28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

Z-Master
#17306 Z-Master [20407]
Köszi!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.10.04. 16:30
Peace
#17305 Peace [28896]
Playstation 5 topic #164-es mehet a kukába.

Válasz erre

Peace
#17304 Peace [28896]
Thx!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2023.08.26. 17:28
Dino
#17303 Dino [6086]
Ok, megvan.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.08.25. 11:23
david139
#17302 david139 [18716]
https://www.playdome.hu/felhasznalo/98168/breakout_12

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Peace
#17301 Peace [28896]
Vagyis Baldur's Gate III.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.08.25. 11:23
Peace
#17300 Peace [28896]
Baldur's Gate 3 topikban #760-as hozzászólásnál odaírnátok plz a spoiler doboz elé, hogy "ACT3 DURVA STORY SPOILER!!!"

Köszi!

Válasz erre

Dino
#17299 Dino [6086]
JIB: Intéztem még tegnap este az e-mail kapcsán, most láttam, hogy itt is írtál.

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2023.08.23. 20:08
Juraviel.Ihuan.Bedvin
#17298 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Dino (neked emailben), Z-Maste/Pyrogate/GeryG, nektek meg privátba küldtem a Domeon egy kérelmet.

Köszi előre is megnézitek!

Válasz erre

Dino
#17297 Dino [6086]
OK

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2023.08.21. 00:21
Lovi Tommy
#17296 Lovi Tommy [8084]
Szét*** az ideg #4509 légyszi töröljétek a hsz-em, nem kellett volna ennyire elragadtatnom magam. köszi!

Válasz erre

Z-Master
#17295 Z-Master [20407]
Thx!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2023.08.10. 19:58
Raistlin666
#17294 Raistlin666 [4860]
Purgálás: Jagged Alliance 3 teszt [hozzászólások] - AlexandrVol

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Pyrogate
#17293 Pyrogate [21953]
Köszi

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2023.06.17. 08:24
Gobiakos
#17292 Gobiakos [13330]
Van egy újabb spammerünk. Légyszi, valaki pucolja ki! Kösz!

Válasz erre

Pyrogate
#17291 Pyrogate [21953]

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2023.04.13. 20:20
Gobiakos
#17290 Gobiakos [13330]
Spammer a Warzone 2.0 topikban.

Válasz erre

Lovi Tommy
#17289 Lovi Tommy [8084]
Dupláztam a korai hozzáférésben az új Playdome..." témában, kérhetek törlést?

Dino: megint eltűnt a hsz második fele mobilról (Iphone X, ios 16.3.1, Google Chrome) (a fent említett duplázásnál esett meg)
Új telóm van azóta, az előző ahol előjött az Iphone 6s, ios 13.x volt és szintén Chrome.

Válasz erre

Dino
#17288 Dino [6086]
Baracklekvár: "vagy majd épp a lejártakor fogjuk megtudni"

Válasz erre

Előzmény: Baracklekvár 2023.03.31. 18:28
Baracklekvár
#17287 Baracklekvár [1795]
Jobb híján itt kérdezem: tudni kellene, hogy itt az oldalon ez a néhány napja és még néhány napig futó végső visszaszámlálás mit takar, vagy majd épp a lejártakor fogjuk megtudni?

Válasz erre

GeryG
#17286 GeryG [2379]
Done.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2023.03.31. 14:24
Gobiakos
#17285 Gobiakos [13330]
Üdv!
Pls a Helyzet topikban a #156426 hsz-be tegyetek egy szóközt, mert így félreérthető a mondatom.

"hallgatnod kell a főnök meg a kollégák f@szságait, ha tetszik, hanem és..."
helyesen
"ha tetszik, ha nem és..."

Köszi előre is!

Válasz erre

Dino
#17284 Dino [6086]
Köszi, intézem.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2023.03.29. 18:53
subject17
#17283 subject17 [7046]
Hali, új spammerünk van, elég sok topikot végigköpködött.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Peace
#17282 Peace [28896]
Thx!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2023.03.24. 15:49
Dino
#17281 Dino [6086]
Köszi, intézkedtem.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.03.24. 06:38
Peace
#17280 Peace [28896]
Diablo IV témában egy takarítást plz!

Válasz erre

david139
#17279 david139 [18716]
Az egyik barátnőmnek igazit az adom, a többi a hamisat kapja

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: subject17 2023.03.13. 17:01
Dino
#17278 Dino [6086]
Huhh. Spammer ámokfutók alkotásai törölve, felhasználójuk letiltva...

Válasz erre

subject17
#17277 subject17 [7046]
"vásároljon eredeti és hamis házassági anyakönyvi kivonatokat"

Nekem ez jobban tetszett. Érted, eldöntheted.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: david139 2023.03.13. 15:43
Aryx
#17276 Aryx [4142]
A többi része se kutya:
SPOILER
"(....)Vásároljon lakossági engedélyt a világ mind az 50 államához és nemzetiségéhez. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, névre szóló és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártója. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési anyakönyvi kivonattal, eredeti kitűzővel, regisztrált hamis jogosítvánnyal, útlevelekkel, SSN-es társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai végzettséggel és diplomával, mindezt teljesen új néven.(...)"


De ezt így ilyen teleshopos előadással a fejemben hallom.
Mondjuk az se semmi, hogy a bot neve rule34-es találatokat dob ki.
Azért bíztató, hogy van segítség, ha már nagyon szorulna a hurok az országban.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: david139 2023.03.13. 15:43
david139
#17275 david139 [18716]
De vajon milyen az a valódi hamis?
"valódi regisztrált hamis vezetői engedélyt"

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Baracklekvár 2023.03.13. 15:24
Baracklekvár
#17274 Baracklekvár [1795]
Pl. a "Gond van a géppel? Segítünk!" rovatban is megjelent egy komment, ami talán nem helyénvaló teljesen éppen ott...

Válasz erre

Peace
#17273 Peace [28896]
THX!!!!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2023.03.06. 14:59
Dino
#17272 Dino [6086]
Peace: Kérek pár hét türelmet és lesz.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.03.06. 08:39
Peace
#17271 Peace [28896]
Mobil nézetben nincs mód bepattintani a link, félkövér, dőlt, spoiler, emojik részeket?

Válasz erre

Lovi Tommy
#17270 Lovi Tommy [8084]
Az tényleg az, anno az 5s, 6s is csinálta, és az X is többször megtette
Dino: köszi, kíváncsi vagyok lesz-e valami

Válasz erre

Előzmény: subject17 2023.02.10. 16:28
Dino
#17269 Dino [6086]
Lovi Tommy: Töröltem. A problémára sajnos semmi ötletem nincs, mert ha egy böngésző elküldi a szervernek a szöveget, akkor ott már nem történik vágás belőle, ha meg nem küldi el, akkor nem is tudja elmenteni. Megpróbálok valami logolást berakni, aztán figyelni, mi a helyzet.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2023.02.10. 12:03
subject17
#17268 subject17 [7046]
Érdekes, rendszeresen vagyok telefonról én is (12 Mini, naprakész IOS, Safari), és sose fordult ilyen elő. (De anno SE Gen1 alatt sem.)

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2023.02.10. 12:03
Lovi Tommy
#17267 Lovi Tommy [8084]
Helyzet #156376-t törölnétek pls?

Egyébként Iphone-on 3-4. alkalommal fordul elő, ha tagolom bekezdésekkel a szöveget, akkor csak az első bekezdés marad meg. Ga szerkesztem, akkor is úgy működik ha bemásolom a szöveget.
Szeribted ezzel tudsz valamit kezdeni Dino?

Válasz erre

Dino
#17266 Dino [6086]
Done.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2023.02.05. 17:14
Peace
#17265 Peace [28896]
Az is jó.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2023.02.05. 17:14
davkar9
#17264 davkar9 [11521]
Valami átnevezéses-összevonásos varázslatot szórjon rá valaki légyszi. Friss topicból átsöpörni ezeket a kommenteket, régi topicot pedig átnevezni 'Dreadwolf'-ra.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2023.02.05. 17:03
Peace
#17263 Peace [28896]
Dragon Age Dreadwolf téma törölhető.

Válasz erre

Raistlin666
#17262 Raistlin666 [4860]
Egyértelmű hogy valami más van itt ami ennyire megborította!

Én speciel olvasva ami művelt kicsit reménykedtem, hogy a végén kiderül csak valami diplomamunkához gyűjt anyagot és nem komoly az egész akcíója...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2022.12.06. 00:03
LordMatteo
#17261 LordMatteo [29425]
Most persze magamnak mondok ellent azzal, hogy nem engedem a témát, de nyilván ki kellett volna fejtenem eleve, mire gondolok.

A cheat az egy csalás, olyan dolog, ami ellent mond az adott játék saját maga által kialakított szabályainak. És használata érvényteleníti a játékot >> lásd ha ilyet használsz, a Steam ki is írja, hogy érvénytelen és nem rögzíti az így megszerzett acsikat pl. Az easy fokozat az nem ez, hiszen be van építve a játékba eleve.

A bug exploit/glitch az olyan valami, ami a játékban van építve, de annak nem szabályos használatával szerzel előnyt. A photo mode az érintett esetben ebbe a kategóriába esik, pedig nyilvánvalóan arra lett kitalálva, hogy körbefotózd a tájat, vagy mittomén.

És vannak a beépített könnyítések: célra húz a fegyver ha már közel jársz, több életed van, mittomén, játéka válogatja. Ezek a kevésbé ügyes/fiatal/idősebb/sztorira koncentráló gamereknek vannak kitalálva, nincs ebben semmi cink.

A fogalmi zavart arra értettem, pl. amikor írtad, hogy minden taktikai nézetes játék egy cheat. The what? Csalás egy mittomén, Total War játékban, hogy madárröpte-magasból nézem a csatateret?

Amire rá akarok mutatni, hogy egy gamer fórumon olyan beszélgetés zajlott, mintha most játszanál életedben először bármivel, a többiek meg próbáltak reagálni, közben nem igazán értette senki, hogy mi történik, de egyre hangosabban kiabáltál, a többiek meg ahelyett hogy hagyták volna, nem álltak ki a sztoriból.

Sokkal célravezetőbb szerintem a fórumot arra használni, hogy kiírjuk magunkból a szart, semminthogy levezessük a feszültségeket itt, főleg hogy utóbbi nyilván csak részeredményeket hozhat.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 21:35
Dino
#17260 Dino [6086]
Bár az érintett témába beleolvasva osztom Sityi véleményét, hogy a tiltás túlzás és értelmetlen lenne, de Barthezz kifejezett kérésére a saját fiókját felfüggesztettem. (De ha mégis visszatérne, szívesen újraaktiválom, ha mégis kérné azt...)
Legyetek jók (ha tudtok)!

Válasz erre

davkar9
#17259 davkar9 [11521]
Nem tudom milyen rl oka/i vannak amitől most ennyire kiakadtál, de jobbulást!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 21:46
Barthezz
#17258 Barthezz [54711]
Már átszerkesztettem. Tényleg nem ér meg ennyit. Legyetek jók a továbbiakban, bye.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.12.05. 21:44
subject17
#17257 subject17 [7046]
Ezért nem fogom telefloodolni az összes topicot. Nyilván ti jót csámcsognátok, ha teljes crazy mode-ba átmennék és TamásBP-t játszanék mindenkit minden topicban elküldve a gecibe, de nem adom meg ezt az örömet nektek.

Felfogod, hogy pontosan ezt csinálod, és hogy mi nem élvezzük, hanem mocsok fárasztó vagy? Le volt zárva az egész ott is, itt is, fogd már be végre a szádat.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 21:35

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat