28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground

C_Joker
#3251 C_Joker [1401]
A játék zenéi hol vannaak le szertném írni cdre

Válasz erre

Sono
#3250 Sono [21]
hogy oldjam meg az online modeot, ha cdkulcsot kér?

Válasz erre

Teen titans
#3249 Teen titans [180]
Mindjárt fülrakok egy képet a kedvenc autómról!
Csak egy pill.

Porker vagyok murahhahha!!!

Válasz erre

nagy arc
#3248 nagy arc [553]
nem, abba aminek az a neve, hogy NFS:Underground 2

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Válasz erre

Előzmény: polyifradi 2004.11.10. 21:02
polyifradi
#3247 polyifradi [11]
Ide kell átjönnöm?

Válasz erre

meilinger
#3246 meilinger [365]
Nem tudjátok, hogy hogyan tudom a játékból kiszedni a zenéket? Köszi!

Válasz erre

nagy arc
#3245 nagy arc [553]
ja értem már.
nem 7.fokozat, hanem hány felváltásból, mennyi volt perfect.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Válasz erre

Előzmény: hunter06 2004.10.24. 22:27
hunter06
#3244 hunter06 [3333]
létezik, ha váltottál lefelé is. egyéb esetben bug

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: nagy arc 2004.10.24. 20:38
nagy arc
#3243 nagy arc [553]
az lehetséges, hogy egy S2000-nek legyen 7. sebessélgi fokozata?
Most nyomtam újra a gémet(offline) ráhangolódva a második részre;
Mentem egy bonuscar-os drag-et(lostprophets, meg rob zombifélékkel) és a végén a staticsban azt írja az egyik ellenfélnek(S200), hogy Perfect Shift 5/7.
Ilyen tényleg létezik vagy bug?

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Válasz erre

hunter06
#3242 hunter06 [3333]
ki kell lökni a gecibe az elején, és onnantól havaj van a villamos tökéletes, de ha elég kreatív vagy, bárhol ki lehet lökni

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2004.10.23. 20:12
kEnAcE
#3241 kEnAcE [9563]
Hogy a jó mocskos szájbabaszott kurva isten basszatelibe ezt a kibaszott geci faszszopó csalószemét kurva játékot. Valahányszor végigviszem, a cigánygeci 103. pályán vagy 50. neki futásra tudom csak megcsinálni.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

@Slider@
#3240 @Slider@ [3121]
Document and settings/Local Settings...

Válasz erre

Előzmény: Diablo_666 2004.10.18. 21:20
hunter06
#3239 hunter06 [3333]
pármilliárd stíluspont, legmagasabb driftpontszám 1milla körül, legjobb csúszás 262ezer, drag-idő 18.76, sebesség 391,9x

tényleg jöhet a 2. rész

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: wesker 2004.10.17. 01:32
Diablo_666
#3238 Diablo_666 [139]
Hy!
Hova rakja a NFS Underground Save-t Helyileg Win2k !!!
És mért akad ki 3 kör után ???

Válasz erre

wesker
#3237 wesker [435]
hello mindenkinek na végre sikerült végigvinnem a Need for Speed Undergroundot már épp ideje volt

3003478 millió stiluspont 74654 pénz a bankban összesen 1600 mérföldet csináltam egész játék alatt 36% pontosággal a legnagyobb faralás amit csináltam az 38654 volt a legmagasabb pontszámom driftben 160456 dragben a legjobb időm 20.86 a legmagasabb sebbeség 388.69 km/h Mazda Rx 7-ssel a 27 magazinból 20 megvan
a pályákat hol easy hol medium szintem vittem megpróbáltam hardon de az már túl sok volt nekem azért egyszer sikerült nyernem hardon akkor is skyline-nal

na szóval jöhet a második rész !!!!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

RiddicK
#3236 RiddicK [3]
Köszi!!!
Itt találtam...már régebben kerestem googlen de ezt az oldalt nem találtam

Válasz erre

Előzmény: nagy arc 2004.10.12. 15:37
nagy arc
#3235 nagy arc [553]
Mentett fájlokat találsz a nfsundeground.ini.hu-n vagy
pedig írd be a google-be, hogy nfs underground save.
Csak ki hoz valamit...

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Válasz erre

RiddicK
#3234 RiddicK [3]
Jol nyomod
azért szeretném a mentéseket elkérni,mert a neten szeretnék játszani vele...És nem akarom még1x végig nyomni...
gondolom az 1.4 pecs kell hozzá...ok...aztán AllSeeingEye, vagy pedig a játékon belül lehet?...köszi előre is...azért ha gondolod...elkülthetnéd a save fájlaidat

Válasz erre

Online 80'
#3233 Online 80' [488]
mit izgulsz!nyomd végig sokszor!én 14* asszem vagy talán 15* nyomtam végig!Mondjuk ma már nem játszanék vele mert azért egy picit beleuntam!

4800+ X2 / 2*1024 / 2*7800 GTX / 4*250 GB Samsung/

Válasz erre

Előzmény: RiddicK 2004.10.11. 11:13
RiddicK
#3232 RiddicK [3]
Hi!
Vki eltudná küldeni az nfsu mentését?
Hogy fel legyen törve minden...már 2x végig nyomtam,csak azota volt format....nincs kedvem még 1x
pls...
előre is thx

Válasz erre

NFSUndergroundHUN
#3231 NFSUndergroundHUN [197]
"Amúgy mért kell azért vkit cseszegetni, mert most játszik egy játékkal"

Te egy csöppet halucinálsz nem?.....csak mert in nem fikáztam le aki most játszik az NFSU-val, hanem azt mondtam, hogy már szinte senki nem játszik már vele....de olvasni tudni kell....

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 18:40
Csabaking
#3230 Csabaking [189]
Jé, én is játszom a Mafiával is, meg ezzel is. Nincs abban semmi kivetnivaló. Koronázatlan király mindkét program, akkor meg miért ne játszanék vele? Egyelőre ebben a 2 műfajban nincs jobb játék pc-re.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.30. 18:40
Porker
#3229 Porker [8000]
Hát, ha egy 25/25 üres......van vagy 5 olyan szerver ami mindig full tele, de sztem nézd meg a saját szemeddel.Amúgy mért kell azért vkit cseszegetni, mert most játszik egy játékkal?Képzeld én meg játszok a Mafiával.Ami már egy kicsit régi, de egy jó játékot mért tennék félre?Mind1.

Gery:Nekem olyan a PLAY cd-m, amin van egy deviance mappa, abban van egy kódgeneráló progi.Nektek nincs ilyen?

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

NFSUndergroundHUN
#3228 NFSUndergroundHUN [197]
Olyan nincsen és már nem is lesz.

De amúgy tanulj meg olvasni mert azt írtam hogy szinte senki nem játszik már vele. Ennek a játéknak olyan 2003.Dec - 2004.febr. volt a tetőpontja. Azután mindenki letette, mert egyhangú egy idő után. Online még változatos, de hallottam vagy 2 hónappal ezelőtt valakitől hogy tök üresek a szerverek, mert már senki nem nyomja.

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.30. 16:26
NFSUndergroundHUN
#3227 NFSUndergroundHUN [197]
nem tom miért kell szőrszálat hasogatni...az ilyet észre se kellene venni!

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: hunter06 2004.09.30. 16:25
BYT22
#3226 BYT22 [31]
mé? ő megvette a boltba a játékot de elvesztette a kódot én meg megadtam neki

Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

Előzmény: hunter06 2004.09.30. 16:25
BYT22
#3225 BYT22 [31]
ez nem igaz, én az undergroundal minden nap játszok

van valakinek olyan magyarosítás hogy a beszéd is magyar?

Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

Előzmény: NFSUndergroundHUN 2004.09.30. 03:14
hunter06
#3224 hunter06 [3333]
ezt lehet, hogy nem kellett volna: a faq-ban van egy olyan rész, hogy tilos az "Tilos az illegális tevékenységek hirdetése, illetve ezzel kapcsolatos levelek postázása (különös tekintettel a kalóz szoftverekre vonatkozóan)" És a cd-keyek írkálása sztem totál kimeríti ezt... De sebaj, nem én fogok szopni

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.30. 16:22
BYT22
#3223 BYT22 [31]
Írd be:
G288-8B7P-G7A6-GDL4-UDEV
vagy
4WTB-NGW3-2E48-J44S-WDEV
vagy
SG4L-RKQ8-SYNS-92SU-4DEV
Valamelyikkel biztos fog menni!

Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

Előzmény: •Gery• 2004.09.29. 18:44
NFSUndergroundHUN
#3222 NFSUndergroundHUN [197]
Nem rossz au oldal, csak az a felső banner már nagyon elcsépelt, asszem egy magyar és egy német FUN oldalnak ugyan ez a bannerje. A sötétkéken egy kicsit furcsán néz ki a letöltéseknél a Downloads felitrat. Amúgy nem rég kerestem angolul tudó szerkesztőtársat az autosjatekok.hu -hoz...... jöhettél volna, inkább az újakkal foglalkozni, mert ezzel az NFSU-val már szinte senki nem játszik.

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.28. 18:27
NFSUndergroundHUN
#3221 NFSUndergroundHUN [197]
A lapon van Faq. Ott mindent leírtunk hogy mit hogyan kell csinálni

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: fefe5 2004.09.28. 16:15
NFSUndergroundHUN
#3220 NFSUndergroundHUN [197]
pedig mennie kell...ha valami problémád van akkor az szerver hibálya asszem az eplanetre tettem fel a lapot....nekem most megy

Az autósjátékőrültek lapja..: ************ www.autosjatekok.hu **************

Válasz erre

Előzmény: Wia 2004.09.28. 12:24
nagy arc
#3219 nagy arc [553]
Fejből nem tudom, de ha kód kell bármihez, akkor nézz be a serials.ws-re.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Válasz erre

•Gery•
#3218 •Gery• [147]
Megtudnátok adni a telepítési kódot?Please.Siessetek.

go everywhere,do everything...

Válasz erre

fefe5
#3217 fefe5 [3]
Póker!
Feltettem az Onlie Patch, az Internetre már tudok vele csatlakozni,de elméletileg tudnom kellene választanom hogy az Internetre akarok menni vagy csak LAN-ban akarok játszani.
Na, azt a választási lehetőséget nem tudom sehogy sem megtalálni!

Kösz!!

Válasz erre

Előzmény: Porker 2004.09.28. 18:27
Porker
#3216 Porker [8000]
Frissítettem az oldalt!Rengeteg új letöltés!

NFSU Online

Fefe5:A PLAY ONLINE-ban próbáltad már?
Hétvégén megtudom kérdezni egyik haveromtól talán ő tudja.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

fefe5
#3215 fefe5 [3]
Köszi

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.28. 16:25
BYT22
#3214 BYT22 [31]
kérdezd Porkert ő biztos tud segíteni!


Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

Előzmény: fefe5 2004.09.28. 16:15
fefe5
#3213 fefe5 [3]
Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy leszedtem egy lan programot, amivel elméletileg lehetne helyi hálózaton játszani. Elindítom a server cuccot amivel a szervert lehet létrehozni vagy mi, a másik gépen a client fájlban csatlakozom az ip-re. De a játékban foggalmam sincs hol lehet lan játékot elindítani. Tudna nekem segíteni valaki, aki leírna hogyan is lehet lanozni az undergroundban?


Válasz erre

Wia
#3212 Wia [649]
Nekem valami problémám van a lap megnyitásával!

Készülj fel a legrosszabbra, így nem érhet meglepetés!

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.27. 19:03
BYT22
#3211 BYT22 [31]
a www.nfsunderground.ini.hu-n király csúcsok vannak ajánlatos négnézni


Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

nyomi
#3210 nyomi [7258]
ha te mondod már nagyon rég játszottam vele... a 2-t de várom már, a kormányt már teljesen belepte a por

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: hunter06 2004.09.27. 17:29
hunter06
#3209 hunter06 [3333]
262k

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.27. 18:52
BYT22
#3208 BYT22 [31]
ti hány pontot csináltatok egy csúszással driften?


Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

hunter06
#3207 hunter06 [3333]
360at lehet vinni jó nitróval, meg jól fejlesztett verdával, onnan már tényleg szélárnyék köll

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2004.09.27. 17:23
nyomi
#3206 nyomi [7258]
másképp nem is lehet 340 fölé menni

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: fuckabat 2004.09.27. 17:09
fuckabat
#3205 fuckabat [81]
BYT!! 382,3 km/h Mitsubishi Eclipse-szel... (majdnem végig szélárnyékban mentem)

Abit IS-7, P4 2.5 A, 512 dual ddr samsung, Sapphire Radeon 9800 Pro 128 mb

Válasz erre

hunter06
#3204 hunter06 [3333]
párszáz milla, lehet, van 1 miliárd is, nem tudom pontosan

DRAG-rekordok? Nekem on-line: 18.76, off-line: 19.12

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

Előzmény: BYT22 2004.09.27. 16:24
BYT22
#3203 BYT22 [31]
380.1km/h s2000-el

kinek hány stíluspontja van? nekem 31257842


Isten Hozott A Földi Pokolban

Válasz erre

Porker
#3202 Porker [8000]
Na.Az oldal megvan, csak most nincs hangulatom feltölteni a letöltéseket.Meglepetés:Még több program lesz fent!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat