kisdkifkg
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed : Underground
Nem ártana picit feldobni
Nfs Ug1 4ever! Nem is tudom hányszor játszottam végig
Egy kis nosztalgia soha sem árt 
!!!!!!!!!!!SOK SIKERT!!!!!!!!!!
Seprényi Imre



!!!!!!!!!!!!!!!SOK SIKERT!!!!!!!!!!!!!
Seprényi Imre
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

-
Torma Adrián
AMD Sempron64 bit 3000+, 1024 DDR2 (800 HMZ) , Ati Radeon X1550 (256 DDR2)
Hogyan kel azt használni?
Köszi vki!
Mit kellene ahhoz tenni, hogy ujabban a NFSU online resze mukodjon is? Amikor a Play Online reszre ranyomok, csak konnektel, de vegul kiirja, hogy valami oknal fogva nem tud. Esetleg mas is talalkozott a problemaval? Valaszt elore is koszi!
Előkotortam a lemezeim közül az NFS U2-t,gondoltam,hogy nosztalgiázom kicsit!Régebben emlékszem nem volt gondom vele,most viszont sajna van!
Valamiért szinte minden egyes mentéskor,kilép a játékból!De volt úgy is,hogy egy verseny kellős közepén lépett ki!Fogalmam sincs mitől lehet ez,mivel régebben nem volt ilyen gondom vele!
Valakinek valami ötlet,hogy mitől csinálja?Már feltettem hozzá az 1.2es patchet is,azzal is ugyanez a szitu!Nagyon idegesítő,hogy minden egyes verseny után,vagy tuningolások után,mikor menteni kellene,fogja magát,és kilép!Már kikapcsoltam az automata mentést is,hátha amiatt csinálja,de sajna ugyanez a helyzet!
Várom a segítségeteket! (Már ha valaki még játszik ezzel a játékkal...)
Konfig: Asus Striker Extreme/asus 8800gtx/2x1gb Corsair 667 ram!Mindenből a legfrissebb driver van fennt,s a win xp is friss!
Pls Help!! Bocs hogy hosszú voltam!


Never underestimate the power of the Dark Side...
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
ß^áz$

aki hülye haljon meg...

Feltelepítem, elindítom a game-t és tök fasza minden.
Mikor másodszorra indítom el a gamet, akkor viszont már szar az egész.
Na mind1. Én is feltelpítem újra a dx-t hátha.


"Dilisek ezek a rómaiak...!"


kep:
a bekarikázott részeken nézzétek, ott látszik a legjobban!
help!!!!
csak gondoltam megkérdezem!szörnyű hiba...
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
van egy kis problémám:haverral szeretnék online játszaani underground 2-őt,de nem tudunk,mert nem eredeti a cd!na most azt szeretném meglérdezni,hogy van e olyan program ami lehetővé teszi azt hogy tudjak másolt cd-vel online játszani!
Előre is köszi:Sly_











Fő az egészség, ha alágyújtanak!
sztem dragben a skyline a nyerő, de mondjuk driftben az rx-7et vagy a miata mx-5öt választanám.
A többi módban döntsd el, hogy mit szeretnél: könnyebb irányítás vagy nagyobb sebesség; és eszerint válaszd ki.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...
Milyen színű is az a Barna medve??? --- Én normális vagyok, a hangok is megmondták.
Ha érdekel egy Underground 2-vel foglalkozó oldal, akkor keresd fel a http://linkbanya.fw.hu/underground2 címen található lapot, melyen szerintem igen sok érdekes dolgot fogsz találni. Weblapomról sokmindent nem árulok el, annál nagyobb az izgalom. Azonban ha valaki látta, kérem alkosson véleményt, melyet az ottani fórumban részletezhet. Mindenkit kérnék, hogy inkább ott tegye, mint itt.
Üdvözlet a fórumozóknak:
BunDevil
BunDevil

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"


"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <


Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]

