28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

KisCsirkee
#216 KisCsirkee [16989]
1-1!

Hihetetlen, bár a gól óta a Fehéroroszok újra erőre kaptak, lényegében azóta a harmadunkba vagyunk szorítva, de hála a csapatnak és Levinek, fogjuk a helyzeteket! Remélem kitartunk a 3-adikban is, és futja még 1 gólra, hogy átvegyük a vezetést!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Toki
#215 Toki [5086]
Akkor meg ne rombold itt a hangulatot. Köszi.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2009.04.28. 17:25
Pyrogate
#214 Pyrogate [21953]
PArtyban vagyunk Fehéroroszországgal, akik nemrég 7-1re vertek. Ha nem is nyerünk, de ilyen játékkal megverhetjük a Dánokat és a Franciákat is!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2009.04.28. 17:25
vortób
#213 vortób [12314]
Szerintem nem fogunk nyerni, ennyi.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.04.28. 17:24
Toki
#212 Toki [5086]
Miabajod?

Válasz erre

Előzmény: vortób 2009.04.28. 17:22
Kemloth
#211 Kemloth [3310]
Jók vagyunk.
HAJRÁ MAGYAROK!!!

Válasz erre

vortób
#210 vortób [12314]
Ma milyen fájdalmat tartogat a nap?

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Creativ3Form
#209 Creativ3Form [33872]
OTT IS VAN!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Toki
#208 Toki [5086]
Erről van szóóó

Válasz erre

KisCsirkee
#207 KisCsirkee [16989]
Nafene, sok kihagyott ziccer, jó néhány nagy védés megint Szupertől, remélem a második harmadban már be is találunk!

Szurkolók pedig megint ottvannak!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

szbszig
#206 szbszig [33649]
Kurva életbe, volt legalább négy ziccerünk nekünk is pedig...

Jobban játszanak a fehéroroszok valamivel, de a kanadaiak elleni hatalmas különbségből szinte semmi sem maradt mára szerencsére. Amikor nem voltunk emberhátrányban, egészen egyenlő partnereknek tűntünk. Sajnos nem hiszem, hogy pontot szerzünk, de egy a szlovákok elleni szoros meccsre az első harmad alapján minden esély megvan.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Toki
#205 Toki [5086]
Helyzeteket ki kellene használniiii, mehetnénk már 1-el

Válasz erre

Toki
#204 Toki [5086]
Ez a korai gól úgy látszik nálunk szakmai ártalom. Na nem baj, végén kell jobbnak lenni.

Válasz erre

Creativ3Form
#203 Creativ3Form [33872]
Fene egye meg, megint túl hamar jött a gól...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Pyrogate
#202 Pyrogate [21953]
Hajrá!!!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Creativ3Form
#201 Creativ3Form [33872]
Kezdődik, HAJRÁ MAGYAROK!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Toki
#200 Toki [5086]
Eljött az egyik nagy nap. MINDENKI SZURKOLJON!

Válasz erre

szbszig
#199 szbszig [33649]
Azt arra értettem volna, hogy a kanadaiakat nem biztatták, és ezért maximálisan érvényesülhettek a mieink, csak elég hülyén fogalmaztam meg...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2009.04.27. 16:20
Pyrogate
#198 Pyrogate [21953]
semleges szurkolók nem szurkolnak olyat, hogy "Magyarország álééé"
Pekingben is mindenhol a magyar ordították be a stadionokat

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.27. 15:51
szbszig
#197 szbszig [33649]
Jaja, ezt én is megjegyeztem. Mondjuk biztosan az is hozzájárult, hogy a kanadai B-közép nem erre a meccsre készült elsősorban, és hogy a semleges szurkolók megkedvelhették a mieinket a szlovákok elleni meccset látva, de akkor is nagyon nagy élmény volt végig csak magyar rigmusokat hallgatni a tegnap esti mérkőzésen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2009.04.27. 15:47
Pyrogate
#196 Pyrogate [21953]
Mindenki a magyar szurkolókról beszél a meccs után, cikk az iihf honlapján:
"April 27 John Sanful

ZURICH-KLOTEN- You have to admire the enthusiasm of Hungarian hockey fans. For years we’ve been talking and writing about Latvian fans, but Hungary fans here can give them a run for their money.



Hungary has yet to win a game and the odds against them being able to avoid relegation but you’d never know it from fan reaction.



Take as an example yesterday’s game against Canada. Despite being routed 9-0, fans were on their feet and cheering for nearly sixty minutes. After the game, Levente Szuper acknowledged the support of fans.



“Just listen to them,” said Szuper after the game. “These fans are great. They come out and support our efforts win or lose.”



Conducting interviews in the mixed zone was sometimes challenging as Hungarian fans lingered in the arena some thirty minutes after the game was over- still chanting, still clapping, and soaking in the afterglow of watching their side compete in top division World Championship.



In a nice gesture, the entire Hungarian team returned to the ice to wave at their fans that began singing the national anthem. In an age where most of us are cynical and expectations run high for athletic success, it’s refreshing to see these simple things as they demonstrate why hockey is beloved by so many in countries still developing their programs.



By the way, look for an article coming soon on Szuper on iihf.com "

legalább valamiben mi vagyunk a legjobbak

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

balays82
#195 balays82 [14276]
"A szurkolók megint fantasztikusak voltak, zengett a stadion!"

Na igen, az tény, hogy nem a magyar válogatott a világ legjobb csapata, az azonban egészen biztos, hogy a szurkolótábor "világbajnok" teljesítményt nyújt. Hihetelen volt, ahogyan tegnap még 9 gólos kanadai vezetésnél is zengett az egész csarnok, és szólt a "szép volt fiúk".
Remélem, ez elég erőt ad ahhoz, hogy a fehéroroszok ellen csodát tegyen a csapat, de, ha nem jön össze, az sem lesz tragédia, mert utána kezdődik a mi igazi világbajnokságunk.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.04.26. 22:40
Kemloth
#194 Kemloth [3310]
Ja, Kanada ellen nem szégyen.

Kedden elverjük a Fehéroroszokat, és minden jó lesz...

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Válasz erre

KisCsirkee
#193 KisCsirkee [16989]
9-0, nem szégyen. Mint ahogy elmondták, a magyar jégkorong ezen korszakában nem Kanada az ellenfél, viszont ez a 9-0 a gólarányunknak nem tesz jót.

Innentől viszont már élesben megy, a Fehéroroszokat pedig jó lenne megverni, erre pedig reális esélyt is látok! A szurkolók megint fantasztikusak voltak, zengett a stadion!

Szóval HAJRÁ MAGYAROK!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

szbszig
#192 szbszig [33649]
Végül megúsztuk egy számjegyű vereséggel. Sebaj, megvolt a jutalomjáték, mostantól pedig előre kell tekintenünk, és készülni a sorsdöntő mérkőzésekre!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#191 szbszig [33649]
Szegény Benk...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Germinator
#190 Germinator [29908]
Ej, ej, szóval elmarad a csoda.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

bizkitman
#189 bizkitman [3601]
Valaki nézi még online?
Ha igen dobjon me egy linkkel plz.Köszi.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Kemloth
#188 Kemloth [3310]
6.percben 1-0 oda.

Gebasz: Nyugi, én soha életemben nem is néztem NHLt...

Válasz erre

gebasz94
#187 gebasz94 [109]
Na "gyerekek",ellég rég nem néztem már nhl szoval valaki meg mondaná hogy most hogy is állunk,és hogy Toumo Ruttu még mindig a chicago-nál játszik-e vagy már eligazolt?Bocs de kicsit ki estem az nhl nézéséből mert valahogy mostanában rászoktam a boxra.

Válasz erre

vortób
#186 vortób [12314]
Ha szerzünk egy pontot még ma megyünk.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.26. 20:03
Toki
#185 Toki [5086]
Na hajráá

Válasz erre

Kemloth
#184 Kemloth [3310]
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Válasz erre

szbszig
#183 szbszig [33649]
Hát bazz, ha a kanadaiakat megverjük, akkor még én is...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.04.26. 13:52
Kemloth
#182 Kemloth [3310]
Értem...
Akkor végülis sokat nem változott a helyzet: meg kell verni a Fehéroroszokat.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.04.26. 19:21
Toki
#181 Toki [5086]
Ennél jóval egyszerűbb minden. Ha nyerünk rendes játékidőben továbbmentünk, ha nem akkor mehetünk a kiesés ellen. 2 pontjuk van most, ha rendes játékidőben nyerünk 3 pontot kapunk érte.

Válasz erre

Előzmény: Kemloth 2009.04.26. 19:03
Kemloth
#180 Kemloth [3310]
A p*csába...
Most akkor ha kikapunk Kanadától, megverjük a Fehéroroszokat, Kanada meg a szlovákokat, akkor Kanada 3győzelem, mindenki más 1, és gólarány dönt?!?? Ajjajj...

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.04.26. 18:53
Toki
#179 Toki [5086]
Meg kell verni őket azt kész.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.04.26. 18:53
Germinator
#178 Germinator [29908]
A fehéroroszok nyertek.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Kemloth
#177 Kemloth [3310]
HAJRÁ Szlovákia!!...kizárólag a mostnai meccsen.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.04.26. 18:40
Germinator
#176 Germinator [29908]
Szlovákia - Fehéroroszország 1-1, most jönnek a büntetők.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Kemloth
#175 Kemloth [3310]
Ááá, nézném, de nincs Sport1em

Válasz erre

Germinator
#174 Germinator [29908]
Nanás

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.04.26. 13:52
Toki
#173 Toki [5086]
Alap. Ha nyerünk berúgunk mint állat oké?

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.04.26. 13:45
Germinator
#172 Germinator [29908]
Na de számítok egy drukker-magra itt a fórumon is, remélem páran lekövetjük a meccset ma este

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

KisCsirkee
#171 KisCsirkee [16989]
A remény hal meg utoljára! De az se baj, ha ma a Kanadaiak elbízzák magukat, és a döntőben csak lesnek!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.26. 13:29
Pyrogate
#170 Pyrogate [21953]
mint amikor az egyik kommentár benyögte a Szlovákok ellen, hogy már csak az elődöntőben találkozhatunk újra velük

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.26. 13:29
szbszig
#169 szbszig [33649]
Nem vagy te egy kicsit telhetetlen?...

Különben is, elég lesz őket megverni a döntőben, most csak tovább kell jutni a csoportból.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.04.26. 13:22
KisCsirkee
#168 KisCsirkee [16989]
Inkább szorítsunk a srácoknak Kanada ellen! Hátha lesz egy olyan jó "csoda a jégen" mint 80-ban az amcsiknak volt!

Azért viccet félretéve, remélem nem megsemmisítő vereséget szenvedünk!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Kemloth
#167 Kemloth [3310]
Ja, először meg kéne verni a Fehéroroszokat... jó lenne.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat