http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent
Most már csak arra kell rájönnöm, merre kell elmenekülnöm az első pályán, miután meg hackeltem a rakétát?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova
Nekem pont sikerült felvenni egyébként...

Köv pálya: ereszkedek le a hotel oldalán és le kéne hallgatnom a találkát, de nem tom mivel? azta lézermikrofont hogyan kell elővenni?
(egyébként tiszta bugos a játék, kár érte. beleragadok a falba meg ilyenek)
Én úgy emlékszem, hogy olyan 7-8 faszit kell levadászni.
Próbáld meg ígyis és úgyis.
Emlékeim szerint még a hajó tetején kapcsolatba lépünk Lambertel, akinek közüljük, hogy arra kértek minket, hogy tisztítsuk meg a hajót. Ő pedig csak annyit válaszol bizarul, hogy "tudom".
Vagy én értettem félre az egészet orbitálisan vagy nem tudom. Nem mostanában toltam ki a game-t, de tervezem megismételni, az összes rész újból játszását.

Egyébként a rádióban tényleg azt mondja, h csak a hídon (parancsnoki híd, ahonnan irányítják a hajót, azt hívják így, nem?) levőket kell megölni, ott viszont 3 emberke van, de azokat is elég csak leütni...
Én így csináltam:
Mielőtt lementél volna hozzá, emlékeim szerint egy sötét gépházban voltál, ahol 2 csávó volt asszem. Ott 2 ajtó volt. Az egyik valami properrelhez vezetett, amit le lehet állítani. Ott beugrassz a vízbe, átúszol a csövön és kilyukadsz a kapitány alatt. Felmászol és kapaszkodsz a szélen úgy, hogy ne lásson meg. Utána felmászol akkor, amikor úgy érzed, hogy nem fog megfordulni és elkapod. De megfigyelheted a csávó mozgását is, hogy mikor merre fordul és utána kitalálsz egy útvonalat, amin nem fog észre venni és elkaphatod hátulról. Ha észre vesz, akkor elejti a fáklyát és felrobban az egész mindenség.
Nem tudok többet mondani, nekem nem volt különösebben megerőltető el kapni a fickót, lehet szerencsém volt.
Razor03:
A következő dolog miatt akadnak el sokan:
A hajóspályán beszól (mooze vagy nem tom, hogy írják) és mondja, hogy meg kell ölnöm mindenkit a fedélzeten, vagy valami ilyesmit. Szépen elkezded ölni őket és közben számol vissza, hogy hány embert kell még legyakni. Sokan nem figyelnek a rádióra és szépen ellopakodnak mindenki mellett. El mennek a kapitányig, azt elkapják és nem jön értük a helikopter, aminek a létra tetején lévő leszállón kéne megjelennie kis időmúlva.
Elképzelhető, hogy nem mindenkinek szól be a fickó rádión? Mert azt észrevettem, hogy néha mások a párbeszédek. Attól függ, hogy mennyire kedvel a JBA vagy az NSA. Pl. Ha az NSA kevésbé kedvel, akkor általába elég csúnya dolgokat mond Lambert telefonon. De ha fényesre nyaltam a seggüket és még a részküldetéseket is teljesítettem, akkor teljesen átlagosan beszél hozám Lambert. (Nem merül fel bennük a gyanú, hogy átálltam a JBA-hoz)
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
"Head down the sloped walkway, but stop before you turn the corner. You'll see
the captain walking around with a lit torch. If you shoot him or he sees you,
he'll drop it to kill both of you. So, as Enrica says, you'll have to sneak up
behind him. He'll stop twice and wave his flare around while looking at you.
Then he'll move to one of the sides and stop before he goes to a random side
and stops. After that he'll repeat the pattern again. You should move quickly
along the right side after he has turned around after facing you the second
time. Stop once you reach darkness. Wait until you see which way he goes
before you follow him, grab him and knock him out."
Nem vagyok vmi überfaja angolból, de ez vmi egészen mást mondd...
Akiket likvidálni kell azok a hídon vannak, összvisz 3-an...
Magyar végigjátszást nem tud vki?
Mikor elérsz a hajóhoz, beszólnak hozzád rádión, hogy meg kell tisztítanod azt. (Meg kell ölni mindenkit). A csávó fülesbe folyamatosan mondja, hogy még hány embert kell likvidálnod.
A hajóskapitányt pedig egyszerűen el kell kapni hátulról, úgyhogy ne vegyen észre.
SG-n erre a kérdésre mindig azt válaszolják, hogy bugos a pálya pedig nem az!!! Csak nem figyelnek arra, hogy likvidálni kell xy számú embert.
De ha elöbb kaptad el a hajóskapitányt és csak késöbb kezdted el mészárolni az embereket, úgy már asszem nem lesz jó. Egyszerűen nem jön érted a helikopter a végén.
Remélem nem túl zavaros amit írok.
Nagyonis sokat segítettél.
Az én procimmal valami kegyetlen szarul fut. De úgy néz ki, hogy akkor ez nem jellemző minden újabb intel procira.
A hajós pályáról már hallottam ezt a panaszt egy másik haveromtól is.
Kösz a választ...
) bőven jól futott a játék 1280x1024-ben mindent maxra tolva, ezalatt azt értem, hogy 40-50 fps alá nem ment.
olyannal, hogy iszonyat szarul futott volna, semelyik említett konfigon játszva nem találkoztam.
attól tartok ezzel nem sokat segítettem...





Az én c2duo 2.33 ghz-s intelemen iszonyat szarul futott a proci miatt. Ha kilőttem játék közben az egyik mag futását, akkor ment a játék normális gyorsasággal. Csak így meg néha megált a kép a hang pár másodpercre.
soha nem törlök játékot rögtön, és amúgy is meg szoktam tartani a mentéseket. most semmit, mert az a mentési bug kicsit kiakasztott, és örültem, hogy sikerült végre a végére jutnom, de most már bánom, hogy így történt. amúgy is tetszett, de így még biztosabb, hogy valamikor még felrakom és máshogy is végigmegyek.
spoiler
na a lényeg, hogy én hagytam a csajt meghalni, itt a pálya elején meg úgy csináltam, hogy először lelőttem a JBA-s fickót, aztán megnéztem milyen lehetőségeim vannak (pont mentettem előtte), és azt folytattam, amikor meglőttem Lambertet. tulajdonképpen én a lábára céloztam és mikor kiment a fickó, akkor beszéltünk is, akkor még élt, csak a kurva körúti hangzavarban sokat nem lehetett érteni. lehet, hogy még vissza is lehetett volna menni érte. a lényeg, hogy innen én is kinyírtam mindenkit, a végén a másik kopaszt is, hatástalanítottam a bombát, utána vége. jönnek kommandósok én meg feltartott kézzel állok, szóval nem az a befejezés, mint neked. a csaj is szóhoz jutott amúgy, az ő retináját scanneltem először a kazán mellett, ahol a hullája pihent.
szóval jó kis játék, de a mentési bug miatt most pihentetni fogom. amúgy is nagy elmaradásom van. most tudom magam utolérni kicsit, hogy februárban megvolt az államvizsga. a CT mellett még az első rész is befejezésre vár (most vettem meg egyben az első három részt - bár a CT már megjelenés óta megvan). a GoW is itt figyel, Bioshock, F.E.A.R. is a suli és a rendszer újrainstallok áldozatai, sőt még HL2 episode 1-2-t még el sem kezdtem. van mit behozni. filmem is van legalább 10, amit még nem néztem meg, de már hónapok óta ott figyelnek a polcon. majd szép lassan
Jajj ne Razor, ki ne hagyd a CT-t!
Rakd fel azonnal, megéri. Sokkal jobb - szvsz - mint a DA, mert számomra hangulatosabbak, izgalmasabbak a pályák, érdekes fordulatokkal. Szerintem a DA-t nem igazán tudták feldobni ezekkel a mellék küldetésekkel - persze sokaknak biztos tetszett -, de nyomd végig a CT-t, kíváncsi leszek a véleményedre!
Jó játékot!

Tetszett, jól kitalálták ezt a beépülős dolgot. Azért látszik, hogy bármennyire is kókány lett a portálás, és kivitelezés, a hangulatot nem tudták tönkretenni. Már eleve a menüben lévő háttér videó, zene is megfog, kiégett ügynök, amint a jeges vízbe dobja az optikát...meg a fagyos tengerben való úszkálás, nappali küldetések nagyon el lettek találva, sikerült új színt hozniuk. Kongó miatt simán megérte végig játszani, brutálisra sikerült a háborús övezet, katonai diktatúra hatást visszaadniuk! Ilyet eddig filmekben láttam, és most játék közben is át sikerült élni.
SPOILER
Az utolsó pályán nem öltem meg Labert-et, kész élvezet volt késsel rambózni, és az utamba kerülő terror férgeket lekaszálni. Annyit szenvedtem ezekkel a JBA-s részekkel - tényleg kihívás volt
végre kitombolhattam magam. Csajtól kaptam fegyvert, hatástalanítottam a bombát, majd megléptem a SWAT elől. Végignéztem a stáblistát, jött egy bónusz pálya, a szabadság szobornál akartak még egyet robbantani, szintén hatástalanítani kellett a bombát, vízbe ugrás...folyt. köv. kiírás és itt lett vége
Gump: neked mi lett a vége? Mivel nekem is kimaradt a Chaos Theory (vagy 3-4 pálya után abbahagytam) - és nagyon a témánál vagyok, ezért én is fel fogom rakni.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Egyébként - viszonyítva az előző három részhez - a DA volt az egyetlen, amely nem ragadott meg valahogy a hangulatában. Szép volt a grafi meg minden (bár ez a konzolos felület eléggé idegesített), nem volt rossz ötlet ez a kettős-dolog, de azért etalonnak nálam megmarad az első rész és a CT.
Jó játékot!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Most jön a java...
. Űber hangulatos ez a rész, tényleg kár lett volna abbahagyni
.
Köszönöm mindenkinek a segítséget
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ez vmi programhiba lehet! Peccset nem próbáltál?
I will look for you, I will find you... and I will kill you!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
(pedig hc tomb raider ügyességi platfrom játék fan vagyok, szal biztos, hogy nem bénázom el!)Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. De akkor visszamászok és megpróbálom úgy, ahogy írtad. Köszönöm a gyors választ
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. Valakinek van ötlete, vagy töröljem, ezt a szemetet
?Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
). Az most inkább hagyjuk, hogy ennek mennyien estek áldozatul.


Gump: biztató
Egyébként melyik lehetőséget választottátok az előző pályán? Én a hajót robbantottam, mert amúgy kinyírták volna a csajszit.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
szurkolok, hogy veled ne így legyen.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]