We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

I wish I could have known about the view from halfway down

RIP pcdome

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Szenvedély nélkül a foci halott.
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.


I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
I wish I could have known about the view from halfway down
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Nem tudom, hogy az ördögbe sikerült, de a Játékhírek szerkesztők figyelmébe topik helyett véletlenül a Mit játszottál végig legutóbb topikba írtam be egy játékhírt. (480-as hozzászólás).
Ha valamelyikőtök át tudná rakni a megfelelő helyre, azt köszönöm szépen!
Endure. In enduring, grow strong.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."
"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."
I wish I could have known about the view from halfway down
Mivel jawsikával magunk rendeztük és zártuk le a vitát, végül normális hangnemben, teljesen értelmetlen másoknak utólag ismételten felhozni a témát, fröcsögni még néhány sort és újabb indulatokat, vitákat kezdeményezni - pláne álnick mögé bújva.
Mellesleg azóta hozzá se szóltam a közéleti, mindennapi, politikai témákhoz. A dohányzásról leszokós topicon kívül kizárólag a filmes, sorozatos témákban fordultam az ominózus eset óta elő és ez a továbbiakban is így lesz. A nemszámtech témákban nem kívánok a továbbiakban jelen lenni (a dohányzás topicba is csak a féléves jubileum miatt írtam be, mert ott minden hsz motiváló lehet azok számára, akik szintén leszokni terveznek). Ennyit talán azok is el tudnak viselni, akiket zavar a jelenlétem.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
elég gyenge, de megvan a tippem is a bűnösre.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk
Szenvedély nélkül a foci halott.
Azt gondolom én is, hogy talán megoldódott a dolog. Ez most így alakult, de legalább mindketten normális hangnemben tudtunk végszavazni, ami meg a legfontosabb.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
(Egyébként látom moderátor hiány van, még mindig szívesen vállalom a melót
)I wish I could have known about the view from halfway down

Gyerünk aludni, tekerj lejjebb a drámából és holnapra minden rendben lesz.


A kibaszás társas játék, sose feledd.
Azon tényleg felesleges vitázni, hogy értékesebb embernek tartom-e - nemcsak magamat - azt, aki becsülettel dolgozik, normális életet él, adót fizet, mint aki bűnöző, drogozik, árt a társadalomnak. Ez nem felsőbbrendűségi érzés, hogy ezeket az embereket semmirekellőnek tartom. Leírtam Germinek a topicban, meg is lehet keresni, hogy talán pont jó, hogy vannak emberek,a kik meg ellenkezőleg gondolják, mint én és mindenkit emberszámba vesznek, mert ez biztosít egyfajta egyensúlyt és egyik szélsőséges hozzáállás sem uralkodik el a társadalomban. Továbbra is fenntartom, hogy ez még nem fasiszta eszme, színtiszta realizmus. Azt aláírom, hogy nyilvánvalóan önző hozzáállás, de ezt vállalom, hogy a saját és a családom, tágabb értelemben a hozzánk hasonló társadalmi réteg boldogulását minden más elé helyezem. Nem támogatom a jóléti, szociális alapokon nyugvó társadalmat sem, mert nem igazságos, hogy a dolgozó emberek adóforintjából olyanoknak is jut, akik nem tesznek bele semmit sem a közösbe. Itt természetesen a munkaképes korú, aktív rétegre gondolok. Természetesen a gyerekeknek, nyugdíjasoknak, rokkantaknak, stb. kijár a segítség, tőlük nem is sajnálom az adóforintjaimat.
Sajnálom én is, hogy így eldurvult a vita és tényleg jó, hogy normális hangnemben tudtál ezúttal válaszolni, mert én sem szeretek senkivel sem haragot tartani. Annyit okosodtam ebből, hogy teljesen felesleges iylen megosztó témákat felvetni és parttalan vitákba belemenni - pláne nem indulatból írni (a nyitó hsz-emet közvetlen egy ilyen aluljárós incidens után írtam meg) -, mert csak iylen elfajzott egymásnak esés lesz a vége.
Legjobb lenne az egész hsz-folyamot a Helyzet extrából törölni. Ha amiket írtam, egyeseknek ennyire sértő, akkor ne legyen ott, az engemet nácizó kommenteket pedig én nem akarom ott látni, meg amúgy sincs annak sem a fórumon a helye.
A végleges visszavonulásomat megfontolom, ahogy írtam korábban is, nem miattad lépnék le, hanem mert olyan emberek is nekem estek, akiket személyesen ismerek, tudják milyen vagyok és ennek ellenére is megbélyegeztek vmi szélsőségesen hülye fasznak és alád is csak adták a lovat. Ezekben az emberekben csalódtam, direkt kiemeltem viszont azokat, akik értelmesen álltak a vitához mindvégig. Ha egy közösség, aminek része vagyok, nem áll ki mellettem - még ha hibáztam is - sőt LM egyenesen a bannolásomat helyeselte, ott nincs értelme maradnom.
A filmes és egyes játékok topicjába másik nickkel lehet, hogy visszatérek még, mert ott jó társalgások szoktak folyni, de nem kívánok jelenleg a személyemmel a történtek után a fórumon jelen lenni.
A blogom törlését indulatból írtam, sok vizet a blogrészleg amúgy sem zavar, szóval lényegtelen, ha ott az én blogom is...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
nem azért írtam, amit írtam, mert te nem, faj vagy felekezeti alapon akarnál másokat eltüntetni. azért írtam, mert arra akartam rávilágítani, hogy az, hogy valaki nem maga tehet a sorsáról, legyen mondjuk csöves, alkesz, vagy drogos, az attól még ugyanolyan ember mint te magad. ugyanazon, nem csorbítható jogokkal. A náci dolgot is erre értettem. a fasizmus alapelve, hogy nekem, a magasabbrendű embernek több jogom van, sőt jogaim vannak az alsóbbrendűek felett és őket én uralhatom. jogom van életteret nyerni. Te pedig, pontosan ezt fogalmaztad meg azzal, hogy azt akarod, sőt támogatnál is egy olyan kezdeményezést, ami a hajléktalanokat eltakarítja a szemed elől az ő akaratuk és jogaik ellenére is, amiket te megvonnál tőlük. a fasizmus nem attól az, ami, hogy csak azokat üldözi, akik nem tehetnek a helyzetükről, hanem attól, hogy mindenkit, akit alsóbbrendűnek ítélnek, kivetnek és üldöznek. És most légy őszinte magaddal és mondd meg, te nem ezt propagáltad?
Megértem, hogy haragszol rám, bár Barthezz, mindenki egyetért velem, csak vannak veled olyan viszonyban, hogy nem nyomják így az orrod alá. Nagyon durván kimentél szerintem a normák világából és most engem találtál meg ellenségnek.
Az 50k-t meg azért hoztam fel, mert szerintem ha nem te lennél itt a "rangidős", akkor hallgatnál a többségre, de lehet hogy nem ez az oka annak, hogy nem ismersz el semmit abból, amit mondtam, de lehet, hogy tényleg ezt én láttam bele ebbe.
Nekem ez a dolog nagyon b*szta a szemem, és nem is az első hszed, hanem amik utána jöttek. Megértem, hogy nem vagy szélsőjobbos, nem is gondoltalak neonáci skinheadnek, arra akartam csupán rávilágítani, hogy amiket leírsz, azok a gondolatok nagyon durvák. És erre jöttek a következő hszek, amikben semmit sem finomítottál a dolog élén.
Nézd én szerintem eddig mi még nem is beszéltünk, bár egyszer talán a filmtopicban kommunikáltunk valami kapcsán, és sosem gondoltam, hogy ez ide fog kifutni, de miattam tényleg ne hagyd itt a fórumot, inkább becsszó elkerüllek amíg (ha tud) rendeződik ez köztünk valamikor, de én ezt így láttam, és nem tudtam elnézni.
De így a legvégén, sajnálom hogy ez ennyire eszkalálódott, azt meg főleg, hogy ennyire magadra vetted a dolgot, de hát ez már attól tartok így alakult.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Nem miattad fogom itthagyni ezt a fórumot, mert eddig jóformán egymáshoz sem szóltunk. A kaput az tette be, amikor már LM is a te oldaladra állt és azt mondta, pár indulatos hsz-emért és bizonyos szövegkörnyezetükből kiragadott mondatok miatt perm bant adna nekem. De amit te műveltél, amiket te vágtál a fejemhez, az szerinte rendben van. És persze még mások is bólogattak. Egy ilyen közösségben, ahol - davkar fogalmazott jól, néhány szétb*** az ideg topic szintű hsz-em miatt - nyugodtan, senkit nem zavarva valaki sorozatosan lenácizhat egy másik fórumozót, mert ez már érdekes mód senkit nem zavart, nem kívánok maradni.
Mellesleg az érvelésemben egyszer sem hoztam fel az 50k hsz-t és hogy mióta avgyok tag, ezt is csak te hozod fel állandóan és adod a számba, mintha ettől képzelném magamat itt többnek!
Szégyenteljes gyalázat, amit veled élenjárva itt néhány ember elkövetett velem szemben! A lehető legtávolabb áll tőlem az ilyen szélsőséges, szélsőjobb eszmék támogatása és mélységesen elítélem, aki ilyeneket követ! Így ennél nagyobb sértést nem követhet el valaki ellenem, minthogy iylen mondatokat ad a számba! Ezek után teljesen érthető okokból nem kívánok többet hozzászólni a fórumban, így nyugodtan lehet engem bannolni is akár. A blogom törlését is egyúttal kérem, ahogy már írtam.
Rólad meg majd döntenek a moderátorok, elolvassák, mi történt, ez már az ő döntésük.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Most éppen ezt írta, ami kimeríti a szándékos provokáció, a személyeskedés, a rágalmazás fogalmát:
" azért náciztalak le, mert FASISZTA SZÖVEGEKET TOLSZ NYÍLTAN A TOPIKBAN."
Azonnal intézkedést kérek!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nem akartam náci kártyát elővenni, érvelési hiba, én is ismerem, de konrkétan ez történt, fasiszta propaganda hangzott el.
Olvassátok el miket írt, és döntsétek el, hogy jogos volt-e a véleményem. Amilyen hangnemet a #2985-ban megütött, azért viszont legalábbis privátban rászólhatnátok, bár bannolni vagy ilyesmi az nem lenne fair, nem igazán bírja a kritikát, még baja lesz, azt nem venném a lelkemre.
Igaz, nem toltam ide 50k hszt, de 9 éve regeltem és már előtte is évekig olvastam a fórumot, senkivel komoly vitám még nem volt, de ezt a fasiszta szöveget nem tudtam eltűrni. És a slusszopén, hogy ő jelent engem. Mindegy, részemről nem akarok ebből többet kihozni, legyen amit gondoltok, mindenesetre ha bannoltok, azért azt érveljétek meg kérlek. Köszönöm.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Ha megvigasztal én sem értem minek kell ennyire a falhoz szögezni. Jogos amiket írtál, de a kezdő hsz stílusa miatt valóban kissé...szenvedélyesre sikerült. Az ideg topicban észre se vették volna.
Az árvizes rant mondjuk már kissé meredek volt.


Kérem a következő két dolgot a moderátoroktól, illetve Dinotól:
- kapjak permbant és örüljön mindenki
- kérem a blogom teljes törlését a Dome-ról, érthető módon egy kattintással nem szeretnék a továbbiakban hozzájárulni ehhez az oldalhoz
Örülök, hogy sok embert megismertem innen, ezt köszönöm is az oldalnak. Aki pedig nem tart a történtek után egy szörnyetegnek és ismer engem jól, hogy nem olyan vagyok, amilyennek megpróbálnak itt jónéhányan beállítani, azokkal privát úton (facebook, e-mail, telefon, sörözések) továbbra is természetesen szívesen kapcsolatban maradok.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]