28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

JuveNorbee
#199 JuveNorbee [131]
sziasztok, légszi segítsetek, mert elakadtam a game-ben!

nemtom hány százalék, de ott, ahol két water whellt (alias vizikerék) kell beindítani...
Az objectsben írja, hogy biztosítsak vizet a második kerlknek, de már forog minkettő, és ottt van egy ajó szembe azzal, ahol bemegyünk, és nemtom, hogy mé nem nyilik ki...



tudok körbe-körbe császkálni a pályán, a bejárattol oda-vissza már, de akárhányszor megyek, semmit nem tok már csinálni.


Forog mindkét kerék már...



ASUS A8V, AMD Athlon64 bit 4000+ Venice, 4X512 mb 400mhz DDR, MSI 6600GT VIVO

Válasz erre

fax
#198 fax [1525]
ja megvan viszaolvastam iké azé kösz

Válasz erre

UMPepe
#197 UMPepe [742]
kEnAcE írta, idézem!!!::: "El kell kapni a szörnyet, be kell lőni a teszlagenerátorok közé, majd mindegyik teszlagenerátorra rá kell lőni 2-t, attól el kezd himbálózni, majd ha az összes himbálózil egy enegria mezőt generálnak a fegyver köré és akkor meg lehet szigonyozni a fejed feletti artifactet, majd ki rántani és vége."

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Előzmény: fax 2006.04.02. 15:42
fax
#196 fax [1525]
odáig rájötem hogy a terem szélén lévő kapcsolokat sktiválni kö de utána hogyan tovább?

Válasz erre

fax
#195 fax [1525]
hogy kö megölni azt a csápos szörnyet amit amanda idéz meg pls help

Válasz erre

xido
#194 xido [422]
asszem most nagy komment helyett simán egyetértek tomizo-val..én régen csalódtam már és elfásultam e játék iránt...de ez most nagyon megfogott és eteti magát

Válasz erre

Előzmény: tomizo 2006.04.02. 13:22
RAI*DEN
#193 RAI*DEN [3086]
Valaki segítsen! Megint elkadtam. Most 21%-nál járok és kint vok a tetőn. Szétlövöm a hordót és felmászok de ott van egy üveg amit vhogy ki kell nyitni vagy nemtom és ott nem tom hogy mit csináljak.

Válasz erre

kEnAcE
#192 kEnAcE [9563]
Na. Kijátszottam. Nálam 88%-nál ér véget. Lehet, hogy a többi a Croft Manorban van.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

tomizo
#191 tomizo [8]
Na jó, van benne szar megoldás A viz alatti úszás eléggé nehézkes.

Válasz erre

tomizo
#190 tomizo [8]
Most kezdtem el (11%) hát ez eléggé rendben van! Nem hittem volna, hogy Lara baba mégegyszer helyet kap a vinyomon.... Szépen megcsinálták, a kezelése szerintem teljesen rendben van, a kamera meg minden tps-ben tud furákat okozni de itt elég normális. Szerintem élvezhetöbb mint a PoP, nem mondom, hogy ez a valaha volt legjobb game =(Half-Life) de megint le lehet húzni pár bőrt a TR-ről. Anno a TR1 volt az első game amivel játszottam, most sikerűlt visszahozni azt hangulatot amit a TR3-től kezdve szép lassan elveszítettek. A helyigénye elég brutális de nem kell hozzá egy paksi erőmű, hogy normálisan fusson. Szerintem teljesen reális a "szakma"értékelése 88% ez aért elég előkelő helyezés, pláne, hogy a legtöbb kiadott game értéke pont egy talicskányi rakás szarral egyenértékű.

Válasz erre

UMPepe
#189 UMPepe [742]
NP! Sikeresen megöltem

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

UMPepe
#188 UMPepe [742]
Most meg az utána levő főellenséget nemtom megölni! Vannak karok addig OKÉ! De ha lehúzom sose áll be a tüskeszerű vas cucc a szörnybe! Megköszönném ha vki segítene!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

UMPepe
#187 UMPepe [742]
De pedig azt kell! Most csináltam meg énis! Hátrahúzód ahhoz a beviaszozott faszi fele a csillárt, gyorsan felugrasz,felhúzod a harangot és jön a videó! Sikerült végre!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Előzmény: Devon 2006.04.02. 12:41
UMPepe
#186 UMPepe [742]
Jaja! Most pont felugrottam a csillárra! Ott himbálózok!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Devon
#185 Devon [84]
Ott vagyok én is , de nemtudom mit kell csinálni.
Próbáltam gongatni a csillárral a harangot, de nem történt semmi
Egyenlőre próbálkozok

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Válasz erre

UMPepe
#184 UMPepe [742]
Itt mit kell csinálni??? Valaki PLZ help! Az megvan, hogy megtaláltam a sírnak egy felét amit tudok tologatni!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

VodevilX
#183 VodevilX [11345]
na ez elég gáz rész
a szarházi láda lecsúszott és úgy soha nem dobná át hogy egy picit van rajta csak...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.02. 08:02
Tinman
#182 Tinman [1418]
Ej, de jól sejtettem, hogy ez fog történni
Neked, meg már megint jó az ízlésed... szörnyű

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.04.01. 23:04
RAI*DEN
#181 RAI*DEN [3086]
THX. Ki s próbálom

Válasz erre

kEnAcE
#180 kEnAcE [9563]
A következő kell csinálni:
A lentebbi szinten van egy ugratószerűség. Az alól kihúzod a ládát, és ábillen a libikóka. A lenti fele, most a magasabbik szint felé néz. Arra ráhúzod a ládát, majd felmászol a libikókára és a másik vége felé ugrasz, így kvázi katapultként lövöd fel a ládát a magasabbik szintre. Remélem így már menni fog.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2006.04.02. 07:57
RAI*DEN
#179 RAI*DEN [3086]
Lehet hogy gyökér vok de egy részen nem tudok tovább jutni ráadásul az elején mikor az a 2 ládát vhogy feljebb kéne hozni vagy nemtom. Ott tartok amikor van egy nagy ajtó és annak a mechanikája megakad 2 oszlopban mindkét oldalon. Mit csináljak?

Válasz erre

kEnAcE
#178 kEnAcE [9563]
El kell kapni a szörnyet, be kell lőni a teszlagenerátorok közé, majd mindegyik teszlagenerátorra rá kell lőni 2-t, attól el kezd himbálózni, majd ha az összes himbálózil egy enegria mezőt generálnak a fegyver köré és akkor meg lehet szigonyozni a fejed feletti artifactet, majd ki rántani és vége.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Devon 2006.04.01. 19:33
kEnAcE
#177 kEnAcE [9563]
Akkor majd próbáld ki élesben. Elég ha csak a házban, tökre elmosódott az egész. De felőlem játszd 800x600-ban, bár valszeg ott is szét fog akadni.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.04.01. 20:45
Razor03
#176 Razor03 [14703]
Megnéztem a demót. Hát ez... ez valami döbbenet. Nem tudok szóhoz jutni. PoP ide vagy oda..
Minden elismerésem a Crystal Dinamycs-é. Ennek a játéknak ott a helye a polcomon.
Nyitó képsorok nem voltak valami meggyőzőek, de amint kézeim közé kaptam Lara baba irányítását onnastól csak az államat kerestem a padlón. Lara annyira kidolgozott és élettel teli hogy már azt hittem megszólal. Olyan élettel teli a tekintete ahogy nézelődik, pislog hogy az már valami félelmetes. A személyiségén is változtattak egy picit, sokkal szimpatikusabbá vált, olyan imádnivaló lett . A poénos beszólásai is aranyosak, ezt mindig is bírtam. Az új hangja is telitalálat. Sokáig csak csodáltam, forgattam a kamerát minden fele. Egyszerűen nem lehet vele eltelni. Úszkáltam a vízben, majd kiérve döbbenten tapasztaltam hogy a ruhájáról csöpög a víz, és valóban látszik hogy vizes lett. Tudnám még sorolni bőven hogy mi az ami még megfogott de szerintem ezekkel a dolgokkal mindenki tisztában van ezért nem írom le .
Az irányítás csak az első 10 percben nehézkes, miután megszokja az ember onnantól kezdve élvezetes, könnyű még billentyűzettel is.
A grafika csodás mindent fullra tolva (még az élsimítást is bekapcsoltam) gyönyörűen futott. Sajnos a nextgen effektet nem lehet beállítani a demoban. Nem baj legalább nem ért negatív tapasztalat. Szinte tökéletesen bele éltem magam. Olyan élményem volt mint amikor a filmet (1. rész) néztem. A kambodzsai képsorok a kedvenc jeleneteim a filmben, illetve a nyitó képsorok. Hasonló a helyszín (nem tudom pontosan hogy hol játszódik a demo) a beleélés kiváló volt. A két kispisztoly is hű maradt az eredetihez és a filmhez is, kész élvezet volt lövöldözni velük, még ha csak a falat is lőttem akkor is. A célzás is frankó, az egyéni célzás is jó ötlet. Az első komoly fejtörőn kiakadtam. Egyszerűen álmomban sem gondoltam volna hogy képesek ilyen kreatív dolgot belevinni a fejlesztők ebbe a játékba. El sem tudom képzelni mi vár még rám...
Mikor megtudtam kb 2 éve a hivatalos Legend játék bejelentését, onnantól kezdve fenntartásokkal vártam a játékot. A tomb raider sorozaton nőttem fel, és sajnos az utolsó 2 rész teljesen elvette a kedvem még attól is hogy valami kis bizalmat fűzzek a Legend-hez. Még a demo-t is úgy szedtem le hogy majd kipróbálom valamikor ha lesz egy kis időm (igaz azt hozzá kell tennem hogy legutóbbi trailer felkavart rendesen, de láttunk már jól összevágott videót 100-at ami mégsem hozta azt a színvonalat amit elvártunk volna). Összességében nem is tudom mit mondhatnék még. Egy demo alapján nem akarom azt mondani hogy ez eddig a legjobb tps game amivel valha játszottam de a teljes verzió kijátszása után ez könnyen megeshet. Egy 100%-ig biztos. Lara visszanyerte régi önmagát és engem újra rabul ejtett mint régen.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Gabe-18
#175 Gabe-18 [386]
De elkapja,csak a melette lévő emelkedőről kell ugrani.

Aki tudja hogy nem tud semmit,az máris tud valamit.

Válasz erre

Előzmény: fax 2006.04.01. 22:39
fax
#174 fax [1525]
az 1. viszaemlékezéses résznél ahol dárdák vannak meg a haverümk bevan zárva elkéne kapni 1 kötrlet de nem kapja el

Válasz erre

VodevilX
#173 VodevilX [11345]
nálam mintha picit bugos lenne a hang
recsegést vélek hallani
viszont nem találtam semmi eax v hasonló cuccot amit kilőhetnék

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Niik
#172 Niik [34]
Ez nagyon király. Még azt is megcsinálták hogy vizes legyen a bőre

Válasz erre

ati2002
#171 ati2002 [5661]
Azért az túlzás, hogy bloom meg blur az egész nxtgen beállítással, mert az egész sokkal élesebb, kontrasztosabb, élethübb lesz tőle. Ég és föld a különbség. Az igaz, hogy úgy sokkal gépigényesebb, de én maradok a full pompánál, mégha 800x600ban kell is futtatnom.
Kép

És a különbség (nem én készítettem)

---

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 11:39
Devon
#170 Devon [84]
Hy!
Nemtudom ki hol tart, de ha valaki tudja hogy a fekete szörnyet hogy kell kiírtani, akkor az jó lenne mert már egy órája szenvedek. Levittem minimumra az életét, de mindig feltölti
_Oan 45%-nál lehetek_

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Válasz erre

Razor03
#169 Razor03 [14703]
OFF:

És ezt a beállítási lehetőséget hol találom meg? Mert már volt úgy hogy más fájlt fertőzöttnek vélt a NOD32 a gépemen. Hogy lehet a kivételek közé tenni ?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 19:08
mucius
#168 mucius [10106]
és legalább gamepaddal játszod?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 11:39
kEnAcE
#167 kEnAcE [9563]
Nem hibásan rakták fel. A trl.dat fájlt a Nod32 fertőzöttnek ítéli. Be kell tenni a kivételek közé, és akkor csak jelezni, fog, de nem rakja karanténba.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2006.04.01. 19:02
RAI*DEN
#166 RAI*DEN [3086]
Nekem lejött délre a gém és már 2- körül itthon voltam. Csak az a gond hogy hibásan rakták fel! És most nem jó!! Most szedem a reloaded-et.

Válasz erre

RAI*DEN
#165 RAI*DEN [3086]
Nekem lejött délre a gém és már 2- körül itthon voltam. Csak az a gond hogy hibásan rakták fel! És most nem jó!! Most szedem a reloaded-et

Válasz erre

UMPepe
#164 UMPepe [742]
Telepítés előtt ha jól emléxem 7,5 GB vagy 7,9 GB-t ír! Amúgy ti hol vagytok benne? Nekem eddig 42% van kész és Asszem Kazahsztán vagy hol a fenébe vagyok

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

VodevilX
#163 VodevilX [11345]
tudom csak tartottam magam a readme-hez
bár ha pontos akarok lenni valóban csak
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 12:28
fax
#162 fax [1525]
oké főnök értettem fönök

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.04.01. 14:28
Razor03
#161 Razor03 [14703]
1-6-ig a Core Design csinálta a részeket, eidos adta ki. 7-et a Crystal Dinamic kiszítette, amit szintén az eidos ad ki.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: fax 2006.04.01. 14:26
fax
#160 fax [1525]
téleg ezt ki is csinálta aszem má nem az eidos

Válasz erre

Előzmény: fax 2006.04.01. 14:23
fax
#159 fax [1525]
ja akko bocs az okoskodásért

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.04.01. 14:22
Razor03
#158 Razor03 [14703]
Cd-ről töltött be mindent.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: fax 2006.04.01. 14:20
fax
#157 fax [1525]
5 megát az érdekes

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.04.01. 14:19
Razor03
#156 Razor03 [14703]
"csak" . Anno a tomb raider 3 asszem 5 megát rakott fel...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 12:28
bodajoci
#155 bodajoci [4958]
Nemtom, nekem ez a konzolos irányítás ez nem jött be sosem Vhogy meg kéne szoknom, mert amúgy biztos faxa kis game. Ezért nem jáccottam sosem a splinter cellel. Eccerűen utálom, hogyha megállok, akkor az egér nem fordítja a szereplőt, csak a tájat. Nameg, hogy a visszagombra megfordul, és felém jön. Mért nem tud hátrálni??? Amúgy tényleg szép, biztos jobb, mint a fos 6-os, igaz azt is végigjáccottam volna, de annak megint egy hülye irányítása volt. Azt legalább át lehetett vmilyen szinten állítani a régebbi TR-ek mintájára, csak nagyon hülyén fordult, meg a kib@szott kamerát azt nem tudtam mexokni, hogy fordítva működött. Legalább lehetett volna átállítani.
Szal a lényeg, hogy mérnem térnek vissza az eredetihez, persze mai graffal, meg kibővített kezelhetőséggel. De az alap irányítást sztem minden öreg TR fan vissza fogja sírni, ugyanúgy, mint a 6-osnál.

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.01. 11:39
kEnAcE
#154 kEnAcE [9563]
Nem 10-et, csak 7GB-ot tesz fel.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.04.01. 12:18
kEnAcE
#153 kEnAcE [9563]
Nem. 1 DVD.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.04.01. 12:26
Barthezz
#152 Barthezz [54711]
Akkor 2 DVD-s a játék?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.04.01. 12:18
VodevilX
#151 VodevilX [11345]
hajnalban én is nyomtam egy órát és nekem is bejön
egyedüli bajom a pofátlan 10 giga HDD hely igénye ...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

kEnAcE
#150 kEnAcE [9563]
Nagyon jó a játék. Elismerésem. Gyönyörű a grafika. Gyönyörűek a tájak, kiváló az irányíthatóság. 1280x1024-ben 16xAF 4xFSAA mellet tökéletesen fut. A next generation effect beállítást nem ajánlom, mert meg se nyekken még 1024-ben sem. Bloom meg Blur az egész, mintha részeg lennél, persze lehet, hogy csak a VGA-m kevés már hozzá. Most játok 22%-nál és eddig tökéletesen meg vagyok elégedve. Izgalmas változatos akciódús. Más, mint az eddigi TR-ek, de sokkal közelebb áll az első négyhez, mint az utóbbi kettőt rakat szar.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat