Megvettem steamen a Operencia: The Stolen Sun Explorer'S Editiont, és ott az van írva, hogy kapok 3db háttérképet, meg 13 db térképet.Ezeket hol találom meg a Steamen belül?
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
Én is pont ezen agyalok, csak nekem a teljes harmadik rész kimaradt Először a Denuvo miatt, mire meg azt feltörték már valahogy nem is érdekelt (pedig le is töltöttem).
De most lehet adok neki egy esélyt, hátha kellemesen csalódok. Csak megint fennáll a "Mikor lesz nekem erre időm?" kérdéskör
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Nincs olyan verzió, ahol megúsznád az origint... Dobozos anno odaszóló kódot kapott, originről véve értelemszerűen originre települt, most meg steamen ugyanúgy origin kell hozzá. Descent és a jaws of hakkon felejthető, egyszer-kétszer végig lehet játszani, a trespasser viszont kötelező!
Napokban jutott eszembe, hogy a Descent és a Trespasser kimaradt, már az alapra sem emlékszem, ráadásul virágbolti volt. Viszont originen nem akaródzott megvenni, erre kijön steamen. Remek!
Fel-/visszakerült a maradék? EA katalógus jó kis CoD árakkal... Ha már egyszer ezt a hülye hiába-játszod-steamen-kell-a-mi-szar-kliensünk-is-hozzá módszer megy akkor nem lenne logikus valami szinkronizálás? Új játékos oké fizessen, de ami már megvan originen az nem kaphatna egy steames ikont is...?
[off]
Letöltöttem a Spellbreak miatt az Epic Store-t, és csak szeretném megjegyezni, hogy hogy lehet egy ilyen kaliberű alkalmazás ilyen g*ci rusnya igénytelen bugos sz*rhalmaz Mint amikor kezdp webfejlesztő tanulja a CSS-t
I wish I could have known about the view from halfway down
Én a Sniper Elite 4 felé kacsintgatok most. Anno "virágboltit" próbáltam, tetszett.
Bár most van bőven mivel játszani, de végülis eláll. Azért megvárom mi lesz a maradék két tasakban, hátha nem csak zseton
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Én anno imádtam a DMC4-et, rengeteget toltam (amit ma nem tudnék, mert hiányzik valami...). Most is imádnám, azonban...basszák meg, hogy egy külön dash/dodge/evade/oldalrabukfenc gomb nincs a játékban. És az 5-ben sincs. A DmC-ben legalább van!!! Viszont egy push/pullhoz nyomni kell egyszerre 2+ gombot is. Nem jön be az ottani irányítás.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Hmm...nem tudom mennyire tetszene. Mindenki dicsérte, de videók alapján nagyon nem az én világom. Megvan PS-en. Lehet egyszer majd meglesem, ha már tényleg nem lesz semmi más...
Béta óta használom. Egy régóta fennálló problémámat megoldotta: a dinamikus csoportosítást-rendezést. Így szépen felülre tudom rakni, mi van aktuálisan telepítve, és keresni is tudok a teljes könyvtáramban, ha épp valami olyan kell, ami nincs a gépen - és nem kell nézetet váltanom, mint régen. Szóval jóság részemről.
Új library hogy tetszik? Nekem annyira nem jön be, a régi játékok oldalt jobban átláttam. Lista is megnyúlt az ikonokkal és a kis réssel a címek között. Az activity rendezés viszont tetszik. Évekre visszabontja, hogy mi mikor lett megvéve/hozzáadva.
Családi könyvtármegosztás hogyan működik? Haverommal megosztottam a könyvtáram, neki működik, elméletileg ő is velem, de én nem látom az ő könyvtárát, pedig jól csináltunk mindent.
.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Igen ez természetesen nekem is eszembe jutott. Csak elfelejtettem végül szerkeszteni a hszt. Természetesen ha csak egy vinyó/ partició van, akkor csak így oldhatja meg.
Nekem már ezer éve mind2 500 gigás vinyó ketté van szedve. Lehet hogy jobb lenne egyben, csak lusta vagyok újrahúzni az egész gépet.
@phantommy:
Ha a Fájlkezelőben ki vannak kapcsolva a kiterjesztések (helytelenül), akkor igen, elvileg az lesz az. A játékmentéseid általában máshol vannak, de amik itt (leginkább a userdata mappában) vannak, azok is túlélik.
@Dilizs:
Ha csak 1 meghajtója és azon 1 partíciója van, akkor mégis hová máshová rakná? Ma már szétpartícionálni szerintem nagyon nem éri meg, mert többet szívhat vele az ember, mint amennyit nyer (gondolok itt elsősorban a WinSxS mappa fantasztikus hízékonyságára).
A játékoknak meg lehet adni, hogy hova települjenek.
Én rendszer telepítés előtt átszoktam helyezni a steam/steamapps/common mappából a játékokat egy másik könyvtárba.
Majd miután feltelepítettem a steamet, beállítom a játékok helyét. Majd ez után a korábban áthelyezett játék mappákat visszahelyezem a játékoknak szánt új helyre. Majd amikor éppen valamelyikkel játszani akarok steamben jobb klikk az adott játékra, tulajdonságok, jelyi fájlok majd helyi fájlok épségének ellenőrzése. Így nem kell megint letöltenie az egész játékot, csak ha valami hiányzik neki. Pár perces művelet.
Köszi! Vagyis, a Steam mappát kiteszem simán a C-re. Ilyet, hogy "Steam.exe" nem látok. Van Steam logós, "Steam" nevű fájl (gondolom, ez lesz az), illetve logó nélküli "Steam.exe.old".
Az új helyen duplakatt az exe-re és onnantól minden megy a maga útján...? Ha sikerrel járok, ezzel vajon a megkezdett játékok tovább játszhatóak? (A "nem érzékeny a mozgatásokra" ezt jelenti?)
Ha továbbra is fennáll, akkor meg lehet próbálni GustyX javaslatát. Van uninstall ikon, arra katt, vagy egész Steam mappa delete?
Kezd nem tetszeni a Steam hozzáállása a dolgokhoz. Lehet nem őket kellene okolnom érte, meg van refund is ami ráadásul rendben üzemel is, de az hogy a napokban folyamatosan vissza kellett váltanom játékokat az nem jó trend.
Bezsákoltam a Haegemoniát, noha megvan eredetiben, macerás patchet vadászni hozzá, és lehet a cd-t is lassabban találom meg, mint ahogy a steamről lejönne. 5€. Bőven ér ennyit. Bezsákolva, letöltve, elindul, második küldetés közben kifagy. Hja, hogy w10 alatt berhelni kell, külső oldalról patchel, remek. Steam egy árva szót sem szólt róla, csak levette a 30%-ot. Ment a refund.
Bezsákolnám a Battlezone 2-t, de előtte nézem a fórumot, kell-e berhelni ahogy a Haegemonia esetében kellett volna. Azt nem, de bugokkal van tele. Akkor kimarad ez is. De ettől még ott virít és tolja az orrom alá a főoldalán hogy vegyem meg.
Bezsákolom a Forged Battalion-t. Nem ezt vártam, visszatéríttetem. Továbbra is nyomja az orrom alá, hogy vegyem meg. Rise of Industry, ugyanez.
Az hogy az uninstallt free to play játékaimat nem jegyzi meg sehol, az is problémás. 21 században külön kell vezetnem, melyik f2p játékban van haladásom, hogy ha akarom folytatni, emlékezzek a nevére mert a steam nem jegyzi meg, a játékaim közül meg kiszedi. Max a kívánságlistán hagyja rajta. Persze, át lehetne állítani rejtettre azokat és akkor ott megjegyzi, de hihetetlen hogy ennyire fapados ez a része.
Drasztikus, de felesleges lépés. Ha csak a steam.exe marad meg, már onnan képes újraépíteni magát. Plusz nem érzékeny a mozgatásokra, mert helyre tudja tenni magát - és a játékokat is.
Én személy szerint letörölném mindenestül a steamet, steames játékokat és újraraknék mindent. Persze ha nem kell sok mindent ismételten letölteni és gyors/vagy gyors interneted van.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Program Files mappába azért nem érdemes pakolni a Steamet (és amúgy játékokat se), mert az egy speciális, védett mappa a Windows rendszeren belül. Mozgasd ki simán a C:\-re, majd onnan indítsd el a steam.exe fájlt. Ő majd szépen rendberakja magát és a játékokat is (ezzel elképzelhető, hogy elszüttyög egy darabig).
Szia! Nagyon köszi! A felhasználónevem nem tartalmaz ékezetet, sem spéci karaktert. De..., hoppácska! A Program Files (x86)-ban van a Steam. Ez lehet a baj.
Mit csináljak? Hogy kell átpakolni a Steam-et máshová? Hogyan érinti ez az épp játszott játékokat?
Újra kérdezni csak 10 nap után tudok. Külföldön élek és csak VPN-nel tudok belépni a fórumba (más VPN-jét használom, csak ez működik, stb, stb... hosszú), viszont fórum szövegeket olvasni anélkül is tudok, csak kérdezni nem. Köszi.
Hova van telepítve a Steam? Ugye nem a Program Files mappába? A felhasználóneved ugye nem tartalmaz ékezetet vagy más speciális karaktert?
Ha a fentiek egyike sem igaz rád, akkor a jelek szerint valami komolyabb rendszerproblémád lehet. Egy Windows újratelepítés lehet a legegyszerűbb megoldás a számodra, mivel nagyon kevés infó van a pontos hibáról.
Nagyon sok játék nem indul letöltés után. Kikapcs-bekapcs, offline mód, újrainstallálás: semmi sem segít. Legtöbb esetben hibaüzenet sem jön (mint párszor, hogy dll hiányzik, vagy az exe fájlt letörlődik). Indítanám a játékot, kiírja, hogy fut..., aztán semmi.
Ami tök új, ezt írtam az Eurotruck Simulator 2-nél, hogy ott a legutóbbi DLC (Viva la France) nem indult, holott korábbi DLC-k elindultak. Újrainstalláltam az egészet, akkor sem jelent meg a francia DLC.
Mondjuk a dobozos Van Helsing sem indult, vagyis nemcsak Steam-es játékoknál van bajom.
Origin másnak véletlen nem szarakodik?
Tegnap be akartam jelentkezni, de nem tudok, sem email címmel, sem ID-vel.
Annyi a bajom, hogy nem tudom melyik email címmel vagyok regisztrálva az Originhez kettő közül, de jelszó visszaállításhoz sem kaptam semmilyen emailt egyik lehetséges mail címemre se, pedig A vagy B a cím.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Esküszöm, leírom, ha sikerül megoldanom. Ha Te találod meg először a megoldást, Te küldd el nekem, légyszi'!
Nem tudom, ehhez kapcsolódik-e, de a Steam áruháza sem jön már be. A már letöltött játékok futnak, újat nem tudok letölteni. Sőt, dobozosat sem sikerült. A Lavasoft programot nem találom a gépen.
Sziasztok! Azt az üzenetet küldi a Steam indításkor, hogy a LavasoftTCPService.dll inkompatibilis verzióját fedezte fel és ennek a szoftvernek az eltávolítását vagy felújítását javasolják, ha összeomlást tapasztalok játékok futtatásakor. Már egyre kevesebb játék indul (semmi hibaüzenet), valószínűleg ez lehet a probléma. A Steam Community fórumban az eltávolítást javasolták. De merjem eltávolítani? Hiszen ez egy spyware/malware detection program.