28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground

Harowerks
#51 Harowerks [1970]
Kijött a demo vééégre, töltsétek, 222Mb !!!

Live Long and prosper

Válasz erre

Szücsi
#50 Szücsi [902]
Fog menni ezen a konfigon?:
(minden alapon kis felbontas extra low grafikon)
1ghz cerka, 256 sdram, Gf2 32 mb ram....
Tudom hogy hulye kerdes, meg hogy a szazalekos eselyem= 0....de azert megkerdezem.......szal van ra esely?

Válasz erre

Death man
#49 Death man [6926]
Tegnap előtt a demonak kellet volan kijönni.FULL az nov. 20asszem.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Death man
#48 Death man [6926]
Tegnap előtt a demonak kellet volan kijönni.FULL az nov. 20asszem.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

marco69
#47 marco69 [880]
van már hivatalos megjelenés??egyépként ahhoz képest hogy mennyire várják az emberek(közte én is) nagyon kevés a hír róla a trailerek kevesek és nem mutatnak sokat...szóval már kíváncsian várom a végeredményt..ha tud valaki valami friss hírt vagy infót írjon......thx

Válasz erre

Lazarus-omin
#46 Lazarus-omin [2595]
Reménykedjünk emberek! Ha olyan lesz mint a HP2 akkor királyság!

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

Dawg
#45 Dawg [1]
ÁÁÁ Má én is gecire várom.. Állítólag elég élethű lesz, de ez a trailerén is láccott... Valakitől azt hallottam, h több mint 10 tuningcég adta hozzá hivatalosan a nevét... Ennyien csak nem tévedhetnek.. ( bár ismerjük a szar és a millió légy történetét )

26 "-os Lexani felni kell az Astrámra!!!!

Válasz erre

Lazarus-omin
#44 Lazarus-omin [2595]
Tch...tch...tch... igen megértelek. Nekem is kéne már procit cserélni,
de ahhoz meg kell alaplapot is venni újat... Szar ügy...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

kelkáposzta
#43 kelkáposzta [6439]
ami 99-be jo volt, és azota csak a savage4-lett kicserélve 1 geforce 2 64mb-ra. Tehát pfff !! Én a saját pénzem nem fogom rá költeni, anyám meg a gépre nemigazán.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Lazarus-omin
#42 Lazarus-omin [2595]
Mér' milyen konfigurációd van? Annyira régi?!

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

kelkáposzta
#41 kelkáposzta [6439]
nekem már a Hot pursit 2-se ment el tehát nemhiszem hogy ez elmenne

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Lazarus-omin
#40 Lazarus-omin [2595]
Enyémen is menni fog, csak akad majd mint az állat.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

Ghoost
#39 Ghoost [11787]
nekem meg most döglött be a force feedbeckes gamepadom

Nem hiszem, hogy olyan nagyon szuper gép kéne hozzá, pl az enyémen menni fog

Válasz erre

Szücsi
#38 Szücsi [902]
"Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal...."
Tehat mindegy ha veszek egy uj gepet...

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.10.25. 03:45
Death man
#37 Death man [6926]
Nov. 20 a teljes megjelenési dátum,demo mikor jön már ???

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

ati2002
#36 ati2002 [5661]
Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal....

---

Válasz erre

Lazarus-omin
#35 Lazarus-omin [2595]
Ez lesz majj' király gamé! Várom már 1000-el... csak félek, hogy
ez is akad majd mint a bront! Minden új játék megköveteli már
az új gépet...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

ati2002
#34 ati2002 [5661]
Én inkább videokártyát vennék hozzá... Ha lenne pénzem

---

Válasz erre

Death man
#33 Death man [6926]
Én vettem 1et hozzá

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Mr. Ranger 2003.10.24. 23:22
Mr. Ranger
#32 Mr. Ranger [1175]
Az lesz ám a király, hogy lehet benne tuningolni ezerrel meg minden. Várom, de nagyon... már csak egy force feedbackes kormány hiányzik

A Biblia arra tanít hogy szeress, a Káma Szutra pedig arra, hogy hogyan szeress Š Ž ™

Válasz erre

ati2002
#31 ati2002 [5661]
Talán e hónap végén. Már nagyon várom.

---

Válasz erre

Death man
#30 Death man [6926]
Demo pontosan mikor jön ?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

ati2002
#29 ati2002 [5661]

---

Válasz erre

ati2002
#28 ati2002 [5661]
>|:-{

---

Válasz erre

ati2002
#27 ati2002 [5661]
>|:-}

---

Válasz erre

kEnAcE
#26 kEnAcE [9563]
OK, má vágom. Naon vicces.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.10.23. 22:21
ati2002
#25 ati2002 [5661]
Mi van, nem veszed a poént ???
Én arra a kis szutyok játékra gondoltam, amit belinkeltem. De szerintem erre mindenki rájött (már aki megnézte) rajtad kívül.

(Nem hittem volna, hogy magyarázkodnom kel...)

---

Válasz erre

kEnAcE
#24 kEnAcE [9563]
Ki mondta hogy megjelent? (Rajtad kívül )

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.10.23. 22:15
ati2002
#23 ati2002 [5661]
Nem mondod ?!

---

Válasz erre

kEnAcE
#22 kEnAcE [9563]
Még nem jelent meg.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.10.23. 20:51
FS
#21 FS [1000]
Nem rossz!

The world is yours

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2003.10.23. 20:51
ati2002
#20 ati2002 [5661]
Megjelent a játék !!

---

Válasz erre

Death man
#19 Death man [6926]
Zsaruk ott vannak HP 2be,amugy én Underground miatt veszek kormányt
Mellesleg fizikát se ártana végre megcsinálni.......

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2003.08.16. 13:20
Daedalus
#18 Daedalus [2284]
NEM LESZNEK A JÁTÉKBAN ZSARUK!!!!!!!!!!!!!!

marha jó...

igy elba...

"?"

Válasz erre

norfeus
#17 norfeus [3857]
jah az qurva jo volt...má rezeg a kezem a nitro kapcsoloján

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2003.07.14. 18:28
Ghoost
#16 Ghoost [11787]
a mostani GSben volt egy nagyon király videó, ha tényleg oylan lesz a játék, mint amilyen fasza lett az a videó akkor nagyon kira lesz

Válasz erre

Daedalus
#15 Daedalus [2284]
Nézd meg az első NFS-t. Ott pont olyan mennyiségű autó volt hogy reálisan is nézett ki meg játszható is volt.

"?"

Válasz erre

Előzmény: Carchee 2003.07.13. 23:31
csaba13p
#14 csaba13p [10]
az NFS:3 és NFS: Porsche a királyok, jo graf+autok+élmény

a többi tag csak a névből él, többé kevésbé

Válasz erre

Carchee
#13 Carchee [536]
Sztem kicsit hátrányos lenne, mint a gta-ban is, pláne ha ok nélkül sávot váltanak és beléjük mész! Engem pl nagyon idegesítene, ha ilyenek miatt ugrana az 1. helyem!

"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"

Válasz erre

Daedalus
#12 Daedalus [2284]
Hát remélem nem úgy lesz mint a legutóbbi neddeknél hogy az egész pályán 4-5 autó volt a civileké. Olyan rohadtul forgalmas utcák kellenének ahol télleg szlalomozni fog kelleni...

"?"

Válasz erre

Előzmény: Carchee 2003.06.27. 15:14
Ghoost
#11 Ghoost [11787]
Én is nagyon várom már, most unalmamban a Street Road2őt elővettem, na az télleg egy fasza játék
Bár annyi a baja, hogy az versenyzésben nincs sok élvezet, szerelgetni a kocsit a jobb gyorsulás és nagyobb végsebesség reményében sokkal jobb

Válasz erre

GL
#10 GL [531]
Juj ,a hírek szerint ősszel jelenik. Már rohadtul várom. És ha belegondolunk egész kibírható. NYáron ugyis elvan az ember. És mire már éppen suliba bennevagyunk már ön is. Jaj.........

Válasz erre

GL
#9 GL [531]
Váltás: Szar gém de látszik hogy nem nyomat az illegal raceinget. Abba a váltás lényeg volt eléggé keményen. Milyen fordulanál váltasz milyen reflexel. Pár +khm órát igy nyerhetsz az ellennel szembe ha jobban váltasz és azonos verdánál télleg a JOBB győz.

Válasz erre

Carchee
#8 Carchee [536]
Úgy hallottam, hogy lesz forgalom is meg minden, és városban is lehet majd versenyezni! Lesz sima gyorsulási és rendes verseny is! A szakaszoltságról demmit sem tudok, de szerintem nem fogunk csalódni! Amúgy 2004 tavasz a megjelenés? Szerintem mint a normál nfs-ekben itt is lehet majd választani manual és automata váltás között, de a játékok többségében általában nem nagy élmény a manual váltás, mert csak nyomkodni kell folyamatosan a gombokat! De lehet ez csak az én nézőpontom! Szal várjuk a gémet mert ez hamar meg fog jelenni nem úgy mint a Duke Nukem Forever! Apropó van róla egy kis múvi, bár nem ingém, de egy kis fast and the furious-ra emlékeztető intro, amit a hardwired online magazin oldaláról szedhettek le! Keressetek rá az underground címszóra!

"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"

Válasz erre

GL
#7 GL [531]
Bizakondjuk ,bár 2004 tavasza még messze van a grafikával már most meg lehetünk elégedve. Csak kérdés hogy egyenes száguldás, vagy város lesz, és ott 1 megjelölt szakasz. JO kérdés. Mind2 ben van fantázia ,de a város ugygondolom sokkal nyerőbb lehetne. Főleg ha a kis tuningcsodánkat fényes nappal az autópályán forgalomban is huzathatnánk. A tuningot ha ugy oldják meg mint a street legalban az sztem nagyon korrekt. A törésmoddel is ok a streetben csak az nem ahogyan megvalósul.
Az alkatrészenkénti % os sérülés igényes ötlet. Ugygondolom ha marad ez a nfs irányítás és az élményre mennek ,szép effektek meg a törés is látható igen rendesen. +12, csiri-biri dolog nitrózás közben + alátehető mp3 mak akkor már ott lehet a helye a nagyok között. És még a multi. Jo lenne ha nem autómata váltós lenne a gém hanem manuál és annak is szerepe lenne, igy neten hiába van uyanolyan gépetek, ki vált jobban. MEglássuk....

Válasz erre

hunter06
#6 hunter06 [3333]
Nos, azért a játékélménnyel még várjunk, mert a HP2 is istenkirálynak indult, és mi lett belőle? A csinos grafikán, és a BMW M5-ön kívül SEMMI!!! Szóval várjuk meg, míg kijön a game. Persze jó lenne már egy igazán jó tuningolok-versenyzek-újabbtuning-újabbverseny típusú játék, de nem minden áron. Én amondó vagyok, hogy inkább várjanak fél évet, és hozzák össze jól, mintsem legyen egy újabb sz-r, amivel a könyveket támasztjuk. Pláne így, hogy állítólag az MC2 sem lett valami király (túl arcade-os, gyenge fizikai modell, idétlen törések). Lassan odáig süllyedünk, hogy csak a StreetRod-ot kellene valami 3D-s motorba helyezni, és meglenne az új etalon
Na mind1, majd meglátjuk, hogy milyen lesz, addig meg előveszem az NFS 3-mat, és kocsikázok egy kicsit

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

gj2k
#5 gj2k [2375]
Hát eszem meáll, manapság már egy gém se jó magába? Mindegyik min.3 patch mire élvezhető lesz.

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

CybearBoy
#4 CybearBoy [3123]
Azért nem kell így lehúzni az SL-t. Igaz, hogy minden gépen szaggat , de fel kell rakni az összes patchet (asszem négy van), ettől gyorsabb is lesz, meg az idétlen bugok is eltűnnek.

Válasz erre

Előzmény: Carchee 2003.06.26. 15:30
Carchee
#3 Carchee [536]
Nos állítólag elmegy egy 400-ason, de nekem 1400-ason gef4 Ti4600-al szaggat. Amúgy nem éri meg! Az irányítás enyhén szar, nfs-ben látott kézifékes kanyarokról meg ne is álmodj. Ja és ha nekimész a patkának 60-al akkor a kocsi ripityára törik és felfordul. Meg ha 70-nel nekimész a falnak a kocsinak semmi baja csak kiesik a gyújtáskapcsoló! Szal tiszta bug a gém, a szerelés öröméről meg annyit, hogy nem egy gearhead garage, pedig abban jól meg volt csinálva minden! Szal már csak az nfs undergroundban bizakodom, meg a midnight club 2-ben! De egy próbát megér, sokaknak bejött a gém! Mondjuk peccselve nem próbáltam!

"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"

Válasz erre

gj2k
#2 gj2k [2375]
Mé street legal-nak mi az optimális vasa amin eldöcög?
Me én is beakarom szerváni...

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat