28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

okoska3000
#106 okoska3000 [12750]
én meg rámozdultam az illegális kereskedelemre az apróhirdetésekben, hiába próbálkoznak az újak

Válasz erre

Z-Master
#105 Z-Master [20407]
Az utóbbi pár levelét töröltem.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.01.10. 07:24
kEnAcE
#104 kEnAcE [9563]
A coder1 nevű gyökérrel csináljatok valamit! köszi.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Pyrogate
#103 Pyrogate [21953]
hosszú idő lenne azt hiszem

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.01.09. 18:55
zs0lt1kA^
#102 zs0lt1kA^ [1340]
siman kitorolheted az osszes hozzaszolasat sot javaslom tedd is meg. ovodaskodas, off, stb

hhhhh

Válasz erre

vortób
#101 vortób [12314]
Thx Pyro hogy takarítottad a topicot.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Pyrogate
#100 Pyrogate [21953]
töröltem pár zsomboros hsz-t, de mivel a fórum szabályait nem sértette meg, ezért nem lehet mindet letöröni.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Silent
#99 Silent [15516]
Eh... Egyretöbb a láma...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

vortób
#98 vortób [12314]
A KnightOnlines topikba azt a szép flamet plzz töröljétek le. Valamelyik észlény (emlékeim szerint zsombor) szórakozót

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Porker
#97 Porker [8000]
Jaja, ez a zsombor ember nagyon idegesítő..a BF 1942 topikban.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

lalakov
#96 lalakov [1002]
Tényleg a "GTA:San Andreas"-ból is 4-gyel van több, mint kellene.

Lassan fizetést fogok kérni.

Válasz erre

Előzmény: s0lo 2005.01.09. 13:40
lalakov
#95 lalakov [1002]
"Re-volt"-ból is kettővel több van mint kellene.
zsombor-nak, ha így folytatja, estére meg lesz a 200 hozzászólása és akkor gáz lesz.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.01.09. 13:33
s0lo
#94 s0lo [105]
gyerünk modok, csináljatok valamit, legalább töröljétek a hozzászólásait ennek az óvodásnak

In the deep and dark bowels of the underworld, order must be maintained.

Válasz erre

lalakov
#93 lalakov [1002]
zsomborra én is leadok egy szavazatot , még csak ma regisztrálta magát, van már 36 hozzászólása, de egyiknek sincs értelme.

Válasz erre

Előzmény: s0lo 2005.01.09. 13:40
s0lo
#92 s0lo [105]
akkormár a GTA:San Andreas topikot is meg ezt az óvodás zsombort is.

In the deep and dark bowels of the underworld, order must be maintained.

Válasz erre

MagicMoment
#91 MagicMoment [17778]
lezártam,mert nem látom értelmét,hogy 1 témáról több topic legyen.
legközelebb majd beleírok egy linket is.

Válasz erre

Előzmény: lalakov 2005.01.09. 11:59
lalakov
#90 lalakov [1002]
Látom lezártátok az NFSU2 egyik alig használt topicját. Hajrá csak így tovább. Lenne két jelőltem is, két Call of Duty topic.

Válasz erre

The FF Master
#89 The FF Master [3394]
A nap fotója
Úgy látszik, h törölve lett (már ha ide írt)

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.07. 23:34
ati2002
#88 ati2002 [5661]
Ezt be lehetne zárni.
Ilyen seggarcú minimaxost még nem láttam, mint ez a sirdani, vagy hogy hívják.

---

Válasz erre

Silent
#87 Silent [15516]
köszi!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2005.01.07. 19:13
Porker
#86 Porker [8000]
A nap fotója téma?Van még az is, nem lett letörölve, a múltkor be is linkeltem, de nem találom...oda írhatott.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

asas01
#85 asas01 [12269]
Lehet, hogy az ilyen és ehhez hasonló topicokat használta, nem?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: voyager 2005.01.07. 23:19
voyager
#84 voyager [2066]
Az Elit Alakulat topicban az első hsz-om volt, ami törlődött.
De nem fontos, nem jött rá válasz szal ez a kis eset nincs hatással a topic "renjére".

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.01.07. 17:11
voyager
#83 voyager [2066]
cheater a gyerek bizta

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.01.07. 21:42
bodajoci
#82 bodajoci [4958]
Hát én is csak néztem,mint a moziban,hogy akárhányszor rákatt az infójára,mármint a dinolámának,mindig 10 levéllel több volt neki.Össze-vissza keresgéltem,de nem találtam.De hol a bánatba csinált ennyi levelet???

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Z-Master
#81 Z-Master [20407]
Törölve lett.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.07. 18:07
norfeus
#80 norfeus [3857]
Méé' basztad el?
vállald a feleloséget...

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.07. 18:07
Silent
#79 Silent [15516]
Töröljétek az elbénázott hozzászólásaimat plz!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

okoska3000
#78 okoska3000 [12750]
szerintem írd le, mire gondolsz, melyik topicban nem találsz valamit, ha problémád van vele, bár nem hiszem hogy bárki is vadul törölgetne mindenféle jelzés nélkül; egy nemkívánatos topic el lett tüntetve, lehet, hogy anno írtál bele tele is és ezért csökkent a hozzászólásod száma, ha csak ebből feltételezed, hogy valami hiányzik...

én személy szerint csak végszükség esetén használom a kapott jogokat, mindössze egy hozzászólást töröltem a hardver rovatból, de ott jeleztem, illetve a Képek - bármiről rovatban töröltem hozzászólásokból linkeket, amit emberileg és erkölcsileg nemkívánatosnak és felháborítónak tartottam, szintén jelezve, mi történt... így korrekt szerintem, a továbbiakban is igyekszem ehhez tartani magam...

Válasz erre

Előzmény: voyager 2005.01.07. 16:53
voyager
#77 voyager [2066]
T.M.
Meg tudnátok mondani nekem, hogy miért "tűnit" el nekem 1-2 olyan hozzászólásom, amiben semmi szerződésben leírt jogsértés, trágár szó vagy kalóz oldalakkal kapcsolatos dolgok nem voltak?

Vagy csak férrekattintottatok?

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Válasz erre

Eric
#76 Eric [20761]
Cicero légyszíves fogd vissza magadat, különös tekintettel a 4 éves témák teljesen felesleges előrángatására!

Pláne úgy, hogy tulajdonképpen semmi értelmes hozzáfűznivalód nem volt.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Eric
#75 Eric [20761]
Nah, asszem valamivel jobb már a helyzet...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

nihilism
#74 nihilism [3144]
Iden augusztusi a tag, es ugy tudott rola, hogy a Lama-leugatok topikjaba valaki belinkelte a rejtett forumnak ezt a topikjat.

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2005.01.07. 13:43
Silent
#73 Silent [15516]
Ügyes, hogy megtaláltad...

szal ehhez csak annyit: szánalom

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.07. 13:40
Yuber
#72 Yuber [4851]
Jólelvolt... Akkor biztos vmi régebbi tag, mivel tudott arról a részről.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.07. 13:40
nihilism
#71 nihilism [3144]
°°

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.07. 13:35
Silent
#70 Silent [15516]
épp kerestem ezt a rejtett fórumrészt, de nem találtam... ugyértem azt a topicot, ahol növelte a levélszámát, ilyen hozzászólásokkal:
dfsf
sdf
sdf
sfs
g

STB...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.07. 13:34
nihilism
#69 nihilism [3144]
DinoLAMA! = ATI RADEON, az emailcime miatt, a 200 levelet pedig a "rejtett forumreszben" hozta letre.

Válasz erre

Silent
#68 Silent [15516]
oké, de hogya picsába kezdte 200ról?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Yuber
#67 Yuber [4851]
Lehet 200ról kezdett...

Egyébként akkor már a nevét is törőlni lehetne, mivel az is személyeskedő...

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 13:25
Daedalus
#66 Daedalus [2284]
de télleg ezt most hogy csinálta.. ?

"?"

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 13:25
Silent
#65 Silent [15516]
énis észrevettem, hogy hirtelen 200 lett...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 13:25
Eric
#64 Eric [20761]
200 levél a limit.
Bár nekem az a gyanus, hogy már eleve annyi volt neki, amikor megjelent és nem látom a topikokban, hogy hol szedte ezt össze.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.07. 13:21
Eric
#63 Eric [20761]
Pár hozzászólását tötöltem, ami direkte személyeskedő volt és sértő. Konkrétan ez a hozzászólása egy véleménynek tekinthető így nem töröltem.
Mivel fórumbeli jelenlétét eleve renitenskedéssel kezdte, jobban oda fogok rá figyelni. Ha esetleg valamit nem vennék észre szóljatok!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.07. 13:13
Silent
#62 Silent [15516]
már késő, mert 100. után már nyithat...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.01.07. 13:18
ati2002
#61 ati2002 [5661]
Gyűjti a hozzászóülásokat, hogy tudjon topic-ot nyitni. Szvsz töröljétek az egész gyereket időben, úgy, ahogy van, mert elkezdi majd nyitogatni a hülye topicokat, és akkor lesz csak dolgotok vele igazán.

---

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 13:06
Silent
#60 Silent [15516]
Eric, akkoris töröld a hozzászólását légyszives. Most miért olyan nehéz egy hozzászólást törölni vazz?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 13:06
Eric
#59 Eric [20761]
Légyszíves ezeket a beszólogatásokaft "fórumszerte" fejezd be!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: DinoLÁMA! 2005.01.07. 12:54
hriszto
#58 hriszto [7565]
jó lenne utánanézni, mert a skac nem fér a bőrébe...

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 12:51
DinoLÁMA!
#57 DinoLÁMA! [7]
ez az néz utánna.

Az állam én vagyok!!!

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.07. 12:51

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat