Én megvárom a szinkronosat mindenképp, a Horrorra akadva 3-at először feliratosan néztem és alig tudtam rajt röhögni, majd egy fél évvel később megnéztem szinkronosan is és úgy már tetszett

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Válasz erre
Hát nem tudom lesz-e értelme a szinkronosnak, de mivel jól szoktak sikerülni...
Válasz erre
3-4 hónap kb. De szeptemberre tuti!

Válasz erre
Szinkronos változat mikor lesz?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Válasz erre
Ezért néztem meg előtte direkt azokat a filmeket, amik eddig kimaradtak.

Örülök, hogy neked is tetszett!
Válasz erre
Nekem tetszett ez is, volt egy rész, ahol majdnem leestem a székről röhögés közben. Sokan azért nem is látják a filmben a humort, mert a parodizált filmek kimaradtak az életükből.
Válasz erre
Elmondtad azt, amit én is.

Ugyanaz mint a 3., csak más filmek paródiájival.

Válasz erre
A héten megnéztem ezt a "műremeket". Nem voltam elájulva tőle, de voltak benne jó poénok. Kb. olyan szinten van, mint a 3. rész. Szal senki se várjon egetrengetőt.
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
Válasz erre
Ezt mondjuk nem kéne mondanod. Max. akkor lenne divat ha az emberek teljesen meg lennének őrülve a Scary filmektől. A Horrorra akadva töb tinihorror paródiája volt, amolyan tinivígjáték. Egyértelmű hogy neked nem tetszik, mert kissé fiatalabb korosztálynak készült. Egyébként a második szerintem ritka gyenge lett, már nem is a tinihorrorok kiparódizálása volt, és ott a Scary "kultusz" meg is halt egyből. A harmadik rész azért volt jó, mert az új szereposztás, új történet felüdülést hozott. Leslie Nielsen kb. összes filmjén sírva lehet röhögni. LEgalábbis számos ilyen alkotást tudnék mondani. (volt pl. egyszer vmi táborozós film, szenilis nagypapát alakít, és bár a film szánalom volt az ő alakítása megmentette)
Az meg hogy nem jegyzik ezeket a filmeket sehol annak tudható be, hogy nem épp "filművészeti remekek".
Divat filmek azok a "csajozós" tinifilmek, de ezekből már egyre kevesebb van.
Szenvedély nélkül a foci halott.
Válasz erre
Akkor én vagyok az ULTIMATE vígjátékkkedvelő, hisz nagyon szeretem Allen filmjeit. Imádom gyalogg galopp-ot, csupasz pisztolyt, airplane-t, haláli fegyvert is! És igen, szeretem az összes scary movie-t is.

Látjátok! Van ilyen ember is!

Válasz erre
nah szép......
(az 1.része nekem is tetszett,ez nem "divat" kérdése.Volt benne humor)
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Válasz erre
korrekt hozzászólás.legyél mindig iylen

!
Válasz erre
Persze az a minimum, de most nézd meg, hogy 10-ből hány ember nem kerül sehova az emeltszintű felvételivel. Én sem tudom még mi lesz ha leteszem az érettségit, vszeg elmegyek vmi műhelybe, mert az egyetemhez és a főiskolához semmi esélyem.
Off vége.
horrorgeeks.blogspot.com
Válasz erre
Nem mondtam hogy szar az ízlésed. Nincs jogom ilyet mondani.
Nálam egyébként kb úgy van: Scary 1 bejött, de a többin néhányszor felkuncogtam, Ne légy barmot majdnem végigaludtam, plusz a régi Haláli fegyver pedig szintén bejött. Tehát így elég vegyes nálam ez a dolog.
horrorgeeks.blogspot.com
Válasz erre
persz,hogy nem azok döntik el,de azert egy erettsegi a mai vilagban a minimum.te nem igy latod?
Válasz erre
Hát igen, nem vagyok jó matekból és fizikából, ez van.
(Halkan jezszem meg, nem az elvégzett sulik döntik el, hogy milyen ember vagy)
horrorgeeks.blogspot.com
Válasz erre
Mas a 2 , a windows a se veled se nelkuled -re epul, bar van 1 kiskapu , az a Linux.
A scary movie az meg azert fontos mert arrol beszel mindenki..

Válasz erre
hát te no comment vagy.nem csodalom hogy meg a gimit sem birod elvegezni.
Válasz erre
gyaloggalopp helyett brian élete, de a ne légy barom-ban egyet értünk. a szkerimúvival sem lennne baj, ha meghagyták volna egyrészesnek
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Válasz erre
Szerintem ez valami divat. Tudod, mint a divat Windows-fikázás, nos, a Scary filmeket is divat szeretni. Divatbuzik, divat warez, divat kaják, divat filmek.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Válasz erre
Az elso resz tenyleg jo volt arra emlexem, ugyanugy ahogy a ne legy barom is jo volt anno de a tobbi folytatas mar igen-igen szar lett! Nem mondom, hogy nem rohogtem 1x 2x de igazabol mar faraszto volt az erlotett "poenok" aradata. Ez ervenyes a scart-re es a ne legy baromra is kb. Ettol fuggetlenul biztos megnezem majd ezt a 4. reszt is...
Az pedig, hogy ez a film mar a 4. resznel tart? Ezekszerint meg mindig van piaca amerikaban.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Válasz erre
Hat pedig az imdn elegge legyakjak ezeket a filmeket, szoval lehet hogy a magyaroke. A Gyaloggalopp meg kiralysag. Nekem az ilyen modern parodiafilmek kozul a Ne Legy Barom tetszett, tele volt jo dumakkal, idezheto jelenetekkel, meg a poen/mp aranya eleg magas volt, meg hat rengeteg filmet kiparodizalt, es en mindet lattam, szoval kul volt.
Válasz erre
Kár volt ebbe a vitába belefolynom... Nem, nem fogom ezt mondani, nekem nem tetszik, ez most komolyan akkora nagy bűneset, hogy ezen kéne csámcsogni a Nap szupernovává válásáig, vagy mi?
Nekem nem jönnek be ezek, ilyen szar az izlésem, ilyen hülye vagyok, ennyire nincs humorérzékem, stb. Használd, amelyiket akarod, vagy akár egyszerre mindet.
Nekem nem tetszik - ezen nincs mit változtatni, nem is lehet, 5000 komment után sem.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Válasz erre
Hát nem is tudom... Amikor bejött a mozikba az első rész, mindenki sírva röhögött(3x láttam moziban, mindegyik alkalommal ez volt). De gondolom te erre azt mondanád, hogy ez a magyarok színvonala.
horrorgeeks.blogspot.com
Válasz erre
Nekem még csak meséltek a Gyalog galopról, de amiket hallottam, inkább kihagyom.
horrorgeeks.blogspot.com
Válasz erre
Vanakinek az nem tetszik...
Válasz erre
Nem, azokat nem. De hogy témánál maradjunk, a Horrorra Akadva sorozat az nekem úgy szar, ahogy van. Erőltetett, előre sejthető "poénok", műanyag az egész. Miért nem csinálnak manapság Gyalog-Galopp szintű cuccokat? Ennyire futja?
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Válasz erre
Azért Woody Allen stílusát nem mindeki szereti, eléggé egyedi. Mondjuk szerintem igen vicces filmjei vannak, én imádom. De Zukerék filmjeit is (általában). Azért amiket felsoroltunk korábban (Airplane, Top Secret, Csupasz pisztoly) azokat is rezzenéstelen arccal nézted anno?
Szenvedély nélkül a foci halott.
Válasz erre
oké. de te meg mert nem vagy vevő ezekre az újhullámos királyságokra, még te sem vagy szar ember. mi több, nem primitívezel le mindenkit, és nem játszod el gyurcsányt a fórumon. hm?
jah és woody allent is szeretem, bár eddig sajnos kevés filmjéhez jutottam hozzá. a fogd a pénzt és fuss-t imádom pl. (milyen filmeket... topicban már nem is olyan régen írtam is róla

Válasz erre
Jövő szerdától asszem. Nem tudja vki hogy szinkronosan adják-e? Mert vígjátékokat sztem nem jó feliratosan nézni, fele annyit nem lehet úgy rajtuk röhögni.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Válasz erre
Tudom, hogy nem számít, de ezuttal Controlnak kell igazat adjak. Hovatovább minden sorával egyetértek, én mellőzöm is az ilyen "vígjátékokat", de néha azért a bnőm miatt kénytelen vagyok elviselni ezeket, és Kain, igen, általában rezzenéstelen arccal nézem őket végig. És nem azért, mert nem értem a "poénokat". Esetleg ajánlanék a figyelmedbe egy-két Woody Allen filmet ezek helyett, ezerszer szórakoztatóbbak. A példa kedvéért.
De attól, hogy te vevő vagy ezekre az újhullámos szarokra, még nem vagy szar ember, szóval nem szükséges nekem esned.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Válasz erre

Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Válasz erre
erre a frappáns reakcióra illene inkább a primitív jelző. hm?

ja, egyébként gyak. magadat röhögöd ki, mert te valóban egy nevetséges ember vagy. szánlak.
Válasz erre

Control (2006.04.07. - 2007.03.16.) | Szívsebész
Válasz erre
...mert akkor nagyon be fogsz égni!? (vagy mit akartál?

)
Válasz erre
aha. állíts már meg az utcán kb 100 embert, olvasd fel nekik ezt a hetek alatt megszerkesztett elnöki beszéded, és írd le az ő véleményüket, annyira érdekelne, hányan osztoznak veled... miszter igény-man, filmesztéta úrfi. hát igen, ezek az igénytelen szarok vonzzák a tömegeket. aha én meg elképzelem hogy te végignézed rezzenéstelen arccal a horrorra akadva egy jelenetét mikor először látod. ja, igen. nem egy egyetemista haverom van, ők is mind imádják a horrorra akadva filmeket, sztem ő rájuk nem lehetne azt mondani, hogy primitívek, mr. agy. de tudom, te vagy az alpha meg az omega, az építész és az orákulum egy személyben,(akit persze tilos az előző 45 regjével elkövetett faszságokkal piszkálni!), de én meg ahhoz tartanám magam, hogy uraságod nem értette a poénokat. mert aki intelligens, értelmes ember, az jókat röhög ezeken a filmeken, mert fel tudja fogni ép ésszel a poénokat. sztem valamennyien okosabbak nálad, mégis tetszik nekik mindegyik. neked persze nem. jó, tudom, akinek a bátyja az egyetlen "barátja", az nem tud más véleményére támaszkodni, de azért próbáld meg majd egyszer. csókoltatlak.
Válasz erre
Én tudok társalgási szinten angolul,de ez az a film amit utoljára néznék meg felirat nélkül.Csomó poénról lemaradnék sztem.
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Válasz erre
Remélem szeretnél majd diplomát.


Válasz erre
Angolul tudni kell!!! Nem mondták még?

Válasz erre
csakhát nincs felirat...
"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
Válasz erre
Mikor lesz a moziba?
Óll Rájc Rizörvd (All Rights Reserved)
Válasz erre
Nesze nektek...
Most már lehet nézni sokkal jobb minőségben is!!!

Válasz erre
Nah mostmar duma filmrol.

En meg nemtudom hogy megnezem e.

de majd kiderul.
Válasz erre
Ahogyan írtam is, egy az egyben a 3., csak más filmek paródiájival.

Válasz erre
HURRÁ!
Végre megjött a várt negyedik rész!Reméljük ugyanojan jó lessz mint a harmadik része!!!
Válasz erre
A régi Zucker filmeket én is nagyon szeretem! Tényleg kiemelkedőek voltak, és a mai napig megállják a helyüket. Viszont nekem pedig a horrorra akadva 1-2 tetszett jobban!!! Nem vágom miért adták el a Wayans tesók a jogokat.

A 3. és 4. rész is mókás, de teljesen más mint az első 2 rész. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom a 4. részt!

Válasz erre
amúgy megez a szinvonal zuhanás csak amiatt van, mert változnak az életmódok, az értékek. Lehet jobban örülnél ha pár évvel korábban éltél volna

Mit fogunk szólni 30 év múlva az aktuális trendhez, és filmekhez? Az ember mindig a múltból építkezik, és a jövőben a reményt látja, a jelenben pedig a kilátástalan szart. Lehet 20 év múlva visszasírod az Amerikai Pitét

Szenvedély nélkül a foci halott.
Válasz erre
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.