28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)

Malin-
#44 Malin- [2440]
Hát, ha szereted a kihívásokat...

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Válasz erre

Előzmény: 4rc28 2009.09.02. 14:03
4rc28
#43 4rc28 [649]
És az miért jó nekem, ha a játék sokkal, de sokkal nehezebb lesz??
Egyébként nem szeretem a modokat, egy játéknál sem.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: Malin- 2009.09.02. 13:58
Malin-
#42 Malin- [2440]
Ajánlom én is a Destination Paris modot, sokkal, de sokkal nehezebbé teszi a játékot. Utolsó pályát nem is tudom, hogy lehetne végig vinni..

Szerk.: Most jutott eszembe, hogy a target burma pályán van egy bug, ami miatt Natasha kinyúl, mielőtt odaérnél. Normalon ez nem nagy ügy, de very hardon már szívás...

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Válasz erre

4rc28
#41 4rc28 [649]
Hát szerintem nem volt olyan baromi nehéz a commandos 2. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy soha nem kellett visszatöltenem, de összességében könnyű volt.
Egyedül az összes bonus könyv megtalálása volt nehéz és idegesítő néha(főleg a castle colditz nevű pályán) Tehát a küldetések könnyűek voltak, és hamar végeztem is velük, a könyvek miatt azonban sokkal tovább tartott az adott pálya+ nehezebb is lett mert olyan helyekre is el kell menni miattuk a ahol amúgy nincs semmi dolgunk.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2009.08.29. 09:39
Barthezz
#40 Barthezz [54710]
Sztem sem volt könnyű a Commandos 2. Annyit nem szoptam vele, mint az első résszel, de ettől még baromi nehezek voltak a pályák ott is.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.08.28. 14:06
VodevilX
#39 VodevilX [11345]
Csak azt nem értem mikor mindenki könnyűzi a 2.részt milyen nehézségre gondol? Mert OKÉ very hardon sem volt olyan mint az első, vagy pláne a kieg. De azért úgy korrekt a második rész is! Ezt a szánalmasan könnyűt nem mondanám rá semmiképp, ha már annyira akarjuk húzzuk rá inkább a 3. részre. Egyébként ajánlom a:
Destination Paris Modot
Commandos 2-höz, mert az egy picit más megvilágításba helyezi a dolgokat, többek között kihívás terén is.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: 4rc28 2009.08.28. 13:49
Gump
#38 Gump [5430]
Lemaradtál a cáfolatról.

Válasz erre

Előzmény: 4rc28 2009.08.28. 13:49
4rc28
#37 4rc28 [649]
Basszus, most nézem csak ezt...

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: Hype 2009.08.25. 16:55
4rc28
#36 4rc28 [649]
Várom a negyedik részt, remélem nem cseszik el. Merthogy az első rész és a kiegészítője kiváló game volt, a második szintén ütős volt, de sajnos szánalmasan könnyű. A 3. rész pedig eggyértelműen a commandos sorozat mélypontja, iszonytató volt.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

cygary
#35 cygary [2745]
Pedig nagyon úgy néz ki, és meg is okoljál hogy milrt. Van ilyen sajna...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2009.08.25. 18:40
Barthezz
#34 Barthezz [54710]
Azért egy hivatalos cáfoló hír megjelenését én még megvárnám a Dome-on, hátha éppen ez az alábbi hír a kamu... Bár félek, hogy nem, túl szép is lett volna.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Hype 2009.08.25. 17:24
Hype
#33 Hype [368]
De, könnyen jött könnyen ment

War, war never changes...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2009.08.25. 17:01
Drukala
#32 Drukala [559]
Tökre elfelejtettem ezt a progit, köszi Első küldetés kipipálva.

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.08.25. 17:00
Barthezz
#31 Barthezz [54710]
Ugye ez nem komoly?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Hype 2009.08.25. 16:55
VodevilX
#30 VodevilX [11345]
Ezen a CPU Killerrel segíthetsz.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Drukala 2009.08.25. 16:58
Drukala
#29 Drukala [559]
Hát, ha másra nem is volt jó, de az első részt újra feltettem. Csak túl jó a gépem hozzá, picit gyors

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Előzmény: Hype 2009.08.25. 16:55
VodevilX
#28 VodevilX [11345]
Nemár! :\

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Hype 2009.08.25. 16:55
Hype
#27 Hype [368]
Pyro Studios has rubbished claims of a new Commandos game, calling them "totally false"

http://www.eurogamer.net/articles/pyro-bringing-commandos-back-to-life

Magyarul Gamer.nl egyik cikkírója találta ki.

War, war never changes...

Válasz erre

VodevilX
#26 VodevilX [11345]
Nekem viszont tetszett volna! Csak korábban nem futott jól, aztán azóta meg nem próbálkoztam, mióta használhatóbban futna nálam is. De nyilvánvaló, hogy a klasszikus izometrikus Commandos meg Desperados volt a legjobb.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2009.08.25. 11:35
Barthezz
#25 Barthezz [54710]
Desperados 2 nekem abszolút nem jött be. Az első részét nagyon szerettem, elég jól visszaadta a Commandos játékélményét és nehézségét is, csak western környezetbe bújtatva. Viszont a 2. rész a 3D-esítéssel együtt nekem nagyon nem nyerte el a tetszésem, az első pályát sem volt türelmem végigjátszani, ment neki az uninstall...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Gixx 2009.08.25. 10:34
Gixx
#24 Gixx [1]
Az elsőt imádtam. A kiegészítő bitang nehéz volt, de imádtam. A második részt - ami szerintem túl könnyű lett azáltal, hogy bármikor tudtunk fegyverhez és lőszerhez jutni - azt is imádtam. Bár sajnáltam, hogy a Green Beret csalija, ami nélkül nem lehetett meglenni az első részben, itt mellékvágányra került, be se kapcsoltam, és sokszor kidobtam, hogy ne fogja a helyet a zsákban. De a sztori a küldetések és a grafika lenyűgöző volt.

A harmadikat nagyon vártam, elkezdtem és csalódtam. Amikor lebújtam az elején egy falmögé, hogy akkor most kitapasztalom, hogy járőrőznek a németek, azok öt perc után fogták magukat és véletlenyszerű irányba szétsprinteltek és minden emberemet lelőtték, akik addig fedezékben voltak. Na jó, mondom, ez így már nem OK, ez így már nem Commandos.

Az FPS-es verzió kimaradt.

A negyedik kapcsán, hogy visszatérnek az első két rész játékmenetéhez ez remek hír! hajrá. De ne feledjük, hogy 2009 van és lesz vagy 2011, mire megjelenik. Azért egy Desperados2-szerű motort berakhatnának alá. Azt imádtam. Volt benne 3ps is, meg távoli, izometrikus-szerű, csak 360 fokban forgatható: http://www.youtube.com/watch?v=f70EJQdCNZ0

Válasz erre

Feir
#23 Feir [947]
Huhúú még csak most olvasom. Nagyon jó hír, és mégjobb, hogy visszatérnek a jól megszokott és megszeretett alapokhoz. Emlékszem én nem is az első résszel kezdtem, hanem anno a második valahogy korábban a kezeim közé jutott, de hogy azzal mennyi ideig játszottam, istenem. Aztán mikor kijátszottam, kedvet kaptam az első részhez, de azt már valamiért abbahagytam és nem játszottam ki. Meg emlékszem a 2-t haver mesélte, hogy ő húdehamar kitolta kóddal.. De én már akkoris a tiszta játék (még ha PC-s akkor is) híve voltam. De most kedvet kaptam, hogy kijátszam mind a 2 részt, holnap lehet elő is keresem.

Válasz erre

Gobiakos
#22 Gobiakos [13330]
Értem én... Amúgy én is csak anyit mondtam, hogy nagy valószínűséggel nem fogom kipróbálni; végigjátszani meg még annyira sem...

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.08.24. 23:49
Indigo
#21 Indigo [1282]
Nem állítottam, hogy a sorozat legjobb darabja, csak azt mondtam, hogy nem annyira rossz. Sok Commandos-rajongó húzza a száját a 3. rész láttán, de nekem tetszett ez is.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 22:36
Barthezz
#20 Barthezz [54710]
Érdemes ezt a rész is végigtolni azért, van 1-2 nagyon hangulatos küldetés benne, pl. a mozgó vonatos eszméletlen jó lett, ahol kocsiról kocsira kell haladni, hol bent a vonat utasterében, hol pedig a vonat tetején csimpaszkodva-kúszva!

Amúgy remélem a 4-et nem fogják semmi 3D-esítéssel elrontani. Legyen egy 360 fokban körbeforgatható kamera, de semmi több nem kell ezen felül.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.08.24. 22:38
VodevilX
#19 VodevilX [11345]
Ami azt illeti nagyon szép (értelem szerűen a rajzolt tájak!)! De semmi Commandoshoz méltó kihívás nincs benne. Még csak nehézséget sem lehet állítani...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 22:36
Gobiakos
#18 Gobiakos [13330]
Én ezzel hogyhogy nem találkoztam???? Áááá! No, nem mintha a cikkbe ékelt képek annyira fullosak lennének, hogy most azonnal rendelem meg a Shop-ból, de azért igazán kíváncsi lettem volna rá, bár elsőre nem feltétlenül nyerte el a tetszésemet.
Nomeg:
- Grafika 8
- Hangok 7
- Játszhatóság 6
- Hangulat 6

Háááát...

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.08.24. 22:32
Indigo
#17 Indigo [1282]
http://www.pcdome.hu/cikk/1460/commandos_3_destination_berlin_pc
Ez a 3. rész.
Az FPS rész valójában nem "igazi" 4. rész volt.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 22:26
Hype
#16 Hype [368]
Nem, így jönnek sorba: Commandos: Behind Enemy Lines (1); Commandos: Beyond the Call of Duty (kieg); Commandos 2: Men of Courage; Commandos 3: Destination Berlin (ez még izometrikus); Commandos: Strike Force 3,5? ez az fps.

War, war never changes...

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 22:26
Gobiakos
#15 Gobiakos [13330]
Most olvasom Hype hsz-ét... Nem a 3. rész lett az az fps-es mocsok???? Akkor melyik? Mert én arra gondoltam...

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.08.24. 22:24
Indigo
#14 Indigo [1282]
Láttam egy-két videót és slussz...

Gratulálok...

Annyira rossz azért nem lett, hogy ne lehessen vele tenni egy próbát.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 22:17
Hype
#13 Hype [368]
Sztem még a 3. rész is egész jó lett, a Strike force vagy mi, ami 2006ba jött ki na azt ki se próbáltam, ha jól tudom az már fps lett. Emlékszem a kastélyos pálya egy horror volt, asszem a 2ben volt, mikor elfogtak egy pár csapattagot és meg kellett őket menteni a kivégzéstől.

War, war never changes...

Válasz erre

Indigo
#12 Indigo [1282]
Huhh, nem jutok szóhoz! Ez váratlanul ért, de nagy örömmel tölt el! Egy nehéz nap után már nem is vagyok annyira fáradt Az első résszel annak idején rengeteget játszottam. Képes voltam hajnalokig fent lenni miatta és órákig piszmogni egy-egy pályával, egyrészt azért, mert baromi nehéz volt, másrészt viszont baromi élvezetes. Aztán jött a második rész, ami tökéletesítette a formulát.

A címből ítélve ez is izometrikus nézetű lesz (a first-person nézetű rész ugye külön alcímet kapott, számozás nélkül), ez jó pont. Visszatérnek az első két rész játékmenetéhez, mégegy jó pont. Nagyjából ennyit tudunk. És nem, nem leszünk türelmetlenek, nem fogjuk kétnaponta beírsogálni, hogy "jajj mikor adják már ki". Csinálják meg tisztességesen, és akkor adják ki, "when it's done", és akkor tuti vétel lesz.

Válasz erre

VodevilX
#11 VodevilX [11345]
Hát hallod, mondom egy éve toltam kb, de sokkal nehezebb volt mint amire nagyon régről emlékeztem. Többször úgy voltam, hogy alszok rá egyet, mert egyszerűen nem akartam hatalmas hullahegyeket, próbáltam a lopakodós játékmenetet élvezni! Ami egyébként nagyon jó, érdemes kipróbálni úgy is.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: amitakartok 2009.08.24. 22:19
amitakartok
#10 amitakartok [423]
Egyetértek, említett kiegnek voltak ultradurva feladatai, pl. az a küldi, amit a demóba is beleraktak. Azt én soha az életben nem tudtam csalás nélkül megcsinálni mert mindig észrevettek.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.08.24. 21:02
Gobiakos
#9 Gobiakos [13330]
Úúúúú, a Beyond the Call of Duty is mekkora volt, tényleg! Azt is "kivégeztem".
Amúgy én a 3. részhez hozzá sem nyúltam. Nem mozgatott meg egyáltalán. Láttam egy-két videót és slussz...

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.08.24. 21:02
VodevilX
#8 VodevilX [11345]
Azt viszont nem értem hogy lehet, a másodikat ugyanúgy imádtam mint az elsőt!! A harmadik volt ami hát érdekes lett, bár azért azt is élveztem.
Viszont a nagy fanok remélem tolták az első rész kiegszítőjét. Na ha valaki szerint a sima piszok nehéz, akkor arra nehéz lenne jelzőket találni! Kb. egy éve toltam végig őket, és még mindig ugyan olyan jók voltak, és mondom korrekt kihívás is még mindig.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2009.08.24. 20:56
Gobiakos
#7 Gobiakos [13330]
Piszok módon örülök ennek a hírnek. Az első rész után én is egyből rákaptam a másodikra, bár az már nem nyújtott akkora élményt, főkent az átszinkronizálások miatt. De az elsőt im ádtam, többször végig is játszottam! Uh, 4. rész régi köntösben...

Válasz erre

VodevilX
#6 VodevilX [11345]
O M G
Diablo 3 után mondtam, hogy még egy Commandos 4 és ennyi! És ennyi itt van ultrafasza hír!!!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Barthezz
#5 Barthezz [54710]
Szó mi szó, a Commandos 1 valóban nem egy 11 évesnek készült, mert iszonyatosan nehéz volt. Én 14 éves voltam, amikor elkezdtem vele játszani, s végül 1 hónap alatt nagy nehezen, de végigvittem. ^^

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Drukala 2009.08.24. 18:28
Barthezz
#4 Barthezz [54710]
Zsííííííír!!!!! ^^

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Drukala
#3 Drukala [559]
11 éves voltam, amikor az első résszel játszottam, a harmadik szintnél tovább sose jutottam Neki kéne ugrani felnőtt fejjel, mindenesetre várom az új részt

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2009.08.24. 18:12
EnforcerHUN
#2 EnforcerHUN [914]
Ez tényleg nagyszerű hír, leszámítva hogy az utolsó mondat nem stimmel.

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Commandos 4 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat