28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops

patakidr
#267 patakidr [10]
Hát én nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de nekem a patch (reloaded) óta sem javult a helyzet, mert a sűrű jeleneteknél továbbra is leesik az FPS 17-20 köré. E8400+ATI 5850+4Gb Ram. 1920X1080-on próbálom, high texturával, AA és Sync OFF. FRAPS-szal alapképernyőn 80 FPS, játékban 40-50, de ha sokan jönnek, akkor bizony 15-17 és akad. így sztm. játszhatatlan.

Öreg gamer nem vén gamer...

Válasz erre

Madrac
#266 Madrac [4264]
Tobb helyrol is hallottam hogy a kov patch ad meg palyat hozza, de hivatalos megerositest nem lattam errol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: CrY 2010.11.20. 19:17
CrY
#265 CrY [421]
A Zombie mod-ba mennyi pálya van? Nekem csak 3, lesz több is?

Válasz erre

Peace
#264 Peace [28898]
"Valszeg az is befolyásolja."

Nagy valószínűséggel.

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2010.11.19. 11:26
kEnAcE
#263 kEnAcE [9563]
Nem tudom milyen a configod,meg milyen beállításokon nyomod. Valszeg az is befolyásolja.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.16. 15:15
ShuleyvA
#262 ShuleyvA [911]
Arany stukkerek, nem?

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.16. 18:57
joel-t
#261 joel-t [379]
És van valami "bónusz" a max level elérése után a prestige-n kívül?

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Warr3x
#260 Warr3x [5]
A közeljövőben fog még kijönni patch ami javít az fps gondokon vagy jelenleg ennyivel letudták?

A borban bölcsesség, a sörben szabadság, a vízben baktériumok vannak

Válasz erre

Madrac
#259 Madrac [4264]
Nekem SPben 1x se akadt meg. Multi is jo a patch ota. De az atlag fps eleg gyenge azert, 60 korul van csak.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2010.11.16. 13:19
kEnAcE
#258 kEnAcE [9563]
Hát nem tudom, de ez a laggolás SP-ben ez kiábrándító. Az peccs segít, de még így is kritikán aluli. Pedig nem fejlődött látszatra a grafika.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

EnforcerHUN
#257 EnforcerHUN [914]
A Favoritok néha bugosak, alul vegyél mindent All-ra a filterben és nyomj refresh-t...
...Legtöbbször bejön

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.15. 11:56
joel-t
#256 joel-t [379]
Még egy kérdés, mi alapján adja a cod pontokat, amiből lehet vásárolni, mert azt vágom, h ha pl szintet lépek akkor ad, de amúgy még miért és mi alapján?

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

EnforcerHUN
#255 EnforcerHUN [914]
plusz 15 presztízs

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.15. 21:48
cygary
#254 cygary [2745]
Csak 50

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.15. 21:40
joel-t
#253 joel-t [379]
Amúgy mennyi a max level, 55-60?

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

joel-t
#252 joel-t [379]
Nektek sikerül szervert betenni a favoritok közé? Én hiába próbálom, nem jelenik ott meg semmi....

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Nagynozi
#251 Nagynozi [9]
Ahhoz, hogy folyamatosan fusson lag nélkül a játék, egy javítást egy patchet kell telepíteni, a tesómtól hallottam, nála is szaggatott a játék, és feltelepített egy patchat és voila 1920*1080 minden max kivéve az AA és teljesen folyamatos neki, pedig nincs is egy erőműve: Core 2 Duo E6750 + Radeon HD4870 kombó!

Core i7 920@2,8ghz - 3x1GB Corsair tri kit - Sapphire HD5850 - 1TB Samsung HDD

Válasz erre

Kopiati
#250 Kopiati [212]
Ismerhetnéd Jack Sparrowt milyen vicces egy figura...mondjuk ahogy láttam egy ültő helyedben lenyomhatod a szóló módot...XD

Válasz erre

Előzmény: nazgul 2010.11.14. 21:30
Madrac
#249 Madrac [4264]
Azt hogy aki lopott softwaret hasznal es meg panaszkodik is ritka pofatlan 1 alak. Inkabb igyal te is 1 pofa rumot.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: nazgul 2010.11.14. 21:30
subject17
#248 subject17 [7050]
Jack néha kicsit bogaras

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: nazgul 2010.11.14. 21:30
nazgul
#247 nazgul [599]
Figyeljetek már, nekem Jack Sparrow os verzióm van, és nem menti el amit haladtam. Mit tudtok erről?

Válasz erre

ufodani
#246 ufodani [17764]
Yes Sir !

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.14. 19:38
Madrac
#245 Madrac [4264]
Semmit se szamit a vidkari mert szarul van megirva a jatek. Epp ezert lassu.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.14. 19:33
ufodani
#244 ufodani [17764]
A videokarid függvénye, h tudja e pölö a 11-et.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.14. 12:26
zöld_guru
#243 zöld_guru [231]
Igen-igen feladatkezelőbe, és hát minden újra inditáskor.
Nekem az NVdia gf275 -ös update még nem volt elég, de ha aprioritással szórakoztam, és beállítottam a config file-t is, akkor valóban felmenntem 90 fps-ről 130 fps-ig.
Persze csak alsó közép grafikai szinten. Így úgyanugy néz ki mint az cod mw2 max grafon, de semmi lagg nincs legalább.
Mondjuk ez egy vicc mert most egy quad 2,8 és egy gforce275 -t haszbálok jelenleg, ettől többet várnék...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.14. 13:41
joel-t
#242 joel-t [379]
Egy kérdés a 2-es ponthoz, ha beállítom, akkor annak úgy kéne maradnia, mert nekem a következő indításnál mindkettő prioritása normál lesz megint...úgy kell, h elindítom, ctrl-alt-del, feladatkezelő, ott kiválaszt. jobb gomb és ott, ugye? Win7-ről van szó...

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.14. 11:25
zöld_guru
#241 zöld_guru [231]
Segítség, melyik a legfrisebb xp-hez?
Azaz pld lehet telepíteni directx 10-et vagy directx11-et xp-re???

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.14. 11:25
zöld_guru
#240 zöld_guru [231]
amit irtal nem teljesen igaz, mivel ghost PRO perknél már nem látható az illető légi támadásnál. Én pld. már közel vagyok a ghost PRO megszerzéséhez.

A patch utáni laggok elkerülésére a következő ajánlott, összefoglalom:

1. videokártya driver update
2. Játék közben a stem.exe prioritás legyen low, a game-é high
3. Beaállítások, ini file-ok szerkesztése, különösen nem i7 multiprocesszorok esetén:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3ySgI4cuhZgJ:www.cod7.hu/+black+ops+no+servers+steam&cd=10&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
4. Várni az új patch-et quadokhoz, core2-esekhez...

Még én se zongoráztam végi de remélem segít majd.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2010.11.14. 05:07
EnforcerHUN
#239 EnforcerHUN [914]
De azért elég vicces hogy ha összeszedem a chopper gunner-t(9 kill), akkor a végén 35-ös stat-ot csinálok 2 perc alatt
Mert a Ghost perk sz**-t sem ér, a helik ellen.

zöld_guru: A multi nekem végig ment, néha kifagy a browser úgy mint a BF-nél

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

creedszl
#238 creedszl [164]
hát én nem egészen értem ezeket az értékeléseket.csak én hiszem azt hogy a mai világ tucattermékei közt egy ilyen értékelés azt mutatná hogy valamivel több mint az elődje?mert ez nem több.WaW lenyomat ott van rajta,a grafon,hud-on, hangokon.picit vakarásztak rajta,egy két ötletet beleraktak ami nem is lenne rossz de hiányzik az innováció.én egy 6,5;7/10-nél nem adnék többet.a sztori lehet jó de a köntös sokat ront a dolgon.

Válasz erre

zöld_guru
#237 zöld_guru [231]
Végre ismét müködik a multiplayer...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 20:06
LordMatteo
#236 LordMatteo [29426]
A C-n van ennyi hely, vagy ott, ahova tenni szeretnéd? Nem mindegy.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: kesahun 2010.11.14. 01:00
kesahun
#235 kesahun [3]
Köszi a választ ilyen késő éjjelde,170 giga szabad hely még van.Akko ilyenkor mi a rák van?

Válasz erre

david139
#234 david139 [18716]
Nincs helyed a meghajtón

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: kesahun 2010.11.14. 00:45
kesahun
#233 kesahun [3]
Köszönöm! A steam már fent van,kéri is a játék kódját,beírom jó is.Kiírja hogy, You are about to install Call oof Duty-Black Ops.
Disk space required 6251 MB
Disk space Available 0 MB
ütök egy next-et.Ez után kiírja hogy,You do not have enough disk space available to run this game. Please free up some disk space and then try again.Nem tom mit jelent ez,de ezután már csak kilépni tudok a teleoítőböl

Válasz erre

Madrac
#232 Madrac [4264]
Steam mindenkep kell. Ha mar van steam accountod nem kell ujat letrehozni.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: kesahun 2010.11.13. 22:33
kesahun
#231 kesahun [3]
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Megvettem a Black Ops-ot.Az a problémám hogy nem tudom feltelepíteni.Biztos én vok béna,de ez van.Megnyitom a lemezt,setup-előjön az install,katt.Kér 1 új account-ot.beírom a nevet meg a jelszót.Utána kér 1 email cimet megadom azt is.Innentől kezdve hm.hiába várok email-t.nem jön semmi.Kérlek segítsetek!Vagy nem is így kell telepíteni? Először Kell a steam account? Annélkül nem is tudom a sp-t se telepíteni?

Válasz erre

Creativ3Form
#230 Creativ3Form [33872]
Inkább a MU topicban reagálok

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.13. 22:02
konrad
#229 konrad [13085]
Naná! Hazaértél? Nem reagáltál a MU topikban!

ON!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.13. 21:49
Creativ3Form
#228 Creativ3Form [33872]
Eeeeeeeeej de szépen ÉS HIGGADTAN! Remélem nem sértődsz meg ha azt mondom, hogy ez a korral jár.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.13. 21:39
konrad
#227 konrad [13085]
Nyugi van, ne vinnyogj.

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.13. 20:38
ufodani
#226 ufodani [17764]
Bálintka spoilert ösmered? Még nem mindenki tolta ki !

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: balint44 2010.11.13. 21:22
balint44
#225 balint44 [2]
Sziasztok,
singel player módban kéne kis segítség, remélem tud vki adni jótanácsot, elakadtam. Vietnámban vagyok, városi harc. épp egy ajtót segítek a 6. missióban benyomni a kollégával, mikor felrobban az autó mellettünk, s mi berepülünk. na nekem innentől tök sött a pálya, csak a cél látszik hogy 13 méter meg hogy milyen stukkerem van. Youtube-n megtaláltam a pályát, elméletileg egy holttest fekszik rajtam itt felocsudok s 2 helységen kellene egy lépcsőhöz jutnom, de csak 6,3 m-ig tuodom a köv célt megközelíteni, a pályán tök sötét van.vkinek vmi ötlet?
köszi

Válasz erre

david139
#224 david139 [18716]
Az önéletrajzod első sorából idéztél?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.13. 20:38
Dirttwo
#223 Dirttwo [1022]
A Cod mw2-nél ugyanez volt.Megvettem frissibe, és egy másfél 2hetet azért várni kellett míg a multi és az updatek kifogástalanul működtek

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.13. 19:23
Dirttwo
#222 Dirttwo [1022]
Te szánalmas primitív retardált féreg

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.13. 17:25
Wotan
#221 Wotan [1219]
Ha nem frissíti automatikusan a játékot neked, akkor menj steamen belül a játékkönyvtárba, cod multi-jobb klikk-frissítés.

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 20:06
zöld_guru
#220 zöld_guru [231]
Én nem emlékszem hogy megkaptam volna automatikusan a nov 12-ei patchet.
Nekem úgy tünik egyszerűen csak régi verzióm van, a serverek meg már új patchel mennek.
Nem hiszem hogy a steamre manuálisan is lehetne patchet letölteni...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.13. 19:23
cygary
#219 cygary [2745]
Állítólag szerveroldali patch volt ami bugos. Reméljük hamar megoldják.

Válasz erre

Előzmény: Wotan 2010.11.13. 19:17
Wotan
#218 Wotan [1219]
Nálam sem megy a multiplayer, délután óta egy szervert sem látok..

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat