28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam

Aryx
#1130 Aryx [4142]
Köszönöm az Assetto Corsát. A többit meghagyom a többieknek.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.03.26. 21:37
david139
#1129 david139 [18716]
Humble bundle maradvány:

Absolute Drift Zen Edition: 0FKPC-Q0RKY-7RRC0
Pacer: 070H0-XPRMD-Z9WZI
Assetto Corsa: 0BIHZ-EXIGD-0J3JQ
Monster Truck Championship: 0AWKT-4GC4P-EPBQW
KARTKRAFT: 0CN2P-HCYNZ-9ALI7

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

MattMatthew
#1128 MattMatthew [11920]
Ez drága lesz...

(Autumn sale gyakorlatilag a teljes wishlistemre...)

Man literally too angry to die

Válasz erre

david139
#1127 david139 [18716]
Epicen ingyenes az Elite Dangerous (tudom, van cikk róla, de azt lehet nem veszi észre mindenki)

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Sityi
#1126 Sityi [1641]
A játék telepítési mappájában kell legyen valahol (Steam\steamapps\common\operencia...)

Válasz erre

Előzmény: PanzerWolf 2020.09.15. 09:18
PanzerWolf
#1125 PanzerWolf [2139]
Megvettem steamen a Operencia: The Stolen Sun Explorer'S Editiont, és ott az van írva, hogy kapok 3db háttérképet, meg 13 db térképet.Ezeket hol találom meg a Steamen belül?

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Válasz erre

MattMatthew
#1124 MattMatthew [11920]
Pedig úgy reménykedem!
Ráadásul elspoilereztem magamnak, hogy a Trespasser végén sem lehet megölni azt az idegesítő elf taknyot... Na majd a DA4.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2020.06.05. 11:36
Shadowguard
#1123 Shadowguard [4579]
Én is pont ezen agyalok, csak nekem a teljes harmadik rész kimaradt Először a Denuvo miatt, mire meg azt feltörték már valahogy nem is érdekelt (pedig le is töltöttem).
De most lehet adok neki egy esélyt, hátha kellemesen csalódok. Csak megint fennáll a "Mikor lesz nekem erre időm?" kérdéskör

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2020.06.05. 07:14
davkar9
#1122 davkar9 [11521]
Nincs olyan verzió, ahol megúsznád az origint... Dobozos anno odaszóló kódot kapott, originről véve értelemszerűen originre települt, most meg steamen ugyanúgy origin kell hozzá. Descent és a jaws of hakkon felejthető, egyszer-kétszer végig lehet játszani, a trespasser viszont kötelező!

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2020.06.05. 07:14
Peace
#1121 Peace [28898]
Lesz az még 20 is! 5 óra játékidőért az még talán elmegy.....

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2020.06.05. 10:37
Creativ3Form
#1120 Creativ3Form [33872]
Az InstantGamingen pedig 34.99.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2020.06.05. 08:44
Peace
#1119 Peace [28898]
Júni 15-ig 39,59€ a RE3 remake.

Válasz erre

MattMatthew
#1118 MattMatthew [11920]
Napokban jutott eszembe, hogy a Descent és a Trespasser kimaradt, már az alapra sem emlékszem, ráadásul virágbolti volt. Viszont originen nem akaródzott megvenni, erre kijön steamen. Remek!

Man literally too angry to die

Válasz erre

davkar9
#1117 davkar9 [11521]
Fel-/visszakerült a maradék? EA katalógus jó kis CoD árakkal... Ha már egyszer ezt a hülye hiába-játszod-steamen-kell-a-mi-szar-kliensünk-is-hozzá módszer megy akkor nem lenne logikus valami szinkronizálás? Új játékos oké fizessen, de ami már megvan originen az nem kaphatna egy steames ikont is...?

Válasz erre

Razor03
#1116 Razor03 [14703]
Miért, azt steamen nem lehet megvenni?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2020.02.17. 00:03
david139
#1115 david139 [18716]
[off]
Letöltöttem a Spellbreak miatt az Epic Store-t, és csak szeretném megjegyezni, hogy hogy lehet egy ilyen kaliberű alkalmazás ilyen g*ci rusnya igénytelen bugos sz*rhalmaz Mint amikor kezdp webfejlesztő tanulja a CSS-t

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Peace
#1114 Peace [28898]
A szenyák direkt akkor árazták vissza az expansion pass-t, amikor már fészkelődtem, hogy megvenném. Na majd legközelebb.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2020.02.16. 21:09
ufodani
#1113 ufodani [17764]
Jó vétel igen. Viszont szempont, h a Sam's Story dlc-vel is tudj majd játszani. Szinte felér egy önálló játékkal, és nagyon

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2020.02.16. 21:09
Razor03
#1112 Razor03 [14703]
Egész jó áron van steamen a Metro Exodus!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Peace
#1111 Peace [28898]
Amiatt vettem meg a Logitech controllert. Ami meg is rohadt valamelyik dobozban szerintem.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2020.01.24. 22:26
Shadowguard
#1110 Shadowguard [4579]
Én a Sniper Elite 4 felé kacsintgatok most. Anno "virágboltit" próbáltam, tetszett.
Bár most van bőven mivel játszani, de végülis eláll. Azért megvárom mi lesz a maradék két tasakban, hátha nem csak zseton

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.01.24. 15:54
GustyX
#1109 GustyX [7048]
Én anno imádtam a DMC4-et, rengeteget toltam (amit ma nem tudnék, mert hiányzik valami...). Most is imádnám, azonban...basszák meg, hogy egy külön dash/dodge/evade/oldalrabukfenc gomb nincs a játékban. És az 5-ben sincs. A DmC-ben legalább van!!! Viszont egy push/pullhoz nyomni kell egyszerre 2+ gombot is. Nem jön be az ottani irányítás.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: Peace 2020.01.24. 21:05
Peace
#1108 Peace [28898]
Hmm...nem tudom mennyire tetszene. Mindenki dicsérte, de videók alapján nagyon nem az én világom. Megvan PS-en. Lehet egyszer majd meglesem, ha már tényleg nem lesz semmi más...

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.01.24. 15:54
Razor03
#1107 Razor03 [14703]
Senua egy 10-es

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

david139
#1106 david139 [18716]
Dmc 5 20 euro, bezsákoltam (lunar new year sale)

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Dilizs
#1105 Dilizs [3315]
Köszi! Vittem őket!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: szabolint 2019.12.10. 22:43
szabolint
#1104 szabolint [326]
Cities: Skylines

SPOILER
044CL-WLGC9-X3W27

Válasz erre

szabolint
#1103 szabolint [326]
Cities in Motion

SPOILER
0TRP4-WA2H2-QNWLJ

Válasz erre

Sityi
#1102 Sityi [1641]
Béta óta használom. Egy régóta fennálló problémámat megoldotta: a dinamikus csoportosítást-rendezést. Így szépen felülre tudom rakni, mi van aktuálisan telepítve, és keresni is tudok a teljes könyvtáramban, ha épp valami olyan kell, ami nincs a gépen - és nem kell nézetet váltanom, mint régen. Szóval jóság részemről.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2019.10.31. 10:24
davkar9
#1101 davkar9 [11521]
Új library hogy tetszik? Nekem annyira nem jön be, a régi játékok oldalt jobban átláttam. Lista is megnyúlt az ikonokkal és a kis réssel a címek között. Az activity rendezés viszont tetszik. Évekre visszabontja, hogy mi mikor lett megvéve/hozzáadva.

Válasz erre

GustyX
#1100 GustyX [7048]
Tárgytalan.
De azért b*ssza meg az offisöl GYIK (és éljen a gyakorikerdesek.hu!), hogy sehol sem kezdik azzal, amivel kellene.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2019.05.11. 22:30
GustyX
#1099 GustyX [7048]
Családi könyvtármegosztás hogyan működik? Haverommal megosztottam a könyvtáram, neki működik, elméletileg ő is velem, de én nem látom az ő könyvtárát, pedig jól csináltunk mindent.
.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Dilizs
#1098 Dilizs [3315]
Igen ez természetesen nekem is eszembe jutott. Csak elfelejtettem végül szerkeszteni a hszt. Természetesen ha csak egy vinyó/ partició van, akkor csak így oldhatja meg.

Nekem már ezer éve mind2 500 gigás vinyó ketté van szedve. Lehet hogy jobb lenne egyben, csak lusta vagyok újrahúzni az egész gépet.

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2018.03.17. 15:02
Sityi
#1097 Sityi [1641]
@phantommy:
Ha a Fájlkezelőben ki vannak kapcsolva a kiterjesztések (helytelenül), akkor igen, elvileg az lesz az. A játékmentéseid általában máshol vannak, de amik itt (leginkább a userdata mappában) vannak, azok is túlélik.

@Dilizs:
Ha csak 1 meghajtója és azon 1 partíciója van, akkor mégis hová máshová rakná? Ma már szétpartícionálni szerintem nagyon nem éri meg, mert többet szívhat vele az ember, mint amennyit nyer (gondolok itt elsősorban a WinSxS mappa fantasztikus hízékonyságára).

Válasz erre

Dilizs
#1096 Dilizs [3315]
Szia.

C meghajtóra én semmiképp nem telepíteném!

A játékoknak meg lehet adni, hogy hova települjenek.

Én rendszer telepítés előtt átszoktam helyezni a steam/steamapps/common mappából a játékokat egy másik könyvtárba.

Majd miután feltelepítettem a steamet, beállítom a játékok helyét. Majd ez után a korábban áthelyezett játék mappákat visszahelyezem a játékoknak szánt új helyre. Majd amikor éppen valamelyikkel játszani akarok steamben jobb klikk az adott játékra, tulajdonságok, jelyi fájlok majd helyi fájlok épségének ellenőrzése. Így nem kell megint letöltenie az egész játékot, csak ha valami hiányzik neki. Pár perces művelet.

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2018.03.17. 08:42
phantommy
#1095 phantommy [197]
Köszi! Vagyis, a Steam mappát kiteszem simán a C-re. Ilyet, hogy "Steam.exe" nem látok. Van Steam logós, "Steam" nevű fájl (gondolom, ez lesz az), illetve logó nélküli "Steam.exe.old".

Az új helyen duplakatt az exe-re és onnantól minden megy a maga útján...? Ha sikerrel járok, ezzel vajon a megkezdett játékok tovább játszhatóak? (A "nem érzékeny a mozgatásokra" ezt jelenti?)

Ha továbbra is fennáll, akkor meg lehet próbálni GustyX javaslatát. Van uninstall ikon, arra katt, vagy egész Steam mappa delete?

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2018.02.26. 09:00
ivanova36
#1094 ivanova36 [1321]
Kezd nem tetszeni a Steam hozzáállása a dolgokhoz. Lehet nem őket kellene okolnom érte, meg van refund is ami ráadásul rendben üzemel is, de az hogy a napokban folyamatosan vissza kellett váltanom játékokat az nem jó trend.

Bezsákoltam a Haegemoniát, noha megvan eredetiben, macerás patchet vadászni hozzá, és lehet a cd-t is lassabban találom meg, mint ahogy a steamről lejönne. 5€. Bőven ér ennyit. Bezsákolva, letöltve, elindul, második küldetés közben kifagy. Hja, hogy w10 alatt berhelni kell, külső oldalról patchel, remek. Steam egy árva szót sem szólt róla, csak levette a 30%-ot. Ment a refund.
Bezsákolnám a Battlezone 2-t, de előtte nézem a fórumot, kell-e berhelni ahogy a Haegemonia esetében kellett volna. Azt nem, de bugokkal van tele. Akkor kimarad ez is. De ettől még ott virít és tolja az orrom alá a főoldalán hogy vegyem meg.
Bezsákolom a Forged Battalion-t. Nem ezt vártam, visszatéríttetem. Továbbra is nyomja az orrom alá, hogy vegyem meg. Rise of Industry, ugyanez.

Az hogy az uninstallt free to play játékaimat nem jegyzi meg sehol, az is problémás. 21 században külön kell vezetnem, melyik f2p játékban van haladásom, hogy ha akarom folytatni, emlékezzek a nevére mert a steam nem jegyzi meg, a játékaim közül meg kiszedi. Max a kívánságlistán hagyja rajta. Persze, át lehetne állítani rejtettre azokat és akkor ott megjegyzi, de hihetetlen hogy ennyire fapados ez a része.

Válasz erre

Sityi
#1093 Sityi [1641]
Drasztikus, de felesleges lépés. Ha csak a steam.exe marad meg, már onnan képes újraépíteni magát. Plusz nem érzékeny a mozgatásokra, mert helyre tudja tenni magát - és a játékokat is.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2018.02.25. 21:34
GustyX
#1092 GustyX [7048]
Én személy szerint letörölném mindenestül a steamet, steames játékokat és újraraknék mindent. Persze ha nem kell sok mindent ismételten letölteni és gyors/vagy gyors interneted van.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2018.02.25. 17:34
Sityi
#1091 Sityi [1641]
Program Files mappába azért nem érdemes pakolni a Steamet (és amúgy játékokat se), mert az egy speciális, védett mappa a Windows rendszeren belül. Mozgasd ki simán a C:\-re, majd onnan indítsd el a steam.exe fájlt. Ő majd szépen rendberakja magát és a játékokat is (ezzel elképzelhető, hogy elszüttyög egy darabig).

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2018.02.25. 17:34
phantommy
#1090 phantommy [197]
Szia! Nagyon köszi! A felhasználónevem nem tartalmaz ékezetet, sem spéci karaktert. De..., hoppácska! A Program Files (x86)-ban van a Steam. Ez lehet a baj.

Mit csináljak? Hogy kell átpakolni a Steam-et máshová? Hogyan érinti ez az épp játszott játékokat?

Újra kérdezni csak 10 nap után tudok. Külföldön élek és csak VPN-nel tudok belépni a fórumba (más VPN-jét használom, csak ez működik, stb, stb... hosszú), viszont fórum szövegeket olvasni anélkül is tudok, csak kérdezni nem. Köszi.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2018.02.25. 15:10
Sityi
#1089 Sityi [1641]
Hova van telepítve a Steam? Ugye nem a Program Files mappába? A felhasználóneved ugye nem tartalmaz ékezetet vagy más speciális karaktert?
Ha a fentiek egyike sem igaz rád, akkor a jelek szerint valami komolyabb rendszerproblémád lehet. Egy Windows újratelepítés lehet a legegyszerűbb megoldás a számodra, mivel nagyon kevés infó van a pontos hibáról.

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2018.02.23. 07:51
phantommy
#1088 phantommy [197]
Sziasztok!

Nagyon sok játék nem indul letöltés után. Kikapcs-bekapcs, offline mód, újrainstallálás: semmi sem segít. Legtöbb esetben hibaüzenet sem jön (mint párszor, hogy dll hiányzik, vagy az exe fájlt letörlődik). Indítanám a játékot, kiírja, hogy fut..., aztán semmi.

Ami tök új, ezt írtam az Eurotruck Simulator 2-nél, hogy ott a legutóbbi DLC (Viva la France) nem indult, holott korábbi DLC-k elindultak. Újrainstalláltam az egészet, akkor sem jelent meg a francia DLC.

Mondjuk a dobozos Van Helsing sem indult, vagyis nemcsak Steam-es játékoknál van bajom.

Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni szerintetek?!

Válasz erre

ufodani
#1087 ufodani [17764]
Itt is megy.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2017.11.07. 07:37
Trufa
#1086 Trufa [529]
Nekem megy.

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2017.11.07. 07:37
GustyX
#1085 GustyX [7048]
Origin másnak véletlen nem szarakodik?
Tegnap be akartam jelentkezni, de nem tudok, sem email címmel, sem ID-vel.
Annyi a bajom, hogy nem tudom melyik email címmel vagyok regisztrálva az Originhez kettő közül, de jelszó visszaállításhoz sem kaptam semmilyen emailt egyik lehetséges mail címemre se, pedig A vagy B a cím.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Madrac
#1084 Madrac [4264]
Rákeresve úgy néz ki valami Maleware szereti álcázásnak használni.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2017.08.10. 19:12
phantommy
#1083 phantommy [197]
Esküszöm, leírom, ha sikerül megoldanom. Ha Te találod meg először a megoldást, Te küldd el nekem, légyszi'!

Nem tudom, ehhez kapcsolódik-e, de a Steam áruháza sem jön már be. A már letöltött játékok futnak, újat nem tudok letölteni. Sőt, dobozosat sem sikerült. A Lavasoft programot nem találom a gépen.

Válasz erre

Előzmény: Bumburnyák 2017.08.04. 19:08
Bumburnyák
#1082 Bumburnyák [1]
Nekem is ez a problémám. Ha sikerült megoldanod, leírnád hogyan? Köszönöm.

Válasz erre

Előzmény: phantommy 2017.07.23. 07:35
phantommy
#1081 phantommy [197]
Sziasztok! Azt az üzenetet küldi a Steam indításkor, hogy a LavasoftTCPService.dll inkompatibilis verzióját fedezte fel és ennek a szoftvernek az eltávolítását vagy felújítását javasolják, ha összeomlást tapasztalok játékok futtatásakor. Már egyre kevesebb játék indul (semmi hibaüzenet), valószínűleg ez lehet a probléma. A Steam Community fórumban az eltávolítást javasolták. De merjem eltávolítani? Hiszen ez egy spyware/malware detection program.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat