28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

Blizzard87
#549 Blizzard87 [57]
Elakadtam egy résznél pls vki segítsen mit kell nyomni itt :http://www.kepfeltoltes.hu/view/060606/../060606/tomb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

zozeeland.atw.hu

Válasz erre

Razor03
#548 Razor03 [14703]
Itt látod a különbséget

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.06.05. 21:43
Razor03
#547 Razor03 [14703]
Azért nem vettél észre semmit mert a 9600 Pro-val be sem lehet kapcsolni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.06.05. 21:43
Villa
#546 Villa [76]
Háát vannak erősebb kártyákon, de azért nem fogok újat venni, hogy: Pfúúha NextGenbe nyomatom!

Ati Radeon 9600 PRO...

Válasz erre

kEnAcE
#545 kEnAcE [9563]
Konkrétan elég durva különbségek vannak.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.06.04. 09:25
Razor03
#544 Razor03 [14703]
Milyen kártyával nézted?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.06.04. 09:25
Villa
#543 Villa [76]
Sztem nem is számít nagyon a NextGen, legalábbis én semmit, nem vettem észre belőle...

Válasz erre

Razor03
#542 Razor03 [14703]
Spontán ennyi hasonlóságot tudtam mondani. Egyébként nem mondom azt hogy ezek a dolgok nem tettek jót a játéknak, sőt az a lényeg hogy sikeresen átjön a feeling (mármint az a feeling amit a filmben láttunk - nekem legalábbis ).
Mondjuk a Core Design team-nek nem kellett a filmhez nyúlnia azért hogy egyedi ötletekkel álljanak elő. Az is igaz hogy a végére már igencsak kifogytak szegények a kreativitásból. Bár én úgy gondolom hogy ilyet ők is tudtak volna produkálni ha kézhez kapnak egy engint (Legacy of Kain Defiance) ugye? Mert nem sokat változtatott rajta a Crystal Dynamics ha a nextgenről ( ) nem beszélünk. A negatív dolgokat csak azért hoztam fel mert a kedvenc játékom volt a Tomb Raider és ez a rész abszolút nem hozott lázba. Vagyis lázba hozott a demo, de amint végigtoltam a teljes verziót semmi "élmény" nem maradt utánna. Nem úgy mint régen. Éltem-haltam a sorozatért és máig a 3. rész a kedvenc játékom (FarCry után ).

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2006.06.03. 20:37
Razor03
#541 Razor03 [14703]
Sajnos ez a marketing, ez kellett a népnek és úgy látszik hogy be is vált. Én már temetem is a következő részt ha az is ilyen stílusban készül.
Nekem végig a filmet jutatta az eszembe, mert a hangulat illetve a bejárható helyszínek a filmből lettek merítve.

Croft Manor: dettó olyan mint az első részben, tele high tech cuccokkal pl.: ahonnan az operátor navigál az megegyezik azzal a hellyel ahonnan a hekker srác vezérelte a robotot az első rész nyitó jelenetében.
A játék eleje (Bolívia) illetve Nyugat Afrika: ezek a helyszínek is a filmből lettek merítve mert kivítelezésben a Kambodzsai jelenetekre emlékeztetnek.
Kazakhsztán: nézd meg a játékban lévő teszla generátoros részt. Nem emlékeztet ez a filmben (1.) látható végső összecsapás helyszínére? Egyébként amikor a filmben eljutnak a "halott zónába", annál a résznél hallható zene szól a játékban is mikor Nepálban járunk. Aztán ott van még japán is ami a 2. részből lett kiszedve.
Arról ne is beszéljünk hogy Lara jelleme is inkább a filmes változat Larájához hasonlít. Az is feltűnt hogy u.úgy tárazza a pisztolyokat mint a filmben .

Rettentő kevés a fejtörő de az a kevés legalább profi. Ilyenekből kellett volna sokkal több. A párbeszédek is elég semmitmondóak, de legalább kommentálódnak az események. Azt sem értem h a jól megszokott karaktereket miért váltogatják mindig. (Én nem emléxem egyik részben sem erre a feka csávóra, még a filmből sem).
Nextgenben nyomom hála a patch-eknek és még így is sok grafikai hiba előjön. Ráadásul a konzolos (x360) változathoz képest sehol nincs a PC-s nextgen, de akkor legalább optimalizálták volna normálisan. Bár itt is csak a marketinget lehet szóba hozni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2006.06.03. 20:37
TBone142
#540 TBone142 [416]
Azt, hogy ronda, nem mondanám, én végig csodálkozva játszottam, hogy lám, ezt is meglehet csinálni ilyen szépre, pedig akkor még Ti4200-asom volt, NextGen sehol... Optimalizálatlan, meg rövid az igen. A filmhez viszont semmi köze nincs. Ha elmagyarázod a párhuzamot, akkor lehet benne valami, de sztem nincs. A filmben Lara segédje egy gyökér fehér csávó volt, a játékban viszont egy feka, aki már a Chronicles-ben is benne volt, jóval a film előtt (asszem). Na mindegy. Viszont ha már klón, akkor inkább nézd meg a Legacy of Kain : Defiance-et. És igen tényleg még egy 12 éves is végig tudja vinni, de hát ez a marketing, nem?

Válasz erre

Razor03
#539 Razor03 [14703]
Szerintem meg unalmas (néhol), ronda, bugos, optimalizálatlan, rövid és egy az egyben a filmet utánnozza. Ráadásul nehéznek is csak annyira lett néhéz hogy egy 12 éves gyerek is könnyen végig tudja vinnni. Egyszerű PoP klón Tomb Raider címmel. Mindezek ellenére mégis szórakoztató és élvezetes játék .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2006.06.03. 15:17
TBone142
#538 TBone142 [416]
Szívesen. Mikor végeztem, 98%-os lett (Croft Manorral együtt, ami fullos), szóval ha kell valami, szólj nyugodtan. Fél éve ez volt az első (új) játék, amit végig is vittem, miután elkezdtem, mert nagyon jó lett. Szép grafika, megszokható irányítás, jól kitalált sztori + karakterek. Nemhiába, a Legacy of Kain sorozat az egyik kedvencem volt, (ti. azt is a Crystal Dynamics csinálta) szóval még a fejlesztőváltás is jót tett neki.

Válasz erre

Dilizs
#537 Dilizs [3315]
Kösz a helpet!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2006.06.03. 11:57
TBone142
#536 TBone142 [416]
SPOILER

Ha az artifact-tel szemben állsz, akkor a balra és jobbra levő szarkofágok (vagy mik) közül a bal oldalon az egyik szét van törve. Ezt told a harang mellett lévő oszlop mellé. A mágneses vackodat lődd a csillárra, majd lengesd be azt a harang irányába. Ezután (nagyon gyorsan, mert leáll a csillár lengése) a szarkofágdarabról mássz fel az oszlop tetejére, innen ugorj a kötélre és amikor a csillár nekilendül a harangnak, kinyílik a kapu.

Spoiler OFF

Hogy én itt mennyit szenvedtem, mire rájöttem... Sok szerencsét, mert megcsinálni sem sikerült nekem anno elsőre, sőt!

Válasz erre

Villa
#535 Villa [76]
Kicsit írdd le pontosabban lécci az addig ok, hogy Angliában vagy de ott már jött az a szörny?

Válasz erre

Dilizs
#534 Dilizs [3315]
Ott mit kell csinálni, amikor az Artur Király mittomén hol vok, és van egy harang, meg egy artifakt amit ki kell szedni a búra alól? Előre is thx!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Villa
#533 Villa [76]
Azon belül, hogy tudom hogy lehet ruhát berkani, de csinálni hogy lehet???
és köszi OBig!

Válasz erre

OBig
#532 OBig [95]
Villa!
Van ott egy "Hogyan?" nevű link, arra klikk, ott megtalálod a segítséget. Bemásolnám ide, de egy oldalnyi, no meg ott képek is vannak. Tehát TR7--Különlgességek---Hogyan?

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.05.30. 21:10
Niik
#531 Niik [34]
Töltsd le a tombripper.zip-et.

Válasz erre

Előzmény: Villa 2006.05.30. 21:10
Razor03
#530 Razor03 [14703]
Már vagy 3x le lett írva csak vissza kéne olvasni .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2006.05.31. 04:49
Kenobi1989
#529 Kenobi1989 [501]
Help!!!

Ott vagyok, hogy kijottem a Arthur kiraly es a lovagok sirjabol, es 2 rohadt nagy sarkanyt kene kinyirnom. Mondjatok, hogy nem ugy kell kinyirni oket, hogy a harangokkal elterelni a figyelmuket es utana lehuzni a kart, amivel a nagy ketrecek a fejukre eshetnek, mert akkor most azon nyomban abbahagyom a jatekot. A loves utan ugyanis nem tudom rogton eltenni a fegyvert es igy eltelik nemi idobe, mig tudnam hasznalni a graple-t. Addig meg a sarkanyok kicsinalnak.

May the Force be with you!

Válasz erre

Villa
#528 Villa [76]
és itt hol v. mit kell csinálni OBig?

Válasz erre

OBig
#527 OBig [95]
Lehet saját ruha is a Legendben, sőt, színezhető a bőrszín, akár tetkót is lehet rátenni. : http://tombraiders.hu/
Kicsit félek, ebből még Nude is lesz a végén.

Válasz erre

Dilizs
#526 Dilizs [3315]
Nagyon köszi a segítséget Razor03! Életmentő volt! Kár, hogy ezt már csak kedden a vizsgám után fogom tudni megcsinálni!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.29. 00:15
Kolbaszharisnya
#525 Kolbaszharisnya [284]
Hello all!
men tudom ti hogy vagytok vele,de nekem totálisan elb*szta a legujjabb patch a már jol megszokott,müködö irányitásomat...bugos lett a mozgás:ha megnyomtam az elörét akkor egy jo pár mp-ig csak arra ment+ehhez hasonlo dolgok...stb...

Asus a8n-vm,Amd Athlon 64 3700+(1M cache),2X1 Gb Kingmax ram,MSI 7900GTO@GTX 512ddr3,250Gb WD Sata(16m),60GB Maxtor:)

Válasz erre

Razor03
#524 Razor03 [14703]
Ki kell szedni a tárgyat a grapling segítségével.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.05.28. 22:56
Dilizs
#523 Dilizs [3315]
Hy all, elakadtam annál a résznél, ahol a tűzszörnyet vagy mit kell kicsinálni! A 4-5 db kapcsolót bekapcs., meg a mágneses cuccal nyomulok ellene! De a fejem fölött lévő gömbbel mit kell csinálni? Röviden: Mi a megoldás?

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#522 Dilizs [3315]
Ok műxik!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.28. 13:29
Dilizs
#521 Dilizs [3315]
Thx!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.28. 13:29
Razor03
#520 Razor03 [14703]
469. hsz

Előbb azt töltsd le . Az 1.2-es verzióhoz viszont küldök linket .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.05.28. 13:02
Dilizs
#519 Dilizs [3315]
Hali, te honnan szedted le az 1.2-est? Én a GS-ről, illetve ott egy link van! De amikor letöltöm és indítanám a peccset nem indul, csak dosos ablak és semmi! Az exe fájl meg nem normális, hanem olyan üres ablakszerű! Te is onnan szedted?

Amugy NextGen kiba jól néz ki, csak hát a sebességgel kis gondok lennének a bekapcsolásakor!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.27. 17:59
Dilizs
#518 Dilizs [3315]
Hahá, műxik peccselve is! Én voltam a barom!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Razor03
#517 Razor03 [14703]
Kijött az 1.2-es patch. Ezeket javítják benne:

- Fix for ‘High Priority’ task manager (lock up), in addition to
fixing the occasional audio stuttering issue.
- Overall improved performance.
- Fixes and improvements made to Lighting when running the NextGen
version.
- Implemented a separate ‘walk’ button for Lara.

Kipróbáltam, nem lett sokkal gyorsabb.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#516 Razor03 [14703]
De ugye tudod hogy miért írtam?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.05.26. 19:56
Dilizs
#515 Dilizs [3315]
Köszi!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Razor03
#514 Razor03 [14703]
Erre annyit tudok mondani hogy megérdemled .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.05.26. 19:43
Dilizs
#513 Dilizs [3315]
Ja megoldottam a problémát! Újra kellet raknom gémet! Peccset soha többet nem rakok fel! Szerencse hogy mentések meg vannak!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#512 Dilizs [3315]
Fasza felraktam a peccset és elbaszta a játékot nekem! Ate mit csináltál, hogy jó volt peccsel? Krekkeltem és utána mikor indítom a ...exe hibát észlelt és leáll...!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Razor03
#511 Razor03 [14703]
Lentebb 3-4 hsz.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.05.26. 15:48
Dilizs
#510 Dilizs [3315]
Ja és a next gen opció megesz i a gépem reggelire! Van már peccs hozzá?

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#509 Dilizs [3315]
Nem tom, én nem jáccottam egyik elődjével sem, de ez teccik! Jó graf, irányítás is sztem, hangulat! ez nagy szó nálam, mert nekem az ilyen mászkálós, PoP-os gémek nem naon jönnek be! De ez jó!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

kEnAcE
#508 kEnAcE [9563]
Ezek nem különbségek. 400/1150-en sem jobb a 6800GT, mint 350/1000-en. Itt valami programozási hiba van.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.25. 14:46
Razor03
#507 Razor03 [14703]
Hát azért csak 256 megás a GT, illetve 32 gb/sec sávszélesség is több mint a 22.4 .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.05.25. 14:28
stubb
#506 stubb [1725]
Én most kezdtem újra!
2-nap alatt elértem az 53%-ot!
Nagyon jó játék!:

Válasz erre

kEnAcE
#505 kEnAcE [9563]
Mé szerinted mi különbség van egy 6800 16/6 és egy 6800GT között?
Még 7900 GTX-en is problémás.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.25. 14:09
Razor03
#504 Razor03 [14703]
Ok akkor a "picit" idéző jelbe tettem . 6800 GT-n is akadozik ? Azt hittem hogy azokon már nincs ilyen gond .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.05.25. 10:52
kEnAcE
#503 kEnAcE [9563]
AZért még így is be tud akadni iszonyatosan.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.24. 21:15
Razor03
#502 Razor03 [14703]
Elkezdtem újra, ezúttal nextgen módban, hála az 1.1-es patchnek . Néha belassul egy picit v megakad egy pillanatra de ennyit kibirok , az a lényeg hogy sokkal jobb lett mint volt. Nagyon szép a grafikája , ez dob egy kicsit a játékélményen is.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Kenobi1989
#501 Kenobi1989 [501]
Basszus, most csereltem VGA-t(egy X850XT PE-t egy MSI X1900XTX-re) es micsoda kulonbseg. Ezzel ezerszer szebben nez ki. Egyszeruen gyonyoru!

May the Force be with you!

Válasz erre

Villa
#500 Villa [76]
Nekem nagyon teccik a game, már 100%-osan megvan.
Peru és Japán teccik nagyon, de inkább Japán:
Tök mata az a ruha(Evenning) meg ahogy előtte a cipőit ledobja, jah meg az, hogy ott mezítlább rúgdalja a katonákat kicsit fura, de JÓ

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat