28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent

Terkova
#1032 Terkova [360]
Úgy érted hogy a tetejére?!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.08.06. 16:16
U.R.H.
#1031 U.R.H. [4178]
Mindig csak fel.

Válasz erre

Terkova
#1030 Terkova [360]
Köszi, megvan!
Most már csak arra kell rájönnöm, merre kell elmenekülnöm az első pályán, miután meg hackeltem a rakétát?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.08.06. 12:28
U.R.H.
#1029 U.R.H. [4178]
Az oszlopokba mindig megjelenik egy szám ami nem pörög. Arra kell rányomni.

Válasz erre

Terkova
#1028 Terkova [360]
Csak pörögnek a számok, és néha eltalálom... Tiszta rulett

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova

Válasz erre

Előzmény: Terkova 2008.08.06. 09:43
Terkova
#1027 Terkova [360]
Hi valaki nem tudja, hogy kell a hacker cuccot használni? Nem tudok rájönni...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova

Válasz erre

taposoakna
#1026 taposoakna [1029]
vezze mindent nyomogattam, csak pont a legegyértelműbbet, a ctrl-t nem, lol...
Nekem pont sikerült felvenni egyébként...

Válasz erre

U.R.H.
#1025 U.R.H. [4178]
Az a rész nekem se ment, meg rohadtul lassan is futott a 2magos proci problémám miatt. Egyszerűen képtelen voltam időben elkapni a beszélgetést, pedig nem egyszer próbáltam el. Aztán hagytam a francba és leszartam azt a beszélgetést. Kicsit romlottam az NSA szemében.

Válasz erre

sysnrt
#1024 sysnrt [1146]
Azt hiszem, Ctrl-lal, vagy Alt-tal lehet előhozni az inventory-t. Aztán ott ki lehet választani.

Válasz erre

Előzmény: taposoakna 2008.06.11. 21:02
taposoakna
#1023 taposoakna [1029]
a te módszereddel már átjutottam, de nem tom mi van velem, megint elakadtam, vagyis félig...
Köv pálya: ereszkedek le a hotel oldalán és le kéne hallgatnom a találkát, de nem tom mivel? azta lézermikrofont hogyan kell elővenni?

(egyébként tiszta bugos a játék, kár érte. beleragadok a falba meg ilyenek)

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.06.11. 17:39
U.R.H.
#1022 U.R.H. [4178]
Elbizonytalanítottál most.
Én úgy emlékszem, hogy olyan 7-8 faszit kell levadászni.
Próbáld meg ígyis és úgyis.

Emlékeim szerint még a hajó tetején kapcsolatba lépünk Lambertel, akinek közüljük, hogy arra kértek minket, hogy tisztítsuk meg a hajót. Ő pedig csak annyit válaszol bizarul, hogy "tudom".

Vagy én értettem félre az egészet orbitálisan vagy nem tudom. Nem mostanában toltam ki a game-t, de tervezem megismételni, az összes rész újból játszását.

Válasz erre

taposoakna
#1021 taposoakna [1029]
oks, kösz, akkor levadászom őket...
Egyébként a rádióban tényleg azt mondja, h csak a hídon (parancsnoki híd, ahonnan irányítják a hajót, azt hívják így, nem?) levőket kell megölni, ott viszont 3 emberke van, de azokat is elég csak leütni...

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.06.10. 23:46
U.R.H.
#1020 U.R.H. [4178]
Én se vok fasza angolból, de ez már azt írja le hogy, hogyan kapd el a kapitányt.

Én így csináltam:
Mielőtt lementél volna hozzá, emlékeim szerint egy sötét gépházban voltál, ahol 2 csávó volt asszem. Ott 2 ajtó volt. Az egyik valami properrelhez vezetett, amit le lehet állítani. Ott beugrassz a vízbe, átúszol a csövön és kilyukadsz a kapitány alatt. Felmászol és kapaszkodsz a szélen úgy, hogy ne lásson meg. Utána felmászol akkor, amikor úgy érzed, hogy nem fog megfordulni és elkapod. De megfigyelheted a csávó mozgását is, hogy mikor merre fordul és utána kitalálsz egy útvonalat, amin nem fog észre venni és elkaphatod hátulról. Ha észre vesz, akkor elejti a fáklyát és felrobban az egész mindenség.

Nem tudok többet mondani, nekem nem volt különösebben megerőltető el kapni a fickót, lehet szerencsém volt.

Razor03:
A következő dolog miatt akadnak el sokan:
A hajóspályán beszól (mooze vagy nem tom, hogy írják) és mondja, hogy meg kell ölnöm mindenkit a fedélzeten, vagy valami ilyesmit. Szépen elkezded ölni őket és közben számol vissza, hogy hány embert kell még legyakni. Sokan nem figyelnek a rádióra és szépen ellopakodnak mindenki mellett. El mennek a kapitányig, azt elkapják és nem jön értük a helikopter, aminek a létra tetején lévő leszállón kéne megjelennie kis időmúlva.

Elképzelhető, hogy nem mindenkinek szól be a fickó rádión? Mert azt észrevettem, hogy néha mások a párbeszédek. Attól függ, hogy mennyire kedvel a JBA vagy az NSA. Pl. Ha az NSA kevésbé kedvel, akkor általába elég csúnya dolgokat mond Lambert telefonon. De ha fényesre nyaltam a seggüket és még a részküldetéseket is teljesítettem, akkor teljesen átlagosan beszél hozám Lambert. (Nem merül fel bennük a gyanú, hogy átálltam a JBA-hoz)

Válasz erre

Előzmény: taposoakna 2008.06.10. 15:26
Razor03
#1019 Razor03 [14703]
Én nem tudom mi ez az egész, meg azt sem miről beszéltek. Simán mindenféle akadás nélkül végig lehetett vinni a gamet.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

taposoakna
#1018 taposoakna [1029]
ez tuti? mert egy angol végigjátszásban ez van:
"Head down the sloped walkway, but stop before you turn the corner. You'll see
the captain walking around with a lit torch. If you shoot him or he sees you,
he'll drop it to kill both of you. So, as Enrica says, you'll have to sneak up
behind him. He'll stop twice and wave his flare around while looking at you.
Then he'll move to one of the sides and stop before he goes to a random side
and stops. After that he'll repeat the pattern again. You should move quickly
along the right side after he has turned around after facing you the second
time. Stop once you reach darkness. Wait until you see which way he goes
before you follow him, grab him and knock him out."
Nem vagyok vmi überfaja angolból, de ez vmi egészen mást mondd...
Akiket likvidálni kell azok a hídon vannak, összvisz 3-an...
Magyar végigjátszást nem tud vki?

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.06.09. 22:50
U.R.H.
#1017 U.R.H. [4178]
Itt nagyon sokan elakadnak.
Mikor elérsz a hajóhoz, beszólnak hozzád rádión, hogy meg kell tisztítanod azt. (Meg kell ölni mindenkit). A csávó fülesbe folyamatosan mondja, hogy még hány embert kell likvidálnod.
A hajóskapitányt pedig egyszerűen el kell kapni hátulról, úgyhogy ne vegyen észre.

SG-n erre a kérdésre mindig azt válaszolják, hogy bugos a pálya pedig nem az!!! Csak nem figyelnek arra, hogy likvidálni kell xy számú embert.

De ha elöbb kaptad el a hajóskapitányt és csak késöbb kezdted el mészárolni az embereket, úgy már asszem nem lesz jó. Egyszerűen nem jön érted a helikopter a végén.

Remélem nem túl zavaros amit írok.

Válasz erre

taposoakna
#1016 taposoakna [1029]
Mit kell csinálni a hajón a kapitánnyal?

Válasz erre

U.R.H.
#1015 U.R.H. [4178]
Semmi gond..

Nagyonis sokat segítettél.
Az én procimmal valami kegyetlen szarul fut. De úgy néz ki, hogy akkor ez nem jellemző minden újabb intel procira.
A hajós pályáról már hallottam ezt a panaszt egy másik haveromtól is.

Kösz a választ...

Válasz erre

Előzmény: Gump 2008.06.02. 14:04
Gump
#1014 Gump [5430]
egy kicsit későn reagálok, bocs. szóval én először még 3800 x2-n toltam egy 7900GTO-val. akkor max beállításokkal szaggatott bizonyos helyeken, de szerintem ez a játék hülyesége, mert máshol meg jól futott azon a gépen is. most a négymagoson 8800GT-vel még mindig volt egy rész, ahol 30fps alá ment a sebesség, de sem grafikával sem semmi egyébbel nem tudom magyarázni, csak azzal, hogy szarul lett portolva PC-re a játék. eltekintve ettől (ha jól emlékszem a hajós pálya valamelyik szakaszán csinálta egyedül - remélem ezzel poént nem lőttem le ) bőven jól futott a játék 1280x1024-ben mindent maxra tolva, ezalatt azt értem, hogy 40-50 fps alá nem ment.
olyannal, hogy iszonyat szarul futott volna, semelyik említett konfigon játszva nem találkoztam.
attól tartok ezzel nem sokat segítettem...

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.05.24. 00:01
Deni8
#1013 Deni8 [5]
Egybként meg láttam a chaos theory-nál milyen szarul raktál spoilert.Na akkor most ki az idióta????????

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.31. 21:48
Deni8
#1012 Deni8 [5]
te vagy idiota.tudod ezen az oldalon nem kéne fikázni!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.31. 21:48
konrad
#1011 konrad [13085]
Akkor próbálgass máshol. Idióta.

Válasz erre

Előzmény: Deni8 2008.05.31. 21:16
Deni8
#1010 Deni8 [5]
Bocs,uj vagyok csak kipróbáltam

Válasz erre

Előzmény: Deni8 2008.05.31. 21:15
Deni8
#1009 Deni8 [5]
asfsffa

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2008.05.24. 00:01
U.R.H.
#1008 U.R.H. [4178]
Gump, nálad hogy ment inteles procin a gamma
Az én c2duo 2.33 ghz-s intelemen iszonyat szarul futott a proci miatt. Ha kilőttem játék közben az egyik mag futását, akkor ment a játék normális gyorsasággal. Csak így meg néha megált a kép a hang pár másodpercre.

Válasz erre

Gump
#1007 Gump [5430]
na basszus.
soha nem törlök játékot rögtön, és amúgy is meg szoktam tartani a mentéseket. most semmit, mert az a mentési bug kicsit kiakasztott, és örültem, hogy sikerült végre a végére jutnom, de most már bánom, hogy így történt. amúgy is tetszett, de így még biztosabb, hogy valamikor még felrakom és máshogy is végigmegyek.

spoiler
na a lényeg, hogy én hagytam a csajt meghalni, itt a pálya elején meg úgy csináltam, hogy először lelőttem a JBA-s fickót, aztán megnéztem milyen lehetőségeim vannak (pont mentettem előtte), és azt folytattam, amikor meglőttem Lambertet. tulajdonképpen én a lábára céloztam és mikor kiment a fickó, akkor beszéltünk is, akkor még élt, csak a kurva körúti hangzavarban sokat nem lehetett érteni. lehet, hogy még vissza is lehetett volna menni érte. a lényeg, hogy innen én is kinyírtam mindenkit, a végén a másik kopaszt is, hatástalanítottam a bombát, utána vége. jönnek kommandósok én meg feltartott kézzel állok, szóval nem az a befejezés, mint neked. a csaj is szóhoz jutott amúgy, az ő retináját scanneltem először a kazán mellett, ahol a hullája pihent.

szóval jó kis játék, de a mentési bug miatt most pihentetni fogom. amúgy is nagy elmaradásom van. most tudom magam utolérni kicsit, hogy februárban megvolt az államvizsga. a CT mellett még az első rész is befejezésre vár (most vettem meg egyben az első három részt - bár a CT már megjelenés óta megvan). a GoW is itt figyel, Bioshock, F.E.A.R. is a suli és a rendszer újrainstallok áldozatai, sőt még HL2 episode 1-2-t még el sem kezdtem. van mit behozni. filmem is van legalább 10, amit még nem néztem meg, de már hónapok óta ott figyelnek a polcon. majd szép lassan

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.21. 23:12
konrad
#1006 konrad [13085]
Mivel nekem is kimaradt a Chaos Theory (vagy 3-4 pálya után abbahagytam) - és nagyon a témánál vagyok, ezért én is fel fogom rakni.

Jajj ne Razor, ki ne hagyd a CT-t! Rakd fel azonnal, megéri. Sokkal jobb - szvsz - mint a DA, mert számomra hangulatosabbak, izgalmasabbak a pályák, érdekes fordulatokkal. Szerintem a DA-t nem igazán tudták feldobni ezekkel a mellék küldetésekkel - persze sokaknak biztos tetszett -, de nyomd végig a CT-t, kíváncsi leszek a véleményedre!

Jó játékot!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.21. 23:12
Razor03
#1005 Razor03 [14703]
Köszi, közben nekem is sikerült a végére jutnom!

Tetszett, jól kitalálták ezt a beépülős dolgot. Azért látszik, hogy bármennyire is kókány lett a portálás, és kivitelezés, a hangulatot nem tudták tönkretenni. Már eleve a menüben lévő háttér videó, zene is megfog, kiégett ügynök, amint a jeges vízbe dobja az optikát...meg a fagyos tengerben való úszkálás, nappali küldetések nagyon el lettek találva, sikerült új színt hozniuk. Kongó miatt simán megérte végig játszani, brutálisra sikerült a háborús övezet, katonai diktatúra hatást visszaadniuk! Ilyet eddig filmekben láttam, és most játék közben is át sikerült élni.

SPOILER

Az utolsó pályán nem öltem meg Labert-et, kész élvezet volt késsel rambózni, és az utamba kerülő terror férgeket lekaszálni. Annyit szenvedtem ezekkel a JBA-s részekkel - tényleg kihívás volt – végre kitombolhattam magam. Csajtól kaptam fegyvert, hatástalanítottam a bombát, majd megléptem a SWAT elől. Végignéztem a stáblistát, jött egy bónusz pálya, a szabadság szobornál akartak még egyet robbantani, szintén hatástalanítani kellett a bombát, vízbe ugrás...folyt. köv. kiírás és itt lett vége

Gump: neked mi lett a vége? Mivel nekem is kimaradt a Chaos Theory (vagy 3-4 pálya után abbahagytam) - és nagyon a témánál vagyok, ezért én is fel fogom rakni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.21. 01:05
Gump
#1004 Gump [5430]
sikerült végigtolnom. vegyes érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban, mert sokszor hangulatos, szép, de baromi bugos, nem tetszett a konzolos kezelőfelület, de azért örülök, hogy kb. egy évvel a beszerzése után a végére jutottam. összességében tetszett, de az első dolgom volt uninstallálni, ahogy végeztem vele. most jön a CT, mert azzal még mindig adós vagyok.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2008.05.21. 08:32
Gump
#1003 Gump [5430]
na akkor én is így fogok tenni. engem csak ezen a pályán szívat ez a mentési bug, de ez pont elég volt, hogy vagy másfél hónapot pihentessem a játékot emiatt. legalább nyugodtan végigjátszhattam az assassin's creedet.

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.21. 01:05
konrad
#1002 konrad [13085]
Ez így van, lépjél ki mindig a menübe és ott ments! Arra emlékszem, hogy egyszer-kétszer engem is megszopatott (bár nem ilyen bugokkal, azzal nem is találkoztam), de például cseszte visszatölteni a qs-el elmentett állást. Mit tehettem, pálya replay.

Egyébként - viszonyítva az előző három részhez - a DA volt az egyetlen, amely nem ragadott meg valahogy a hangulatában. Szép volt a grafi meg minden (bár ez a konzolos felület eléggé idegesített), nem volt rossz ötlet ez a kettős-dolog, de azért etalonnak nálam megmarad az első rész és a CT.

Jó játékot!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 23:54
Razor03
#1001 Razor03 [14703]
Bizony, elég húzós, de legalább izgalmas. A mentési probléma nekem is előjött. Megoldás: nem szabad quick save-et használni, hanem manuálisan kell menteni, és akkor jó lesz.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.20. 23:50
konrad
#1000 konrad [13085]
Nincs mit! Na bazz, mondtam én neked!!! Örülök, hogy túljutottál rajta! Most jön a java...

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 22:59
Razor03
#999 Razor03 [14703]
Újrakezdtem a pályát, elsőre sikerült. Egy szenét bug-ba futottam bele. Patch-ek fent vannak, alap . Űber hangulatos ez a rész, tényleg kár lett volna abbahagyni .

Köszönöm mindenkinek a segítséget !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2008.05.20. 22:45
konrad
#998 konrad [13085]
Szerintem az valami bugi lesz Razor, mert annak működnie kell! Amikor Sam visszahúzódik a plafonra (miután a poloskát lerakta), nem létezik, hogy észreveszik. Miután a kihallgatás megtörtént, lelépnek és simán ki lehet menni az ajtón, folytatva a pályát.

Ez vmi programhiba lehet! Peccset nem próbáltál?

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 21:52
SuppaTrucker
#997 SuppaTrucker [1401]
Szerintem mindenképp próbálgasd, mert szerintem ez a játék (is) megéri hogy végigvidd! (Nekem bejött a történet és a vége is, várom is a kövit)

I will look for you, I will find you... and I will kill you!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 21:52
Razor03
#996 Razor03 [14703]
Én is így csinálom. Lehet h vmi bug lesz? Mission restart.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: sysnrt 2008.05.20. 21:35
sysnrt
#995 sysnrt [1146]
Akkor már csak ezt tudom ajánlani. Valamiért nagyon lassan tölti le a Youtube videókat az internetem, de valahol ebben kell lennie.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 21:30
Razor03
#994 Razor03 [14703]
Próbáltam úgy is, egyszerűen nincs annyi idő, felérek már bent vannak, ajtóból kiszúrnak. Még próbálgatom, de sztem itt a vége...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: sysnrt 2008.05.20. 21:29
sysnrt
#993 sysnrt [1146]
Próbálj meg a csövön kúszva visszamászni. Már rég játszottam vele, de azt hiszem, így kellett.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 21:18
Razor03
#992 Razor03 [14703]
Felhúzom magam, azonnal észre vesznek (pedig hc tomb raider ügyességi platfrom játék fan vagyok, szal biztos, hogy nem bénázom el!)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2008.05.20. 21:10
Razor03
#991 Razor03 [14703]
Úgy csinálom ahogy írtad. Szépen leengedem magam a kötélen, leteszem a poloskát, gyorsan fel a csillárok közé (még ki is lőttem mind) - be sem lépnek az ajtón már látnak. ~15x megpróbáltam, semmi .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2008.05.20. 21:10
Gump
#990 Gump [5430]
azt hiszem valami volt a padlóval ott azért nem is próbáltam lent menni. ahogy ott fent bemásztál a szobába, onnan én végig csöveken, meg oldalt mászva jutottam el a bejárati ajtó feletti csőig, ami bevezet az asztal felé onnan leereszkedtem addig a pontig ahol már úgy tom cruise módjára lógva leraktam a poloskát aztán visszahúztam magam és elindultam fent az ajtó irányába és ott volt az, hogy azt hittem, hogy eljött az idő, hogy továbbmenjek, de ott vettek észre mindig. szóval csak ott kell kapaszkodni, amíg lemegy a tárgyalás.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 20:57
Razor03
#989 Razor03 [14703]
Nem, én lemásztam, ott vagyok az asztalon . De akkor visszamászok és megpróbálom úgy, ahogy írtad. Köszönöm a gyors választ !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2008.05.20. 20:56
Gump
#988 Gump [5430]
először én is azt hittem, hogy valami trükk van. igen. nem mozdulni. elrejted a poloskát, de azt ugye úgy csináltad, hogy fent kapaszkodtál a csövön és leereszkedtél az asztal felett? ha igen, akkor annyi, hogy a poloska elrejtése után felhúzod magad és vársz. ennyi. megvárod, amíg mindenki lelép és utána az ajtón mész ki utánuk.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 20:51
Razor03
#987 Razor03 [14703]
Elrejtettem a poloskát, jönnek a terembe, nincs időm menekülni, el kell rejtőzni. Van 4 ilyen platform, ahová fel lehet gyorsan kapaszkodni. Az a gáz, hogy 50x végigpróbáltam, mégis kiszúrnak, nagyon idegtépő . Valakinek van ötlete, vagy töröljem, ezt a szemetet ?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

balays82
#986 balays82 [14276]
Én megsajnáltam a csajt, ezért inkább robbantottam. Egy nő még a legkeményebb kommandósszívet is meglágyítja (hát még az enyémet ). Az most inkább hagyjuk, hogy ennek mennyien estek áldozatul.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 11:17
Gump
#985 Gump [5430]
nálam meghalt a csaj. nem kell ide szerelmi szál.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 11:17
Razor03
#984 Razor03 [14703]
balays82: köszi

Gump: biztató

Egyébként melyik lehetőséget választottátok az előző pályán? Én a hajót robbantottam, mert amúgy kinyírták volna a csajszit.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Gump
#983 Gump [5430]
én is ezen a pályán vagyok, pontosabban a második szakaszán. nem azért mert olyan nehéz, vagy meguntam, csak engem (és ahogy netem néztem többeket) szívat ez a pálya. a második szakaszon, ha meghalok, akkor a mentéseim nagy része úgy kezd onnantól működni, hogy amint betölt meghalok. így elég érdekes játszani vele... megyek, mentek, kilépek, lementem a könyvtárat, meghalok, kilépek, visszamásolom, betölt, megint egy darabig megyek...
szurkolok, hogy veled ne így legyen.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.05.20. 10:30

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat