28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground

Mr terminator
#101 Mr terminator [43]
Kicsit nehéz de rá lehet érezni.

Válasz erre

Szücsi
#100 Szücsi [902]
Neten probaltatok mar? Szerintem kurva jo! Csak kevesen jaccanak...mindenki csak ugy elven...20 kihivasbol jo ha 2-en elfogadjak...

Válasz erre

Death man
#99 Death man [6926]
November 20.a a full

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2003.11.05. 19:06
kEnAcE
#98 kEnAcE [9563]
Elvileg november 11-re van ígérve.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Szücsi 2003.11.05. 18:57
Szücsi
#97 Szücsi [902]
Igen...de november vegen jon a teljes...es tuti hogy mar nem lehet elrontani...esetleg a karrier reszt...

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2003.11.05. 18:06
gabosh
#96 gabosh [5142]
De ez csak demó..

Válasz erre

Előzmény: Szücsi 2003.11.05. 17:38
Szücsi
#95 Szücsi [902]
1 palya es 1 verda...de nem tudok felalni elole...
Nagyon utos!!! Arcade kocsis jatekoknal meg ilyen jot nem lattam...Azon meg foleg padlot fogtam hoy az en oskovulet gepemen is megy...allat!!!

Válasz erre

gabosh
#94 gabosh [5142]
Na ne ugy volt hogy még egy idejig nem jelenik meg??
Mert akkor hogy van meg nektek??
Vagy csak demó..
És van motór és jó játék..?

Válasz erre

Előzmény: Death man 2003.11.05. 17:18
Death man
#93 Death man [6926]
www.hardwired.hu ról szedjétek le.
FULL game büntetni fog.Ezmég kevés nekem 1autó 1pálya

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

kEnAcE
#92 kEnAcE [9563]
Ja és persze ez 1024*768-on!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2003.11.05. 16:45
kEnAcE
#91 kEnAcE [9563]
Fut minden fullon, maxon mósön blör-ön. És kivált képpen XP-n!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: NisMaster 2003.11.05. 15:27
NisMaster
#90 NisMaster [1956]
Huh. Na gondoltam én, hogy csak valami vak lárma lehet az egész. Mert hát már manapság minden játék Xp-re van szinte.

Válasz erre

Előzmény: Szücsi 2003.11.05. 15:25
Szücsi
#89 Szücsi [902]
Fut...no para!...

Válasz erre

Előzmény: NisMaster 2003.11.05. 15:22
Szücsi
#88 Szücsi [902]
Nekem xp alatt fut...
En is mentem par karikat a gamevel...aztan meg majdnem dobtam egy hidat hogy milyen kiraly...mondjuk nekem csak 640x480 mediumon folyamatos szal grafrol nem tok nyilatkozni de amugy nekem mindenben bejon a game...tudom mar mit fogok csinalni teliszunetben...

Válasz erre

Előzmény: Marton 2003.11.05. 15:14
NisMaster
#87 NisMaster [1956]
Hogy-hogy nem fut. Most belém hoztad az ideget, mert nekem is Xp-m van.
Ez egy új gém, ennek futnia kellene Xp-n.

Válasz erre

Előzmény: Marton 2003.11.05. 15:14
Marton
#86 Marton [1]
Sajna xp alatt nem fut

Válasz erre

NisMaster
#85 NisMaster [1956]
Már én is kíváncsi vagyok rá nagyon. Letöltöttem a demót, csak az a baj, hogy előbb tanulnom is kell, csak aztán tudom kipróbálni.

Válasz erre

Ghoost
#84 Ghoost [11787]
Nekem 9700proval vannak gondok vele, vmiért oylan elmosódottak a betűk játék közben, a sebesség emg a helyezés, nem tom mi a fasztól lehet, a HALOban is ezt csinálta, de ott az embberek kocsik minden szar volt, itt meg a többi jó lenne cska ezek ilyen szarok.
Amúgy király a game.

Válasz erre

marco69
#83 marco69 [880]
hát annyíira nem basz a grafika mint vártam max grafon sem nézzétek meg hátteret az aszfalt meg az autók szépk de azért van egy két elbaszás benne kiváncsio éleszek a véglegesre meg azért is mert kormáyyal nyomtam é hát még az is siralmasan használható hozzá...mjad kiderül

Válasz erre

Harowerks
#82 Harowerks [1970]
Ugyan már, felesleges olyan kártya, annyit nem ér amennyibe kerül.Én mostanság veszek R9600Pro-t, olcsó és jó mindenhez, tuningal 4200 pont 3Dmark03-ban...

Live Long and prosper

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.11.04. 21:46
GL
#81 GL [531]
Kicsit mást vártam ,de ebben a formában is ottvan a szeren. Nekem van szerencsém full fullba grafban játszani.........odabaszós!

Válasz erre

ati2002
#80 ati2002 [5661]
yeah, megy, és nagyon cool. Még a szar MX-el is megy 1024-ben Mediumon. Bár biztos mást mutat egy R9800...

---

Válasz erre

Ghoost
#79 Ghoost [11787]
a hardwireden a mködő van nekem onnan megy, és fasza.

Válasz erre

Death man
#78 Death man [6926]
Elvileg én msot töltöm véglegest ami már megy

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

ati2002
#77 ati2002 [5661]
Eddig amit leszedtem (3X), az egyik se megy
De állítólag itt már működő verzio van.
Majd leírom, hogy megy-e, most tartok 90%-nál.

---

Válasz erre

marco69
#76 marco69 [880]
de honnn töltsem le?mert nem vágom amit letöltöttem az nem indult el ti honnan szedtétek valami oylan helyet mondj atok ahonnan gyorsan lejön és tutio megy már itt ver a víz mindenki mondja milyne jó én meg itt remegek hogy méár lássam lécciii help segítsetek egy kétségbeesett emberen

Válasz erre

Harowerks
#75 Harowerks [1970]
Nekem exe file, elindítom és magától kitömöríti, egyébként WinZip-el van tömörítve, ha neked nem exe kiterjesztésű nevezd át exe kiterjesztésűre, és próbáld elindítani, ha nem megy akkor próbáld meg kitömöríteni a legújabb WinRar-al, az minden formátumot ismer.

Live Long and prosper

Válasz erre

Előzmény: marco69 2003.11.04. 20:31
Szücsi
#74 Szücsi [902]
En GS-rol szedem de rohadt lassu!
Atlagban 10-zel jon de nagyon ingadozo...van amikor csak 3-mal...

Válasz erre

marco69
#73 marco69 [880]
mi a faszommmal kell kitömöríteni ezt a szart áhhhhhhhhhhhh kivagyok HELP

Válasz erre

FS
#72 FS [1000]
Valahonnan leszedtem és hiányzott belőle az indító fájl, ezért nem tudta felinstallálni. Letöltöm máshonnan is csak az a baj, hogy nekem nem jön a GS-ről

The world is yours

Válasz erre

Martin bátyó
#71 Martin bátyó [2774]
kijött a demo?

Látjátok minden normális oldalon ott a demoja

Válasz erre

marco69
#70 marco69 [880]
bocsi lehet hogy én vagyok a hülye de léetöltöttem a576ról az nfs undergroundot és nem tudom hogy milyen ez a filetípu hogy a fenében kell ezt elindítani kolyan nem találkoztam még ilyen filével elöre is thx..

Válasz erre

Harowerks
#69 Harowerks [1970]
gamestar.hu, még délelött 10 fele töltöttem le, 12:15-kor már az államat kerestem a földön

Live Long and prosper

Válasz erre

Előzmény: Death man 2003.11.04. 19:28
Death man
#68 Death man [6926]
Nem win 32 alkalmazás.(
Honnan töltötted ?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Harowerks 2003.11.04. 18:37
Harowerks
#67 Harowerks [1970]
Az istenit, ez a játék valami atomjó lett.Nem lehet abbahagyni, és ami a legjobb nem kell neki erőmű és mégis gyönyörű.Lenne már nov 20.

Live Long and prosper

Válasz erre

Death man
#66 Death man [6926]
1óra és lennvna,majd nyomhatnánk 1ütt Domeosok

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Ghoost
#65 Ghoost [11787]
nekem is 60al jön, a gs még du. nagyon csiga volt.
Kiváncsi vagyok már nagyon erre a gamera.

Válasz erre

Nayrobi
#64 Nayrobi [2883]
Én 300Kval szedtem a GSről

PSN: nayrobi11

Válasz erre

Előzmény: Mr terminator 2003.11.04. 18:03
Mr terminator
#63 Mr terminator [43]
Én most az 576 ról töltöm és 60 kb/s -el jön.

Válasz erre

ati2002
#62 ati2002 [5661]
Itt egy gyors link azoknak, akik nem tudják normálisan letölteni a demót:
Új ftp kapcsolat (kiszolgáló): ftp://ftp.vein.hu
-névtelen belépés (e-mail címmel)

pub/windows/games/demos2/NFSU_Demo _EAGAMES_Australia.exe

---

Válasz erre

hunter06
#61 hunter06 [3333]
Pedig a graf szásszor szeb lesz, így tényleg mekkönnyebbülés (pláne a kártyatuning gondolatával)

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

NisMaster
#60 NisMaster [1956]
Az frankó lesz akkor.

Válasz erre

Előzmény: Nayrobi 2003.11.04. 15:11
Szücsi
#59 Szücsi [902]
El sem tudom mondani mennyire megkonnyebbultem...igy biztos fog futni....

Válasz erre

Előzmény: Nayrobi 2003.11.04. 15:11
Nayrobi
#58 Nayrobi [2883]
Akkora mint a Hot Pursuit 2nek

PSN: nayrobi11

Válasz erre

Előzmény: NisMaster 2003.11.04. 15:07
Szücsi
#57 Szücsi [902]
Erre en is krva kivancsi lennek....

Válasz erre

Előzmény: NisMaster 2003.11.04. 15:07
NisMaster
#56 NisMaster [1956]
Gépigény?

Válasz erre

hunter06
#55 hunter06 [3333]
Tényleg úgy tűnik, hogy hiába volt anno az aggodalmam, és egy igazán jó game lesz ebből. Főleg az tetszett, hogy benne van a peugeot 206 is Persze ez nem minden, de szerintem új királya lesz az arcade autós gamáknak vmikor nov végén (tán akkor jelenik+). Addig meg próbálgassuk a demót, és nyomjuk tövig a billentyűket

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Nayrobi
#54 Nayrobi [2883]
1 óra játék után se untam rá

Nagyon király lett sztem

PSN: nayrobi11

Válasz erre

Előzmény: Harowerks 2003.11.04. 10:49
Harowerks
#53 Harowerks [1970]
tudom, tőletek töltöm
Az első link nem ment, de most, hogy felraktátok lokálba már jön is.
Remélem tényleg ütős lesz, még másfél óra és kiderül

Live Long and prosper

Válasz erre

Előzmény: enderGS 2003.11.04. 10:47
enderGS
#52 enderGS [269]
Nálunk már fent van!

http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=9525

Válasz erre

Előzmény: Harowerks 2003.11.04. 10:43

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat