A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Battlefield 3
I wish I could have known about the view from halfway down
A kibaszás társas játék, sose feledd.
I wish I could have known about the view from halfway down
I wish I could have known about the view from halfway down
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
I wish I could have known about the view from halfway down
Jön a tank, ki kéne lőni, heli letarolt pár csapattagot előttünk, le kéne szedni. Neeem, futunk tovább mindenfelé, mint a fejetlen csirkék.
Supporttal a m27est húzom. Hogy ez milyen szeszélyes egy dög. Egyszer 150 m-ről fejest ad, máskor meg hatótávon belül az ellenre célozva simán körbelövi. Folyamatosan nyomva tartva vagy sorozatban, ennek mindegy.
), és a győzelem azon múlik.
- Persze, hogy kell bele, ha reaktív páncél van rajta, vagy szemből lövöd, neki meg van javítósa.
Tankba három rakéta kell, ha reaktívos (hátulról). És az a noskilles nyomorék biztos a fedezék miatt lő le, vagy talán nem kellene egyedül gyalog nekimenni a tanknak?
- Fantasztikus kiegészítők?
Ember, minden scope ami nagyít, növeli a visszarúgást is, és pontatlan lesz tőle a fegyver, ergo ha nem sniperezni akarsz, nem kell. A foregrip és a heavy barrel az, ami tényleg kell, de ezeket hamar ki lehet unlockolni minden fegyverhez.
- Szar hitreg mindig a bf védjegye volt...
- no explosives.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Sniperek közül mindegyik azonnal öl fejre. A kibaszás társas játék, sose feledd.
A tankhoz: igaz, csak sajnos amikor én ülök a tankban, akkor nem

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Na meg mire odaér a töltényem addigra vége a körnek 
I wish I could have known about the view from halfway down


Pár hülye eldob egy két gránátot de ki is bannolják őket.Ja és HC!
Egyébként itt automatikusan bannolja ki az embereket ilyen esetben a gép vagy egy admin rugdossa ki egyenként? Engem is kibannoltak Mortal miatt egy olyan szereveren aminek a nevében benne van "All weapons allowed"
. Meg kell keresnem valakit a feloldás miatt vagy lejár egy idő után a bann.
- A légi járműveket megfelelő felszereléssel (joystick pl), olyan könnyen és hatékonyan lehet irányítani, hogy egyrészt lelőhetetlenek, másrészt a gyalogosokat is célzott géppuskákkal tudják lőni. Ha van a pályán egy lvl-100-as repülős, a másik csapatnak vége, mert nem tudsz érvényesülni. Nem, nem tudod lelőni a repülőt, mert elhárítózik, kikerüli a rakétát, illetve gyorsabban szúr ki és lő le téged. Valami G-erő szimulálás kellene, hogy gyors fordulónál sötétedik a kép, vagy a repülős ne lássa a spotokat, vagy valami, hogy ne legyen ennyire kedvromboló egy ellenséges repülős.
- A conquesteken a tankok röhejesek. Egyrészt kell bele 6-7 rakéta, másrészről rálősz, kiszúr, oneshottol, majd kiugrik is megszereli. Borzasztóan frusztráló, amikor egy noskilles kis nyomorék fedezéken keresztül lelő tankkal, te pedig semmit nem tehetsz, mert amint meghaltál, megszereli a gépet.
- A lvl 100-asok a lvl-1esek ellen olyanok, mintha WoWban én is lvl 90-esként lvl 10-esek ellen BGznék. Fantasztikus kiegészítőkkel felszerelt csodafegyverek, én meg mint Dávid a pusztában egy parittyával, de abban is kő helyett csak kecskeszar van kb.
- Sokszor megfigyeltem, hogy valakit 5-6x is meglövök (nem rá, meg, mivel látni az x-et), és fut tovább, rám fordul, és puff megöl. Kiábrándító.
- És végül: Aki azt kitalálta, hogy az RPG-vel lehessen playerre lőni, azt én tényleg meglőném RPG-vel. A fent említett Metro Rush módja szinte megnyerhetetlen Attackerként a folyamatos RPG-zés miatt.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Meg eleve maxon használom
Bevallom, jobban élveztem a CoD-ot is multiban ennél. A single player meg összehasonlíthatatlanul jobb ott
A Métro tetszett, amíg nem alakult át RPG/gránát háborúvá

I wish I could have known about the view from halfway down
Amúgy a repülőnél az a titok, hogy iszonyatosan be kell lassítani a kanyarok előtt, és úgy sokkal kisebb ívben tudsz menni vele.
Rushból menj Metróra, ott nincs jármű. Viszont kempelős nagyon.
Egyébként kiemelkedő tényleg nincs benne. Jobb, mint a többi, piacon levő MMOFPS. Ilyen kód, meg moha, meg társai abszolút nullák, a Bf-ben ezek be vannak építve a Domination pályákon.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
A rush sokszor élvezetesebb, de mikor egy tank mellé spawnolsz, ami egyből lelő, az szar. Vagy amikor egy helikopter van olyan magasan, hogy nem lehet elérni rakétavetővel, viszont ő folyamatosan a spawn pontot lövi, az is szar.
Nem látok semmi kiemelkedőt ebben a játékban, ami miatt ilyen népszerűnek kellene lennie, csak az elődjeit, viszont rengetek dolog szörnyű benne
Inkább tolom a BC2-t...I wish I could have known about the view from halfway down
Függőlegesen nem tudsz olyan kis ívben kanyarodni amúgy sem, ha pedig helyben megforduló gépeket látsz, csak tedd magad túl rajtuk, azoknak _nagyon_ drága joystickkal megy a móka.
A Rush pedig iszonyatos lutri, szerintem sokszor élvezetesebb, mint a Conquest. Cq-ból érdemes egyébként 32-es pályákra menni, ha Cq Largera mész, az már 64, de legalább 48 emberes szerver kell legyen.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
I wish I could have known about the view from halfway down
Ma mentem 2-3 egész kellemes rush kört is, az ilyen meccsek azért megmentik a játékot. Nagyon remélem, hogy a 4 csak ilyenekből áll majd.
A 4-ben nagyon remélem, hogy 1000 pontot ér majd a spotolás. Úgysem használják, nem lenne baj belőle.


I wish I could have known about the view from halfway down
A kibaszás társas játék, sose feledd.
I wish I could have known about the view from halfway down
Amennyiben még nincs meg neked a BF3: Close Quarters, akkor most INGYEN A TIED LEHET!
Ehhez nem kell mást tenned, csak lépj be Originbe, a Termékkód aktiválása menüponthoz pedig írd be, hogy BF3E3. Az akció természetesen PS3-on és Xbox 360-on is érvényes, a kiegészítőcsomag ezeken a rendszereken is ingyenesen letölthető.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
www.bako.mlap.hu

Elindítod a SP/MP-t és ott ESC, Options.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
A kibaszás társas játék, sose feledd.
www.bako.mlap.hu
Milyen opciókra gondolsz?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
www.bako.mlap.hu
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
És 2 C4 elég reaktiv esetén is.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
A rush ezzel a bombatelepítéssel szintén jól sikerült, illetve meglepő módon sokszor megyek TDM-re "CoD-ozni" (nem mellesleg úgy húzza a pontjaidat, mint a disznó.)
A Gun master-t próbáltam még, de nem tetszik, pedig a CS:GO-ban bejött.
Amúgy 1-2 ismerős arcot mintha láttam volna a minap Metro-n, Enforcer biztos fent volt.
Szerk.: az is az év vicce, hogy 4 C4-es kell egy szaros tank felrobbantásához.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Mi a nicked?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
scavenger: ha a bf cod volna. Ötlet végül is nem rossz, 24-max 32es szerveren egész élvezhető, most fordítottunk 100as hátrányból.
Lehet az assignment megszerzése után is visszanézek még erre.
tank superiority: ebbe csak bele kellett tanulni, miután kitapasztaltam a távolságokat csak úgy hullottak a tankok. Még csak egyet mentem, egyelőre a nem rossz kategória.
air sup: hát ez 24re van méretezve (elsőre 32esre ültem, hát folyamatosan kattognom kellett a deployra). Pedig 64fősön ez micsoda jó kis káosz lenne. Így csak nonstop hőkövetős rakétázás, hc jetes arcok meg gépágyúval is aratnak. Zászlók miatt jól lehet húzni a jet fejlesztéseket.
Endgamebe van belebuzulva mindenki, amennyit láttam a pályáiból azok egész bejöttek, idővel ezeket is ki lehet majd tanulni. Mentem egy CQ-it is, a szakadozó falakkal elsőre poénnak tűnik.
AC-130 és az mobile artillery melyik pályákon/játékmódban érhető el?
), 80 pontos lemaradásból fordítani conquestben, negyed órás állóháború metro közepén, tudjátok miről beszélek.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Kis szerencsével a 4. rész a 2142-höz hasonlóan más korba helyezi a csatát, és akkor hosszabb lesz a szavatossága. Amúgy a 2142-t sem értem, tök jó lett, mégis negyed annyi idő alatt megdöglött, mint a 2. rész.Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Viszont max. egy évet tudsz vele játszani szerintem, bf4-nél ez úgy ki fog ürülni, mint a pinty. Publikolni viszont tökéletes játék.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Földieket szoktam riogatni. Mondjuk úgy lenne jó, ha mindenki spotolna mert pl kharg islanden? (amikor az amcsik hajóról kezdenek, oroszok meg a kanyarban) a felhők közül nem mindig olyan egyszerű kiszúrni a homokban a tankot az én beállításaimmal.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
