Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
X-akták
Egyébként Mattmaster is kérte, hogy küldjem neki is, de jelzem, hogy több embernek egyelőre nem vállalom.
szerk.
Nekem az 1. és 5. évad a favorit, illetve 8.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
sakálemberek...
Kinek melyik a kedvenc évada amúgy? És a mozifilm (az első) hogy tetszett nektek? Sok jót még nem olvastam róla, de szerintem fanatikusnak kell lenni hozzá, hogy teljesen élvezhető legyen.
sakálemberek...
Végeztem az első évaddal, szerintem vagy ma, vagy a jövő hét folyamán valamikor írok egy rövidebb szösszenetet róla a blogba, nagyon megfogott. (Főleg az utolsó rész, pfú...)
Amúgy Razornak itt is megköszönöm, mert a többi évadot már neki köszönhetően fogom nézni.

Scully : Fox...
Mulder : [röhög] Engem még a szüleim is Muldernek szólítanak...
Ezen beszartam.

Öröm amúgy olvasni, hogy mik lesznek még, teljesen átadtam magam a sorozatnak, egész nap rajongói portálokon lógok, a www.x-aktak.hu például nagyon jó. Csak sajnos (vagy nem sajnos) nem nagyon érek most rá, csak esténként/éjszakánként, de ahogy tudom, falom a részeket. 
akkor lesz az igazi
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

sakálemberek...
A hajós rész nagyon komoly volt ahol megöregedett a legénység. Meg a gonosz szíve rész végén az ördögűzés. Még most is félelmetes 1-2 rész a hajnali órákban.


Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Negyedik rész (A csatorna) kurva nagy volt, de a végén estem le a székről...
- Hiszel a hangnak?
- Hinni akarok neki...

Sorry, nem figyeltem, meg az elejétől fogva olvasgattam pár hsz-t a topicban, többen többet mondanak.
Hát kemény meló lesz, de ha a színvonal nem csökken (sokat), akkor pár hónap alatt szerintem a végére érek, szívem szerint falnám a részeket, de 4-5 résznél többet egy nap már tényleg nem egészséges. 
Szerinted miért írtam, hogy az 5. és 6. évadot köti össze?
Peace: szívesen, akit érdekel még a sorozat, és nem tud hozzá jutni, írjon pü-t
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Az első filmről tudtam, hogy az 5. évad után játszódik, de szerintem mind a két mozifilmet majd az évadok után nézem csak meg. Bár mire végzek vele, lehet addigra már 3 film is lesz. 
Viszont most bepótolom az összes évadot, utána pedig a filmeket, így sajnos nem fogom moziban megnézni az új filmet, bár kedvem volna hozzá, csak értelme nem lenne.
sakálemberek...
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Láttad te a befejező évadot, és befejező részt?
Ott már Mulder sincs... 
sakálemberek...

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Ráadásul Magyarországon egyáltalán nem kapni, minden rajongó erre vár. Ergo: képtelen vagyok rá, hogy megvásároljam, ezért töltöm le. De ha úgy jobb, ma elköltöttem kb. 10-11 forintot filmekre, ami már így a triplája lehet minden eredeti ingóságod valós értékének, szóval én a helyedben befognám a retkes pofámat.
Respect is not given. It's taken.


!!!!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Respect is not given. It's taken.
!! Mozifilmet semmiképp sem szabad előre nézni, majd akkor, ha elérsz az 5. évad végére. Egyébként Mulder karaktere hatalmas, meg a poénjai is
. Kicsit ellaposodik a sorozat a 4. évad körül, de az 5.-től újra beindul. Amúgy 9 évad van. Figyeld a főszálat, mert minden évadban lesz 2-3 rész mely azt viszi tovább.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Scully:

Respect is not given. It's taken.
sakálemberek...
Kérdés: a mozifilmet érdemes úgy megnézni, hogy nem láttam még az összes évadot? Csak mert anno minden részt láttam, amit az m1 leadott, de gondolom az csak töredéke volt a 10 (9?) évadnak, szóval sok lehet a fehér folt!
Respect is not given. It's taken.
a legjobb részek a 2-3-4. évadban vannak sztem
sakálemberek...
Most épp az egyik kedvenc részem megy amikor eltünt favágókat keresnek a hegyekbe és ilyen zöld bogarak támadják meg őket amik nem bírják a fényt és a végén majdnem elintézik Scullyt és Muldert is.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

valami ASUS izé, nemtom...
Talán az egyik kedvenc rész számomra Arcadia: "assszony csinálj nekem szendvicset"
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
nekem:
anasazi: a fordulópont a sorozatban, rengeteg titok és rejtély merül fel illetve derül ki
a gemkapocs akció: mulder visszatér
a jég: "the thing" rip off, de a legjobb rész az 1. évadban
készülj a halálra: scully betegsége
a törtető: az egyik legjobb negatív karakter a sorozatban
a látogatók: vicces rész
a lombik: az első fontosabb összeesküvések
a vonat: a hibrid sztori kezdete
a baktériumvariáns: kormány-összeesküvéses, fordulatos, rejtélyes
tunguszka: krycek vs. mulder
sakálemberek...
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
). Nálunk nem biztos...nemtom.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
