Live Long and prosper
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed : Underground
(minden alapon kis felbontas extra low grafikon)
1ghz cerka, 256 sdram, Gf2 32 mb ram....
Tudom hogy hulye kerdes, meg hogy a szazalekos eselyem= 0....de azert megkerdezem.......szal van ra esely?
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
)26 "-os Lexani felni kell az Astrámra!!!!
de ahhoz meg kell alaplapot is venni újat... Szar ügy...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "


A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Nem hiszem, hogy olyan nagyon szuper gép kéne hozzá, pl az enyémen menni fog

Tehat mindegy ha veszek egy uj gepet...


! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

---
ez is akad majd mint a bront! Minden új játék megköveteli már
az új gépet...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

---

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
A Biblia arra tanít hogy szeress, a Káma Szutra pedig arra, hogy hogyan szeress Š Ž
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Én arra a kis szutyok játékra gondoltam, amit belinkeltem. De szerintem erre mindenki rájött (már aki megnézte) rajtad kívül.
(Nem hittem volna, hogy magyarázkodnom kel...)
---
)Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

The world is yours
Mellesleg fizikát se ártana végre megcsinálni.......
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
marha jó...
igy elba...
"?"

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
"?"
a többi tag csak a névből él, többé kevésbé
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"
"?"
Bár annyi a baja, hogy az versenyzésben nincs sok élvezet, szerelgetni a kocsit a jobb gyorsulás és nagyobb végsebesség reményében sokkal jobb


De lehet ez csak az én nézőpontom! Szal várjuk a gémet mert ez hamar meg fog jelenni nem úgy mint a Duke Nukem Forever!
Apropó van róla egy kis múvi, bár nem ingém, de egy kis fast and the furious-ra emlékeztető intro, amit a hardwired online magazin oldaláról szedhettek le! Keressetek rá az underground címszóra!"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"
Az alkatrészenkénti % os sérülés igényes ötlet. Ugygondolom ha marad ez a nfs irányítás és az élményre mennek ,szép effektek meg a törés is látható igen rendesen. +12, csiri-biri dolog nitrózás közben + alátehető mp3 mak akkor már ott lehet a helye a nagyok között. És még a multi. Jo lenne ha nem autómata váltós lenne a gém hanem manuál és annak is szerepe lenne, igy neten hiába van uyanolyan gépetek, ki vált jobban. MEglássuk....
Na mind1, majd meglátjuk, hogy milyen lesz, addig meg előveszem az NFS 3-mat, és kocsikázok egy kicsit

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Vietcong Reloaded :-D
, de fel kell rakni az összes patchet (asszem négy van), ettől gyorsabb is lesz, meg az idétlen bugok is eltűnnek.
Szal tiszta bug a gém, a szerelés öröméről meg annyit, hogy nem egy gearhead garage, pedig abban jól meg volt csinálva minden! Szal már csak az nfs undergroundban bizakodom, meg a midnight club 2-ben! De egy próbát megér, sokaknak bejött a gém! Mondjuk peccselve nem próbáltam!"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"
Me én is beakarom szerváni...
Vietcong Reloaded :-D
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
