Te tényleg ennyire sík vagy?
Nem veszed észre magad?
I don't want you back!!!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
I don't want you back!!!



"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

I don't want you back!!!
---

---

---
.Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
ahonnan 1 klikkel eljuthatsz a játék hivatalos honlapjára (amit te is belinkeltél)Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!




"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!
"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!
---

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Bezony.De ez nagyon ász lesz...mikor fog megjelni??"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

---
Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

)..., de mondjuk akkor az fx tulajoknak is annyi -bár azokon a 2.0 igencsak lassító tényező... mindegy, meglátjuk.---

I don't want you back!!!



I don't want you back!!!

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.


||www.splintercell.hu||
és közelebb állna a tőkéletes játékhoz
I don't want you back!!!
||www.splintercell.hu||
I don't want you back!!!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.