TFT monitor
Segitsegeteket kernem. Gondolkozok monitorvasarlason. A celterulet a 19"-os Samsung tft-k (widescreen) lehetoleg fekete szinben (ezusttol rosszul vagyok azt ha lehet ne), es olyan 50ezer koruli arban. Tudom hogy elegge szuken behataroltam, de ha valaki ert az ilyesmihez irjon par dolgot legyen szives hogy melyik modelt eri meg megvenni. (illetve hogy ennyi penzert lehet-e ilyet kapni normalis minosegben)
Elore is koszi a valaszokat.
milyen LCD monitort vegyek 45e Ft ért ?
World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom
Aki játszik inkább vegyed 4:3-as monitort ne wide-ot. Filmezni persze jó a 16:10-es...
tomcsa te meg tanulj már meg írni, mert katasztrófa minden hszed!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
World of Warcraft 2006.01.31-2007.10.08 || only original server (Arathor) || total played: 239 days || Kedvenc játékom
Ajánlani szeretném nektek a Benq fp223w h típusú 22 hüvelykes monitort, amit mellesleg a PC World 2007 novemberi számában, a fókusztesztben, mint a magazin ajánlataként megtaláltok. A legfontosabbakat azért leírom: felbontás: 1680 x 1050 ; kontraszt:700:1 / 300 cd/m2 ; válaszidő:5 ms ;
170/160 fokos látószög ; max Efogyasztás: < 49 Watt ; a képernyő és a kerete is matt felületű a keret szürke ; csatlakozások: RGB analog, DVI és HDMI is, a kábeleket mellékelik a csaomaggal
Ára most mindössze: 54600 Ft. Nagyon meg vagyok elégedve vele, több hónapja használom, minden ok.
Ha mindenképpen DVI csatlakozású monitort szeretnél, akkor nagyon járj utána, hogy valóban van-e rajta, mert én eredetileg az Acer x 223 w monitort rendeltem meg, amiről a PC World-ben ugyan úgy írták, hogy van rajta DVI csatlakozás, de otthon derült ki, hogy mégsincs rajta. Az üzletben csak arra tudtak hivatkozni, hogy mivel külföldi cég forgalmazza, az Magyarországra nem biztos, hogy szállít is olyan típust, amelyen van DVI csatlakozás. Ugyan így jártam az Acer p 223 w monitorral is. Viszont erről a Benq-ról magyar cégek internetes oldalaikon is írnak.Jó vásárlást!
Ha mégis,éán is olyan LG-t veszek




http://kepfeltoltes.hu/080328/DSC00015_small_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
70k volt de megérte
Mostantól ezen megy a WoW 




Valahogy az LG reklámok jók. Miért nem csinál mindenki ilyeneket? Akkor nem kellene 10 percenként csatornákat váltani.
vmi száraz és puhával ami nem karcol.nekem van 1selyem rongyom erre a célra
de csak ovatosan...
!FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
elfárad a nyakam cs közben
http://playwide1.extra.hu/
addig marad a kis 17"os 
Néhány vásárlói vélemény angolul:
http://www.pcworld.com/shopping/reviews/prtprdid,33932756/reviews.html
Nekem a Macbook-omhoz kellett egy monitor, mert az archicadhez kicsit kicsi a kijelzője.
Ugye az apple cinema displayt arany áron mérik, de kellett valami jól designelt TFT monitor. (Persze nem csak a kinézet volt a lényeg
)
Az LG mellett döntöttem. Olcsóbb volt mint a CDP és szerintem van olyan jó is. Ennél legalább nem a termék árának a felét fizettem ki designra.
És meg vagyok vele elégedve.
az SC : DA alatt szerintem nem a kártya miatt megy 20fps alá, újra elővettem és most 40 alá nem ment a fps számláló 1280x1024 minden max-on.



Never trust others....
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!


Never trust others....
annyira megszerettem, a Witcherre nem ismertem rá a CRT hez képest fényévekkel részletgazdagabb és színesebb volt. A C&C TW ről nem is beszélve. A kép sokkal jobb, egy hátrányát érzem momentán, az alacsonyabb képfrissítést a 60-75Hz kevés a kép szeret megtörni a VSYNC se segít rajta.
Ami jó, hogy a 60Hz-t ajánl a monitor de 75 HZ-n is torzításmentes a kép.
Nekem is kedvencem az 1024x768 volt de ma már a játékok nagyrésze inkább 1280x1024 felbontásra készülnek és úgy érzem, hogy az optimalizálás is egyre inkább ebben a felbontásban lesz a legjobb. Pl.: a Crysis nem fut lényegesen kevesebb fps-el, de jöhetnék más játékokkal is negy sebességbeli különbséget csal a Colin Dirtnél éreztem.
1024x768-ban se ronda a képe ami meglepett. Most még CRT-t használok, de összeköltözésünk után (pár hónap) már azt a Philipset fogom nyúzni.
Szvsz. ma már nyugodtan lehet TFT-t venni játékra és filmekre egyaránt, 19" nem érdemes igaz fölötte se.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Never trust others....

Never trust others....
ha összejön

Never trust others....
Gyönyörű...
Vannak speciális beállításai,pl magiccolor,vagy állítható színminőség használathoz igazítva(pl belehet állítani a 'játék' módra,és akkor több fényerőt ad rá,és sokkal jobban kiemeli a színeket
De pl 'film' módban kevesebb fényerőt ad rá,és jobban kiemeli a színeket(jobban mint játék módban)).Szval szerintem jól választottam
Never trust others....
Pl. 971P, de LG-ben is van, meg a legtöbb nagyobb márkában persze.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Razor a SC DA meg nem mérvadó ilyen szempontból. az tény, hogy a Crysis-nál tényleg dob nem is kicsit, ha visszaveszi az ember 1024x768-ba, de egy 88GT-vel már el lehet nagyon szépen játszani 1280x1024-ben is.


A játékok fejlődnek, a monitorok velük, lassan egy 24" LG elavúlt lesz.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]