28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

LiT
#16906 LiT [20136]
Valaki tiltsa már le ezt az idióta barmot.

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

subject17
#16905 subject17 [7046]
Inkább törölni, mert nagyrészt marhaság.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Peace 2016.11.11. 21:43
david139
#16904 david139 [18716]
Vagy a srácot törölni

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Peace 2016.11.11. 21:43
Peace
#16903 Peace [28897]
Filmsarokban #39683-es hsz-t vagy törölni kéne vagy spoiler tag-be légyszi!!

Válasz erre

Star Wars
#16902 Star Wars [11836]
Egy kis nosztalgia sosem árt... ha előkerül valami régi topic, én kihasználva az alkalmat, mindig jókat nevetek.

RIP pcdome

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2016.09.29. 10:44
Herr Hauptmann
#16901 Herr Hauptmann [3187]
Furcsálltam is tegnap, hogy hogyan került legelőre. Azután megláttam.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2016.09.28. 21:39
Pyrogate
#16900 Pyrogate [21953]
mekkora topic, el is felejtettem már

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2016.09.28. 14:11
Herr Hauptmann
#16899 Herr Hauptmann [3187]
Nyitottak már rátok szex közben? (14+) topic. Légyszi takarítsatok ki.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Dino
#16898 Dino [6086]
Sucee: Köszi, már eltávolítottuk.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2016.09.20. 10:35
subject17
#16897 subject17 [7046]
Spammer úr prostitúció bizonyítvánnyal

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Z-Master
#16896 Z-Master [20407]
kész!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: david139 2016.09.01. 23:03
david139
#16895 david139 [18716]
Ki mivel játszik topicban #6042 kommenteben légyszi fixeljétek a spoiler tag-et. Köszi.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Z-Master
#16894 Z-Master [20407]
delete

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Bandi094 2016.08.22. 13:34
Bandi094
#16893 Bandi094 [159]
"Gond van a géppel? Segítünk!"-ben dupláztam, szeretném kérni az egyik törlését. Előre is köszönöm!

Válasz erre

Herr Hauptmann
#16892 Herr Hauptmann [3187]
Törölhetnétek ezeket a warcraft4beta spamokat. Meg azt is aki szórja azokat. Köszi.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

quervo
#16891 quervo [2161]
Megint itt vagyok, ezúttal triplázni sikerült a Manchester United topikban. Valaki takarítana? #38582-84. Köszi!

Válasz erre

ufodani
#16890 ufodani [17764]
Én is én is, köszi!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: quervo 2016.06.16. 15:58
quervo
#16889 quervo [2161]
EB-topikban dupláztam, elnyögök négy miatyánkot, cserébe törölnétek egyet?

Válasz erre

gothmog
#16888 gothmog [5162]
Sziasztok!

Nem tudom, hogy az ördögbe sikerült, de a Játékhírek szerkesztők figyelmébe topik helyett véletlenül a Mit játszottál végig legutóbb topikba írtam be egy játékhírt. (480-as hozzászólás).

Ha valamelyikőtök át tudná rakni a megfelelő helyre, azt köszönöm szépen!

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

szbszig
#16887 szbszig [33649]
Valaki törölné a Real Madrid topikból a duplámat? Köszi!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

davkar9
#16886 davkar9 [11521]
Catalyst utáni részt lecsippenti valaki?

Köszi!

Válasz erre

Novae
#16885 Novae [632]
Tökéletes, köszi!

"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2016.04.20. 23:31
Sityi
#16884 Sityi [1641]
Pucoltam kicsit. Így jó?

Válasz erre

Előzmény: Novae 2016.04.20. 23:12
Novae
#16883 Novae [632]
Kérem, hogy nézzetek rá a pol-topicra, köszi.

"..jogában áll, hogy eszméletlen maradjon.. bármit is mond, senkit se érdekel.."

Válasz erre

david139
#16882 david139 [18716]
Programozás topicban reklám.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Barthezz
#16881 Barthezz [54711]
Nekem is van tippem, de az ilyenek sosem vállalják az arcukat, név nélkül meg könnyen lehet fröcsögni. Csodálom, hogy vkinek ennyi felesleges szabadideje van, hogy több oldalas, ötlettelen, nagyon gyenge paródia hsz-eket írjon, ráadásul akkor, amikor már teljesen elült a korábbi téma... Lehet neheztelni rám a múltkoriért - valóban túlfeszítettem a húrt a stílus és a vulgáris szóhasználat terén, ezért utólag elnézést is kértem, de aki név nélkül próbál lejáratni, az semmivel sem különb ennél és csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. (Persze a rendes nickjével már nem meri vállalni... -.- )

Mivel jawsikával magunk rendeztük és zártuk le a vitát, végül normális hangnemben, teljesen értelmetlen másoknak utólag ismételten felhozni a témát, fröcsögni még néhány sort és újabb indulatokat, vitákat kezdeményezni - pláne álnick mögé bújva.

Mellesleg azóta hozzá se szóltam a közéleti, mindennapi, politikai témákhoz. A dohányzásról leszokós topicon kívül kizárólag a filmes, sorozatos témákban fordultam az ominózus eset óta elő és ez a továbbiakban is így lesz. A nemszámtech témákban nem kívánok a továbbiakban jelen lenni (a dohányzás topicba is csak a féléves jubileum miatt írtam be, mert ott minden hsz motiváló lehet azok számára, akik szintén leszokni terveznek). Ennyit talán azok is el tudnak viselni, akiket zavar a jelenlétem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Skorpio90
#16880 Skorpio90 [5530]
Mi vót?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2016.03.03. 13:49
LordMatteo
#16879 LordMatteo [29425]
jaaa, kaptam pm-t tőle

elég gyenge, de megvan a tippem is a bűnösre.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2016.03.03. 13:42
LordMatteo
#16878 LordMatteo [29425]
Mi vót?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.03.03. 11:32
Barthezz
#16877 Barthezz [54711]
Köszönöm!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Dino 2016.03.03. 11:35
Dino
#16876 Dino [6086]
Épp most láttam az ámokfutását, a kérésed nélkül is már folyamatban van a törlés az adatlapja és a hozzászólásai alapján.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.03.03. 11:32
Barthezz
#16875 Barthezz [54711]
Kérem töröljétek sürgősen ennek a faszfejnek a hozzászólásait. Amennyiben IP alapján megállapítható, melyik fórumozó ez az álruhába bújt féreg, természetesen kérem tiltsátok a rendes nickjét is. Köszönöm

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Laccy93
#16874 Laccy93 [1195]
Azt hiszem új trollal van dolgunk.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Válasz erre

Pyrogate
#16873 Pyrogate [21953]
Töröltem a hozzászólásokat a helyzet extrából, ha gondoljátok és megér még annyit a dolog, lehet a témáról vitatkozni, de ne így, légyszi.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

jawsika
#16872 jawsika [4149]
+1

Azt gondolom én is, hogy talán megoldódott a dolog. Ez most így alakult, de legalább mindketten normális hangnemben tudtunk végszavazni, ami meg a legfontosabb.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 23:33
Barthezz
#16871 Barthezz [54711]
#16834 és #16835 hsz volt részünkről úgy érzem a végszó, ebben sztem lezártuk mindketten az ügyet, a korábbi mocskolódó egymásnak esés helyett sztem normális hangnemben, így másoknak is felesleges ezt tovább ragozni. Sem itt, sem az érintett topicban.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

david139
#16870 david139 [18716]
Boy, that escalated quickly.

(Egyébként látom moderátor hiány van, még mindig szívesen vállalom a melót )

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Lovi Tommy
#16869 Lovi Tommy [8084]
Ismerlek Barthezz, találkoztunk párszor, de olyan szinten kikeltél magadból és olyan stikust engedtél meg magadnak, amit irott platformon keresztül nem tudtam megállapitani, hogy a "szokásos" Barthezz "hiszti", vagy tényleg komolyan gondolod-e. Ráadásul hogy ennyire felcsesszen valami...tényleg nem értem miért nem ignoráltad ennyire elsőre, ha ennyire rosszul esett. De ha lenyugodtál, akkor szépen gyere, és várjuk a kérdéseidet meg dühkitöréseidet bank meg t-mobil témákban

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 21:51
davkar9
#16868 davkar9 [11521]
[joke]Csak úgy a poén kedvéért igazán elírhattad volna a 'jawsikát' az egyik fröcsögős mérges hszedben. Érted, mert "az vagy".[/joke]

Gyerünk aludni, tekerj lejjebb a drámából és holnapra minden rendben lesz.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 21:51
LordMatteo
#16867 LordMatteo [29425]
Nem álltam senki oldalára, egyszerűen úgy látom hogy az ilyen 'te aljas provokátor féreg fasz' mondatok után kijár a bann. Padavan óta nem látott ilyet ez a fórum értelmes tag tollából.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 20:49
Feir
#16866 Feir [947]
Gyerekek, nem lett ez az egész dolog, egy iciri-picirit túlreagálva? Most így oké, hogy írt durva dolgokat mindkét fél, meg baromira ütköznek a nézőpontok, de azért permban meg fórum elhagyás?! Nem egyszerűbb inkább ignorálni egymást, leállni az értelmetlen veszekedéssel, ha már ennyire átfordult a beszélgetés az értelmes vitából egy mocskolódó katyvaszba?

Válasz erre

Barthezz
#16865 Barthezz [54711]
Aki ismer engem, az tényleg tudhatja, hogy hajlamos vagyok erősen fogalmazni, kiakadni sok mindenen, de ha tényleges döntésre kerül sor (pl. választások), akkor sosem ez alapján döntök. (Nagyon meglepődnél pl., ha tudnád, legutóbb melyik pártra szavaztam.)

Azon tényleg felesleges vitázni, hogy értékesebb embernek tartom-e - nemcsak magamat - azt, aki becsülettel dolgozik, normális életet él, adót fizet, mint aki bűnöző, drogozik, árt a társadalomnak. Ez nem felsőbbrendűségi érzés, hogy ezeket az embereket semmirekellőnek tartom. Leírtam Germinek a topicban, meg is lehet keresni, hogy talán pont jó, hogy vannak emberek,a kik meg ellenkezőleg gondolják, mint én és mindenkit emberszámba vesznek, mert ez biztosít egyfajta egyensúlyt és egyik szélsőséges hozzáállás sem uralkodik el a társadalomban. Továbbra is fenntartom, hogy ez még nem fasiszta eszme, színtiszta realizmus. Azt aláírom, hogy nyilvánvalóan önző hozzáállás, de ezt vállalom, hogy a saját és a családom, tágabb értelemben a hozzánk hasonló társadalmi réteg boldogulását minden más elé helyezem. Nem támogatom a jóléti, szociális alapokon nyugvó társadalmat sem, mert nem igazságos, hogy a dolgozó emberek adóforintjából olyanoknak is jut, akik nem tesznek bele semmit sem a közösbe. Itt természetesen a munkaképes korú, aktív rétegre gondolok. Természetesen a gyerekeknek, nyugdíjasoknak, rokkantaknak, stb. kijár a segítség, tőlük nem is sajnálom az adóforintjaimat.

Sajnálom én is, hogy így eldurvult a vita és tényleg jó, hogy normális hangnemben tudtál ezúttal válaszolni, mert én sem szeretek senkivel sem haragot tartani. Annyit okosodtam ebből, hogy teljesen felesleges iylen megosztó témákat felvetni és parttalan vitákba belemenni - pláne nem indulatból írni (a nyitó hsz-emet közvetlen egy ilyen aluljárós incidens után írtam meg) -, mert csak iylen elfajzott egymásnak esés lesz a vége.

Legjobb lenne az egész hsz-folyamot a Helyzet extrából törölni. Ha amiket írtam, egyeseknek ennyire sértő, akkor ne legyen ott, az engemet nácizó kommenteket pedig én nem akarom ott látni, meg amúgy sincs annak sem a fórumon a helye.

A végleges visszavonulásomat megfontolom, ahogy írtam korábban is, nem miattad lépnék le, hanem mert olyan emberek is nekem estek, akiket személyesen ismerek, tudják milyen vagyok és ennek ellenére is megbélyegeztek vmi szélsőségesen hülye fasznak és alád is csak adták a lovat. Ezekben az emberekben csalódtam, direkt kiemeltem viszont azokat, akik értelmesen álltak a vitához mindvégig. Ha egy közösség, aminek része vagyok, nem áll ki mellettem - még ha hibáztam is - sőt LM egyenesen a bannolásomat helyeselte, ott nincs értelme maradnom.

A filmes és egyes játékok topicjába másik nickkel lehet, hogy visszatérek még, mert ott jó társalgások szoktak folyni, de nem kívánok jelenleg a személyemmel a történtek után a fórumon jelen lenni.

A blogom törlését indulatból írtam, sok vizet a blogrészleg amúgy sem zavar, szóval lényegtelen, ha ott az én blogom is...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2016.02.21. 21:26
jawsika
#16864 jawsika [4149]
nézd akkor beszéljünk normálisan.

nem azért írtam, amit írtam, mert te nem, faj vagy felekezeti alapon akarnál másokat eltüntetni. azért írtam, mert arra akartam rávilágítani, hogy az, hogy valaki nem maga tehet a sorsáról, legyen mondjuk csöves, alkesz, vagy drogos, az attól még ugyanolyan ember mint te magad. ugyanazon, nem csorbítható jogokkal. A náci dolgot is erre értettem. a fasizmus alapelve, hogy nekem, a magasabbrendű embernek több jogom van, sőt jogaim vannak az alsóbbrendűek felett és őket én uralhatom. jogom van életteret nyerni. Te pedig, pontosan ezt fogalmaztad meg azzal, hogy azt akarod, sőt támogatnál is egy olyan kezdeményezést, ami a hajléktalanokat eltakarítja a szemed elől az ő akaratuk és jogaik ellenére is, amiket te megvonnál tőlük. a fasizmus nem attól az, ami, hogy csak azokat üldözi, akik nem tehetnek a helyzetükről, hanem attól, hogy mindenkit, akit alsóbbrendűnek ítélnek, kivetnek és üldöznek. És most légy őszinte magaddal és mondd meg, te nem ezt propagáltad?

Megértem, hogy haragszol rám, bár Barthezz, mindenki egyetért velem, csak vannak veled olyan viszonyban, hogy nem nyomják így az orrod alá. Nagyon durván kimentél szerintem a normák világából és most engem találtál meg ellenségnek.
Az 50k-t meg azért hoztam fel, mert szerintem ha nem te lennél itt a "rangidős", akkor hallgatnál a többségre, de lehet hogy nem ez az oka annak, hogy nem ismersz el semmit abból, amit mondtam, de lehet, hogy tényleg ezt én láttam bele ebbe.

Nekem ez a dolog nagyon b*szta a szemem, és nem is az első hszed, hanem amik utána jöttek. Megértem, hogy nem vagy szélsőjobbos, nem is gondoltalak neonáci skinheadnek, arra akartam csupán rávilágítani, hogy amiket leírsz, azok a gondolatok nagyon durvák. És erre jöttek a következő hszek, amikben semmit sem finomítottál a dolog élén.

Nézd én szerintem eddig mi még nem is beszéltünk, bár egyszer talán a filmtopicban kommunikáltunk valami kapcsán, és sosem gondoltam, hogy ez ide fog kifutni, de miattam tényleg ne hagyd itt a fórumot, inkább becsszó elkerüllek amíg (ha tud) rendeződik ez köztünk valamikor, de én ezt így láttam, és nem tudtam elnézni.

De így a legvégén, sajnálom hogy ez ennyire eszkalálódott, azt meg főleg, hogy ennyire magadra vetted a dolgot, de hát ez már attól tartok így alakult.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 20:49
Barthezz
#16863 Barthezz [54711]
Áruld már el, hol írtam én bármi oylat, hogy egy csoportot egy vele született, rajta kívülálló tulajdonság miatt megbélyegeztem? A hajléktalanok esetén külön kiemeltem többször is, hogy csak azoknak nem segítenék és hagynám magára, aki saját magának köszönheti, hogy oda jutott. De esetükben is csak annyit írtam, hogy tegyék ki őket a legforgalmasabb aluljárókból, aztán menjen, amerre lát. Ha nem akar megfagyni, ott a hajléktalanszálló. Sem a halálukat, sem a deportálásukat nem kívántam és nem is kívánom! Az erőteljes hangnemért pedig már elnézést kértem azoktól, akiket ez zavar! A fasiszta propagandát te magyaráztad bele az összes mondatomba! Ezúton is kikérem magamnak a rágalmazást!

Nem miattad fogom itthagyni ezt a fórumot, mert eddig jóformán egymáshoz sem szóltunk. A kaput az tette be, amikor már LM is a te oldaladra állt és azt mondta, pár indulatos hsz-emért és bizonyos szövegkörnyezetükből kiragadott mondatok miatt perm bant adna nekem. De amit te műveltél, amiket te vágtál a fejemhez, az szerinte rendben van. És persze még mások is bólogattak. Egy ilyen közösségben, ahol - davkar fogalmazott jól, néhány szétb*** az ideg topic szintű hsz-em miatt - nyugodtan, senkit nem zavarva valaki sorozatosan lenácizhat egy másik fórumozót, mert ez már érdekes mód senkit nem zavart, nem kívánok maradni.

Mellesleg az érvelésemben egyszer sem hoztam fel az 50k hsz-t és hogy mióta avgyok tag, ezt is csak te hozod fel állandóan és adod a számba, mintha ettől képzelném magamat itt többnek!

Szégyenteljes gyalázat, amit veled élenjárva itt néhány ember elkövetett velem szemben! A lehető legtávolabb áll tőlem az ilyen szélsőséges, szélsőjobb eszmék támogatása és mélységesen elítélem, aki ilyeneket követ! Így ennél nagyobb sértést nem követhet el valaki ellenem, minthogy iylen mondatokat ad a számba! Ezek után teljesen érthető okokból nem kívánok többet hozzászólni a fórumban, így nyugodtan lehet engem bannolni is akár. A blogom törlését is egyúttal kérem, ahogy már írtam.

Rólad meg majd döntenek a moderátorok, elolvassák, mi történt, ez már az ő döntésük.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: jawsika 2016.02.21. 20:32
Barthezz
#16862 Barthezz [54711]
Nem akartam már többet a fórumra írni, nem is fogok, de nagyon szépen kérnék egy moderátort, tüntesse már el ezt a fasz jawsikát és a gyalázkodó hsz-eit a picsába! Tőlem törölhető az egész beszélgetésfolyam is, mert állandóan lefasisztáz!

Most éppen ezt írta, ami kimeríti a szándékos provokáció, a személyeskedés, a rágalmazás fogalmát:

" azért náciztalak le, mert FASISZTA SZÖVEGEKET TOLSZ NYÍLTAN A TOPIKBAN."

Azonnal intézkedést kérek!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

jawsika
#16861 jawsika [4149]
Bíráljátok el. Nem tudok mit hozzátenni. Szoicális szakember vagyok, ezt én nem tudom elnézni, hogy valaki így írjon más emberekről. A jogaik elvonása volt a legenyhébb.

Nem akartam náci kártyát elővenni, érvelési hiba, én is ismerem, de konrkétan ez történt, fasiszta propaganda hangzott el.

Olvassátok el miket írt, és döntsétek el, hogy jogos volt-e a véleményem. Amilyen hangnemet a #2985-ban megütött, azért viszont legalábbis privátban rászólhatnátok, bár bannolni vagy ilyesmi az nem lenne fair, nem igazán bírja a kritikát, még baja lesz, azt nem venném a lelkemre.
Igaz, nem toltam ide 50k hszt, de 9 éve regeltem és már előtte is évekig olvastam a fórumot, senkivel komoly vitám még nem volt, de ezt a fasiszta szöveget nem tudtam eltűrni. És a slusszopén, hogy ő jelent engem. Mindegy, részemről nem akarok ebből többet kihozni, legyen amit gondoltok, mindenesetre ha bannoltok, azért azt érveljétek meg kérlek. Köszönöm.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

davkar9
#16860 davkar9 [11521]
Kicsit túlreagálod ezt a dolgot.

Ha megvigasztal én sem értem minek kell ennyire a falhoz szögezni. Jogos amiket írtál, de a kezdő hsz stílusa miatt valóban kissé...szenvedélyesre sikerült. Az ideg topicban észre se vették volna.

Az árvizes rant mondjuk már kissé meredek volt.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 15:05
Barthezz
#16859 Barthezz [54711]
Rendben van: Ha közutálat tárgya lettem, akkor eleget teszek annak amit szeretnétek. Bár nagyon nem értek egyet vele, nincs értelme tovább rágózni ezen. Egy iylen közegnek, ahol néhány mondatért ennyire nekem esnek, lenáciznak (ami ellen senki ki sem kel, pedig nagyon súlyos vétség), és olyanok is részt vesznek benne, akiket régóta ismerek és tudják, hogy teljesen távol állnak tőlem a szélsőséges eszmék, szóval egy iylen közegnek nem szeretnék a továbbiakban a tagja maradni.

Kérem a következő két dolgot a moderátoroktól, illetve Dinotól:
- kapjak permbant és örüljön mindenki
- kérem a blogom teljes törlését a Dome-ról, érthető módon egy kattintással nem szeretnék a továbbiakban hozzájárulni ehhez az oldalhoz

Örülök, hogy sok embert megismertem innen, ezt köszönöm is az oldalnak. Aki pedig nem tart a történtek után egy szörnyetegnek és ismer engem jól, hogy nem olyan vagyok, amilyennek megpróbálnak itt jónéhányan beállítani, azokkal privát úton (facebook, e-mail, telefon, sörözések) továbbra is természetesen szívesen kapcsolatban maradok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Barthezz
#16858 Barthezz [54711]
Erre már tényleg nem tudok mit mondani. Én nem fogalmazhatok indulatosabban, az nem helyénvaló, én vagyok a hülye fasz, mert zavarni mer jópár dolog a jelenlegi társadalmunkban, de más mindenféle gond nélkül, többszörösen lenácizhat másokat. Szerinted helyénvaló, ami jelenleg a világon történik és tök jó, hogy pl. ennyi háború van és az emberek egymást irtják a Föld több pontján? Tényleg az a gond, hogy ezt erősebben megfogalmaztam?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Skorpio90 2016.02.21. 14:49
Skorpio90
#16857 Skorpio90 [5530]
Hát figyelj, akkor biztos vagyok benne, hogy jawsika se úgy gondolta, amit írt...

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.21. 14:48

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat