28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község

Ödön
#186 Ödön [1189]
egyébként azok a villamos és a metró volt. inkább az a szomorú, hogy jössz ezzel a "ha nekem szar, legyen nektek is szar" dumával.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 10:21
Gerry
#185 Gerry [8082]
Őszintén szólva ez nem egy pesti sajátosság: én is baromira sírnék, ha csak 10 percenként jönne busz...

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 10:21
@Slider@
#184 @Slider@ [3121]
Elolvastam korábban is. Képzeld nekem van hogy 1 órát kell várni a buszra. És? Megvárom, nem tudok mit tenni ez van. Te meg sírsz, hogy 10 percenként megy a busz. Hát ez a szomorú...

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 10:18
Ödön
#183 Ödön [1189]
hát azért tényleg nem is lehetne! de olvasd vissza kain hozzászólását, és meglátod!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 10:13
@Slider@
#182 @Slider@ [3121]
Irígység? Miért kellene írígykedni? A mocsokért, szennyért, meg a sok hülye emberért? Hát azért biztos nem!

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 10:11
Ödön
#181 Ödön [1189]
igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak! persze te ezt nem értheted, mert még életedben nem kerestél meg munkával egy fillért se! kis pöcs!

egyébként meg, tisztelt többi vidéki itt a fórumban, itt a tökéletes példa arra, hogyan is gondolkodnak a vidékiek a budapestiekről: ne legyen nekünk se jobb, mint nektek! na ez itt a baj, dumálhattok bmit, az irigység süt ki belőle!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.06.14. 15:28
Szabip
#180 Szabip [2426]
Igen igen tényleg most jut eszembe az emberek is bár az állam tett érte, hogy az ellentétek kiéleződjenek. (nem csak a mostni kormáynra gondolok hanme az összesre ami eddig volt)

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 09:10
@Slider@
#179 @Slider@ [3121]
Nem csak az állam, mi is. Ezt márcsak abból is észreveheted, ami ebben a topicban zajlik.

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 09:08
Szabip
#178 Szabip [2426]
Persze, hogy vannak normálisak ezt nem is vitatom.
Az ellentétek valóban nagyobbak mint voltak és bizony javulás nem igen várható és ebben csak és kizárólagossan az állam a hibás.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 08:54
@Slider@
#177 @Slider@ [3121]
Azért ez nem teljesen igaz. Vannak a pestiek között is normális emberek, akik esetleg leruccannak "vidékre" , de ez szerintem ritkább. Abban igazad van, hogy az ellentétek egyre nagyobbak, de erről részben az állam részben mi tehetünk.

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 08:50
Szabip
#176 Szabip [2426]
Igazad van sajna egyik fél se enged, de ha valaki kockafejü akkor kockafejü, hiába. Ha talán a Pestike nem csak külföldre mennének nyaralni hanem oda is ahonnét származnak, illetve bejárnák az ország szép helyit és eltöltenének ott kempingben, panzióban egy kis időt nem lennének ilyen összetüzések. Mert azt is értenék sokan, hogy milyen falun az élet. 1990 elött nem voltak ekkora ellentétek.
Amúgy nem csak Pesten vannak iylenek hanem a többi nagyvárosban is pl én islmerek oylan csajt fehérváron aki amúgy nem buta de még a bála szót se ismeri a sólettről nem is beszélve... Szóval ez kezd népbetegség lenni.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 08:41
@Slider@
#175 @Slider@ [3121]
Nem arról van szó, hogy szeretjük e egymást vagy nem, hanem arról, hogy hiába magyarázok én bármit is, ha ragaszkodik a saját hülyeségéhez. Most akkor szerinted, hogy álljak hozzá?

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 08:40
@Slider@
#174 @Slider@ [3121]
Akkor úgy látszik nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2005.06.15. 08:35
Szabip
#173 Szabip [2426]
Gerry nek is Slidernek is igza van az utóbbi kettővel kapcsolatban. Milyen jó hogy a magyraok ennyire szertik egymást

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Gerry
#172 Gerry [8082]
Igen, ebben van valami...a Pest környéki bolygóvárosokban pedig minden bizonnyal azt mondják, hogy "iszonyatoasan sok lepukkant barom jött fel Budapestről ide, ezzel is rontva a színvonalat, a munkanélküliséget, a lakáshiányt és növelve a hajléktalanok számát!"

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.15. 08:16
@Slider@
#171 @Slider@ [3121]
"Hozzá kell tenni, hogy iszonyatoasan sok lepukkant barom jött fel vidékről Budapestre, ezzel is rontva a színvonalat, a munkanélküliséget, a lakáshiányt és növelve a hajléktalanok számát! Aki a Budapestieket 'alles zusammen' bunkónak és parasztnak titulálja, az semmivel sem jobb annál, mint a bunkó parasztok. Gratulálok mindezeknek!"

Na ezzel a hozzászólásoddal bizonyítod a legjobban, hogy mennyire lenézed a nem pestieket. Ezek után tényleg kár vitázni veled.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.14. 20:29
@Slider@
#170 @Slider@ [3121]
Elolvasva az alábbi sok hozzászólásodat és kérdésedet, tényleg az mellett vagyok, hogy nem érdekel,de személyeskedni fogok veled márcsak azért is, mert hihetetlen módon össze lehet szúkülve az agyad abban a kurva istenített nagyvárosodban, mivel képtelen vagy felfogni egyes emberek hozzászólását! Milyen megoldást vársz ember???!!! Minden értelmes ember tudja, hogy mit nevezünk városnak, vidéknek, falunak... Na te ezt nem tudod felfogni. Azt hittem ennél te értelmesebb vagy. Hát nem. Tévedtem. Dehét tévedni emberi dolog.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.14. 20:29
@Slider@
#169 @Slider@ [3121]
"Ahelyett, hogy megoldanád a helyzetet, engem állítasz be hülyének!"

Hát bazmeg! Mit csináljak, ha az vagy??!!
Szépen elmagyaráztam mér, hogy mi a helyzet, de nekem mondhatom, mert csak a gyökérezéssel tudsz jönni. Megoldást meg nem kell adnom, mert tudom, hogy mi a tény, az amit már leírtam. Nem fogom magam feleslegesen ismételgetni, mert mint már említettem nálad ennek semmi értelme. Mégvalami: ne személyeskedj, mert akkor én sem foglak kímélni és annak úgy is tudod mi lesz a vége.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.14. 20:22
Szabip
#168 Szabip [2426]
Ki falusizik???

Nem tudsz olvasni?
Leírtam a barátnőm ott lakik, sokat vagyok FALUN, a fősulin is sik haverom az és mind JOFEJEk.
Mit kérsz ki magadnak ezen????
A Pestiek 90% azt se tudja milyen falun élni csak simán lenézi őket miért is?? Mert nem olyan tanultak ami enm feltétlenül igaz vagy mert kétkezü munkával keresik a pénzüket???

Én nem vagyok bajban. Székesfehérváron élek Veszprémben dolgozok Sárszentmihyályon él a barátnőm a munkámból kifolyólag sok emberrel találkozok így fel tudok ezt azt mérni. Ha Pestre felmegyek mik szoktak történni: 80 nal megyek mert annyival kell különben letolnak az útról, de annyi se elég mert mennyi is a megengedett?
Dudálnak bunkóznak minden egyes apróságért. Parkolásnál nem ismernek könyörületet, a szemetet elszórják az úton, a kutyagumit meg se említem. Ha egy boltabn megemlítem, hogy honnét jövök szinte kinéznek mert "vidéki" vagyok. Az utcán hajlamossak fellökni az mebert elnézéstkérés nélkül.
Akkor miért is szeressem a Pestieket. (azt tudom, hogy nem mind ilyen de én sajna nem igen találkoztam mással)
Az meg, hogy sok vidéki megy Pestre az urbanizáció természetes folyamata ami az életkörülmények természetes változásának (társadalmi mobilitás) folyamata ami itt "VIDÉKEN" sincs másképp csak itt megoldják...

Nekem Pest a vidék akkor is mert nem ott lakok ennyi...

Akinek nem inge ne vegye magára.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.14. 20:25
Osmium
#167 Osmium [2326]
Óriási, hogy miket beszélsz te is! MÉG MINDIG SZERETNÉNK MEGTUDNI, HOGY A VIDÉK KIFEJEZÉS HELYETT MI A PICSÁT KELL HASZNÁLNI!!! Nem kell a melléduma, megoldás kell!

Hozzá kell tenni, hogy iszonyatoasan sok lepukkant barom jött fel vidékről Budapestre, ezzel is rontva a színvonalat, a munkanélküliséget, a lakáshiányt és növelve a hajléktalanok számát! Aki a Budapestieket 'alles zusammen' bunkónak és parasztnak titulálja, az semmivel sem jobb annál, mint a bunkó parasztok. Gratulálok mindezeknek!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: J@ni 2005.06.14. 15:23
Osmium
#166 Osmium [2326]
Akkoris falusiztál, és a falusiak nevében követelem, hogy ne falusizz! Na, most bajban leszel!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 10:31
Osmium
#165 Osmium [2326]
Nagyon igazad van!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.14. 10:08
Osmium
#164 Osmium [2326]
Ki vonta ezt kétségbe?

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 09:18
Osmium
#163 Osmium [2326]
Ez nem általános és kikérem magamnak a nem ilyen pestiek nevében!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 08:52
Osmium
#162 Osmium [2326]
De gyökér vagy! Ahelyett, hogy megoldanád a helyzetet, engem állítasz be hülyének! Ez nem engem minősít! Megoldást nem tudsz, csak pampogni. Ne szopasd már magad......
A másik: ha elkezded a pestizést, kurvára ne csodálkozz, ha levidékizlek! MEGINT a vidéki kezdte! Sajnállak.....

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.14. 08:19
.:[Kain]:.
#161 .:[Kain]:. [11704]
na te szerintem csak kussolj mit akarsz ötszáz busza nincs senkinek tán kétpercenként járjanak? mellesleg én ha haza akarok menni 30-50 percet kell waitolnom szal pofa off

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.14. 12:36
J@ni
#160 J@ni [1]
Szerintem óriási baromság levidékezni egy több, mint 200 000-es Miskolcot, vagy Debrecent. Szépen fejlődő városok. Tegnap autóztam át Miskolcon és kiválóan lehetett haladni, az utak a városban rendben voltak. Főleg azt szeretem ha olyan ember vidékezi le a nagyobb városokat, akik még a kerületből sem mozdulnak ki. Részben én is pesti vagyok, tehát nem beszélek magam ellen, de kezd átcsapni a vidékizés bunkóságba. Vannak hülye falusiak, ez tény, de több a rendes ember. Mint ahogy pesten is sok paraszt él. Ez is tény. Abban is biztos vagyok, hogy Győr gyorsabban fejlődik, mint Bp.

Szóval hülye emberek vannak itt is, ott is, amott is.


UI.: Debrecenben és Miskolcon is 3 McDonalds van , egyébként ennek semmi köze a fejlettséghez. A XVII. kerületben viszont csak 1, úgyhogy oda még kellene pár

Válasz erre

Gerry
#159 Gerry [8082]
Mindent (még a Mekiket és Hutokat is ) Kelet-Mo. továbbra is fejletlenebb régió, mint az ország nyugati fele. Ennek okai részben történelmiek, részben pedig a történelmi okok gyűrűznek tovább:már csak közelsége miatt is befektetési célterület a Dunántúl.

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2005.06.14. 15:03
Kolin Mekré
#158 Kolin Mekré [6614]
Pedig Miskolc is fejlődik keményen...már van meki meg pizza hut is

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.14. 14:58
pres
#157 pres [4157]
Falusi létedre elég helyesen írsz

Többieknek, mint ideszármazott vidéki, kikérem magamnak az általánosítgatás a pestiek így a pestiek úgy. Aki általánosítgat általában bekaphatja. Itt is vannak bunkók meg értelmesebbek, a nagy számok törvénye már csak ilyen.

Szabip,
Fehérvár, gondolom arról írtál télleg faja hely cimbim is odaköltözött, airbrushozik. Néha leugrom hozzája, nagyon klassz kis város. Szeretem a magyar nagyvárosokat, dinamikusan fejlődnek, bár keletMo-ra nem költöznék

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.14. 10:55
Ödön
#156 Ödön [1189]
pedig nincs is annál jobb, mint mikor 10-10 percet vársz este a villamosra és a metróra, mikor amúgy is sietsz és minden perc számít! kurva BKV!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.14. 09:22
borotvapenge
#155 borotvapenge [2842]
Akkor elnézéseteket kérem. Mea culpa, mea maxima culpa (aszem így írják )

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Szabip
#154 Szabip [2426]
Csak hogy tudd kispajtás a barátnőm afalun lakik
Jól is érzem magam ott ahol lakik.

Én azokra írtam hogy "nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" Kik tényleg hülyék mert van egy pár akinek akármit mondhatok a begyöpösödött agya miatt nem érti meg sajna tlálokozok ilyennel a munkámból kifolyólag is. Ezt nem áltatlánosítva írtam és mondom. Sok falusi főiskolás haverom vannak mind jó fejek semmi bajom sincs velük sőt jobban kijövök velük mint a városiakkal.

Nagyon félreértettél barártom.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.14. 10:08
@Slider@
#153 @Slider@ [3121]
Szerintem te félreértetted amit mondott.

"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)"

Ez nem azt jelenti szvsz, hogy elnézi, hogy a falusiak hülyék hanem, hogy aki tényleg hülye azzal, hogy beszéljen már az ember?!

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.14. 10:08
borotvapenge
#152 borotvapenge [2842]
Nah ez szép mondatom. Fikázod a pestieket a "vidéki"-ezés miatt aztán meg jössz a "falusi" dumával..
"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" - szal ez azt jelenti, hogy falun csak hülyék vannak, akik többségének elnézed, hogy hülye..
Hidd el, mi "falusiak" meg a nagyképű városiakat utáljuk, akik lenéznek csak azért mert nem városban lakunk. Nem vagyunk hülyébbek a városban élőknél, nem vagyunk kevesebbek mint egy akármilyen panellakó. Szal ezt a "falusi" dumát hagyjuk jó?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 09:18
@Slider@
#151 @Slider@ [3121]
Nálam szintúgy ez a helyzet. Sok a park, az épületek jó állapotúak és folyamatos a fejlődés a városban. Szinte minden megvan itt is ami kell. Én sem akarok többet, bőven jó itt nekem, nem hiányzik a tömegnyomor és a kosz.

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 09:18
Szabip
#150 Szabip [2426]
Ha egy pesti pattog hogy neki milyen jó én csak annyit ezeket szoktam neki mondani: Balaton 20-30 perc kocsival, Velencei tó 10 perc, itt is van minden, de a városban nem kell buszozni aami nem mellékesen jóval olcsóbb. Kocsaival se kell annyit mennem ergo nem pöfékelek el annyi naftát. Sok park van a város tisztább a házak nem lepusztultak mint Pesten a bérházak 90%. Jók az utak kettőt leszámítva. Mit akarhatnék még?
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Dartagnan
#149 Dartagnan [99]
a budapestiek azt hiszik hogy ahol ők laknak az a civilizáció a többi város meg csak vidék ahol a visszamaradottak élnek. egyszoval a Budapestiek nagyképüek na

egy mindenkiért mindenki egyért

Válasz erre

@Slider@
#148 @Slider@ [3121]
Teljes mértékben egyetértek veled!

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.14. 08:52
Szabip
#147 Szabip [2426]
Ez érdeks. Nekem mint fehérvárinak Bp. a vidék mivel nem ott élek szóval...

Multkor pont egy ismerősöm mesélte, hogy ment fel Pestre és ott egy boltban szóba került, hoyg a kocsi elszámolásnál ez az út neki vidéknek számít erre a pénztáros gyerek pattogott, hogy BP. nem vidék meg hogy ezt ő hogy gondolja. Tiszta ideg lett.
Na ez a baj a Pestiekkel az a hihetetlen nagy egójuk amivel lenézika a "vidékieket" (tisztelet a kivételnek, csak én olyannal még nem találkoztam).

Sajna vízfejü ez az ország.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

@Slider@
#146 @Slider@ [3121]
Semmi értelme, hogy magadat ismételgeted! Ezzel is csak a pesti mentalitásodat villogtatod. Látszik, hogy pesti vagy... no comment! Ezek után mit fűzhetnék még hozzá? Úgyis csak a saját hülyeségedet ismételgeted...

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.13. 13:46
Az Inkvizítor
#145 Az Inkvizítor [1233]
Vidéknek a mezővárosok, és ennél kisebb települések számítanak. Szóval a topiknak semmi értelme.

Hijo de puta.

Válasz erre

Osmium
#144 Osmium [2326]
"Ezek tények, de senki ne próbálja azt mondani, hogy erről a Budapestiek tehetnek!

Amúgy a 'vidék' szót arra használjuk, hogy nem Budapest, vagy közvetlen környéke, igen. De angolul is így van: countryside, meg szerintem a legtöbb nyelven. Várjuk amúgy az építő jellegű javaslatokat a nem-Budapest-lakóktól a 'vidék' vagy 'vidéki' szó kiváltására (szinoníma kell), beküldési határidő július 1-je, a cím pedig: "

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.06.13. 09:52
@Slider@
#143 @Slider@ [3121]
Ezzel a Budapesten kívül minden vidék szöveggel egyáltalán nem értek egyet. Nem fogom ecsetelni miért mert már megtették helyettem. Ha valakinek Szeged, Pécs, Debrecen, Baja, Győr ...... (sorolhatnám) vidék, annak csak gratulálni tudok. No comment!

Válasz erre

Rettenthető
#142 Rettenthető [1963]
Osmium!

"A többihez csak annyit, hogy nyugtass meg, ugye nem kötelező IC-n első osztályon utazni? Én utaztam többször másodosztályon és nem gáz az."

Ez igaz, de ha 2. osztályon utazom IC-n, akkor is 5-6000 Ft körül mozog az odavissza. És két személyre akkor is jobban megéri kocsival menni..., márpedig jómagam ritkán megyek egyedül...

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Válasz erre

Osmium
#141 Osmium [2326]
Baszott jól mondod! Siralmas

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.09. 13:02
borotvapenge
#140 borotvapenge [2842]
Így van. Qrva drága minden.
Zene. Mi kerül 5000 ftba egy zenei cdn? Ha 2000 lenne 30szor többen vennék meg. De 5k-t kiadni egyetlen 60-70 perces albumért, sztem faxság.
Film. Ugyanez. A lotr-et kivéve nem adtam többet filmért mint 3k. Annyit tartok ugyanis reális árnak értük. Csak ehhez kell 2-3 év, mire ennyire lemegy az ára.
Szoftverek. Sztem ezt nem írom le. Mert csak ideges leszek.. pfhh.

Igen, az a lopásos dolog nem semmi. Meg az érte kapható bünti. Lecsuknak 3 évre mert megkárosítottad a Microsoftot, vagy valamelyik milliárd dolláros zenekiadót. Viszont ha elsikkasztasz párszáz millát akkor felfüggesztenek pár hónap hercehurca után. Ha a cigányok leszúrnak a mobilodért, akkor megélhetési bűnözőként leül 1 évet és kap 3 felfügessztettet. Valahogy nem tartom reálisnak ezeket a dolgokat. Viszont ez magyar.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.09. 12:48
borotvapenge
#139 borotvapenge [2842]
nem zavart a bérlet dolog mikor katona voltam de oda is inkább autóval mentem vissza, mert így 3-4 óra utazást spóroltam magamnak. drágább volt de reggel 9től este 10ig csak így tudtam a legtöbbet otthonlenni, 2hetente egyszer.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.09. 12:43
Osmium
#138 Osmium [2326]
Tudod, van az a felhivás, hogy az illegális (másolt) cuccok vásárlása is LOPÁS. Na, ahhoz nagyon hozzá kellene tenni, hogy az is LOPÁS, hogy Magyarországon 6000Ft egy DVD és 3-4-5000 egy CD!!! Hagyjuk már ezt a hülyének nézzük a magyarokat dolgot! Külföldön mindezek FELE ennyibe kerülnek és hozzá két-háromszor ennyi a fizetésük, mint nekünk. Na igy ugassanak lopásról ezek a faszkalapok! Majd megveszem üzletben, ha MINIMUM felezik az árát! Az meg baromira nem érdekel, hogy milyen adók és egyéb járulékok miatt ennyi az annyi! Arról sem mi tehetünk!!!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.09. 12:29
Osmium
#137 Osmium [2326]
Durrrvaság amit a debreceni bérletről irtál! Pofátlanság!!!

A többihez csak annyit, hogy nyugtass meg, ugye nem kötelező IC-n első osztályon utazni? Én utaztam többször másodosztályon és nem gáz az...

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Rettenthető 2005.06.09. 12:24

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat