
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed : Underground
Csak egy pill.
Porker vagyok murahhahha!!!

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
nem 7.fokozat, hanem hány felváltásból, mennyi volt perfect.



"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
Most nyomtam újra a gémet(offline) ráhangolódva a második részre;
Mentem egy bonuscar-os drag-et(lostprophets, meg rob zombifélékkel) és a végén a staticsban azt írja az egyik ellenfélnek(S200), hogy Perfect Shift 5/7.
Ilyen tényleg létezik vagy bug?
"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
a villamos tökéletes, de ha elég kreatív vagy, bárhol ki lehet lökni
Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.









tényleg jöhet a 2. rész

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
Hova rakja a NFS Underground Save-t Helyileg Win2k !!!
És mért akad ki 3 kör után ???



3003478 millió stiluspont 74654 pénz a bankban összesen 1600 mérföldet csináltam egész játék alatt 36% pontosággal a legnagyobb faralás amit csináltam az 38654 volt a legmagasabb pontszámom driftben 160456 dragben a legjobb időm 20.86 a legmagasabb sebbeség 388.69 km/h Mazda Rx 7-ssel a 27 magazinból 20 megvan
a pályákat hol easy hol medium szintem vittem megpróbáltam hardon de az már túl sok volt nekem azért egyszer sikerült nyernem hardon akkor is skyline-nal
na szóval jöhet a második rész !!!!!
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
Itt találtam...már régebben kerestem googlen de ezt az oldalt nem találtam
pedig írd be a google-be, hogy nfs underground save.
Csak ki hoz valamit...
"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
azért szeretném a mentéseket elkérni,mert a neten szeretnék játszani vele...És nem akarom még1x végig nyomni...
gondolom az 1.4 pecs kell hozzá...ok...aztán AllSeeingEye, vagy pedig a játékon belül lehet?...köszi előre is...azért ha gondolod...elkülthetnéd a save fájlaidat


4800+ X2 / 2*1024 / 2*7800 GTX / 4*250 GB Samsung/
Vki eltudná küldeni az nfsu mentését?
Hogy fel legyen törve minden...már 2x végig nyomtam,csak azota volt format....nincs kedvem még 1x
pls...
előre is thx
Te egy csöppet halucinálsz nem?..
...csak mert in nem fikáztam le aki most játszik az NFSU-val, hanem azt mondtam, hogy már szinte senki nem játszik már vele....de olvasni tudni kell....
Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************
Gery:Nekem olyan a PLAY cd-m, amin van egy deviance mappa, abban van egy kódgeneráló progi.Nektek nincs ilyen?
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
De amúgy tanulj meg olvasni mert azt írtam hogy szinte senki nem játszik már vele. Ennek a játéknak olyan 2003.Dec - 2004.febr. volt a tetőpontja. Azután mindenki letette, mert egyhangú egy idő után. Online még változatos, de hallottam vagy 2 hónappal ezelőtt valakitől hogy tök üresek a szerverek, mert már senki nem nyomja.

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************
Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************
Isten Hozott A Földi Pokolban
van valakinek olyan magyarosítás hogy a beszéd is magyar?
Isten Hozott A Földi Pokolban

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
G288-8B7P-G7A6-GDL4-UDEV
vagy
4WTB-NGW3-2E48-J44S-WDEV
vagy
SG4L-RKQ8-SYNS-92SU-4DEV
Valamelyikkel biztos fog menni!
Isten Hozott A Földi Pokolban

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************
Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************
Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

go everywhere,do everything...
Feltettem az Onlie Patch, az Internetre már tudok vele csatlakozni,de elméletileg tudnom kellene választanom hogy az Internetre akarok menni vagy csak LAN-ban akarok játszani.
Na, azt a választási lehetőséget nem tudom sehogy sem megtalálni!
Kösz!!
NFSU Online
Fefe5:A PLAY ONLINE-ban próbáltad már?
Hétvégén megtudom kérdezni egyik haveromtól talán ő tudja.
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Isten Hozott A Földi Pokolban
Nekem az lenne a problémám, hogy leszedtem egy lan programot, amivel elméletileg lehetne helyi hálózaton játszani. Elindítom a server cuccot amivel a szervert lehet létrehozni vagy mi, a másik gépen a client fájlban csatlakozom az ip-re. De a játékban foggalmam sincs hol lehet lan játékot elindítani. Tudna nekem segíteni valaki, aki leírna hogyan is lehet lanozni az undergroundban?



Készülj fel a legrosszabbra, így nem érhet meglepetés!
Isten Hozott A Földi Pokolban
már nagyon rég játszottam vele... a 2-t de várom már, a kormányt már teljesen belepte a por 
valami ASUS izé, nemtom...
Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
Isten Hozott A Földi Pokolban

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

valami ASUS izé, nemtom...





Abit IS-7, P4 2.5 A, 512 dual ddr samsung, Sapphire Radeon 9800 Pro 128 mb






DRAG-rekordok? Nekem on-line: 18.76, off-line: 19.12

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
kinek hány stíluspontja van? nekem 31257842
Isten Hozott A Földi Pokolban
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
