28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község

CamelX
#86 CamelX [6215]
"Az ertelmes emberek pesten pont azok az egyenek akik eppen fent laknak de valojaban vmilyen kisebb varosbol vagy videki falubol valok!"

Ez nagyrészt igaz, de ezért még kapni fogsz sztem

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: georgee 2005.06.08. 11:08
georgee
#85 georgee [1990]
En mint gyongyosi unom mar ezt a helyet nagyon! A matra ami itt tart es a kornyezo helyek szepsege es szabadsaga! Az, hogy fogom magam es 30 perc mulva bentvagyok a zoldbe - downhill - szokasom letekerni heti ~ 100km -ert! De itt smmi nincs > piti ks helyek helyek, meg pittibb eberek akik akkora egojuk van a kormany mogul, hogy mar a kardan boxon ulnek es a fejuk az anyos ulesen van kb.
En pedig a aki egy 20 eves e30as bomossel jarok ki vagyok nezve de nagyon - soka hulye de nagyon e ez mar ey mas kerdes-off!!
A lenyeg az, hogy en szeretek felmenni pestre mert bejon a "porges"
a sok ember de max egy partyra ill. 2-3 napra mert utana szo szerint megorulok! Beton dzsungel! Es hidd el en mint "matrai"
mondom, hogy szmog van de kemenyen! A masik, hogy tele van az igaz
hulye bunko gyokeres pestiekkel a varos akiket utalok! Az ertelmes emberek pesten pont azok az egyenek akik eppen fent laknak de valojaban vmilyen kisebb varosbol vagy videki falubol valok!

A lenyeg az, hogy szemely szerint leginkabb Gyorben vagy Egerben lanak! Eger egy szep tortenelmi varos ezert ez 1ertelmu! Gyor pedig mar nagy ifrastrukturaval rendelkezo, tiszta es mar kicsit europai szinthez kozelito varos ee nem nagy ~ 100 ezer lakos ha jol tudom de minden megvan ott is mint bpesten!

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Válasz erre

pres
#84 pres [4157]
Ahh egy kekeckedő budai! Az ilyenek miatt nem szeretek a fővárosban lakni

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Lyobag
#83 Lyobag [6266]
azé a gellérthegy sem olyan csöndes hey! menj fel a citadella tetejére és fülelj: hallatszik az egész város morgása.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.08. 01:17
@Slider@
#82 @Slider@ [3121]
Nálunk is ez volt az adott clubbal. Túl nagy beruházásai voltak, és tönkrement. Pedig jó kis Club volt. Járt náűlunk pl: Marco Bailey is, csak drága volt a jegy és az emberek nem nagyon jöttek.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.06. 15:08
CamelX
#81 CamelX [6215]
"Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen"
Hála a jóistennek!
"Atlantist pedig imádom!"
No Comment
amúgy nem szeretem a csendet, csak néha jó, de Pesten is vannak ilyen helyek, mint pl. a Városliget, vagy a Gellért hegy.

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.06.07. 20:03
Osmium
#80 Osmium [2326]
Így szokás, ha meg akarják különbözetni Budát és Pestet. Merthogy különböznek, nem is kicsit!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Pyton 2005.06.07. 23:32
Osmium
#79 Osmium [2326]
e-klub meg bank??????????? atyaúristen..............

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.06.07. 20:03
Lyobag
#78 Lyobag [6266]
a város nem vész el, csak átalakul!

amúgy pest a mai napig létezik, csakhogy Budapest részeként!

Válasz erre

Előzmény: Pyton 2005.06.07. 23:32
Pyton
#77 Pyton [4730]
Pest nevű város már vagy 130 éve nem létezik...

(bocs, de ezt nem bírtam ki ))

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.06.07. 20:03
Lyobag
#76 Lyobag [6266]
Pécs is szép hely: nagyobb a háttérsugárzás ott, mint pakson! de nem is csodálom!

szegedről meg annyit mondok: nagyon kisvárosias nagyváros... sok park, rengeteg ződ terület (akárcsak pest jobb részein), hosszú tiszapart. jó a tömegközlekedése, de nagyon monoton számomra az egész. nincs benne annyi változatosság, mint pesten! úgyhogy szegedet se fogom szeretni, bár állati sok gyönyörű nyuszó mászkált arrafele!!!

Válasz erre

kelkáposzta
#75 kelkáposzta [6439]
Persze h szeretsz, ez a legjobb hely Vilag közepe, Pécs

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2005.06.07. 20:20
Lyobag
#74 Lyobag [6266]
de meglehet tenni a jó biciglizést, csak tudni kell a mikor! eccer körbebicigliztem a fél várost, friss volt a levegő, kevés az autó és éjjel 1 óra

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.06.07. 20:03
Tyrn
#73 Tyrn [11406]
én pécsen élek es szeretek itt élni.

Válasz erre

Barthezz
#72 Barthezz [54711]
Én mondjuk pont fordítva vagyok ezzel. Szeretem Pestet, szép város, jó is itt lenni, de igazából minden Egerszeghez köt és ezért haza is megyek minden hétvégén. A legtöbb haverom Egerszegen van, velük járok bulizni meg mindenhova.
Meg Pesten nekem túl nagy a nyüzsgés, a tömeg, Egerszeg sokkal csendesebb, nyugodtabb város, főleg hétvégeken és este. És én ezt szoktam meg. Pl. Egerszegen tök jókat lehet biciklizgetni a környéken, Pesten ezt nem lehet megtenni.
Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen, de ha jó társasággal megyek (és általában ez össze is jön), akkor egerszegi bulikban is nagyon jól tom érezni magam! Atlantist pedig imádom!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.06. 11:13
CamelX
#71 CamelX [6215]
Érthető, néha kell az is

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2005.06.06. 23:29
Pyrogate
#70 Pyrogate [21953]
hát ha épp vmi bajom van, akkor szeretek egyedül ülni valahol és csak bámulni ki a fejemből

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.06. 23:20
CamelX
#69 CamelX [6215]
Heh, jó neked hogy azér kell menned valahová h egyedül lehess
Nekem épp fordítva, de erre nagyon alkalmas tud lenni, sok itt a sorstárs

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2005.06.06. 22:58
Pyrogate
#68 Pyrogate [21953]
Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel az élettel. Ha egyedül akarok lenni, nem kell távolra mennem, csomó jó hely van a városban, vannak romantikus helyek, és rengeteg gyönyörű emlékem, és a nagy mozgás, nyüzsgés, ez az én helyem!
Budapeest, te csodás!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

CamelX
#67 CamelX [6215]
Nálunk szintén... az ilyenek általában túlköltekeznek és nem tudják magukat fenntartani...

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.06. 11:22
@Slider@
#66 @Slider@ [3121]
höhö... akkor az nekem való Club lehet. Itt is volt egy fasza diszkó, de az sajna bezért.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.06. 11:20
CamelX
#65 CamelX [6215]
Ja, nálunk Zalában is ott a Club of Colours, tőlünk 40km-re ami elég nagy szórakozóhely, de ott mindig technot nyomnak és amúgy sem nagyon tudnék már elszakadni az itteni közösségtől...

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.06. 11:18
@Slider@
#64 @Slider@ [3121]
Mondjuk az lehet, hogy ott nincs annyi parlagfű, viszont nem hinném, hogy a levegő olyan friss lehet mint errefelé. Amit én is sajnálok, hogy a legnagyobb bulik arra felé vannak. Node néha itt is van egy-két nagyobb rendezvény. Pl most lesz majd nyáron a Free-Party Night.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.06.06. 11:13
CamelX
#63 CamelX [6215]
Nekem meg épp vidéken van így, habár alapból zalaegerszegi vagyok, amióta Pesten vagyok, kicsit enyhült a parlagfű allergiám, habár ez majd csak augusztustól lesz aktuális
Amúgy nagyon szívemhez nőtt a főváros, amióta itt élek, azóta "élek", itt megtaláltam a közösséget, akikkel tudok menni bulizgatni is, és nem is kell minden nagy buliért felutazni.

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Kmg42 2005.06.06. 10:06
@Slider@
#62 @Slider@ [3121]
"infrastruktúrálisan fejlett kisváros" Na én pont egy ilyenben élek. Számomra tökéletes. Jó, biztos nincs annyi munkalehetőség mint pesten viszont sokkal nyugisabb és tisztább.

Válasz erre

Előzmény: Kmg42 2005.06.06. 10:06
Kmg42
#61 Kmg42 [983]
Én momentán utálok pestre menni mert a szmogtól mindig begyullad a szemem meg eldugul az orrom. Jó persze ha ott élnék fel sem tünne vagy megszoknám de így havonta-kéthavonta kimondottan nem esik jól. Arrol nem is beszélve hogy a Keleti körüli utcák állanóan hugyszagúak ami engem határozottan zavar. Meg a pofátlan csövesek tömkelege akiket nagyon utálok. Még az öreganyókák is másak. Metrón már direkt azt vizsgálom hogy melyik öregnônek van gonoszabb vagy sunyibb pillantása!

Mondjuk falun én se tudnék élni, szerintem egy infrastruktúrálisan fejlett kisváros bôven megteszi. Csak itt meg változatos munkák meg lehetôségek nincsenek.

Szerintem

Válasz erre

@Slider@
#60 @Slider@ [3121]
Lassan kezd aktuális lenni a dolog, szal valaki járt már Zánkán?

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.02.10. 11:57
@Slider@
#59 @Slider@ [3121]
Nyáron megyek egy hétre Zánkára, kíváncsi vagyok mennyire jó hely.Talán régen 1x voltam ott.
Nem járt arra valaki a nyáron?Milyen a hely?

Válasz erre

SiLo
#58 SiLo [605]
lepukkantabb???? ]Í[`]@#í@̀----->most ide gondoltam vmi mást,de moderátorok rlz..
ennyi a véleményem..;/ ~~

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.01.13. 09:55
Pyton
#57 Pyton [4730]
Nem hinném, hogy pont ezért.
nyúlyorkban 10* magasabbak a házak, 10* több a kocsi, és mégse fulladnak meg az emberek.

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2005.01.08. 23:12
Ominozia
#56 Ominozia [304]
honnan veszed ha nem itt élsz?
és ha így van?
akkor is jobb itt lakni mint piripócskisújjödönszálláson ahol soha nincs semmi.
neked 1bajod van-

hogy nem lakhatsz itt

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.01.13. 09:55
Ödön
#55 Ödön [1189]
aha, évente max kétszer tényleg érdekes lehet a balaton! utána már unalmas lesz! egyre lepukkantabb lesz az egész!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.07. 00:06
@Slider@
#54 @Slider@ [3121]
Te meg ki a fasz vagy?!
Igen örülök neki, mert már kb nem is emléxem mikor voltam 1 napnál több időt a Balcsin.

Válasz erre

Előzmény: DinoLÁMA! 2005.01.07. 12:58
Lyobag
#53 Lyobag [6266]
visszatérve a szmogosabb témához: Budapesten azért nincsenek bazinagy toronyházak, hogy a szél jól áttudjon fújni a városon és könnyebben tisztuljon a levegő...
mellékesen kecskeméti vagyok, 2 éévig laktam most Budapesten... és az a furcsa, hogy hétvégenként valahábnyszor hazajöttem, jobban megéreztem az "szmogot", mint Pesten...

Válasz erre

Tommy 87
#52 Tommy 87 [725]
1etértek.

American Cars 4ever --- http://car.uw.hu

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.08. 22:44
Ominozia
#51 Ominozia [304]
a legjobb kikapcsolodó hely siófok.
s ez nem vitás!

Az élet fáj!

Válasz erre

Pyton
#50 Pyton [4730]
Idén már egész magas volt a vízszint, csak a németek maradtak távol.

Sonic boom babieee!

Válasz erre

herhhserhreh
#49 herhhserhreh [19]
ÉJEN SZOLNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

..::Cicero::..
#48 ..::Cicero::.. [208]
Szerintem legjobb hely Budapest. Ez nem is vitás, és amielőtt bárki is beszólna, én vidéken lakok, Tatabányán. Budapesten egy csomóan élnek, nagy a forgalom sok a hülye, én ezt szeretem! Ha felnézek nem a felleget, hanem az égig érő épületeket szeretem.. igaz nincs Budapesten se egy olyan nagy épület, a legjobb hely NewYork lenne számomra.

Válasz erre

hriszto
#47 hriszto [7565]
és ismét beszólsz valakinek!

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: DinoLÁMA! 2005.01.07. 12:58
DinoLÁMA!
#46 DinoLÁMA! [7]
És örülsz neki?

Az állam én vagyok!!!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.07. 09:29
hriszto
#45 hriszto [7565]
én a nyáron max bulizni megyek le, de az sem biztos

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.07. 09:29
@Slider@
#44 @Slider@ [3121]
én is csak tavaly néztem el kemény 1 napra, de elég is volt....
előtte meg nem is emléxem mikor voltam utoljára
nyáron viszont 1 hétre megyek Zánkára
az állítólag jó hely

Válasz erre

Előzmény: hriszto 2005.01.07. 09:27
hriszto
#43 hriszto [7565]
én már 2 éve nem láttam szal nekem mondhatod

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.07. 09:23
@Slider@
#42 @Slider@ [3121]
Tavaly sétahajóval mentünk siófoknál.A partot nem nagyon lehetett már látni, de pár ember a közelben derékig érő vízben mászott.Elég gáz ez a Balaton...

Válasz erre

Előzmény: hriszto 2005.01.07. 09:20
hriszto
#41 hriszto [7565]
ha szerencséd van úgy 1 kilóméter után tán már a bokádat is nyaldossa a víz

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.01.07. 08:34
@Slider@
#40 @Slider@ [3121]
Ja tényleg tök jó, főleg nyáron.Mondjuk az gáz, hogy fürdeni kb lehetetlen térdig SE! érő vízben.

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.07. 00:06
SiLo
#39 SiLo [605]
Siófok rlz. ;>
Mindenhol hallani, amikor a fővárosiak: "Fúú bazz képzeld,megyünk le Siófokra a Balcsira!"
Nekem kb. a házunktól 50méterre van a Beach House.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Eric
#38 Eric [20761]
Ha Bp-en járok, többnyire a XI-be megyek.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2005.01.06. 22:02
hriszto
#37 hriszto [7565]
ehhe

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.01.06. 22:25

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat