28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

KisCsirkee
#66 KisCsirkee [16989]
ÉS IGEN! 4-2! Baromira örül a fejem, kezdünk hokinemzet lenni

Kár hogy Kanada ellen már esélyünk sincs!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

RASTA guy
#65 RASTA guy [11867]
hát én alig bírtam nézni... azt hittem, hogy a két ukrán gól mentálisan őket segíti, mi meg összeomlunk. nem így történt

sakálemberek...

Válasz erre

balays82
#64 balays82 [14276]
Ez hihetetlen! Nem bíztam benne, hogy sikerül, de ha valakik, akkor ezek a fiúk már nagyon megérdemelték a feljutást. Szép volt!!!

Válasz erre

szbszig
#63 szbszig [33649]
Szívből gratulálok mindegyikőjüknek én is!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Aruns
#62 Aruns [7073]
KIRÁLYOK!!!

Válasz erre

Gillette
#61 Gillette [9789]
MEGVAN!!!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Gillette
#60 Gillette [9789]
Én már nem bírom.
Legyen vége!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Aruns
#59 Aruns [7073]
Huhh, nagyon húzós lesz az utolsó harmad...

Válasz erre

balays82
#58 balays82 [14276]
Sajnos a második harmad közepétől teljesen feladtuk a kezdeményezést, de ez talán tudatos volt (más kérdés, hogy rosszul sült el), mert a második ukrán gól után azonnal fel tudtunk pörögni. Bírni kell erővel, mert másként nem lesz meg a győzelem.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.19. 14:21
Gillette
#57 Gillette [9789]
A picsába. De hát várható volt, hogy ezt az iramot nem fogjuk tudni tartani végig. Remélem a szünetben kipiheni magukat a srácok mert nagyon kemény utolsó harmad jön.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

szbszig
#56 szbszig [33649]
Én meg fogok őrülni, ha itt is így esünk ki a végén...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.04.19. 14:19
balays82
#55 balays82 [14276]
Sajnos egy kicsit elaludtunk, és máris "csak" 3:2. Kegyetlen utolsó harmad lesz.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2008.04.19. 13:48
Germinator
#54 Germinator [29908]
Nocsak, 3-0. Jók vagyunk

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

balays82
#53 balays82 [14276]
A feljutáshoz győzni kell, mert tudomásom szerint az egymás elleni eredmény számít.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2008.04.19. 13:40
szbszig
#52 szbszig [33649]
Valaki, aki ért a szabályokhoz, meg tudná mondani, hogy mi van pontegyenlőség esetén? Az egymás elleni eredmény számít, vagy a gólkülönbség? Mert ugye ha netán az ukránok hosszabbításban nyernének, akkor pontegyenlőség lenne éppen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

balays82
#51 balays82 [14276]
Magyarország-Ukrajna 2:0 (1. harmad után)

És tényleg jobbak is vagyunk eddig!

Válasz erre

Gillette
#50 Gillette [9789]
Eddig minden jól alakul de még sok van hátra. Csak nehogy elfáradjanak a fiúk.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Gillette
#49 Gillette [9789]
Az ukránok büntetőkkel verték a japókat úgyhogy azt kell mondjam az eredmények alapján van esélyünk. Nagyon együtt van ez a 3 csapat úgyhogy meg lehet a feljutás.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

bizkitman
#48 bizkitman [3601]
Köszi^^

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

balays82
#47 balays82 [14276]
Április 19. szombat 13:00

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2008.04.17. 12:54
szbszig
#46 szbszig [33649]
Szombat dél körül, ha minden igaz.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2008.04.17. 12:54
bizkitman
#45 bizkitman [3601]
Ukránok ellen mikor játszunk?

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

szbszig
#44 szbszig [33649]
Az ukránokon bosszút kell állni a futsal miatt! Ezt valaki továbbítsa a srácoknak is majd!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.04.17. 11:15
balays82
#43 balays82 [14276]
Az tény, hogy a végén magunkra húztuk a japánokat, de máskor ilyen kiélezett helyzetben többnyire mindig mi buktuk el a meccseket (ebben a női kézis válogatott jár az élen), most meg - ha bírói tévedés árán is - legalább sikerült behúzni a győzelmet.A sors tehát adott egy esélyt, de a neheze még csak most jön, mert Ukrajna legyőzéséhez óriási bravúr kellene. Na meg előtte ott van még a horvátok elleni meccs, és, mint tudjuk a papírforma győzelem megszerzése sokszor a legnehezebb.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.16. 17:05
Gillette
#42 Gillette [9789]
Félni senkitől nem kell max jobbak nálunk és elvernek minket amire megvan az esély de azért én bízom a fiúkban.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2008.04.16. 19:28
csuroach
#41 csuroach [4262]
Azért tölük félni kell...sajnos...

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.16. 17:36
Gillette
#40 Gillette [9789]
Azért annyira nem voltunk jobbak márcsak azért se mert a statisztika szerint nekik volt több kapuralövésük.
A horvátokat megverjük de ha nem akkor sincs gáz mert valószínüleg az ukránok ütik a japókat és akkor az utolsó meccsen dől el minden.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: vortób 2008.04.16. 17:19
vortób
#39 vortób [12314]
Azért jégkorongban még a 3 gól sem egy elképesztően nagy előny. Szerintem jobban játszottunk, de hosszabításnak kellet volna jönnie.
Játszunk még a Horvátokkal is, nehogy botlás legyen.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.16. 17:05
Gillette
#38 Gillette [9789]
Hát szvsz most is összeomlottunk a végére vagy legalábbis elfáradtunk és csak a bírók balfaszkodásának köszönhetjük, hogy nyertünk. 3 gólt nem lenne szabad leadni. Ez van ilyen a sport máskor mi szívunk a bírók miatt most az ellenfél. Nem szabad ezen lelkizni fordított esetben az ellenfelek se tették, teszik. Koncentrálni kell a mindent eldöntő ukránok elleni meccsre.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.04.16. 16:15
balays82
#37 balays82 [14276]
Íme máris itt a cáfolat a futsal válogatott veresége kapcsán általad felvetett (és általam is elfogadott) magyar betegség létezését illetően. Írány az A-csoport!

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2008.04.16. 15:29
szbszig
#36 szbszig [33649]
Kivételesen néztem a japán-magyar B-csoportos vébémeccset, pedig nem nagyon érdekel a jégkorong, bevallom őszintén. És nyertünk, remekül játszottunk, tényleg! Le vagyok nyűgözve, hogy már ilyen jó a magyar hoki. Viszont ez a hülye szabály és a hülye bírók, szóval kicsit azért keserű ez így...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Sol Invictus
#35 Sol Invictus [345]
Tényleg nagyon durva volt. Ami a stadionban lehetett a gól után..
Érdekes egyébként, hogy az elmúlt pár napban több ilyen gól is volt. Előző napon New Jersey is lőtt egy gólt az utolsó másodpercekben, 6 támadóval Ottawa ellen, igaz, csak 3-2re tudtak szépíteni. De Detroit a 4. meccsen fél perccel a vége előtt, szintén 6 támadóval szenvedett be egy gólt San Josénak, a hosszabításban pedig megnyerték a meccset.

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2007.05.05. 22:55
RASTA guy
#34 RASTA guy [11867]
egyébként elég killer volt ma a buffalo vége előtt 16 mp-el lőtt gólja + a hosszabbításos, bár én akkor nem nekik szurkoltam

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2007.05.05. 22:45
csuroach
#33 csuroach [4262]
Én remélem h oroszok vagy a kanadaiak lesznek a befutok... oroszok már megérdemelnék ...és most a szép játék mellett csapatjáték is megy..

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

RASTA guy
#32 RASTA guy [11867]
nézi valaki a vb-t? elég gyenge volt a szlovák - cseh, pedig azthinné az ember, hogy presztízsküzdelem lesz, dehát.. mindkét csapat elég nagy nulla a vb-n, szerintem teljesen esélytelenek. talán eddig legjobb volt a finn - orosz. svéd-orosz-kanadai hármasból kikerülő győztest várok

sakálemberek...

Válasz erre

Sol Invictus
#31 Sol Invictus [345]
jah ok az már régen volt.. csak a 3-ast láttam a mez végén, azért gondoltam, hogy Hejduk (23) lesz az.

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2007.04.17. 17:32
csuroach
#30 csuroach [4262]
szerintem Amonte volt aza Hawks gol...

a Coloradotol meg nem Hejduk hanem Valeri Kamensky még 96/97es szezonból

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Sol Invictus 2007.04.16. 22:14
Gillette
#29 Gillette [9789]
Hát jah! Nagy kár. Ilyen esélyünk az A csoportra nem mostanában lesz.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2007.04.16. 20:14
Sol Invictus
#28 Sol Invictus [345]
ehh nem túl jó az emlékezetem..

szóval semmiféle Crosby nincsen, a 4 ember mellett elmenős támadást a Chicago 11-ese csinálta (ki az? Handzus? Havlat?), ez a 18-as volt a videón. még az 5-ös is ügyes, az egy AHL Michigan-Minnesotta meccs volt: felveszi a korongot az ütőjére, és egyszerűen berakja a kapuba hátulról..

Válasz erre

Előzmény: Sol Invictus 2007.04.16. 22:14
Sol Invictus
#27 Sol Invictus [345]
Igen az első tényleg nem olyan látványos. Ugyanezt a mozdulatot én asszem Evgeni Malkinnál is láttam, meg azért sztem nem olyan nehéz megcsinálni. Ráadásul SO gól igazából nem is számít gólnak..

Sztem a legjobb a 2. volt: nem láttam jól a játékos számát de sztem Milan Hejduk volt Coloradotól. Látszik rajta, hogy teljesen spontán csinálta, de egy gyönyörű mozdulattal nagy gólt lőtt.
Ovechkin hátoncsúszós figurája se rossz, bár ahhoz nagy adag mázli is kellet. A dobodón még biztos ott van asszem Crosby - megint nem láttam jól - aki 4 játékos között ment el plusz a kapust is kicselezte kb. 2 másodperc alatt.

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2007.04.16. 19:31
szbszig
#26 szbszig [33649]
Na jó, erről ennyit mára...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#25 szbszig [33649]
Hát, nem úgy tűnik...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2007.04.16. 20:02
Tódee
#24 Tódee [2590]
Ez elég rosszul kezdődik.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Gillette
#23 Gillette [9789]
Kicsit parázs a hangulat de nyerni fogunk! Muszáj!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Tódee
#22 Tódee [2590]
Gondolom azért lett az az első, mert Malik amúgy nem egy nagy trükkmester.Ettől függetlenül szerintem sem érdemli meg, a legnagyobb az szvsz Ovecskiné vagy Afinogenové .

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2007.04.16. 19:31
Pyrogate
#21 Pyrogate [21953]
jah de februárban kikaptunk tőlük...mindenesetre megverték a briteket, akik meg a japókat...szal remélem második hely meglesz (mert ma sajnos kikapunk)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2007.04.15. 21:49
csuroach
#20 csuroach [4262]
nem értek egyet az elsővel... Mario éles helyzetből is lött olyat..ugy h nem SO volt...

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Sol Invictus 2007.04.16. 16:30
Sol Invictus
#19 Sol Invictus [345]
próbáld csak ki, milyen a neten nézni.. ott néha még a játékosokat is csak alig lehet kivenni

pedig vannak jó videók. például ez: a 20 legszebb gól

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2007.04.16. 00:48
Attila88
#18 Attila88 [7503]
ROHATTT

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2007.04.16. 00:48
Attila88
#17 Attila88 [7503]
a hoki az egy rohad jó sport csak az a baj, hogy a szobámba lévő kis TV-n alig látni a korongot

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat