28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory

Peeter
#293 Peeter [5697]
Szűnj már meg!!!
Te tényleg ennyire sík vagy?
Nem veszed észre magad?

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.07. 17:20
NFSU2
#292 NFSU2 [627]
Hy!
Hát elég komoly lesz a játék!!A grafika meg minden!!!!CooooooL!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

-Smith-
#291 -Smith- [409]
Aláírásomban található konfigon 1024-ben fullon futott.

Válasz erre

Peeter
#290 Peeter [5697]
Na nekem 2500+-n a 15fps között volt,640*480ban,lowon.
A végén meg szinte élvezhetetlen volt.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.03.06. 18:24
ati2002
#289 ati2002 [5661]
Előrendelés, innen, nagyon jó a leírás a játékról. Csak az ára elég magas, és sajnos angol nyelvű lesz.

---

Válasz erre

ati2002
#288 ati2002 [5661]
Jólvan, azt már tudjuk

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.03.06. 18:26
Peace
#287 Peace [28898]
Tökéletesen megy fullon 1024*768, pixel shader 3.0 soft shadowal. 3200+, giga ram, 6800 GT. Hogy kisebb gépen hogy megy, azt nemtom.

Válasz erre

ati2002
#286 ati2002 [5661]
Amivel már élvezhetően megy: egy haveromnál próbáltuk:
-1700 MHz Celeron
-512 SDRAM
-Radeon 9600 128 MB

1024-ben medium beállítással akadás nélkül ment.
De szerintem ennél kisebb gépen már nem menne 1024-ben.

Az én gépemen:
-1800+ amd
-512 DDR400
-Fx5200 128 MB
Még 800x600-ban is akad medium beállításnál.

De semmi gond, márciusban meglesz a vga csere, azzal fullon menni fog. (r9800pro vs gf6600

---

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.03.06. 17:12
Peace
#285 Peace [28898]
Windows 98/ME/200/XP (XP recommended)
2GHz Pentium III or AMD Athlon processor (2.4 GHz or faster recommended)
256 MB Ram (512 highly recommended)
64 MB video card (128 recommended), ATI 8500 or GeForce 3 or better DirectX 8.1 (DirectX 9.0 included on disc)
DirectX 8.1 compliant sound card (EAX-compliant card recommended)
8X CD-ROM or faster
3GB Hard Drive Space
Windows-compatible mouse and keyboard required (mouse with mouse wheel recommended)
Broadband modem required for multiplayer, 64 Kbps upload

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.03.06. 17:12
qwer2468
#284 qwer2468 [126]
Szerintetek mi a minimum gépigény és mi az a gépigény amivel már élvezhetően megy???

Válasz erre

-Smith-
#283 -Smith- [409]
Szívemből szóltál mucius.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.03.06. 12:52
Peace
#282 Peace [28898]

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.03.06. 12:52
mucius
#281 mucius [10106]
1 hónap alatt 500 hsz felett jár, ez azért nem semmi. az a másik dolog, hogy 1 kézre nem lenne szükség, hogy az értelemmel bíró kommentárokat összeszámold belőle .

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.03.06. 09:20
mucius
#280 mucius [10106]
az ubisoft.com az a kiadó hivatalos honlapja ahonnan 1 klikkel eljuthatsz a játék hivatalos honlapjára (amit te is belinkeltél)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.06. 12:15
NFSU2
#279 NFSU2 [627]
Mi??Ez a hivatalos oldal?Az Ubi Soft.com a hivatalos oldal!!!És nem a hsz.-eimet akarom növelni!!!!!!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.03.06. 09:20
-Smith-
#278 -Smith- [409]
Hűha! NFSU2, ez aztán a teljesítmény! Megtaláltad a játék hivatalos honlapját? De ügyi vagy.(Kezdem azt hinni hogy ez a gyerek csak a hozzászolásait akarja növelni)

Válasz erre

Narancs89
#277 Narancs89 [316]
03 az nálad május?
nyomoronc

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.05. 17:11
NFSU2
#276 NFSU2 [627]
CooL oldal:


http://www.splintercell3.com/us/



"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#275 NFSU2 [627]
Minek kell szenázni??????????????????????????
2005.máj.25-én jön ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.03.05. 15:56
NFSU2
#274 NFSU2 [627]
Komolyan akkor jön ki??????Akkor minek van előrendelési akció??Na mind1.....A 2.része milyen volt?Mert meg szeretném venni valamelyiket.Kösz!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.03.05. 13:27
ati2002
#273 ati2002 [5661]
Bizony, 2006 januárban jön, addíg ne is irogass ide, felesleges.

---

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.05. 13:21
mucius
#272 mucius [10106]
2006 január, addig ne is keresd
a moh-pa az már csak ilyen. 150fps-sel megy max grafikán az fx-eken. főleg az 5200-n

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.05. 13:21
NFSU2
#271 NFSU2 [627]
Aha...de nekem a MOHPA szinte FULL grafikán ment.Bezony.De ez nagyon ász lesz...mikor fog megjelni??

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

mucius
#270 mucius [10106]
100fps-sel fog menni fullgrafikán

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.05. 13:08
NFSU2
#269 NFSU2 [627]
Hy!
-Smith- szerinted fog menni a game a GeForce FX 5200 Ultra.Mert eddig minden gém jól ment rajta!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.03.05. 11:27
-Smith-
#268 -Smith- [409]
Oops! Elnézést. Nem vettem észre hogy már válaszoltak.

Válasz erre

-Smith-
#267 -Smith- [409]
Kulacs- Milyen videókarid van? Nem lehet hogy nem támogatja a pixel shadert?

Válasz erre

Előzmény: Kulacs 2005.03.03. 22:12
mucius
#266 mucius [10106]
csak utalják a sulinetes lóvét visszafele úgy mint tavaly, és akkor már 6600gt-vel fogom játszani ezt a játékot

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

U.R.H.
#265 U.R.H. [4178]
nekem TI 4800se-m van és legszarabb beálításoknál is elkezd szaggatni! Sztem ütősebb kártya kell hozzá!! Bár egyik Splinter Cell játék se ment valami túl rózsásan nálam!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.03.03. 23:13
Kulacs
#264 Kulacs [261]
Májusban lesz új vasam.Addig várnom kell...

Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.03.03. 23:13
Peace
#263 Peace [28898]
Sajna haladni kell a korral. Vagy nem kell új játékokkal játszani.

Válasz erre

Előzmény: Kulacs 2005.03.03. 22:48
ati2002
#262 ati2002 [5661]
Nem. Egy kicsit modernebb kártya kell hozzá.
nvidia:
-GF3 Ti 200/500
-GF4 Ti4200-tól felfelé

ati
-Radeon 8500-tól felfelé

---

Válasz erre

Előzmény: Kulacs 2005.03.03. 22:48
Kulacs
#261 Kulacs [261]
Akkor ezen a kártyán a teljes játék se fog futni?

Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.03.03. 22:46
Peace
#260 Peace [28898]
Ezek szerint olyan kártyán próbálták futtatni, ami nem támogat pixel shader 1.1-et.

Válasz erre

Előzmény: Kulacs 2005.03.03. 22:12
Kulacs
#259 Kulacs [261]
HIBA

Nem megy a demo!

Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

Válasz erre

Peace
#258 Peace [28898]
Ezaz. Majd meglátjuk. 25.-ig még tudunk várni. Igen, nvidia nagyon rászállt splinterre. Ami persze nem baj.(Nekem)

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.03.03. 20:06
ati2002
#257 ati2002 [5661]
Én is úgy olvastam, de szerintem belekerül a 2.0, ha nem, akkor nagyon sok ati tulaj (főleg az x-szériások) fog szitkozódni - de legalább pengén fog futni nekik ()..., de mondjuk akkor az fx tulajoknak is annyi -bár azokon a 2.0 igencsak lassító tényező... mindegy, meglátjuk.

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.03.03. 11:31
Peace
#256 Peace [28898]
Úgy olvastam, hogy kihagyták a 2.0-t egy az egyben a fejlesztők. Asszem itt fórumban is írta ezt valaki. Úgyhogy marad az 1.1 mindenkinek. Nekem szerencsére 3.0-val fut a 6800GT-n.

Válasz erre

Előzmény: sad 2005.03.03. 10:51
sad
#255 sad [92]

Igaz, itt a kérdés

Nektek is csak 1.1 es shadert renderelt a Splinter Cell 3

Válasz erre

Peeter
#254 Peeter [5697]
Hol itt a kérdés?

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: sad 2005.03.03. 10:51
sad
#253 sad [92]
Egy kérdés mindenkinek

csak 1.1 es shadert renderelt a játék nekem 9600Pro-n.

A játék menüjében kiírja, hogy milyen shaderel dolgozik, ha ez igaz akkor a demó csak bétás és a teljes változat 2.0 vagy Nvidiásoknak 3.0 shader olyan látványorgiát ígér, hogy a tíz ujjunkat megnyalhatjuk.

Válasz erre

Peeter
#252 Peeter [5697]
Akkor ezért volt lassú egy-két játék,mert azt hittem,hogy gyorsabb lesz tőle
NC

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: Kobest44 2005.03.02. 20:07
Kobest44
#251 Kobest44 [1784]
V-Sync, vagyis Vertical Syncronising, magyarul függőleges szinkronizálás. A monitorhoz állítja be az framerate-et, legjobb, ha azonnal kikapcsolod.

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.03.02. 19:39
-Smith-
#250 -Smith- [409]
Íme egy LAME kérdés:
A V-Sync mit csinál?
Csak mert ha kikapcsolom, akkor (minden más fullon) 30-35 fps-sel megy, egyébként meg 20-szal.

Válasz erre

Peace
#249 Peace [28898]
E hónapban.

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.03.02. 19:23
qwer2468
#248 qwer2468 [126]
lehet hogy már valaki kérdezte de mikor fog megjelenni??,

Válasz erre

Corleone1
#247 Corleone1 [1782]
Elején én se tudtam.
Aztán logikusan rájöttem

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.03.02. 18:46
Peeter
#246 Peeter [5697]
Ezt nem tudtam.
A kúszás hiánya engem sem zavart,csak azzal is több újítás lett volna benne és közelebb állna a tőkéletes játékhoz

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.03.02. 18:00
Corleone1
#245 Corleone1 [1782]
Én is többet vártam ettől a gémtől a nagy elődök miat, de önmagában nem csalódtam.A hibáid közöl amit felsoroltál az első ami engem is nagyon zavar, a többi már mikroszkopos hiba.Utolsó elötti hiba: jobb klikel nem késel hanem üt.
Utolsó hiba:szerintem nem hiányzik belőle a kuszás, legalábbis engem nem zavart.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.03.02. 17:19
Peeter
#244 Peeter [5697]
Kipróbáltam én,de nem vagyok nagyon elragadtatva
Több dolog is van,ami nagyon nem tetszett:
-"törpejárás" közben ha megállunk,úgy marad,ahogy az utolsó mozdulat volt és csak fél perc múlva gugol le normálisan.
-falhoz lapulásnál minek jön el a faltól,mikor úgy akarok lőni?Az minek nem volt jó úgy,ahogy a korábbi részekben?
-mikor felveszek egy hullát,minek gugolásba veszei fel?Minek nem áll fel?(nem félreérteni
Az előző részekben felállt.
-ha felugrunk vhova,akkor is minek gugolva érkezik?Minek nem áll fel?(nem félreérteni
-késhazsnálat egész jó,de minek nem lehet manuálisan is kezelni?Vagyis,hogy mi döntjük el mikor késsel szúrok le vkit,mikor csak ütök.
-alapból minek nem lehet kúszni?

Sok dolog van benne ami tetszik,de többet vártam tőle

Lacertit vagy kit hogy lehet likvidálni?Mert én nem találtam senki olyan faszagyereket.
Az a megkínzott vki,azt nem lehet menteni,igaz.

Ez a játék bizonyos tekintetben hasonlít a FF-hoz és Conflictokhoz...
Bár itt jobb a helyzet.

I don't want you back!!!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat