28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil

Zup
#162 Zup [2161]
a doom3world.hu megszűnt, csak a tulajai lusták letörölni az oldalt, tehát az még azért nézhető. A letöltések azért nincsenek már mag, mert azok egy külön szerveren, a Destgames oldalán voltak, és a szervert azóta kidobták.
Használd a következő linket: http://doom3.hardwired.hu
jelenleg ez az egyetlen rendszeresen frissített DOOM3 site, szal nemigen van más választásod!
A letöltések / modok szekcióban megtalálod a zseblámpát.
Kérem, aki teheti írjon a HQ fórumába! Előre is köszi, sajna eléggé lagymatag ott a fórum.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: serito 2005.04.12. 16:08
Zup
#161 Zup [2161]
Én ezt észre sem vettem. GIGALOL! Éljen a 360 fokos látási szög!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.09. 08:00
lalakov
#160 lalakov [1002]
megoldás

Válasz erre

Előzmény: Yaho0 2005.04.12. 17:15
serito
#159 serito [390]
A mod-okat hogyan lehet a gameba tenni???

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Yaho0
#158 Yaho0 [1644]
A 2. pályán van az a szörny, az a fő szörny féleség, de ha belelövök shotival, mintha meg sem érezné.

Válasz erre

serito
#157 serito [390]
Te sem vagy valami nagy gamer!!
Egy kicsit olvassál mielőtt hülyeségeket kérdezel!!
Amúgy isten a game. Tudja valaki miért nem müködik a www.doom3world.hu?
Nem tudom letölteni a modokat és szükségem lenne a flashlight-ra a fegyverhez.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.04.10. 22:27
U.R.H 22
#156 U.R.H 22 [1968]
Minden ujrainditásnál be kell löni kodotkat!!!!!
nem lehet ezt valahjogy kilöni?

Válasz erre

cINC2
#155 cINC2 [3764]
Kit érdekel, hogy ki mit lop a másiktól? Lényeg, hogy beváljon.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2005.04.11. 23:02
cINC2
#154 cINC2 [3764]
1 hét???? Normális vagy???!!! A KotOR 2 is csak 48 óra. Nincs is olyan game, amit 1 hétig tart végigjátszani.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: atat 2005.04.11. 17:07
U.R.H 22
#153 U.R.H 22 [1968]
Hát azért nem semmi mien lopás van azzala grabber fegyverrel
nemsokat toltam de azt néztem meg akad-e?!
hát nem
mondjuk még jo
szal nem rossz végülis bejön
n0 c0mm3nt visszatérve a fegyverhez

Válasz erre

lalakov
#152 lalakov [1002]
SPOILER:
Jó ez a játék a játékban ötlet. Játszott valaki a macis játékkal?

Válasz erre

Yaho0
#151 Yaho0 [1644]
Nah játszottam vele. Eléggé tetszik, bár még az eleje, ez után jön még az izgi, sok szörny van benne! Egyébként 1 CD-s, és igen a Doom 3-ra kell rárakni.

Válasz erre

Greedo-X
#150 Greedo-X [144]
Ezt a Doomra kell rátelepíteni,vagy ez egy külon CD.HA kulon CD akkor hány Cd-s?

A nagy erő nagyobb felelősséggel jár!

Válasz erre

atat
#149 atat [7]
Olyan gyorsan ki lehet játszani????Azt hittem legalább 2 hét! Vagy 1!De hogy csak ennyi..ez nagyon kevés...
és ez a Doom 3:RoE az milyen?NAgyon állat?

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.04.11. 17:02
mucius
#148 mucius [10106]
én vmi hasznosabbat vennék a helyedben
pár nap alatt kijátszod, aztán meg csak porfogó

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: atat 2005.04.11. 17:00
atat
#147 atat [7]
Szerintetek megéri megvenni?Én megvenném.De akkor már ezt vegyem meg vagy az alapot?(DOOM 3-at)Melyikkel lehet jobban szórakozni?
Válaszaitokat kösziönöm előre is!

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Válasz erre

mucius
#146 mucius [10106]
minden egyes újraindításnál, ki kell lőni a netet és cd-keyeket beírni?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

ati2002
#145 ati2002 [5661]
Ez kérdés, vagy kijelentés?

---

Válasz erre

Előzmény: Greedo-X 2005.04.11. 14:27
Greedo-X
#144 Greedo-X [144]
Kint van már a játék

A nagy erő nagyobb felelősséggel jár!

Válasz erre

mucius
#143 mucius [10106]
mél szent

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2005.04.11. 08:56
mucius
#142 mucius [10106]
thx!
mondjuk az ilyet az nfo-ban is megemlíthetnék

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Gabe-18 2005.04.11. 00:44
U.R.H 22
#141 U.R.H 22 [1968]
Valaki segithetne mert nekem semmi en kulcson nincs hozzá amit menüben kér

csak a reloadedrulezzzzfc kulcsom van és mind2höz az irtam be telepitésnél de mit irjak be a menüben???

Válasz erre

Gabe-18
#140 Gabe-18 [386]
Játék inditás előtt kapcsold ki a netet vagy tiltsd le a játékot tűzfalban.Akkor elfogadja a cd kulcsokat.

Aki tudja hogy nem tud semmit,az máris tud valamit.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.04.11. 00:10
mucius
#139 mucius [10106]
de mi a geccim?!
doom3alap fent, aztán patch fel, kieg telepítés
elindítom kéri a cd-keyeket beírom azt ami az nfo-ban van és invalid
mi afax

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#138 mucius [10106]
ez annyit tesz, hogy a tér hány százalékát látod. vagy magyarosabban: látószög

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.04.10. 21:32
rage
#137 rage [5115]
Alighanem a 2 sorozatszám érdekelte

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.04.10. 22:57
ati2002
#136 ati2002 [5661]
Fent kell lennie az alap Doom3-nak.
Rá kell nyomatni a patch-et, ami a kiegészítő cd-jén megtalálható.
Ezek után mehet a kiegészítő telepítése.

Ez mind le van írva az NFO-ban!!!!!!

---

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.04.10. 22:27
qwer2468
#135 qwer2468 [126]
ÍRJA LE VALAKI HOGY MINEK KELL FENT ÉS LENT LENNIE.LÉGYSZ I
BOCS HOGY NAGY BETŰVEL ÍROK DE BERAGADT A CAPS LOCD

Válasz erre

qwer2468
#134 qwer2468 [126]
mindketőbe

Válasz erre

Peeter
#133 Peeter [5697]
MI az a Filed of view?

Ez van olyan félelmetes, mint az alap?

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.09. 08:00
ati2002
#132 ati2002 [5661]
Az nfo-ban lévő serial-t kell beírni. Te mire gondoltál?

---

Válasz erre

Előzmény: qwer2468 2005.04.10. 21:26
qwer2468
#131 qwer2468 [126]
VALAKI???

Válasz erre

qwer2468
#130 qwer2468 [126]
VAN KÉT CSÍK AMIKOR ELÖSZÖR INDITOM ELODA MIT KELL BEÍRNI!!

Válasz erre

neozed
#129 neozed [1399]
Ctrl+Alt+0

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2005.04.09. 08:28
neozed
#128 neozed [1399]
Mindenképpen...

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.04.10. 16:36
Baker
#127 Baker [1329]
Ehez kell a rendes játék is,hogy tolni lehessen?

Válasz erre

333overmind333
#126 333overmind333 [659]
Nem azt mondták, hogy ebben már alapból lesz benne co-op mód is, csakmert én nem találtam benne ilyen módot.

"The only thing that ever really frightened me during the war was the u-boat peril" -Sir W.Churchill

Válasz erre

Előzmény: dreamer29 2005.04.09. 19:22
dreamer29
#125 dreamer29 [2]
Sziasztok! Csak egy kérdésem van: a RoE ugyanúgy indul (mármint a történet, hogy megérkezem a Marsra, jelentkeznem kell...), mint a Doom III, vagy csak én csináltam valamit rosszul?

Válasz erre

mgeart
#124 mgeart [1]
Sziasztok!
Hol vettétek meg a Doom3 kiegészítöjét, mert nekem is nagyon kéne.
Vagy ha letöltöttétek, legyetek szívesek adni egy linket!
Császtok

Válasz erre

Kolin Mekré
#123 Kolin Mekré [6614]
Jo elolvastam a readme-t

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

padavan
#122 padavan [21647]
Oké, ez szó szerint nézőpont kérdése. Thx az infót.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.09. 08:37
kEnAcE
#121 kEnAcE [9563]
Van, aki érzékeny rá van, aki nem, de a lényeg az, hogy ez köztudott tény a valve mégis szart foglalkozni ezzel. Nálam ez alapból egy rossz pont.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.09. 08:25
Kolin Mekré
#120 Kolin Mekré [6614]
Lehet irtátok már , de nem olvastam végig a topicot.
Itt a RoEben nem műküdik nekem az Alt+0 kombó hogy előhívjam a konzolt, hogy lehet itt előhivni?

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

padavan
#119 padavan [21647]
De mi a jóisten váltja ezt ki? A látómező beszűkülését én nem tapasztaltam más játékokhoz képest. Hogy lehet ezt lecsekkolni? Vagy ez amolyan tudatalatti inger?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.09. 08:22
kEnAcE
#118 kEnAcE [9563]
Játszom vele félórát és hányingeres fejfáját kapok tőle. Ugyanez volt a HL1-nél, és az összes HL motoros játéknál.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.09. 08:17
padavan
#117 padavan [21647]
Ezt a mai napig nem vágom. Mi is konkrétan a probléma? De most tényleg, nem szivatlak, tényleg érdekel.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.09. 08:00
kEnAcE
#116 kEnAcE [9563]
Ja, a HL2-ben vicces volt, hogy a field of view-t 120 fok helyett megint csak 90 fokra csinálták meg és az erre érzékenyek (köztük én is) lazán hányingert kaptak 30 percjáték után, mert kijött rajtuk a motion sickness.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: NeoExDeath 2005.04.08. 15:33
kEnAcE
#115 kEnAcE [9563]
És ha tudnád micsoda különbség van PS 3.0-val....

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.04.08. 09:58
padavan
#114 padavan [21647]
Mintha csak én írtam volna.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: NeoExDeath 2005.04.08. 15:33
Zup
#113 Zup [2161]

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: NeoExDeath 2005.04.08. 15:33

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat