Relatíve rétegjáték a Witcher, ahhoz képest az 1 millió eladás egyántalán nem rossz. Csak mint minden kiadó, ez sem különb attól, hogy sajnáltassa magát és ostoba módon veszteségnek titulálja a warezolt példányokat.
Dark Archon
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Dark Archon
Mellesleg, bar a demok persze beetetesek arra, hogy vedd meg a jatekot, arra azert nem vennek merget, hogy magasabb aranyban vettek meg a jatekot azok, akik kiprobaltak egy demot, mint azok, akik leszedtek a tort verziot...a demo eseteben is csak az azt kiprobalok torekdeke vette meg a jatekot. De ez mas iparagakban is pontosan igy van, egyebkent.
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.