
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Játék amiben a legnagyobat csalódtam

pl.:fedezékbe vonul az ellenség,lehajol,stb.
Szép a környezet és mesébe ilő a víz ,de az ellenség butasága nekem elvette a játék élvezetét .Uninstal gombra kattitva megszababadultam tőle.

1945.Február.14 Drezda
szerintem marha szép ,de buta az A.i
1945.Február.14 Drezda
Nem tudom, hogy mi foglal 2 CD-t.
4 singleplayer pálya, pár új multi map, és néhány fegyver.
"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/
nemtom ki hogyvan vele de sztem elég egysiku és unalmas
10 perc és belefáradok az egér gombjának a nyomogatásába
--=.HUNGARY.=--
mostanában nagyon felkapták Vietnámot de az előző évekkel ellentétben )amikor a II. VH volt a téma( most elég silány a felhozatal Jönnek az ujabbnal ujabb Vietnamos jatekok csak tudnam jogy minek...
--=.HUNGARY.=--
Viszont az Underground nekem teccett a tuningolás meg a száguldozás
nagyon király volt
--=.HUNGARY.=--

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu
Az 1 sokkal szebb és jobb lett.
"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/
ASUS A8N Sli Deluxe / AMD64 X2 4400+ / Kingston 2x1024 MB DDR / Sapphire X1900XTX 512MB / Samsung 730FB / WD 120GB SATA II
de a tobbit nagyon elrontottak inkabb maradok a COD nal es a BFV nel nah ennyi lenne a hozzaszolasom...Ne kerdezd kivagyok, elobb tud meg te magadrol hogy valojaban te kivagy es megleled a vilagossagod!
SOF1 nekem is megvan, az tényleg egy király game... de a kettő...

valami ASUS izé, nemtom...
...)"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
1945.Február.14 Drezda
A SoF2 meg naon baró! Ahogy az 1-is.. bár azzal nem játszottam hanem a Gold-al.
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Láttam már pár szar gémet, de ez se semmi...
Nagy fos volt még a magyar Treminator game.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Nos ami a BAd boys 2 illeti egy Nakatomi Plaza Klón (bruce vili-bá)
1945.Február.14 Drezda
közelít az RPG stílus felé.
Azt viszont csodálom, hogy a régi jó játékmenetet ilyen
jól tudták vegyíteni ezekkel az elemekkel.
Mégvalamit... Sz.tem még a Warcraft 2 is megállja a helyét!

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
de már csak arra emléxem konkrétan, hogy nagyon nem tetszett...
warcraft3 meg sztem még ma is megállja a helyét... sztem ez tökéletes stratégia, remek hangulattal... bár a grafikája kissé idejét múlt, de én ezt még elnézem neki
de csak mert kedvenc játékom 
valami ASUS izé, nemtom...
1. Rosszul fogalmaztam... 'ÚJABB-és-ÚJABB lehúzott bőr' A mai játékokra ez jellemző SZERINTEM(!!!) (Csakhogy nehogy v.ki kiverje a balhét, hogy mit
okoskodok


...) Mostanában nincs egy eredeti játék sem...
2. A Bad Boys 2-őből kreált gémet láttad már?
Nevetséges...
Nem igazán láttam még jó filmből készült gamét... (Mondjuk nekem az ETM tetszett...)
Az általad leírt kettő közül az első jellemző. A másik jóval ritkábban.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Elv:Nagy computer hadsereg üti kis emberi hadsereget!-->ez mindegyik játéknál alapelv

1945.Február.14 Drezda
2.film imdzsét azt nem hiszem,mert az ötleten alapul a játék
Eltolták mert rövid volt a határidő vagy nem tesztelték!
1945.Február.14 Drezda
1. Az emberek kifogytak a menő ötletekből.
2. Vagy ha film-játékról van szó teljessé próbálják tenni a film imdzsét
Ez van.
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Határidő?Gépigény?Vagy mi a fenne?
1945.Február.14 Drezda
Jó én se
voltam elájulva től, de azért sz.tem tűrhető gém volt.
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
az mekkora egy fos
meg a SOF2-ben...valami ASUS izé, nemtom...
Egy qrva nagy hentelés.
Meg a textúrák állandóan ismétlődnek.
Rohadt unalmas volt.
faluból. (vagynemtom) Na ott mire rájöttek a katonim, hogy a fél csapat már kihalt... szal a bazookásom rájött és rátámadt szegény civil emberkére:
MISSZION FAJILED
Deus Ex 2: Az első résznek megvolt a maga varázsa... ennek már nincs meg a
fele feelingje sem.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
már javában lőte az egységemet egységem csak nézet mindta moziban!
Deus Ex2 Miért?
1945.Február.14 Drezda
Akkor inkább már a Platoon.
Jah meg a Deus Ex2

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
1945.Február.14 Drezda
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 20:22
- Kezd durvulni az időjárás! [4473]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
