután néznek ki!Látszik, hogy nem tudtak mit kitalálni a készítők.Ezek a pinokkió szerű izék meg azok a mindenhol fogas vackok nagyon bénák.
Az 1- ben tetszettek a dögök.
Az ellenségek szerintem nagyon bután néznek ki!Látszik, hogy nem tudtak mit kitalálni a készítők.Ezek a pinokkió szerű izék meg azok a mindenhol fogas vackok nagyon bénák.
Az 1- ben tetszettek a dögök.
Igen, úgy tényleg rövid. Ajánlom inkább a 3-as fokozatot a NIGHTMARE-t. Én azon vittem végig és 1általán nem nehéz. Legalábbis annak nem aki a Serious Sam-en edződött.
Na yo, de ha simán 2-es szinten mész és csak gyilkolsz akkor nagyon rövid az 1-hez képest.Neked is csak 1 főellen volt?
Hi!
Mihez képest lett rövid?
Ha az alapjátékhoz képest nézzük (meg ha egy kártyamegszerzésért se küzdöttünk meg) akkor igen. DE ha valaki a kártyákat is összeakarta gyűjteni, akkor kapott egy olyan hosszú játékot mint a sima Painkiller. 4 órát tököltem azon, hogy megszerezzem pl. a Loony Parkban lévő kártyát. Tehát így mondhatjuk hosszúnak.
Mihez képest lett rövid?
Ha az alapjátékhoz képest nézzük (meg ha egy kártyamegszerzésért se küzdöttünk meg) akkor igen. DE ha valaki a kártyákat is összeakarta gyűjteni, akkor kapott egy olyan hosszú játékot mint a sima Painkiller. 4 órát tököltem azon, hogy megszerezzem pl. a Loony Parkban lévő kártyát. Tehát így mondhatjuk hosszúnak.
Csak nekem tűnik úgy, hogy iszonyatosan rövid lett a játék?
10 pálya 1 főellenséggel?
10 pálya 1 főellenséggel?
Hi!
A Colosseumnál lődd szét az összes lángoló oszlopot, utána sérülni fog az utolsó ellenség is.
A Colosseumnál lődd szét az összes lángoló oszlopot, utána sérülni fog az utolsó ellenség is.
Nagyon köszönöm a segitséget.
Amugy játszottál már a Shade - Wraith of angel-el?
Amugy játszottál már a Shade - Wraith of angel-el?
Hi!
Nyomogasd folyamatosan az ugrás gombot így felgyorsulsz és könnyebben át tudod ugrani. 1ébként ha jobban megnézed a két perem közti távolságot, akkor észre lehet venni, hogy hol a legkisebb és ott kell átugrani. A másik lehetőség: Ha végigjátszottad az alap Painkillert és megszerezted az összes kártyát, akkor használd a 2X-es gyorsítót amivel könnyen átjuthatsz.
Nyomogasd folyamatosan az ugrás gombot így felgyorsulsz és könnyebben át tudod ugrani. 1ébként ha jobban megnézed a két perem közti távolságot, akkor észre lehet venni, hogy hol a legkisebb és ott kell átugrani. A másik lehetőség: Ha végigjátszottad az alap Painkillert és megszerezted az összes kártyát, akkor használd a 2X-es gyorsítót amivel könnyen átjuthatsz.
Vedd meg az időlassító kártyát, és rohanj neki úgy. Nekem így sinerült!
A Colosseumban az utolsó ellent hogy a rákba szedjem le??
Már rálőttem mindenem, és mindíg jön!
Még DEMON-módban se lehet kinyírni!!
Help valaki!!
A Colosseumban az utolsó ellent hogy a rákba szedjem le??
Már rálőttem mindenem, és mindíg jön!
Még DEMON-módban se lehet kinyírni!!
Help valaki!!

Aki végigjátszotta a Painkiller - Battle out of Hell-t az segithetne mert elakadtam a 7.pályán.Szakadékok felett kell átugrani. Az 1. még sikerül de a 2.a tüzes már nem.
Azt h kell átugrani?
Vagy mit kell egyáltalán csinálni?
Vki segitsen plllllllssssssssss.
Azt h kell átugrani?
Vagy mit kell egyáltalán csinálni?
Vki segitsen plllllllssssssssss.
Már kijött.....

A bemutató alaplyán nagyon király lesz...........
Az élet Pc-nélkül halott
Akkor tudod csak sebezni és megölni, ha rajta kívül már minden ellenfél halott a pályán.
Légyszi valaki mondja meg hogy az első pályán a kiskölököknél és hasonló gyerköcteremtményeknél, a végefelé ezen a pályán van egy fejszés nagyobb monsztra azt hogy a rákba kell kinyírni mert nekimegyek painkillerrer meg sörétessel és nem ér semmit..
légyszi mi a trükk, mert ha meg nem írtom ki ezt a monsztrát nem is enged tovább.
légyszi mi a trükk, mert ha meg nem írtom ki ezt a monsztrát nem is enged tovább.
hi!végre sikerült!!!!!kösz a segitséget!!!!!!
rolly
Maradj rajta a körön, akármennyire is támad téged Alastor!
hi!nálam mindig lángol a kör!egyszerüen nem megy!!!!
rolly
hi!elöször a kötépen lévö lángolo fákat kell szétlönöd,utána egy lövés és kész!
rolly
udv! a 7.pályán vok és már 800-at belekultem az uccso monsztába de nem akar megfekudni!
hogy lehet kicsinálni?
hogy lehet kicsinálni?Hi!
Mindegy melyikre állsz, de szerintem amit lejjebb megírtam, onnan a legkönnyebb megőlni. Bele kell állni a körbe, majd mikor már nem lángol a kör akkor tudod, hogy megidézted a szobrot és már csak várnod kell, hogy megüsse Alastor-t. De ha észreveszi, hogy jön feléje a szobor, kkor ő fogja szétütni és te sérülsz tőle. Ezért ajánlom a ház mögötti kört, mert így legtöbbször Alastor nem veszi észre a közeledő szobrot, csak mikor már késő. Ha pedig a szobor már eltalálta, onnantól ezdve már sérül Alastor...DE csak egy ideig. Tehát nem árt gyorsak lenni, meg kártyákat használni.
Mindegy melyikre állsz, de szerintem amit lejjebb megírtam, onnan a legkönnyebb megőlni. Bele kell állni a körbe, majd mikor már nem lángol a kör akkor tudod, hogy megidézted a szobrot és már csak várnod kell, hogy megüsse Alastor-t. De ha észreveszi, hogy jön feléje a szobor, kkor ő fogja szétütni és te sérülsz tőle. Ezért ajánlom a ház mögötti kört, mert így legtöbbször Alastor nem veszi észre a közeledő szobrot, csak mikor már késő. Ha pedig a szobor már eltalálta, onnantól ezdve már sérül Alastor...DE csak egy ideig. Tehát nem árt gyorsak lenni, meg kártyákat használni.

szia!én nem látok semmilyen szobrot!
ha leirnád pontosabban,megköszönném!
mindegy melyik körre álsz?
köszi
ha leirnád pontosabban,megköszönném!
mindegy melyik körre álsz?
köszi
rolly
Hi!Tudna nekem valaki segiteni,hogy hogy lehet king alastort kinyirni?köszi minden választ!!!!!!!
rolly
Hi!
Én még a 7.-ik pályával szórakozok, hogy meglegyen a kártya, de sehogy se akar összejönni, lehet, hogy bug, vagy nem tudom. Már háromszor megcsináltam és mindig Failed.
10 pálya van amúgy összesen, de azt láthatod is, mikor elkezdesz egy pályát.
Én még a 7.-ik pályával szórakozok, hogy meglegyen a kártya, de sehogy se akar összejönni, lehet, hogy bug, vagy nem tudom. Már háromszor megcsináltam és mindig Failed.
10 pálya van amúgy összesen, de azt láthatod is, mikor elkezdesz egy pályát.Kár. Kezdem azt hinni, hogy csak én vagyok olyan őrült, hoggy megszerezzem az összes kártyát.

Köszi, de én sajnos nem tudok Neked segíteni, mert easyn játszom és örülök, ha simán túlélem
.
.Persze. Nem nehéz. Annyit kell csinálnod, hogy mikor leugrasz a sziklaperemről Alastorhoz, elfutsz a szemben lévő ház mögött lévő körhöz. Megállasz rajta, eltereled Alastor figyelmét míg a szobor oda érhozzá és belevág, utána pedig már megtudod ölni a főellenfelet.
Nem tudom, te gyűjtöd-e a kártyákat. Ha igen, akkor mond majd meg, hogy a 7.-ik pályán lévőt, hogy kell megszerezni, mert mindig Failedet kapok, pedig átalakulok 5*-ör démonná.
Nem tudom, te gyűjtöd-e a kártyákat. Ha igen, akkor mond majd meg, hogy a 7.-ik pályán lévőt, hogy kell megszerezni, mert mindig Failedet kapok, pedig átalakulok 5*-ör démonná.
Bár én még messze nem tartok ott, de azért leírhatnád hogyan kellett legyőzni.
Na, sikerült legyőzni a Boss-t, de a 7.-ik pályán lévő kártyát még mindig nem tudom megszerezni. Talán bug miatt van?
Eljutottam a főellenséghez, de nem tudom kinyírni. Beleállok a körökbe akkor megidézek egy szobrot amit azonnal szétüt Alastor és még sérülök is tőle. Utána az egész kezdődik elölről. Hogy kell megcsinálni a pályát?
Meg a 7.-ik pályán miért nem kapom meg a kártyát, mikor pontosan 5*-ör alakulok át démonná?
Meg a 7.-ik pályán miért nem kapom meg a kártyát, mikor pontosan 5*-ör alakulok át démonná?
hell! azt szeretném megkérdezni hogy ez a játék a kiegészítő?
A világban az a legérthetetlenebb, hogy megérthető.
Hi! A robotpók megölése egyszerű. Mikor zárlatos lesz, akkor azzal kell rálőni mely rá van fordulva és utána továbblőheted.
Nem kell hozzá
Magát a 600 megás telepítő exe-t kell elindítani
az installhoz, s akkor felmegy rendesen
Magát a 600 megás telepítő exe-t kell elindítani
az installhoz, s akkor felmegy rendesen
kell hozzá
I walked to The valley to the shadow of death
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
