28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell

@Slider@
#118 @Slider@ [3121]
Ennyi idő alatt már 100 levelet is írhattál volna!

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 12:12
Pathfinder
#117 Pathfinder [332]
Ez igaz. Írhatnék oda is (remélem megbocsájtják majd a nem éppen profi angoltudásom) csak most mindjárt mennem kell a suliba, szóval, majd máskor.

Válasz erre

@Slider@
#116 @Slider@ [3121]
Miért nem érsz rá?
Ha ide tudsz írni akkor oda is.Vagy tévedek?

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 11:52
Pathfinder
#115 Pathfinder [332]
De tudok. Végülis megkérdezhetem ott is, kösz, ez jó 5let.Majd, ha lesz időm foglalkozni a témával, akkor majd megkérdezem.

Válasz erre

@Slider@
#114 @Slider@ [3121]
Angolul nem tudsz?Mert akkor a hivatalos oldalon rákérdezhetnél.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 11:14
Pathfinder
#113 Pathfinder [332]
De, próbáltam már más fórumokon is, csak az a baj, hogy kevés az olyan ember aki maximalistán akar végigjátszani egy játékot. Így nem tudnak segíteni.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.27. 11:11
@Slider@
#112 @Slider@ [3121]
Nem próbáltál más fórumokon rákérdezni, hogy miért nem jön össze?
Hátha tudna valaki segíteni!

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 11:02
Pathfinder
#111 Pathfinder [332]
Ezt szerettem volna megtudni, csak a bug miatt nem tudtam megszerezni a kártyát és így nem engedett Trauma fokozatra.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.27. 10:58
@Slider@
#110 @Slider@ [3121]
De... Azt már mondtad, hogy úgy más a vége.Én azt láttam amikor körbevesznek a pokolban a démonok.Gondolod, hogy a BooH-ban is van egy másik videó a végén Traumán?

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 10:56
Pathfinder
#109 Pathfinder [332]
Azt ugye tudtad, hogy ha végigviszed Traumán az alapjátékot, akkor teljesen más endet kapsz, mint mikor Nightmare-n vagy gyengébb fokozaton viszed végig? Ezért szerettem volna megszerezni a kártyákat a kiegészítőben, csak azmiatt a Bug miatt (szerintem) nem ment.

A videókban, nem csak az a baj, hogy sz--*rabb minőségűek lettek (én pl. komolyan be tudtam volna azonosítani Danielt a GTA III-as noname csávóval) hanem még logikai hibák is voltak benne. Alastornak kisebb fogai lettek, a nő aki velünk volt (a nevét nem akarom rosszul leírni) melltartót viselt, akik ránktámadnak a videóban démonok, azok is TOTÁL másképp néznek ki, sőt még fegyverük is van, meg páncélt hordanak....kicsit azért röhejes nem?

Válasz erre

@Slider@
#108 @Slider@ [3121]
Jó, persze nem az összes lényre értettem, de nagyrésze szerintem béna.Bugot én is észrevettem, fa víznél, de az szerintem driverhiba lehetett.A videók meg tényleg nagyok bénák lettek az 1-hez képest.Mondjuk az 1-et is csak azért toltam végig, mert tetszettek a videók és közben már a játék is megtetszett.
Kár, hogy telerakták ilyen ugrálós részekkel.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 10:47
Pathfinder
#107 Pathfinder [332]
A Painkiller kiegészítőjében lévő lényekre gondolsz? Azok közül van ami tényleg nem nagy szám. De van egy-két jó is köztük. Azért nem kell annyira általánosítani.
Amúgy szerintem a Painkiller: Battle Out Of Hell játék is bugos (legalábbis nálam az volt szerintem) mert én az összes kártyát meg tudtam szerezni a 7.-iket kiváve, mert hiába teljesítettem a feltételt, állandóan Failedet kaptam, nem tudom miért. Pedig kiváncsi lettem volna, hogy milyen endet kapok ha végigviszem Traumán.
A legjobban a videókkal nem voltam kibékülve a játékban. Nagyon bénák lettek a moviek az alapjátékhoz képest. Vagy ezt csak én gondolom így?

Válasz erre

@Slider@
#106 @Slider@ [3121]
A Serious Sammel anno én is sokat nyomtam, de hibás lehetett a disc mert már majdnem a végénél voltam amikor az egyik töltésnél mindig megállt.

Az ellenségek szerintem nagyon bután néznek ki!Látszik, hogy nem tudtak mit kitalálni a készítők.Ezek a pinokkió szerű izék meg azok a mindenhol fogas vackok nagyon bénák.
Az 1- ben tetszettek a dögök.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 10:37
Pathfinder
#105 Pathfinder [332]
Igen, úgy tényleg rövid. Ajánlom inkább a 3-as fokozatot a NIGHTMARE-t. Én azon vittem végig és 1általán nem nehéz. Legalábbis annak nem aki a Serious Sam-en edződött.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.27. 10:35
@Slider@
#104 @Slider@ [3121]
Na yo, de ha simán 2-es szinten mész és csak gyilkolsz akkor nagyon rövid az 1-hez képest.Neked is csak 1 főellen volt?

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 10:33
Pathfinder
#103 Pathfinder [332]
Hi!

Mihez képest lett rövid?
Ha az alapjátékhoz képest nézzük (meg ha egy kártyamegszerzésért se küzdöttünk meg) akkor igen. DE ha valaki a kártyákat is összeakarta gyűjteni, akkor kapott egy olyan hosszú játékot mint a sima Painkiller. 4 órát tököltem azon, hogy megszerezzem pl. a Loony Parkban lévő kártyát. Tehát így mondhatjuk hosszúnak.

Válasz erre

@Slider@
#102 @Slider@ [3121]
Csak nekem tűnik úgy, hogy iszonyatosan rövid lett a játék?
10 pálya 1 főellenséggel?

Válasz erre

Pathfinder
#101 Pathfinder [332]
Hi!

A Colosseumnál lődd szét az összes lángoló oszlopot, utána sérülni fog az utolsó ellenség is.

Válasz erre

Előzmény: BedaJani 2005.01.26. 16:58
Bloodman
#100 Bloodman [8]
Nagyon köszönöm a segitséget.
Amugy játszottál már a Shade - Wraith of angel-el?

Válasz erre

Pathfinder
#99 Pathfinder [332]
Hi!

Nyomogasd folyamatosan az ugrás gombot így felgyorsulsz és könnyebben át tudod ugrani. 1ébként ha jobban megnézed a két perem közti távolságot, akkor észre lehet venni, hogy hol a legkisebb és ott kell átugrani. A másik lehetőség: Ha végigjátszottad az alap Painkillert és megszerezted az összes kártyát, akkor használd a 2X-es gyorsítót amivel könnyen átjuthatsz.

Válasz erre

BedaJani
#98 BedaJani [23]
Vedd meg az időlassító kártyát, és rohanj neki úgy. Nekem így sinerült!
A Colosseumban az utolsó ellent hogy a rákba szedjem le??
Már rálőttem mindenem, és mindíg jön!
Még DEMON-módban se lehet kinyírni!!
Help valaki!!

Válasz erre

Előzmény: Bloodman 2005.01.25. 17:33
Bloodman
#97 Bloodman [8]
Aki végigjátszotta a Painkiller - Battle out of Hell-t az segithetne mert elakadtam a 7.pályán.Szakadékok felett kell átugrani. Az 1. még sikerül de a 2.a tüzes már nem.
Azt h kell átugrani?
Vagy mit kell egyáltalán csinálni?
Vki segitsen plllllllssssssssss.

Válasz erre

@Slider@
#96 @Slider@ [3121]
Már kijött.....

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2005.01.09. 20:29
Halálszárny
#95 Halálszárny [232]
A bemutató alaplyán nagyon király lesz...........

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

Gyusz
#94 Gyusz [48]
Akkor tudod csak sebezni és megölni, ha rajta kívül már minden ellenfél halott a pályán.

Válasz erre

Előzmény: Thommy 2005.01.09. 00:15
Thommy
#93 Thommy [41]
Légyszi valaki mondja meg hogy az első pályán a kiskölököknél és hasonló gyerköcteremtményeknél, a végefelé ezen a pályán van egy fejszés nagyobb monsztra azt hogy a rákba kell kinyírni mert nekimegyek painkillerrer meg sörétessel és nem ér semmit..
légyszi mi a trükk, mert ha meg nem írtom ki ezt a monsztrát nem is enged tovább.

Válasz erre

Pathfinder
#92 Pathfinder [332]
Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem.

Válasz erre

rolly2003
#91 rolly2003 [5]
hi!végre sikerült!!!!!kösz a segitséget!!!!!!

rolly

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.06. 18:40
Pathfinder
#90 Pathfinder [332]
Maradj rajta a körön, akármennyire is támad téged Alastor!

Válasz erre

rolly2003
#89 rolly2003 [5]
hi!nálam mindig lángol a kör!egyszerüen nem megy!!!!

rolly

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.06. 09:23
digitalpunk
#88 digitalpunk [9]
BIG THX!

Válasz erre

rolly2003
#87 rolly2003 [5]
hi!elöször a kötépen lévö lángolo fákat kell szétlönöd,utána egy lövés és kész!

rolly

Válasz erre

Előzmény: digitalpunk 2005.01.06. 17:16
digitalpunk
#86 digitalpunk [9]
udv! a 7.pályán vok és már 800-at belekultem az uccso monsztába de nem akar megfekudni! hogy lehet kicsinálni?

Válasz erre

Pathfinder
#85 Pathfinder [332]
Hi!

Mindegy melyikre állsz, de szerintem amit lejjebb megírtam, onnan a legkönnyebb megőlni. Bele kell állni a körbe, majd mikor már nem lángol a kör akkor tudod, hogy megidézted a szobrot és már csak várnod kell, hogy megüsse Alastor-t. De ha észreveszi, hogy jön feléje a szobor, kkor ő fogja szétütni és te sérülsz tőle. Ezért ajánlom a ház mögötti kört, mert így legtöbbször Alastor nem veszi észre a közeledő szobrot, csak mikor már késő. Ha pedig a szobor már eltalálta, onnantól ezdve már sérül Alastor...DE csak egy ideig. Tehát nem árt gyorsak lenni, meg kártyákat használni.

Válasz erre

rolly2003
#84 rolly2003 [5]
szia!én nem látok semmilyen szobrot!
ha leirnád pontosabban,megköszönném!
mindegy melyik körre álsz?
köszi

rolly

Válasz erre

Előzmény: lalakov 2004.12.28. 13:30
rolly2003
#83 rolly2003 [5]
Hi!Tudna nekem valaki segiteni,hogy hogy lehet king alastort kinyirni?köszi minden választ!!!!!!!

rolly

Válasz erre

Pathfinder
#82 Pathfinder [332]
Hi!

Én még a 7.-ik pályával szórakozok, hogy meglegyen a kártya, de sehogy se akar összejönni, lehet, hogy bug, vagy nem tudom. Már háromszor megcsináltam és mindig Failed. 10 pálya van amúgy összesen, de azt láthatod is, mikor elkezdesz egy pályát.

Válasz erre

lalakov
#81 lalakov [1002]
Hány pálya van összesen? Játszik még valaki vele?

Válasz erre

Pathfinder
#80 Pathfinder [332]
Kár. Kezdem azt hinni, hogy csak én vagyok olyan őrült, hoggy megszerezzem az összes kártyát.

Válasz erre

lalakov
#79 lalakov [1002]
Köszi, de én sajnos nem tudok Neked segíteni, mert easyn játszom és örülök, ha simán túlélem.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2004.12.29. 11:42
Pathfinder
#78 Pathfinder [332]
Persze. Nem nehéz. Annyit kell csinálnod, hogy mikor leugrasz a sziklaperemről Alastorhoz, elfutsz a szemben lévő ház mögött lévő körhöz. Megállasz rajta, eltereled Alastor figyelmét míg a szobor oda érhozzá és belevág, utána pedig már megtudod ölni a főellenfelet.
Nem tudom, te gyűjtöd-e a kártyákat. Ha igen, akkor mond majd meg, hogy a 7.-ik pályán lévőt, hogy kell megszerezni, mert mindig Failedet kapok, pedig átalakulok 5*-ör démonná.

Válasz erre

lalakov
#77 lalakov [1002]
Bár én még messze nem tartok ott, de azért leírhatnád hogyan kellett legyőzni.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2004.12.28. 12:10
Pathfinder
#76 Pathfinder [332]
Na, sikerült legyőzni a Boss-t, de a 7.-ik pályán lévő kártyát még mindig nem tudom megszerezni. Talán bug miatt van?

Válasz erre

Pathfinder
#75 Pathfinder [332]
Eljutottam a főellenséghez, de nem tudom kinyírni. Beleállok a körökbe akkor megidézek egy szobrot amit azonnal szétüt Alastor és még sérülök is tőle. Utána az egész kezdődik elölről. Hogy kell megcsinálni a pályát?

Meg a 7.-ik pályán miért nem kapom meg a kártyát, mikor pontosan 5*-ör alakulok át démonná?

Válasz erre

Pathfinder
#74 Pathfinder [332]
Igen. A Painkiller kiegészítője a játék.

Válasz erre

xelax
#73 xelax [132]
hell! azt szeretném megkérdezni hogy ez a játék a kiegészítő?

A világban az a legérthetetlenebb, hogy megérthető.

Válasz erre

Pathfinder
#72 Pathfinder [332]
Hi! A robotpók megölése egyszerű. Mikor zárlatos lesz, akkor azzal kell rálőni mely rá van fordulva és utána továbblőheted.

Válasz erre

Előzmény: [ToMz] 2004.12.21. 08:52
rage
#71 rage [5115]
Nem kell hozzá


Magát a 600 megás telepítő exe-t kell elindítani
az installhoz, s akkor felmegy rendesen

Válasz erre

Előzmény: FallenAngel 2004.12.23. 17:05
FallenAngel
#70 FallenAngel [656]
kell hozzá

I walked to The valley to the shadow of death

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2004.12.23. 13:25
reaper4
#69 reaper4 [41]
nem

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2004.12.23. 13:25

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat