28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning

termi12
#65 termi12 [5]
Én megvettem fel is tettem rá is mentem a játékra és fél nap múlva sem töltött be.mit tegyek??Vagy semmit nem lehet??



Várom a segítséget:
Köszi:
termi12

Hogy Hívják a kínai autóversenyzőt?kinyír a kanyar:D:D

Válasz erre

Hydra
#64 Hydra [169]
Hello AlL

zoli rossz anya voltam?_robi!_anya!_robi!

Válasz erre

emmersson
#63 emmersson [604]
Ez a játék a PC Guru ajándék játéka ebben a hónapban, ráadásul magyarítva!

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!

Válasz erre

Peti12345
#62 Peti12345 [600]
ok, csak azért nem voltam benne biztos mert a honlapján egyszer azt írták release date-nek, hogy 2005 március, után meg átjavitották 2005 áprilisra

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Előzmény: op21 2005.05.30. 18:36
op21
#61 op21 [274]
Ja és szerintem vegyétek meg!!Nagyon nagyon megéri!

Megjelent a GTA:SA!!VILÁGPREMIER!!!!!! G T A : S A N A N D R E A S

Válasz erre

op21
#60 op21 [274]
!!!!
Ne kérdezz hülyeséget!Naná hogy megy XP-n!Nekem megy...Szal...
Ja és 2005-ös game!
ITT,AZ EVM honlapján

Megjelent a GTA:SA!!VILÁGPREMIER!!!!!! G T A : S A N A N D R E A S

Válasz erre

Előzmény: Peti12345 2005.05.19. 19:55
Peti12345
#59 Peti12345 [600]
de hogy lehet, hogy ilyen olcsó?
nem tudod, hogy mikori játék, 2004 vagy 2005, nem? megy XP-n?
kösz

"You will be a god among men!"

Válasz erre

havok
#58 havok [195]
PLS valaki más írjon véleményt a gameről...THX

TOP 5 GameZ:1.Brothers in Arms 2.Splinter Cell:Chaos Theory 3.Silent Hunter 3 4.GTA:SA 5.CoD 1-2

Válasz erre

havok
#57 havok [195]
Már 1000 éve +jelent!
1.900 HUF az EVM oldalán..
ÓcsÓ!
De..nekem tetszett..
pro-benne van ami az NFSU2-ben nem volt +...
kontra-minden hiányzik belőle,ami az NFSU2-ben + volt!Sajna
...
Szal eredmény:
RPM Tuning-10/2

NFS:U2-10/10 vagy 10/9

Nekem mind2 +van..szal...

TOP 5 GameZ:1.Brothers in Arms 2.Splinter Cell:Chaos Theory 3.Silent Hunter 3 4.GTA:SA 5.CoD 1-2

Válasz erre

Előzmény: Peti12345 2005.04.12. 20:19
Peti12345
#56 Peti12345 [600]
mert elvileg 2005. április 28-ra irták, de még mindig az van a honlapján!

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Peti12345
#55 Peti12345 [600]
hi!
mikor jelenik meg a jatek?

"You will be a god among men!"

Válasz erre

padavan
#54 padavan [21647]
Szia Zsombor. Mikor döglesz már meg?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: atat 2005.04.11. 16:58
Z@Šsy
#53 Z@Šsy [1312]

Válasz erre

Előzmény: atat 2005.04.11. 16:58
atat
#52 atat [7]
Z@csy:Lehet hogy olcsó,de akinek nincs pénze a NFSU2-re annak jó.És szórakozni is lehet vele.Legalábbis nekem a demó bevált.

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Válasz erre

Előzmény: Z@Šsy 2005.04.07. 10:34
Z@Šsy
#51 Z@Šsy [1312]
Az RPM tuningod egy nagy szar milyen csicska játék az ami most jelent meg és már 1900ft LOL!

Válasz erre

Előzmény: dr3ver 2005.03.27. 20:48
ZSUGA
#50 ZSUGA [1822]
Magadhoz beszélsz?EZ LOL

Válasz erre

Előzmény: dr3ver 2005.03.27. 20:48
dr3ver
#49 dr3ver [2]
azé me magyar fejlesztés

x

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.02.27. 18:07
ZSUGA
#48 ZSUGA [1822]
Hogy vagy ZSOMBOR?

Válasz erre

Előzmény: dr3ver 2005.03.27. 20:45
dr3ver
#47 dr3ver [2]
hé azé ilyen olcsó az rpm mert magyar fejlesztés sztem csak az evm vette meg!!

x

Válasz erre

Yaho0
#46 Yaho0 [1644]
Hú, ekkora szar játékot, kipróbáltam, és érdekes dolgot vettem észre. Ez a game megjelent! Csak más néven! Midnight Outlaw Six Hours to Sun Up! Ezzel játszottam, ritka szar game, az RPM Tuning demóját is leszedtem, és kopra ugyan az! Még a telepítője is ua.!

Válasz erre

kopi1981
#45 kopi1981 [492]
Hááát gyerekek le kell, lombozzam a kedélyeket, mert gagyik a hangok! Nagyon gáz a motorhang. Még az underground 1-hez képest is. Nem beszélve arról, hogy párhuzamosan a sim bin cég vérbeli GT autó szimulátorához képest (GTR) fényévekre el van maradva. Egyébként nem szimulátor rajongóknak egyaránt ajánlom ez utóbbit, ugyanis 3 féle módban versenyezhet az ember Full szimuláció, Semi-pro és Árkád. A hangok pedig egyszerűen zseniálisak (Hallani a kardán tengely fütyülését) nem beszélve a sebességélményről. A tuti az hogy több demót is kidobtak asszem 3 félét amelyekben más-más autókkal lehet versenyezni. 600 pacis és 450 pacis osztályokkal (LIster Storm, Ferrari f360 modena, Valami ford mototros v8-as 7literes monstrum...) Szóval állat.

Az erő legyen veletek!

Válasz erre

Z@Šsy
#44 Z@Šsy [1312]
OFF:
Valódi név S.K.H.=Zsombor----ez
Város Nike oszág vagy NFSU2 ország---ez
Foglalkozás Versenyző(ILLEGÁLIS) ---meg ez + a sherekes logó elégéé ciki szerintem egy elsős vagy egy másodikos ír ilyet amúgy mért nem játszol az SA amit japánból hozot a muterod LOL

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.03.06. 14:13
NFSU2
#43 NFSU2 [627]
Quincy Tod:
Tudjuk hogy hol a demo:4-5 hsz.-el alattad írtam le.És már más is leírta.De azért kösz!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: Quincy Tod 2005.03.06. 12:31
Quincy Tod
#42 Quincy Tod [102]
Itt van a demó:www.playware.hu

Gw:lvl 20 Me/N, Anarchy Online: 6 Agent

Válasz erre

NFSU2
#41 NFSU2 [627]
Mér lenne égő??Hülye vagy??Az a Panzers lógó nem az?
Azért raktam ezt be:Mert ilyen nagyon kevés embernek van.Panzers meg minden sokkal többnek.

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: Z@Šsy 2005.03.06. 08:24
Z@Šsy
#40 Z@Šsy [1312]
én már unom ezeket a MC és NFSU utánzatokat szerintem maradjon meg az elsőhely a Rockstarnak és az Electronic Arts-nak.
Ennek a topicnak a nayrészébe csak te írtál Zsombor! Ja és szerintem nagyon égú az a Shrek-es logó.

Válasz erre

NFSU2
#39 NFSU2 [627]
1 kis infó:
http://ps2.ign.com/objects/566/566999.html
http://www.pcgameworld.com/details.php/id/5747/
http://www.gamekult.com/tout/jeux/fiches/J000025118.html
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/924302.asp

TRAILER:
http://games.softpedia.com/get/Trailer/RPM-Tuning-Trailer.shtml

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#38 NFSU2 [627]
Lehet hogy téged nem érdekel milyen lesz,de minket igen.Szerintem marha jó lesz.grafika 10\8 kb.nézzél képeket róla!!
De Yaho0:Nem lehet semmiféle bug!!Nézd meg a www.evm.hu-n!!Ott van!!Szóval nem is ő csinálta a képet!!De azért király lenne ha csak 1.999 FT lenne!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Reaper3
#37 Reaper3 [28]
Ez egy nagy szar ez a játék 3000 ft akarják majd adni milyen lehet ezek után grafika 10/0 többit nem is sorolom megint az NFSU2 akarták lemásolni szerintem egy nagy szar az egész x-(

Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all

Válasz erre

Yaho0
#36 Yaho0 [1644]
Ne xarakodjál már, az EVM termékei között nincsen RPM Tuning. Ez csak vmi bug lehet....

Válasz erre

NFSU2
#35 NFSU2 [627]
Ezt most minek írtad hogy 8.000 FT?
Mikor az EVM!-nél 1.999 FT!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Előzmény: nagymesterc 2005.02.27. 15:19
NFSU2
#34 NFSU2 [627]
De ezt 1szerűen nem hiszem.Magyarázzátok meg!Miért 1.999 FT?Túlságosan is megéri!Nem?

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#33 NFSU2 [627]
De hamarosan kint lesz!És akkor megveszem!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Yaho0
#32 Yaho0 [1644]
Még a gamma nem jött ki!! Legalábbis full.

Válasz erre

nagymesterc
#31 nagymesterc [788]
nem a jövőböl jöttél,én 8000ft láttam minden hol

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2005.02.27. 14:37
NFSU2
#30 NFSU2 [627]
Mi a franc?1.999 FT-ért ez a játék??Nem te csináltad meg?Ezt akkor megveszem!Hát ilyet....életben nem láttam!!EVM-es gém lett??Ez nem igaz..nem hiszem el.De jó!Nem 12.000 FT!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Gillette
#29 Gillette [9789]
sztem ez nem is egy új játék mivel az evm-en 1990 Ft-ért hamarosan meg lehet venni.
RPM Tuning

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Yaho0
#28 Yaho0 [1644]
Van már demoja is...

Válasz erre

.:[Kain]:.
#27 .:[Kain]:. [11704]
Ha NFSU2 meghalna akkor igen bár most is befejezem, de akkor olvasgasd te az iq nuku leveleit...

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.27. 10:17
HAMANN
#26 HAMANN [135]

"De a címe nagyon hülyén hangzik..RPM..mi ez?"

Ennyit nem tudsz gyökér!Minek akarod hogy megjelenjen, úgy is elakadnál már az elején ! LOL
Egyébként nem lett valami megnyerő a game, szerintem az SRS sokkal jobb lett!!

ABIT NF7-S 2.0, AMD Athlon(tm) 3200+ (Barton), Infineon 512Mb DDRAM PC3200, ASUS GeForce 6600 GT

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.02.27. 08:25
padavan
#25 padavan [21647]
Befejeznéd az ámokfutásodat?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.02.27. 08:32
.:[Kain]:.
#24 .:[Kain]:. [11704]
Miért te hülyegyerek akkor ha nem jelenik meg akkor szar játék???? Olvasd már el miket írsz te kotonszökevény!!!!

Válasz erre

Előzmény: NFSU2 2005.02.27. 08:25
NFSU2
#23 NFSU2 [627]
Kösz Quincy Tod!
Nagyon jó játék lenne ha végre megjelenne már!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Quincy Tod
#22 Quincy Tod [102]
Ha vki leakarja tölteni a demót nézze ezt az oldalt:
www.playware.hu

Gw:lvl 20 Me/N, Anarchy Online: 6 Agent

Válasz erre

.:[Kain]:.
#21 .:[Kain]:. [11704]
ezt még te mondod? de be kell vallani hogy igazad van zárják már be ezt a topicot, ez az agyrém a saját topicját is szétbaszta, nyissa meg valaki értelmesebb

Válasz erre

Előzmény: Z@Šsy 2005.02.26. 13:11
NFSU2
#20 NFSU2 [627]
te is!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Z@Šsy
#19 Z@Šsy [1312]
zsombor te egy gyökér vagy!!!

Válasz erre

NFSU2
#18 NFSU2 [627]
Tud róla valaki valami infót?Vagy valami másik oldalt?Mert én a google.com-ot használva semmit sem találtam!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

NFSU2
#17 NFSU2 [627]
Single Session: fejezd be!nem azért írok sokat hogy sok legyen a levelem!Hanem azért mert késöbb kerestem rá!!!!
Tudod a google.com-on nem lehet 1szerre 100000 keresni!!
Peeter télleg nem üti a NFSU-t a grafika.Szóval abban nem veri.

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Válasz erre

Peeter
#16 Peeter [5697]
Grafikában lehet nem üti az NFSU-kat,de ha van hasonló vezetési élmény,akkor már örülök.

I don't want you back!!!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat