Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
L.A. Noire - még nincs döntés a folytatásról (Hírek)
Egy korábban megjelent hír szerint a MotionScan technológia továbbra is Brendan McNamara vezete kilépő csapat rendelkezésére áll, és a következő játékuknál szélesebb körben szeretnék alkalmazni. Tehát ők biztosan használhatják, de lehet, hogy a Rockstar is.
Tudom, hogy a munka oroszlánrészét a Team Bondi végezte, és sajnos az hosszú, idegőrlő fejlesztés következménye is ismert. Ettől függetlenül az ausztrál csapat berkein belül kialakult nem kis széthúzás volt a feloszlás legfőbb oka, ha jól tudom, nem pedig a Rockstar hozzájuk állása. A TB zöme átkerült hozzájuk, a főnök meg néhányadmagával új céget alapított. Azt volna csak jó tudni, hogy a MotionScan technológia kinél maradt? Az sem mellékes, hogy a stáblista 80%-kát a Rockstar vagy alsó hangon is 5 stúdiója teszi ki (na jó, a rengeteg színészt leszámítva
.
Én várom a folytatást, de nagyon! Életem egyik legnagyobb játékélményét köszönhetem annak a négy napnak, amikor letoltam ezt a kiváló programot! A Rockstar rosszul megkomponált terméket még nemigen adott ki a kezei közül, maximum nem tetszettek mindenkinek. Én speciel egyik GTA-t sem tudtam néhány óránál tovább nyúzni, pusztán azért, mert borzasztóan kevéssé tudtam azonosulni azok számomra igen ellenszenves szereplőivel. Mindemellett elismerem, hogy a legsikeresebb sorozatok között igen előkelő helyet foglalnak el.
Tény, hogy az esetek 95%-kában a nem az eredeti készítők által elkövetett folytatások a legenyhébben szólva is kegyeletsértőnek minősíthetők az eredeti koncepciókkal és alkotásokkal szemben. Én azért bízom annyira a Rockstarban, hogy ha egyszer a folytatás mellett döntenek, akkor az nem ebbe a kategóriába fog tartozni. Ámen!
.
Én várom a folytatást, de nagyon! Életem egyik legnagyobb játékélményét köszönhetem annak a négy napnak, amikor letoltam ezt a kiváló programot! A Rockstar rosszul megkomponált terméket még nemigen adott ki a kezei közül, maximum nem tetszettek mindenkinek. Én speciel egyik GTA-t sem tudtam néhány óránál tovább nyúzni, pusztán azért, mert borzasztóan kevéssé tudtam azonosulni azok számomra igen ellenszenves szereplőivel. Mindemellett elismerem, hogy a legsikeresebb sorozatok között igen előkelő helyet foglalnak el.
Tény, hogy az esetek 95%-kában a nem az eredeti készítők által elkövetett folytatások a legenyhébben szólva is kegyeletsértőnek minősíthetők az eredeti koncepciókkal és alkotásokkal szemben. Én azért bízom annyira a Rockstarban, hogy ha egyszer a folytatás mellett döntenek, akkor az nem ebbe a kategóriába fog tartozni. Ámen!
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Csak vicceltem és a hozzászóló stílusában igyekeztem válaszolni.
Amúgy nekem nem tetszik a GTA, de természetesen nem fos, ha ennyien szeretik.
Amúgy nekem nem tetszik a GTA, de természetesen nem fos, ha ennyien szeretik.
Nyilván az lenne az ideális állapot, ha a Team Bondi már most folytatáson dolgozna gőzerővel, de az a nem túl hétköznapi dolog esett meg velük, hogy egy sikerjátékba buktak bele. A hírek szerint részben valóban a túlságosan alapos munkavégzésük miatt, ami a Rockstar szerint viszont túl lassú volt. A többi dolgot meg nem tudhatjuk.
Én azonban azt gondolom, hogy a Rockstar csak akkor fog hozzányúlni az L.A. Noire címhez, ha komolyan kezdeni akar majd vele valamit, nem sok értelme van házon belül konkurenciát teremteni a GTA sorozatnak egy egyszerű klónnal, ráadásul a két játék annyira távol áll egymástól, hogy úgysem tudnák ezt lenyomni a játékosok torkán, de legalábbis kockázatos húzás lenne.
Abban bízom, hogy a Team Bondi romjain ki fog nőni egy olyan új fejlesztőcsapat, amelyik megint valami nem annyira hétköznapi játék készítésébe kezd majd bele. A Quantic Dream mellett ők azok, akiknek a játékát akár látatlanban is meg merném venni, de sajnos jelenleg nagyon csendben vannak mindketten, remélem, csak azért, mert az újabb nagy dobásra készülnek.
Amúgy mondok egy meglepőt, szerintem az L.A. Noire és a GTA sem fos.
Én azonban azt gondolom, hogy a Rockstar csak akkor fog hozzányúlni az L.A. Noire címhez, ha komolyan kezdeni akar majd vele valamit, nem sok értelme van házon belül konkurenciát teremteni a GTA sorozatnak egy egyszerű klónnal, ráadásul a két játék annyira távol áll egymástól, hogy úgysem tudnák ezt lenyomni a játékosok torkán, de legalábbis kockázatos húzás lenne.
Abban bízom, hogy a Team Bondi romjain ki fog nőni egy olyan új fejlesztőcsapat, amelyik megint valami nem annyira hétköznapi játék készítésébe kezd majd bele. A Quantic Dream mellett ők azok, akiknek a játékát akár látatlanban is meg merném venni, de sajnos jelenleg nagyon csendben vannak mindketten, remélem, csak azért, mert az újabb nagy dobásra készülnek.
Amúgy mondok egy meglepőt, szerintem az L.A. Noire és a GTA sem fos.

Ha finomabb megfogalmazásban is, de Amigával osztom a kételyeimet: ha egy kiadó, az eredeti fejlesztők nélkül folytatást hoz ki, az általában szar. Ráadásul ha jól olvastam korábban, pont azért ment tönkre a Bondi, mert túl sokat tököltek olyan részletekkel, amiktől az LA Noire csodálatos. Ha egy kiadó kihagyja ezeket (márpedig ki fogja, hisz egy fejlesztőcsapat már belebukott), akkor nagyon középszerű GTA-klónt kapunk. A GTA viszont - hogy az első hozzászólásra is reagáljak
- egy kalap fos. 
- egy kalap fos. 
Nem portért, hanem portnak, csak már nem tudtam javítani.
A Team Bondi egy része beleolvad a Rockstarba, ezért valószínűleg meg tudnák csinálni, ha nagyon akarnák. Igaz, hogy a nagyfőnök, Brendan McNamara távozott, meg nyilván néhány további fontos ember is, de ez sem lehet túlságosan nagy akadály.
Ha pedig úgy gondolod, hogy a Rockstar csak igénytelen konzolportokat készít, az a te dolog. Szerintem sokan a mai napig örülnének egy "igénytelen" Red Dead Redemption portért. Érdekes, hogy amikor valamit nem ad ki PC-re a Rockstar, akkor az a baj, ha meg kiad, akkor az sem tetszik.
Ha pedig úgy gondolod, hogy a Rockstar csak igénytelen konzolportokat készít, az a te dolog. Szerintem sokan a mai napig örülnének egy "igénytelen" Red Dead Redemption portért. Érdekes, hogy amikor valamit nem ad ki PC-re a Rockstar, akkor az a baj, ha meg kiad, akkor az sem tetszik.
Csak ne felejtsük el, hogy a Team Bondit a Rockstarral való együttműködés hazavágta, szóval "évek múlva" kitől is várjuk azt a folytatást? A Rockstartól csak igénytelen konzolportra telik...
Mármint véleményed szerint hülyeség. Mert azért vagyunk egy páran, akik szerint a tavalyi év egyik legjobb játéka.
jobb is hogy a gta-at csinaljak mint azt a hulyeseget
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
L.A. Noire - még nincs döntés a folytatásról (Hírek)
L.A. Noire - még nincs döntés a folytatásról (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
