28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops

Madrac
#217 Madrac [4264]
Igen megy. Nem allitottal be vmi olyan filtert ami kiszur mindent?

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 19:07
zöld_guru
#216 zöld_guru [231]
Please irjon egy igent valaki, ha megy neki a multiplayer.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 18:55
zöld_guru
#215 zöld_guru [231]
Nekem továbbra sem megy. Másnak gondolom müködik a multiplayer.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

ufodani
#214 ufodani [17764]
Single Player.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 17:36
zöld_guru
#213 zöld_guru [231]
Mi az az SP?
OMG azt hiszem tudom mi történt..
Én véletlen angol xp alól hoztam létre a hülye steam accountom.
És a patch valszeg késve érkezik meg az amerikai steamre.
Ezt benéztem. Nade tényleg nektek minannyiótoknak van server a patch óta?

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.13. 17:31
ufodani
#212 ufodani [17764]
SP-t tolok.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.13. 17:29
zöld_guru
#211 zöld_guru [231]
Tényleg kurva jó, de neked talál a steam servert?

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.13. 17:22
zöld_guru
#210 zöld_guru [231]
Kurva jó, csak ma dél után 1 óta egy szervert talán ez a hülye steam.
Mis mni van mindenkinek müxik, csak nekem nem?

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.13. 17:22
konrad
#209 konrad [13085]
Anyádból kikívánkoztál... sajnos!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 20:03
ufodani
#208 ufodani [17764]
Megérkeztek az első értékelések:

Eurogamer – 8/10
Joystiq – 4/5
Games.On.Net – 4.5/5
Gamekult (French) – 7/10
USA Today – 4/4
JVN (French) – 18/20
GiantBomb – 4/5
Kotaku – No score
CVG – 9.3/10
IGN UK – 8.5/10
IGN US – 8.5/10
Exophase – No score
GameReactor – 9/10
The Guardian – 5/5
1UP – A-
GameTrailers – 9.3/10
Videogamer – 9/10
GameInformer – 9/10
Tweakers – 9.5/10
Eurogamer.cz (Czech) – 8/10
Metro – 9/10
Multiplayer (Italian) – 9.4/10
TVG – 9/10
Jeauxactu (French) – 17/20

OGI.hu

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

zöld_guru
#207 zöld_guru [231]
Csak nekem tüntek el a serverek? Alig van egy két szerver amit talál?

Olyan mintha a tegnapi patch-et nem tölt9ötte volna le automatikusan a hülye steam, igy meg nem maradt server..

Van valakinek ötlete? Más is járt így?

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

KoKo
#206 KoKo [4304]
100%-osan egyet értek! Ez egy interaktív akció film, nagyon pörgős helyzetekkel és változatos helyszínekkel. S persze sok emlékezetes jelenettel. Nem értem azokat akik a script miatt panaszkodnak, mit várnak? Ezek az új játékok olyanok mint a jó akció filmek, 1x végig játszóhatóak , utána meg ott a multi.

No other way but down!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 19:35
Dirttwo
#205 Dirttwo [1022]
Befejeztem, és bocs az off-okért de néha ez kikívánkozik belőlem

Black Ops 10/8

juventushungary.hu

Válasz erre

Madrac
#204 Madrac [4264]
Eleg lesz a teljesen offtopic vitabol, aminek mellesleg semmi ertelme sincs. Koszonom.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Dirttwo
#203 Dirttwo [1022]
Hagyod te persze, de burkoltam mégis piszkálódsz, mer ez már pm-be nem megy mi? Idióta

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: CrY 2010.11.12. 20:06
CrY
#202 CrY [421]
Hagyom-hagyom, már amit visszaszólt arra sem írtam semmit. Úgyis ugyanaz fog történni: lazán beszól, (mert ugye interneten keresztül könnyű oltani).

Egyébként 5-ös a jellemzés!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 19:59
Madrac
#201 Madrac [4264]
Hat nekem a patch elott is jo volt a single, csak a multi volt kozel jatszhatatlan. A patch ota a single ugyanolyan a multiban meg vannak serverek ahol jo, mashol meg mintha 5 fps lenne...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 20:00
Creativ3Form
#200 Creativ3Form [33872]
Azt tudom, hogy a multit javítja, de olvastam egy helyen, hogy a singlet is, de nem voltam biztos. De, akkor már igen.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2010.11.12. 20:02
Dirttwo
#199 Dirttwo [1022]
De jó, szájkarate lesz a Black ops topicbol Aggyad neki konrad

juventushungary.hu

Válasz erre

Dirttwo
#198 Dirttwo [1022]
Te erre élvezel felnőtt ember létedre hogy egy vadidegenről csomó valótlan dolgot felvázolsz?Annak fényében hogy ezek lévén a semmiből nem jöhettek, így gondolom egy régebbi, gyermekkori trauma hatására kivetíted másokra az elfojtott érzéseidet.

apuci kurta a hugit esetleg?

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 19:59
EnforcerHUN
#197 EnforcerHUN [914]
Multival is csináltak valamit, mert annyira nem szaggat, de néha még így is kiírja "Connection Interrupted"

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 20:00
Creativ3Form
#196 Creativ3Form [33872]
Yep, sejtettem én, és ez a "demo verzió" átka, mert a rendeshez tudtommal a Steamról már tölthető a patch, ami elvileg javítja a single szaggatást.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.12. 19:55
konrad
#195 konrad [13085]
Hagyjad CrY! Arc a gyerek, barátnő nuku, csak a "vas" van, amire naponta 10szer ráveri(nő híján, sajnálom szegényt)... Aztán beböfög topikokba, hogy őneki milyen istenkirályul megy a game, meg ráadásul még ekeparaszt is vagy csak "83-as" születésű vérpista...

Válasz erre

Előzmény: CrY 2010.11.12. 19:31
Madrac
#194 Madrac [4264]
Szerintem a Black Ops es az optimalizalas egy mondatban alkalmazasa ertelmetlen.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 19:57
Dirttwo
#193 Dirttwo [1022]
Tény hogy eléggé elcseszett módon van optimalizálva Várhattak volna még 1-2hetet a megjelenéssel, hogy normálisan leteszteljék.Bár ez mostanában egyik kiadónál sem divat

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.12. 19:55
Dirttwo
#192 Dirttwo [1022]
Mér, "koppanjak vissza"?

-hülyegyerek-

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 19:54
Madrac
#191 Madrac [4264]
A gond nem a geppel van, hanem a jatekkal. Nem hasznal GPUt szinte, mindent attol a procira. Gondolom nem kell mondani, hogy ez mennyivel tobb terheles egy nem specifikus hardware szamara...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 19:47
konrad
#190 konrad [13085]
Na lekoppantál rólam hülyegyerek?

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 19:09
Creativ3Form
#189 Creativ3Form [33872]
Nekem egy pöppet tényleg javított rajta, de teljesen nem javult meg sajnos. Persze, még így is az élvezhetőség határán belül maradt, de azért volt egy-két rész, ahol kellemetlen szituban ért el a szaggatás.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 19:49
Dirttwo
#188 Dirttwo [1022]
Nekem teljesen megjavította az alacsony prioritás feladatkezelőben

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 19:47
Creativ3Form
#187 Creativ3Form [33872]
És tényleg, mert én még annak ellenére is élveztem, hogy ugye szaggat, mint állat. Az a módszer, amit Dirttwo javasolt egy picit javított rajta, de nem sokat. Kiváncsiságból levettem 800*600-ra és Low grafra, és még úgy is akadt. Na most annyira nincs szar gépem, hogy legbutább grafon is szaggasson, de mint mondottam, még így is élveztem. Persze visszaraktam mindent maxra, ha már szaggat, szaggasson fullon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.12. 19:44
Madrac
#186 Madrac [4264]
Izlesek es pofonok, en meguntam vietnamban mar.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 19:35
Dirttwo
#185 Dirttwo [1022]
Azért annyira nem, de amúgy egyetértek az alapján ameddig eljutottam benne.Bár még csak 2, 2és fél órát toltam ma vele.Majd ha lesz hozzá hangulatom kipörgetem vmikor

Viszont Konrad-nak ez a cerkán 2gb rammal és egy 8600Gt-vel "HASÍT"-ja kiverte nálam a biztosítékot XD

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.12. 19:35
Dirttwo
#184 Dirttwo [1022]
Az a baj h egyáltalán nem játszom, mer egyik sem köt le Csak kipróbálom max szabadnapomon kíváncsiságból.Nekem fenn a fifa a gépemen és csókolom.Azzal elszórakozok néha, de a fifával is csak a kedvenc csapatom iránti fanatizmusból.
Maxon meg nehezen mehet "minden" egy 9600GT-vel Az meg hogy paraszt vagyok hát istenem....

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: CrY 2010.11.12. 19:31
Creativ3Form
#183 Creativ3Form [33872]
Gyerekek, ez bezony kő kemény 5/5 meg 10/10 meg 100%...kinek mi. Nem gondoltam volna, hogy a World at War után azt fogom mondani egy Treyarch CoD-ra, hogy zseniális, de ez akkor is az lett. Ezidáig az MW volt a kedvencem (az MW2-őt csak egy szimpla rókabőrnek érzem, még ha van is benne egy-két zseniális rész) de ez...eeeeeez nagyon keményen elkaszálta. Tökkkéletes adrenalin bomba, történelem átírással és szkript hegyekkel. De aki ennél többet vár egy CoD-tól, azt sajnálni tudom. No offense keretein belül persze.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

CrY
#182 CrY [421]
Figyelj, jobb lesz ha most már leállsz! Tudjuk, hogy neked maxon megy minden játék. Sőt, nagyon kemény is vagy! De azért jobb ha ezt befejezed, mert ezzel úgyis csak magadat minősíted!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 19:09
Dirttwo
#181 Dirttwo [1022]
egs

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.12. 17:13
Dirttwo
#180 Dirttwo [1022]
Faszán hasít???Ez csak egy screenshot az opciókról.Azt várod el is higgyem?

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 17:54
konrad
#179 konrad [13085]
No elmondanám kis barátom, nem hogy eldöcög, hanem faszán hasít, igaz nem százmillió ikszeres felbontásban!

Íme!

Nem szaggat, rendesen betölt stb.

Egyébként meg - csak úgy utánad szabadon fogalmazva - "bazdki", leszarom a véleményedet! Játsszál csak hatmilliószor egymilliónyolcvanhatezres felbontásban a giga gépeden, amit anyuci megvett a két testnevelés órán megszerzett ötösöd miatt, amit a (két) tökéletes bukfenc miatt kaptál!

Neked meg ez váljék az egészségedre...

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 16:23
cygary
#178 cygary [2745]
Mióta te itt vagy én is pont így érzek.

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 16:28
Dirttwo
#177 Dirttwo [1022]
Senkinek Csak szeretek ide belépegetni mer jókat lehet röhögni

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: powerhouse 2010.11.12. 16:25
powerhouse
#176 powerhouse [13850]
Ki a faszomnak hiszed magad, úgy őszintén?

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 16:23
Dirttwo
#175 Dirttwo [1022]
Nem tudom egyes emberekből hová tűnt a realitásérzék.Komolyan.Konrad bazdki a te konfogodon a cod 2 nagyobb játékélményt fog nyújtani mint a Black Ops.Nem kell hozzá erőmű, nem azt mondom, de ma már a fapad a c2d.Próbálkozni meg a wc-n kell

De jó játékot, ha eldöcög minimumon.Egészségedre

juventushungary.hu

Válasz erre

konrad
#174 konrad [13085]
Köszönöm, mint ahogy mondják: "Párizs megér egy misét!" Megpróbálom.

Válasz erre

Előzmény: CrY 2010.11.12. 14:40
CrY
#173 CrY [421]
Szerintem egy próbát megér! De ne vedd meg, hanem inkább töltsd le. Mert ha nem megy jól, akkor az nagy szívás! (Jártam már így a Crysis-al régi gépemen, hogy megvettem drága pénzért és...) Előfordul némelyik játéknál, hogy gyengébb gépeken is megy, de persze nem maximum beállításokkal. (Na, igen és így is jártam már! Ráadásul a CoD 4-el, hogy a processzor alig érte el a minimum gépigényt, de egy jó videókártya dobott rajta egyet, és normal beállításokkal, kivéve, hogy a golyónyomot kikapcsoltam(mármint azt a beállítást)úgy faszályosan ment!

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 13:32
Dirttwo
#172 Dirttwo [1022]
Meg se próbáld

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: konrad 2010.11.12. 13:32
Dirttwo
#171 Dirttwo [1022]
Na urak

Megvan a megoldás a szaggatásra.Nálam tökéletesen bevállt(win7 64bit, c2d e8200, gf 9600GT 512, 3Gb ram).Fullon tolom reccenés nélkül.Előtte nekem is orrba-szájba beszaggatott

Szóval ; elindítod a game-t, főmenünél(ahol ugye vannak az opciók a vallatószobába)nyomsz egy ctrl-alt-delete-t, feladatkezelő, és a black ops.exe-nek a folyamatokban alacsonyra állítod a prioritását.Nyugtázod, eztán vissza a játékba és lám, fullon se akad sehol

Örülök hogy segíthettem(ha már ti basztatok válaszolni a kérdésemre)"bár feltételezem hogy ez a patch csak steam-ről elérhető"

juventushungary.hu

Válasz erre

konrad
#170 konrad [13085]
Nekem elég f*s a gépem, de szerintetek próbálkozzak? (Intel Celeron E 1400 2 ghz, 2 gram, geforce 8600 GT 256 mb)

Válasz erre

Creativ3Form
#169 Creativ3Form [33872]
Ja, én is beraktam legbutább felbontásban és low grafra, és ugyan úgy szaggatott.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.12. 11:52
Kanduhrka
#168 Kanduhrka [9380]
Lowon is szaggatott a single, szóval nem csak hardwer.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.11.12. 10:32

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat