Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)


Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ahol a Garbage pályarészre kell visszamenni a Freedom bázisról, hogy találkozz Fang-gel. be kell menni a ház alaksorába és ott a képedbe robbantanak a banditák egy gránátot amitöl elkábulsz és kirabolnak. De amikor én lemegyek akkor csak egy villanás van és nincs ott senki, csak egy PDA, egy pisztoly, lőszer, meg egy flashdrive. De nincs ott senki. 1.08-as patch van fenn. valaki tudna egy mentést küldeni közvetlen ez utánról?

Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
előre is köszönöm a választ!
Amúgy rengeteg ilyen videó van ,de átverés a legtöbb.
Szerezz egy jó detektort és azzal könnyű begyűjtögetni a relikviákat .
Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.
Hm... háth... fogalmam sincs miről beszélsz.
Nem jártam még arrafele."Aki átbasz, az basszon bét is"
Az anomáliák láthatóak. Az érzékelők a relikviákhoz hasznosak.
"Aki átbasz, az basszon bét is"
Pseudo kutya meg egy szemét állat, a megoldás pedig az, hogy meg kell találnod magát az "eredeti" kutyust, azt kell megölni, úgy emléxem a sok "klónkutya" valamiféle "fényt" ad ki magából(olyan szellemszerű valami.) és az eredeti meg nem. Azt hiszem... :/
Pénzhez sokfajta módon juthatsz. Kereskedés, mellékküldetések, pendriveok gyűjtése(a technikusoknak, asszem ez a nevük.) stb.
Első dolog mindig a páncélzat. Az a legfontosabb.
Ha csatlakozol a stalkerokhoz, és segítesz nekik(ezek a mellékküldetések) akkor kapsz azért pénzt, és cuccokat. Sőt, ha kitisztítod a fosztogató bázist(amikor azt feladatba kapod) akkor kapsz egy SEVA-t is(megmég pénzt.). És az a ruha igazából tökéletes.
Fegyverből meg nem kell nagyon vásárolgatni. Én legtöbbször Yantarig az AKM-el(a jobbik AKM) mentem. És alig költöttem rá, egy hullától szedtem fel, csak megjavítottam, meg kicsikét fejleszgettem, amikor nem tudtam mit kezdeni a pénzemmel.
Úgyhogy érdemes a stalkerokhoz csatlakozni, mert nem kapsz nehéz feladatokat és azokért pedig komoly cuccokat adnak.
"Aki átbasz, az basszon bét is"

!MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4



Mert akkor nem tudsz hozzájuk belépni ha még nem csináltad meg a szolgálatnál a küldetéseket!Mert nem lehet az ho a szabadsághoz belépsz és amikor átmész agropromba akkor öldöklöd a szolgálatot!!





A felhalmozott cucc nem téma, dugtam el rendesen a vörös erdőben mesterlövész puskát 300 lőszerrel meg VintarBC 2800 lőszerrel na meg ami kell.
Nagyon kíváncsi vagyok a végére, csak egy a baj hogy nem lehet utána vissza menni és bolyongani.

Lécci írja le ki mit kapott
Nekem az volt a robbanás után hogy egy folyosón egy csomó katona ilyen lámpák világítanak és mintha áram rázná össze rezegnek.
És VÉGE. Szerintem a sztori érthető, csak az nem hogy mi Szterlok végső célja és mi mit keresünk a játékba. Ez a Heg vagy ki.
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
a TITOK:
1.Állítsd újonc szintre
2.Legyen felhalazott elsősegélycsomag. Nekem volt 10 körül. Bár ehhez lehet valakinek vissza kell mennie régebbi mentéshez.
3.a fegyverbe amit kaptál rakj páncéltörő lövedéket 3-4 golyó így és meghalnak. amúgy 15-20.
4.Sprintelj bele az első teleportba használj elsősegélycsomagot hogy meg ne halj. Utána a másodikba menj normális tempóba 5 katonát kell kb leszedni. Majd kirak valahova és menj fedezékbe onnan le lehet szedni azon a szinten elsőre, csak kövesd figyelemmel amerre fut és pontosan kell célozni.
Am meglepett hogy ez a vége.
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
De épp ez a bajom hogy nem lehet kiszedni, nem megy le az energiája. Csak ott áll mint lófasz a hideg vízben és semmi nem történik.
Talán azt a részt részt megpróbálom újra.
a lényeg hogy a teleportok össze vissza dobálnak az igaz de közelebb kerülsz sztrelokhoz... idegesitő hogy mindig melléd teleportálódnak monolitok vagy kik
de én tudtam haladni.. rengeteg save/load
és amikor mászott volna fel a létrán az utolsó pillanatokban sikerült lekapnom a szemetet
nem feltétlen kell az összes teleportba beugrani.. ha jó rálátásod van ki lehet szedni.. az utolsó kapuba én sem ugrottam be mert minek ha igy is ki tudtam szedni...

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
Vagy még nem tart ott senki?

Collectors meg drága majd a CoP-ot megveszem normál dobozba.
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
XP alatt.
A masodiknal meg google a te baratod.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Csá! 2 Kérdésem lenne: 1.: Ha megnyomom az F12-t akko elmenti az adott képet de hova?
2.: Honnan lehet letölteni 1.5.09-es verziót?
........................................................................
A képet a c:\documents&settings\all users\Dokuments\STALKER-STCS\screenshots\
mappába menti.
A patch-hez pedig google.
-------------------------------------------------------------------------
Lynx82
üdv!
hogy lehet a szabadsághoz csatlakozni?
sok küldit megcsináltam már nekik... talán 1et nem amit a fegyverfejlesztő ad amit sötétedés után lehet megcsinálni....
de ezenkívül már mindenkivel beszéltem és akinek lehetett aqnnak segitettem is..
a főnök meg azt mondja hogy felvenne de várjak még vele egy kicsit...
ilyenkor mivan???????
......................................................................
Szerintem úgy tudsz csatlakozni ha előtte még nem csatlakoztál senkihez, plusz megcsinálsz a szabadságnak a lehető legtöbb küldetést.
[url=http://www.kepfeltoltes.hu/090701/pda_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]PDA kép[/url]
2.: Honnan lehet letölteni 1.5.09-es verziót?

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
Vagy warez verzió hiba. Sajnos nem lehet kapni
csak ilyen gagyi gyémántdobozban, az meg kell a kutyának
. Pegig kajak megvenném.
Amúgy TOP 10-es játék.
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
azt kell megkeresni utána nekem adta a következő küldit....
Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
Az után tartok, hogy el kellett árasztani azt a földalatti helyet és a mutánsok megfulladtak. Nah utánna meg kell találni a stalkerek búvóhelyét, de bemegyek a búvóhelyre ahol van a piros pont és nem csinál semmit. Meghát ott nincs is stalker csak ellenséges frakciókból kívűl... aztán ott másik szint nincs alul víz árasztotta 2. szint meg nincs csak a kijárat... Ha továbbmegyek valahol lesz új küldetés ? Csak mert ez fő történeti szálnak tűnik...
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
hogy lehet a szabadsághoz csatlakozni?
sok küldit megcsináltam már nekik... talán 1et nem amit a fegyverfejlesztő ad amit sötétedés után lehet megcsinálni....
de ezenkívül már mindenkivel beszéltem és akinek lehetett aqnnak segitettem is..
a főnök meg azt mondja hogy felvenne de várjak még vele egy kicsit...
ilyenkor mivan???????
Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]

