Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Videókártyák (Apró)
Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!
Én sem vagyok 1 nagy szakértő, de asszem ez egyértelmű dolog. Vegyél mondjuk leadtek-et, vagy valami jobb márkát. És 6600 GT-t természetesen
De te milyen teljesítményt vársz ennyi pénzért?
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!
Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!
ár: 20000ft
msn:
e-mail:
Budapesten eladó. 350w-os tápot igényel, úgyhogy, ha nincs ilyened, ne is akard megvenni, mert nem lesz jó...
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Msn:
Email:
Egy AGP csatolós Geforce 6800-as vagy 6800LE-s kártyát keresek, lehetőleg garanciával! A e-mail címemre várnék ajánlatokat! A megvételt rövid időn belül rendezhetjük, mivel sürgős lenne a kártya.
Abit IC7-G, P4 3,0 Ghz (Northwood, telekondis), 2*512Mb Infineon Dual DDR RAM (400Mhz), Gigabyte x800pro vivo@xt pe
Eladó egy Abit 9600xt 256mb+zalman vf700-alcu hűtővel.
20k
van hozzá dvi átalakító és rca kábel, illetve az eredeti hűtője is
Videokártya ATI Radeon 9600 XT (RV360) (Abit Siluro ?????)
GPU kódneve RV360
PCI eszköz 1002 / 4152
Tranzisztorok száma 76 millió
Gyártási technológia 0.13u
Busz típusa AGP 8x
Memória mérete 256 MB
GPU órajele 500 MHz (eredeti: 500 MHz)
RAMDAC órajele 400 MHz
Pixel futószalagok 4
TMU futószalagonként 1
Vertex árnyalók 2 (v2.0)
Pixel árnyalók 1 (v2.0)
Hardveres DirectX támogatás DirectX v9.0
Pixel Fillrate 2000 MPixel/mp
Texel Fillrate 2000 MTexel/mp
Látom, hogy másnak is ugyanaz a gondja a 6600GT-jével mint nekem, sztem a sis-es chipkészlettel van a gond, nekem is lapot kellene cserélnem.
ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.
Van egy Radeon x700 PRO 128 MB/128 BIT 864/425 másfél év garival
30.000 ért eladó!!!
Akit érdekel az keressen meg ICQ-n
263-628-678
Asus M2N-E Nforce 570,AMD Dual Core AM2 4600+,2 GB Geil 800 Mhz,MSI X1800XT,Maxtor 200 GB Sata2,LG 17
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Eladnam 1 eves kifogastalan allapotu Powercolor Radeon 9600 Pro 256 Mb-os AGP-s videokartyamat (hagyomanyos es DVI kimenet, TV-Out), eredeti dobozaban, gyari CD-vel, kabelekkel + a kartyahoz kapott eredeti Hitman:Contracts jatekkal 20.000 Ft-ert. ( Jatek nelkul 18.000 Ft-ert.)
A kartya teljesen jol mukodik, uj kartya vasarlasa miatt adom el.
Ha valakit erdekel, irjon, vagy hivjon a 20/519-9653-as szamon reggel 9 es este 19h kozott.
Én tegnap vettem egy 6600GT-t(AGP), és nagyon bivaly. Egyébként egy 7800-asnak jobban örülnék
A lényeg, ha emlékem és tudásom nem csal, az ATI csak az X kategóriákban újította meg az addig használt (már igencsak elavult)technológiát. Emiatt 40-50 ezres kategóriákban inkább Nvdiát ajánlok(6600GT), mert az elég kakaót ad.Nálam simán megy a FEAR, sőt az eddig megjelent gépzabálók közül mindegyik.(Broters in Armsot nem próbáltam)
1gbram,2.4
Persze a 6800 és 7800 időtállóbb.
Viszont a Far Cry nálam nagyon világos és illesztési hibákkal van tele. Miért? Régi 5200-esemmel semmi gondja nem volt. Haverom sima 6600-osán is gondok vannak Far Crynál. Ha vki segítene, annak örülnék.Előre kösz
(nekem is az volt,meg voltam elégedve vele,csak már egy kicsit régi volt a kicsike-Radeon 9000pro,64mb ram-amugy elado,ha valakit érdekel,irjon a cimre),szoval ha nem vagy Ati-rajongo akkor szerintem a mai piacon a MSI Nvidia Geforce NX660 GT!Igaza van a tagnak az elözetesekben,el van b...va a clubb 3d meg egy csomo másik is,de az MSI nagyon nagyot alkotott.Csak egy példa:Látjátok a konfigurációmat,nem egy atomerömü
,de a F.E.A.R.-t majdnem maxon tolom

!Egyedül a soft Shadowt,meg a Textura Resolutiont nem birja maxon a kicsike,mert ahhoz kevés a 128mb ram sajna...MSI-ben pedig ugy tudom nagyon ritkás a 256-os kártya,ezért vettem ilyet.
!Mindegy!Szerintem jo vétel volt,ajánlom mindenkinek!!!KolbaszAsus a8n-vm,Amd Athlon 64 3700+(1M cache),2X1 Gb Kingmax ram,MSI 7900GTO@GTX 512ddr3,250Gb WD Sata(16m),60GB Maxtor:)
elöre is köszi
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
Asus p5sd2-fm,P4 3,4 Dual,2x1 Gb ddr2,Gf7600Gs,250+120 Sata,Sblive 5.1
Egyébként nem rossz ez a kártya.
Asus p5sd2-fm,P4 3,4 Dual,2x1 Gb ddr2,Gf7600Gs,250+120 Sata,Sblive 5.1
Akkor a videókártyáknál megnéznéd melyik a legjobb?

Vegyél Leadtek-et, MSI-t vagy Gigabyte-ot.
Itt az lehet a baj(99%), hogy az alaplapi chipset sis és/vagy a vga bios ID-je pci-e

Na most az a helyzet hogy a Gigabytet valószínüleg nem tudom megvenni de van ott abban a boltban (Alien) egy másik a Club 3D ugyanilyen karija.
Szal szted ezt is érdemes megvenni?
Vagy ez is olyan ratyi mint az Inno?
(Ja csak mellékesként ha tudod mi van benne -ezt is mondtad talán- akkor megköszönném)

Próbálj driver frissítést csinálni amúgy. Egy rendszer újrainstall sem árthat, hátha driver szemét a ludas.Dark Archon
Asus P4C800-E Deluxe, Intel PIV(Prescott) 3,2Ghz, 1Gb ram(kingston), Sapphire X800XT 256Mb



kell valakinek?
.......

....vicc volt....amúgy borzadály: 1 év alatt kinyírtam
....hehehehezeoos
mer ha igen akkor nekem kéne
Fontos lenne, ha vkinek van eladó megvenném.
ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.
"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde
"I AM THE TRUE LORD OF THE SITH!" #HSA (Hungarian Sith Asociation)#
bár a san andreas még fut rajat asszem!"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde
Lenne egy eladó Asus Geforce 4 MX440 AGP8x kártyám + hozzá egy eredeti Carmageddon2 vagy egy Hard Truck Az élet 18 keréken játék.
9000FT AZ árból engedek.
Erre a címre írjatok:budinszki@freemail.hu
huligans for life
Kellen egy MAtrox VGA lenyeg hogy PCIos legyen es DualHeades!
Abit NF7, AMD2500+@3200+, 2x512 DDR400, x800XT stb stb
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
és mennyire éri meg?
Anyádat zacsesz-nincs vírus....MERT LINUX-om VAN!!!!!:DDDDÉs mert 600.000 vettük...megérte....:DDD
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
